Peeling dla mamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-17, 23:22   #1
Fiku-Jez
Raczkowanie

Peeling dla mamy

Hej,
moja mama ostatnio poprosila mnie, zebym jej znalazl jakis peeling, no i sie zastanawiam, moze mi doradzicie? Mama ma 42 lata i, jak twierdzi, skore sucha i wrazliwa.
Aha, chodzi mi raczej o nizsze i srednie polki, z wyzszej by chyba nie chciala..
Fiku-Jez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 23:48   #2
Magda.
Zadomowienie

Re: Peeling dla mamy

Od siebie moge polecic AA oligovital - bardzo delikatnie sciera, wiec nie powinien podraznic, ale tez nalezy go stosowac kilka razy w tygodniu, a nie raz na tydzien jak te bardziej scierajace. Ja mam skore sucha i dzialal na niej tez peeling Nivea. Te dwa oczywiscie do twarzy sa. Do ciala juz ktorys raz uzywam tez Nivea - ze wzgledu na delikatnosc nie powinien podraznic, ale efekt tez jest subtelniejszy.
Magda. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 09:32   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Polecam Norel peeling enzymatyczny lub peeling enzymatyczny z milisferami. Jeśli kosmetyk może być droższy to bardzo dobry jest peeling z serii izotonicznej Anesi (do kupienia w gabinetach kosmetycznych)cena ok.55zł,ciekawy peeling - delikatny ,żelowy ma firma Prenier Cosmetics.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 09:39   #4
Helena
Zadomowienie

Dla cer suchych i dojrzałych przeznaczone są raczej peeelingi enzymatyczne, wiem, bo moja mama stosuje tylko takie, jednak ścierające drobinki nie służą najlepiej naszym Mamom
Moja używa enzymatycznego z serii Prharmaceris Erisu. Jest dobry, choć należy używać go regularnie
Helena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 11:59   #5
Szpilka_
Raczkowanie

Najlepszy i najdelikatniejszy, jaki miałam kiedykolwiek, przeznaczony do skóry bardzo delikatnej, wrażliwej jest Gommage Doux Purifiant Avene(tylko w aptece)-dość drogi-ok.50zł., łączy w sobie działanie peelingu mechanicznego i enzymatycznego-z tym, że absolutnie nie widać po jego użyciu jakiegokolwiek podrażnienia cery, a efekt jest zdecydowanie widoczny. Peeling do twarzy Nivea jest moim zdaniem zbyt agresywny dla skóry dojrzałej, często naczynkowej,cieńszej i delikatniejszej niż młoda, mam 25 lat(jeszcze, choć już niedługo...)i moją suchą, wrażliwą bardzo cerę podrażnił.
Idąc tropem Beatki i Heleny, także jestem zdania, że mama powinna szukać peelingów enzymatycznych.
Z dolnej półki:
-peelingi AA(np. przeciwzmarszczkowy z serii zielonej, to taki peeling-maska(ok.12-14zł.), lub z podstawowej,tej biało-pomarańczowej-ten enzymatyczny, bez kulezek poliamidowych, bo ten z kuleczkami jest b. ostry(!))-ok.20zł.
-peelingi enzymatyczne Eris, np. z serii Pharmaceris(ok.20zł) lub z serii do skóry wrazliwej z karotenem(ok.12zł.)-sa bardzo delikatne i jak napisała Helena wymagaja systematyczności, żeby efekt był widoczny i trwały
-drożdżowy peeling enzymatyczny do skóry wrażliwej BanDi-b. delikatny, tani, godny polecenia, mimo specyficznego, drożdżowego zapachu(12-14zł.)

Do ciała obecnie jest świetny produkt i tani o rewelacyjnych ocenach na KW, czyli peeling antycellulitowy Lirene Eris-polecam

Z pewnościa jest mnóstwo jeszcze innych, ale te wypróbowałam. Uwielbiałam swojego czasu peeling enzymatyczny do skóry wrazliwej Y.R z serii do salonów, ale nie ma go juz w sprzedaży, nad czym bardzo ubolewam.
Pozdrawiam
Szpilka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:19   #6
Kaktutka
Przyczajenie

Ja polecam piling enzymatyczny z serii "Piekno natury" firmy Kolastyna.Bardzo delikatny, ładnie pachnacy, przeznaczony dla skóry delikatnej, wrażliwej i suchej. Jest także niedrogi. Serdecznie go polecam!!!!!
Kaktutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:22   #7
Kaktutka
Przyczajenie

Przepraszam za złe napisanie słowa "peeling". W wirze odpowiedzi pomyliło mi się Pozdrawiam.
Kaktutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 18:25   #8
Fiku-Jez
Raczkowanie

O kurcze, ile propozycji! Jutro lub pojutrze ruszam na miasto i postaram sie wytropic cos z wymienionych, dzieki wielkie

PS. Kaktutka, forma "piling" chyba tez jest poprawna
Fiku-Jez jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości