Mieszanie Farb-zbiorczy - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-14, 11:44   #91
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: czy mo積a miesza farby?

czy jest mo磧iwe 瞠 gdy zmieszam ciemny blond ze 鈔ednim br您em w這sy nie wyjd mi jako kosmicznie ciemne dlatego, 瞠 mam blond w這sy aktualnie (z grzywk platynow a), czy nie ma znaczenia jakiego du穎 wi瘯szego z efektem?
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-14, 12:32   #92
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
czy jest mo磧iwe 瞠 gdy zmieszam ciemny blond ze 鈔ednim br您em w這sy nie wyjd mi jako kosmicznie ciemne dlatego, 瞠 mam blond w這sy aktualnie (z grzywk platynow a), czy nie ma znaczenia jakiego du穎 wi瘯szego z efektem?
prosciej bedzie jesli powiesz jaki kolor chcesz uzyskac?

mieszajac sredni braz (ktory sam wychodzi ciemno jak ciemny braz) z ciemnym blondem (ktory wychodzi przewaznie jak jasny braz) uzyskasz ciemny odcien brazu, ktory sie bedzie wyplukiwal do sredniego. Nie widze sensu miesza tych dw鏂h odcieni jesli nie chcesz ciemnych wlosow. To ju lepiej na這篡 jedn z tych farb, albo kt鏎y z miodowych, karmelowych casting闚. No chyba ze chcesz koniecznie cos wymieszac?

rozjasniane wlosy slabiej trzymaja barwnik wiec farba sie szybciej bedzie wyplukiwac
Stary 2010-03-14, 12:45   #93
Meadow
Wtajemniczenie

taki jak na zdj璚iu, a kupi豉m przez pomy趾 鈔edni br您, mia byc jasny, a wzi窸am pod uwag wyp逝kiwanie si koloru, 瞠by p騜niej nie by za jasny, nie dysponuj zabardzo pieni璠zmi i teraz nie wiem co robi... a potrzebuj koniecznie 2 farby na moje w這sy bo jedna nie starczy, to pomy郵a豉m,瞠 skoro i tak musz kupi drug to mo瞠 z czym wymieszam i b璠zie ja郾iej...
Stary 2010-03-14, 14:56   #94
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
taki jak na zdj璚iu, a kupi豉m przez pomy趾 鈔edni br您, mia byc jasny, a wzi窸am pod uwag wyp逝kiwanie si koloru, 瞠by p騜niej nie by za jasny, nie dysponuj zabardzo pieni璠zmi i teraz nie wiem co robi... a potrzebuj koniecznie 2 farby na moje w這sy bo jedna nie starczy, to pomy郵a豉m,瞠 skoro i tak musz kupi drug to mo瞠 z czym wymieszam i b璠zie ja郾iej...
to jest ta farba? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ara-wersja.htm no poczytaj sobie recenzje. ja na twoim miejscu jednak wolalabym kupic cos innego. mowisz ze potrzebujesz 2 opakowania farby. A stosowalas kiedys farbe na wilgotne wlosy? Takiej wystarczy ci jedno opakowanie i sa wygodniejsze w nakladaniu Z loreala polecam ci ferie i casting. Jesli sie zdecydujesz na casting to wybierz ciemny blond (wychodzi ladny naturalny brazik, po kilku myciach podobny do tego na zdjeciu).
Stary 2010-03-14, 15:16   #95
Meadow
Wtajemniczenie

nie mam zabardzo pieniedzy na tak drogie farby... feria mnie zainteresowa豉, ale nie wiedzia豉m, 瞠 kosztuje 30 z no nic, chyba t wyrzuc i zaczn zbiera na jaki tani ciemny blond, to chyba lepsze rozwiazanie...
Stary 2010-03-27, 13:22   #96
wiccanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
mieszanie farb?

Witam,
Znalaz豉m dwie farby do w這s闚 , kt鏎e mi si bardzo podobaj i uzna豉m ,瞠 najlepszy kolor m鏬豚y wyj嗆 ze zmieszania tych dw鏂h odcieni. Kwestia jest taka ,瞠 te farby s od innych producent闚. Wiem ,瞠 fryzjerki cz瘰to mieszaj farby i jest dobrze czy wi璚 jak ja sobie je zmieszam nie wyjdzie co po czym wstydzi豉bym si wyj嗆 na ulic? Ma kto podobne do鈍iadczenia?
wiccanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-27, 14:24   #97
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 869
Dot.: mieszanie farb?

z tego co ja wiem to fryzjerki mieszaj ale tej samej firmy a nie r騜nych ( chocia mog si myli)

ja bym w domu dw鏂h farb r騜nych firm nie zmiesza豉 bo ka盥a b璠zie mia豉 totalnie inne sk豉d chemiczny i mog z tego wyj嗆 cudaczne zwi您ki po zmieszaniu
np. jedne o堯w maj inne nie maj ( taki przyk豉d)

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

Rico - Yorkshire Terrier Biewer
Loading 29/40
eyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-27, 23:24   #98
DomiGore
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam . owszem w salonie czesto mieszamy farby - ale tej samej firmy ... wella z well , matrix z matrixem itd. nie polecam mieszania farb sklepowych . inny sklad chemiczny , inne dzialanie na oxydant kt鏎y w jednym opakowaniu farby moze miec 6% a innej firmy 9% . nie ryzykowa豉bym
DomiGore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-29, 13:07   #99
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

mozna mieszac i farby sklepowe pod warunkiem ze sa tej samej serii i oczywiscie firmy np joanne z joanna welle z wella, na prawde nie stanie sie nic zlego, reakcje moga tylko wystapic np po zmieszaniu welli z joanna
an0138 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-15, 08:37   #100
kawuha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Mieszanie utleniaczy r騜nych firm

Witam.
Do tej pory do farb (Alcantara) u篡wa豉m utleniacza 6%. Teraz chc zastosowa mieszank 2 kolor闚 gdzie do jednego zalecaj 6% a do drugiego, ja郾iejszego 9% utleniacz (przy moim wyj軼iowym kolorze). 6% mam jeszcze z Alcantary. Czy je郵i kupi 9% z innej firmy to mog je ze sob pomiesza? W zasadzie niby to to samo, jednak sk豉dem nieco si r騜ni (chyba, 瞠 te same sk豉dniko okre郵ono innymi nazwami). Bardzo prosz o szybk odpowied bo farbowanie jutro a musz jeszcze kupi ten utleniacz.
Dzi瘯i i pozdrawiam.
kawuha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-15, 23:23   #101
agusiaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927
Dot.: Mieszanie utleniaczy r騜nych firm

Oj, ja bym si ba豉 miesza utleniacze r騜nych firm. To tak jak z mieszaniem farb r騜nych producent闚 - efekt nie do przewidzenia do ko鎍a. Nie ka盥a chemia ze soba wsp馧gra. Ale mo瞠 ja jestem przewra磧iwiona.

Marzysz o kolorze w這s闚 jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-16, 06:48   #102
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938
Dot.: Mieszanie utleniaczy r騜nych firm

Ja tak zrobi豉m par miesi璚y temu, smiesza豉m Stapiza z Joann i wszystko wysz這 jak zawsze. Ale nie wiem czy to tylko szcz窷cie g逝piego wi璚 nie polecam

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 12:31   #103
pinacoladka95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225
Mieszanie londy

Witam. Mam w domu dwa opakowania farb londy, czarn i ciemny br您ik.
Mam w這sy do嗆 dlugie i aby zafarbowac potrzebuj dwoch. Zastanawiam si wi璚 czy mog豉bym je ze sob zmiesza?
Jaki kolor by wyszed? Domyslam sie, ze czarny jest na tyle intensywny 瞠 tego br您u w ogole nie bedzie widac?

Jesli miesza to jak? Wrzucic obie farby do miski i potem dodac te utleniacze?

pinacoladka95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 14:05   #104
nielegalnaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 866
Dot.: Mieszanie londy

Nie miesza豉m nigdy farb, ale ja bym zrobi豉 wszystko tak jak pisze na opakowaniu po kolei. Najpierw bym z obu tubek wycisn窸a farb, a potem doda豉 te dwa utleniacze i wymiesza豉bym to razem (pisz przyk豉dowo, bo akurat Londy nie u篡wam, ale pewnie jest to podobnie jak w innych farbach).
Czarny zapewne zdominowa豚y ten br您 tak jak sama napisa豉. Ewentualnie mo瞠 wpada w ciemny kasztan.

nielegalnaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 14:42   #105
Meadow
Wtajemniczenie

ja jak miesza豉m farby (akurat nie londa a palette) to najpierw wycisn窸am obydwie tubki, potem obydwa utleniacze a na koniec wszystko zmiesza豉m
Stary 2010-09-21, 15:18   #106
_Blacky_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 300

My郵, 瞠 i tak wyjdzie czarny U篡wa豉m jaki czas temu i ciemnego br您u, i czerni Londy. W sumie to po ciemnym br您ie mia豉m czer, a po czerni bardzo bardzo ciemny br您 Ostatnio producent co podobno ulepszy/zmieni, ale nie wiem czy jest r騜nica. Mo磧iwe, 瞠 kolor wyjdzie czarny, ale taki 豉dniejszy (moim zdaniem) ni po samej czerni wi瘯szo軼i farb, czyli bez tego szarego po造sku. Tak jak dziewczyny pisa造 - wymieszaj najpierw zawarto軼i tubek z farb, a potem dodaj utleniacze.
_Blacky_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 16:55   #107
Meadow
Wtajemniczenie

ja nie miesza豉m od razu samych farb, dopiero po dodaniu wszystkiego miesza豉m
Stary 2010-11-01, 13:22   #108
vovevo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
mieszanie farb joanna

Drogie wiza瘸nki, mam dzisiaj w planach zafarbowa moje rudo/jasno br您owe w這sy.(powsta貫 w wyniku rozja郾ienia czerni) Planuje zmiesza farby joanna- orzechowy br您 z mleczn czekolad. Pr鏏owa豉 kt鏎a z Was zmiesza te 2 odcienie? bo martwie si, jaki kolor mo瞠 powsta.
Jesli wyjdzie 幢e, nie ma mowy o rozja郾ianiu, b康z ponownym farbowaniu, gdy moje w這ski s suche i zniszczone help!
vovevo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 13:51   #109
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 253
Dot.: mieszanie farb joanna

To temat bardziej na w徠ek fryzjerski

Wed逝g mnie otrzymasz ciep造, rudawy br您. Mo瞠 wyj嗆 dosy ciemny, zw豉szcza 瞠 masz w這sy zniszczone uprzedni dekoloryzacj i farba szybko spenetruje w這s. Uwa積ie wi璚 kontroluj proces farbowania.
Stary 2010-11-01, 15:50   #110
icebaby21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 269

ja wczoraj farbowa豉m blond w這sy(rozja郾ione i bardzo suche) na mleczn czekolad joanny i nie wysz造 bardzo ciemne (ba豉m si czarnego), kolorek jest 鈍ietny,z這ty jasny br您, wiadomo troch przebija blond ale my郵, 瞠 jak jeszcze raz powt鏎z farbowanie za 2tyg to bedzie ok. Z twojej mieszanki mo瞠 wyj嗆 troch ciemniejszy przez ten orzechowy br您
Stary 2010-11-01, 16:50   #111
Meadow
Wtajemniczenie

skoro sa zniszczone to moze i szybciej z豉pia kolor przez co b璠zie ciemniejszy al tez szybciej sie kolor wyp逝cze, tak瞠 nie przejmowa豉bym sie pierwszym efektem
Stary 2010-11-02, 14:39   #112
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

ja probowalam tej mieszanki, na 1000000% nie wyjdzie czarny ani ciemny. po prostu ladny zloty braz, polecam z czystym sumieniem
an0138 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-10, 14:35   #113
kaweczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
mieszanie odcieni farb "ton w ton"-dozowlone?sprawdzone kombinacje?

Witajcie,
prosz o informacje na temat mieszania odcieni farb tonuj帷ych typu np.Richesse Loreala. Czy to dozwolone?czego nalezy sie wystrzega?jakich zasad przestrzega?Wasze doswiadczenia?Propozycje ciekawych zestawie?

Na palecie odcieni Richesse nie znalaz豉m satysfakcjonuj帷ego odcienia.Czy po陰czenie dw鏂h r霩nych, w moim wypadku "9.13 Bardzo jasny be穎wy blond" i "9.02 Bardzo jasny opalizuj帷y" spowoduje, 瞠 ten pierwszy rozjasni si nieco ???
Czy "jedynka z tr鎩k" po "kropce" nie pogryzie si z "dw鎩k po kropce"?????
Mam na mysli mieszanie odcieni ciep造ch, zimnych itd...Prosz o fachowe wypowiedzi wszystkich do鈍aidczonych w temacie mieszania odcieni farb ton w ton.

pozdr
kaweczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-10, 20:22   #114
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 837
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: mieszanie odcieni farb "ton w ton"-dozowlone?sprawdzone kombinacje?

zimne lub ciep貫 odcienie mo積a zniwelowa odpowiednimi p逝kankami,
pomiesza farby mo積a, ale nie wyjdzie z nich ton 'pomi璠zy'
w sumie to nie wiadomo co wyjdzie ;-)
Stary 2011-02-10, 21:42   #115
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 163
Wpisy w blogu: 1

niewiadomo, dokladnie.. probuj heheh. Warto, bo kazde wlosy sa inne - zalezy czy cienkie czy grube, zalezy od wyjsciowego koloru, od uzytej farby
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-11, 09:31   #116
kaweczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

hmmm..Dziewczyny odwagi mi brak na ryzykowanie, mo瞠 poszukam idealnego odcienia w鈔鏚 innych farb

Szukam fajnego, stonowanego i spokojnego blondu, bez zb璠nych refleks闚 fioletowych czy miedzianych...i ci篹ko jest cos znale潭 cho farb jest mn鏀two i mnostwo odcieni..
kaweczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 09:55   #117
N47aLQS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 270
Farby z Joanny, mieszanie br您u z rudym

Witajcie
Mam ot騜 taki dylemat. Mia豉m przez p馧 roku rude w這sy, wczoraj pomalowa豉m je Palette Color&Gloss. Zmiesza豉m dwa odcienie: 7-5 Orzechowa pralina i 6-6 Smakowity toffee. Kolorek wyszed b. 豉dny, ale za jasny i za bardzo gdzie nie gdzie przebija rudo嗆. W sklepie spodoba造 mi si odcienie z Joanny Naturia. Pomy郵a豉m 瞠by zmiesza mleczn czekolad lub orzechowy br您 z soczyst malin? Mo瞠 kt鏎a z Was jest bardziej zorientowana w tym temacie

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !

N47aLQS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 12:19   #118
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Farby z Joanny, mieszanie br您u z rudym

za bardzo przebija rudo嗆 i chcesz k豉嗆 rudy odcie farby?
praktykowa貫m mieszanie farb i joanny nadaj si do tego bardzo dobrze ale nale篡 uwaza z odcieniami.
mleczna czekolada to taki naturalny , troche z這cisty ciemny blond a orzechowy br您 to jasny br您 lekko miedziany.
Malina jest r騜owo czerwona. wi璚 my郵 ze wyszed豚y ciemny cerwony
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-04, 08:54   #119
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: mieszanie farb

Mo積a byle tej samej linii... Ja np. mieszam 1 opakowanie Wellatonu Z這ty Blond z 1/3 Wellatonu R騜a Pustyni i wszystko si dobrze ko鎍zy....
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 20:06   #120
poiuy85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
GG do poiuy85
Dot.: mieszanie farb

mam ten sam problem, tyle ze mam dekoloryzowane z czerni wlosy, aktualnie orzechowy braz z poswiata miedzian nio i chciaabym uzyskac miedz na wloskach, ale po dekoloryzacji kazdy kolor wychodzi za ciemny wiec powinnam wymieszac blond z rudym,np z loreala, ale nie bardzo wiem jak to zrobic itd

Tagi
farba, farba do w這s闚, farba garnier palette, farba w piance, farbowanie, farbowanie blond br您, farby, farby w這sy szamponetki, kolor, koloryzacja, loreal, mieszanie, mieszanie farb, naturia, pomocy farba wlosy, rozjasnianie, rudy na br您, wellaton, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-12 17:43:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.