kurs stylizacji paznokci w warszawie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-13, 19:59   #31
bochema
Zadomowienie

GG do bochema
Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

znam tez dziewczyny, które uczyły sie od znajomej stylistki i robią cuda, instruktor to jedno, a talent to drugie, jak się ma dryg to i w 1 dzien mozna się nauczyć, praktyka dopełni reszty, a jak się talentu nie ma to i lata nauki nie pomogą.[/quote]

bingo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
bochema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:00   #32
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

upss cos mi cytowanie nie wyszlo
Stary 2007-09-18, 17:32   #33
sweette
Przyczajenie

Witam,
Zastanawiam się nad zrobieniem kursu STYLIZACJA PAZNOKCI w
Miedzynarodowej Akademii Estetyki LAUREL w Warszawie. Niestety w
internecie są cząstkowe opinie na temat takich zajęć, a powiem
szczerze cena wydaje mi się niska (850 zł)w porównaniu do ofert które
wcześniej udało mi się znaleść i dlatego mam pewne obawy co
do profesjonalizmu kursu. Tym bardziej że Akademia zapewnia również
noclegi dla osób z spoza Warszawy(do których ja naleze). Bylabym
wdzieczna za wszelkie informacje dotyczace tejze Akademii i kursow.
sweette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:32   #34
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

moze oferowana kwota to , to ze nie jestes uczona indywidualnie tylko w grupie ( ja juz bym sie nie zdecydowala). a jesli chodzi o noclegi to nie wierze zeby tak za darmo. w tej cenie. chyba za dodatkowa oplata jak jest gdzie indziej
Stary 2007-09-19, 09:25   #35
dominic_sz
Raczkowanie

GG do dominic_sz

Moja koleżanka kończyła tam kurs bodajże rok temu i generalnie była zadowolona. Cena za kurs się zgadza, ale na pewno nie jest to kurs indywidualny tak jak w moim przypadku. Ona miała zajęcia w grupie. A co do noclegu to też nie sądzę, że to się wlicza w tę podaną kwotę. Noclegi na pewno są płatne dodatkowo. Najlepiej zadzownić i się dowiedzieć wszystkiego.
A co utalentowanych i tych pozostałych to właśnie w tę sobotę po dwóch dniach kursu moja instruktorka pożegnała jedną z kursantek, oddała jej pieniądze i wytłumaczyła, że nie wyda jej certyfikatu nie ze złośliości ale dla jej własnego dobra. Przynajmniej uczciwie.

Edytowane przez dominic_sz
Czas edycji: 2007-09-19 o 09:33 Powód: Dodanie tekstu
dominic_sz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 09:30   #36
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

dominic_sz

nic nie piszesz jak kurs ci idzie. ja naprawde jestem ciekawa jak przebiega kurs
Stary 2007-09-19, 09:45   #37
dominic_sz
Raczkowanie

GG do dominic_sz

Bochema mam nadzieję, że nie ma w Twoim pytaniu ukrytej złośliwości?
Jest ok, czasami się frustruję, ale nie wstydzę się prosić o pomoc, zbieram się w sobie, przykładam i wychodzi coraz lepiej Za bardzo mi zależy żeby się poddawać tak łatwo. Podoba mi się też atmosfera i to, że nikt nikogo nie głaszcze po główce za byle co. Jednym słowem troszkę cisną, ale to właśnie mi się podoba nie jjem, nie piję, cały czas zasówam bez przerwy i jestem zachwycona, bo na raszcie robię to co naprawdę lubię Tfu, tfu odpukać na razie jestm zadowolona, ale nie będę chwalić do chwili, gdy nie skończę.

Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......

05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 10:03   #38
Albertyna
Zakorzenienie

Sweette, ukończyłam kurs w Laurelu parę lat temu. Kursy nie są indywidualne- jest na nich co najmniej 6 osób. Instruktorka niezbyt była zainteresowana naszymi pracami- opisała jak co zrobic, a potem malowała własne paznokcie nie korygując na bieżąco popełnianych błędów. Ćwiczy sie na modelkach- często jedna osoba robi jedną reke, a druga kursantka drugą. Nie było żelu na szblonie, bo rzekomo tymi zelami na szablonie nie da sie pracowac.
A ja miałam obnizona ocene na dyplomie za zadawanie zbyt dużej ilości pytan. No coż po prostu chciałam sie dobrze nauczyc....
Z noclegami tez tam była awantura- dziewczyny, musiały za nocleg dopłacać po 100zł. wybuchła awantura, jak sie skończyła nie wiem....

Poza tym jest bardzo miła atmosefera- niemalze rodzinna, i to jest super!

Jak tam jest teraz nie wiem.
Stary 2007-09-19, 17:53   #39
sweette
Przyczajenie

Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Mam już jakieś minimalne rozeznanie na ten temat. Pod koniec tygodnia mam mieć odpowiedź co do kursu czy rozpocznę go od poniedziałku czy też dopiero za 2 tygodnie. Napiszę jak było.
Pozdrawiam
Stary 2007-09-19, 22:34   #40
shonah
Przyczajenie

witam wszystkie forumowiczki!!!
jestem nowiutka jednak wasze wypowiedzi cichaczem czytam juz od pewnego czasu. W piatek wybieram sie na kurs stylizacji paznokci do szkoly Awangarda. Czy cos Wam wiadomo na temat kursow w tej placowce?
Jeszcze nigdy nie przedluzalam pazurkow, uznalam ze najpierw skoncze kurs. Zakupilam ksiazke o manicure i budowie paznokcia i doksztalcam sie, no i przyznam, ze to forum tez mi juz pomoglo w odpowiedzi na wiele pytan (na przyklad to, ze zestawu z allegro na pewno nie kupie nigdy ).
Choc przyznam, ze czytajac te wszystkie wypowiedzi i krytyki jestem przerazona czy kiedykolwiek bede radzila sobie w tym fachu... no coz przekonam sie juz za kilka dni.
Pozdrawiam
shonah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 22:39   #41
jagódeczka
Zadomowienie

I ja pozdrawiam. Nie doradzę ale życzę powodzenia!
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:05   #42
sweette
Przyczajenie

Wlasnie przed chwilka zadzwonila do mnie dziewczyna z LAUREL i zaczynam kurs od poniedzialku. Jednak sie zdecydowalam. Napisze jak bylo ;-)))
Pozdrawiam
Stary 2007-10-29, 13:58   #43
touch'
Przyczajenie

a ja szukam stronki www na której znajde ofertę beautica moze wy mi pomozecie. napewno nie jest to strona beautica.pl najbardziej interesuje mnie zel
touch' jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 23:05   #44
persymonaa
Przyczajenie

GG do persymonaa

Czy znacie może jakieś osoby które skończyły kurs w studio presige na ulicy Czardasza w Warszawie? będę wdzięczna !!
persymonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:14   #45
mercyy
Przyczajenie

Prestige odradzam i niestety musze odradzic Akademię u Aniołków , wysłałam tam moja koleżankę ponieważ naczytałam się super opinii o tej Akademii , ale było to mylne , kolezanka miała do mnie żal .
Przepraszam , ale chciałam być szczera.
Mogę polecić Ci jedna lub dwie Akademie , ale na priv , nie chcę robić reklamy.
Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez mercyy
Czas edycji: 2009-06-05 o 09:15
mercyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:16   #46
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

A dlaczego koleżanka była niezadowolona (,yślę, że była to by cenna informacja dla innch osób poszukujących jakiegoś szkolenia w tej miejscowości)
misiu235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:25   #47
mercyy
Przyczajenie

Witam
Po pierwsze dlatego iż kazano jej robić samej sobie paznokcie , po drugie dlatego iż zapłaciła nie mało , a przerobiła tylko żel , a na pytanie dotyczące parafiny nie umiała odpowiedzieć.
Znam kursy w Warszawie , ktore za te pieniadze przerabiają z kursantką wszystko od podstaw i uczą na początek podstawy , ktora jest zwykły manicure i wycięcie skórek , co wielu osobą sprawia duży kłopot.
Takze nie polecam.
Ale to oczywiscie moje zdanie.
Stary 2009-06-05, 19:46   #48
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Każda firma ma swoje zasady, u nas też kursantki pracują na swoich rączkach. Każde szkolenie ma swój program, nigdy nie jest on tajemnicą. Wystarczy poprosić instruktora o takowy. Przy szkoleniu z metody żelowej oczywiście przerabiamy wszystkie rodzaje zabiegu manicure. Zabieg parafinowy nie jest jednak elementem tego szkolenia. Znajduje się natomiast w szkoleniu - Manicure.
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:29   #49
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Ja byłam na szkoleniu z tej firmy w Opolu i program znałam (jest w necie). Jeżeli koleżanka wybrała szkolenie z zelu, to akrylu nie będzie na nim mieć...
Stary 2009-06-05, 22:19   #50
mercyy
Przyczajenie

Uwazacie , że ponad 1000zł za sam żel za 4 dni to jest ok?
I wierzcie mi ze dziewczyna nic nie umie, niestety.
I do dzis nie otrzymała certyfikatu , a minęło kilka miesięcy.
OK nie chce nikogo oczerniać , każdy ma swoj rozum
Stary 2009-06-06, 00:00   #51
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Ponad 1000 zł za żel to coś za dużo
Z certyfikatem to odrębna sprawa, takie sytuacje koleżanka powinna rozstrzygnąć gdzieś indziej, nie na forum. Tu nie pomożemy niestety
Stary 2009-06-06, 00:02   #52
Albertyna
Zakorzenienie

Cool Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Cytat:
Napisane przez mercyy Pokaż wiadomość
Witam
Po pierwsze dlatego iż kazano jej robić samej sobie paznokcie , po drugie dlatego iż zapłaciła nie mało , a przerobiła tylko żel , a na pytanie dotyczące parafiny nie umiała odpowiedzieć.
Znam kursy w Warszawie , ktore za te pieniadze przerabiają z kursantką wszystko od podstaw i uczą na początek podstawy , ktora jest zwykły manicure i wycięcie skórek , co wielu osobą sprawia duży kłopot.
Takze nie polecam.
Ale to oczywiscie moje zdanie.
Bosh.... Ale troll do tego.... źle przygotowana anty reklama (do wszystkiego- nawet do kłamstwa trzeba sie przygotowac ). Otóz w Akademii U Aniołków NIE SZKOLIMY Z ŻELU
Co więcej... no cóz... na KAŻDYM szkoleniu szkolimy jak wycinać skórki- gdy kursantka nie ma własnych (bo własnie swoje po swojemu wycięła), to ćwiczy na naszych paluszkach. Parafiniarka stoi i zabieg parafinowy jest omawiany itp... itd...
Krótko mówiąc- STEK BZDUR
A ja sie ubawiłam po pachy i czekam na posta "No tak własnie miałam napisac, ze kolezanka miała akryl...." ech...
Trolli nie sieją- same sie rodzą

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-06-06 o 00:08
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 00:27   #53
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Ale jaja

Ja tak kiedyś przeczytałam opinię o sobie, coś w stylu "nawet źle tipsa nakleiła"... Na szczęście nie wszyscy są świadomi, że nie pracuję na tipsach

Edytowane przez madziulkaa
Czas edycji: 2009-06-06 o 00:29
Stary 2009-06-06, 06:31   #54
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Już sprawa rozwiązana tak myślałam, że coś to dziwnie pachnie, ale co tam ;0 ....
Jeżel Twoja koleżanka brzydko robi te pazury (domyślam się, że technicznie też niepoprawnie) i nie ma certyfikatu, to nie pomyślałaś, że może oblała egzamin praktyczny?
Stary 2009-06-06, 07:51   #55
mercyy
Przyczajenie

Tak Albertynko przepraszam Cie z akrylu.
Kochanie nie ublizaj mi , bo wierz mi osoba jest nie zadowolona , nie powiem ci kto to , poniewaz nie chce robic zamętu , ale wierz mi , ze wydała u Ciebie ponad 1000zł , a nawet nie siedziała tyle godzin ile sie umawiała z Tobą , uważa , ze powinnaś jej zwrócić pieniądze, jesli chcesz możemy o tym porozmawiac na priv, bo certyfikatu nie dałaś do dziś dnia.
Nie chce Cie oczerniać , bo moja koleżanka Cie polubiła , ale wierz mi , ze miała do mnie żal , nie to za te pieniądze.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Moze czasem warto wziać sobie do serca uwagi , aby nie popełniać więcej błędów.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

A wierz mi Albertynko , że ja sama ja do Ciebie wysłałam , sorry , ale jestem zawiedziona...
A to , że napisałam , ze z żelu zwyczajnie się pomyliłam, i nie ubliżaj nikomu , kto wątpi w Twoje kwalifikacje , ma prawo , nikt nie jest doskonały...

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Zdaje sobie sprawę z tego , iż nie mam co z wami moje Drogie dyskutować , ponieważ ''zjecie mnie tu'' gdyz jestem tu nowa .
Ale jedno jest pewne , jek ciężko jest przyjąć do siebie słowa krytyki.
Ten kto nie słucha krytyki , nie ma mozliwoscia stania sie lepszym...

Edytowane przez mercyy
Czas edycji: 2009-06-06 o 08:04
Stary 2009-06-06, 09:50   #56
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: kurs stylizacji paznokci w warszawie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A ja sie ubawiłam po pachy i czekam na posta "No tak własnie miałam napisac, ze kolezanka miała akryl...." ech...
Dajcie mi szkalną kulę to będę wróżyla.....

Mercy, proszę Cię nie pogrążaj sie.

Jeżeli Twoja koleżanka nie otrzymała certyfikatu (o ile rzeczywiście u nas była na szkoleniu!) wniosek jest prosty- nie zdała egzaminu. U nas certyfikatów nie wydajemy na piekne oczy tylko za rzetelna prace.
I sprawa staje sie prosta- jedna z kursantek, która nie miała ochoty na nauke, nie przykładała sie do niej, a teraz rozgoryczona porażka na egzaminie próbuje mnie oczernić...

O ile rzeczywiście chodzi o szkolenie u mnie, bo jak juz był u mnie żel, a teraz okazuje sie, że jednak akryl, to zaraz może sie okazać, że nie u nas tylko jakiejś innej "Akademii...".

Sprawa śmierdzi na kilometr.

Przypomina mi sie anegdota z czasów komuny "On ukradł, czy jemu ukradli- ważne, że miał cos wspólnego z kradzieżą zegarka"

Rzetelna krytyke chętnie przyjmę. Kłamliwe oczernianie, mnie nie rusza.
Gdy moje kursantki mają problem przyjeżdżają i wala prosto z mostu "Weź mi Albi pokaż jeszcze raz manicure frezarka, bo chyba spałam jak to robiłysmy" i wtedy jak tylko mam mozliwośc cierpliwie jeszcze raz tłumacze i pokazuje.

Podejrzewam, że koleżanka na kursie u nas nie była, a cała sprawa jest wyssana z palca na zasadzie "Jak by tu komus dokopac".
Przykre.

I tak gwoli ścisłości- tego typu oczernianie jest prawnie karalne.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Ta historia przypomina mi inną, która tez mnie spotkała- na pewnym forum pojawił sie post jakie to ja fatalne paznokcie robie. Nawet focia była. Wszystko ładnie pięknie, gdyby nie fakt, ze w podanym przez dziewczyne terminie byłam w.... Egipcie i jako żywo nie przypominam sobie abym na plazy komukolwiek pazury dziergała

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-06-06 o 09:44
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:11   #57
mercyy
Przyczajenie

Albertynko zakańczam temat z Tobą o Twoich kursach.
Sama wiesz jak je prowadzisz.
I nie rób ze mnie głupka, ze nie u Ciebie była ...
Czytałam opinie o paznokciach , ktore robisz i nie wszystkie były chwalebne...
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Proponowałam Ci priv dla wyjasnienia sprawy , nie skorzystałaś , ciekawe dlaczego...
Stary 2009-06-06, 10:38   #58
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Ja swoje piec groszy dodam do tej anty.
po pierwsze zadna dziewczyna po kursie nie umie robic paznokci. Placisz na kursie za to, ze ktos ci zdradza swoja tajemnice zawodowa. Ktos pokazuje ci technikę poslugiwania się narzedzimi i materiałami. A to czy bedziesz umiec robic to zalezy tylko i wylacznie od twoich zdolnosci i praktyki ktora trzeba nabywac latami trenujac na sobie i znajomych o ile dadza ci swoje dłonie i paznokcie.
A co za róznica jesli bede cwiczyc na sobie? To sobie zmasakruje reke a nie komus i nikt mnie potem nie bedzie obwinial ze mu pocharatalam palce.
Ukonczylam kurs, otrzymalam certyfikaty bo zdalam oba egzaminy ktore byly warunkiem otrzymania certyfikatow. . Kiedy ja szłam na kurs wiedzialam za co place bo wszystko bylo jasno i wyraznie zaznaczone za co ten kurs, moze twojej kolezance cos sie pomieszalo?. Czytala co innego ( mam na mysli gdzie indziej kurs) a poszla gdzie indziej czyli do aniolków.
Jesli chodzi o moje zdanie nie uwierze w to co pisala kolezanka. Musiala zajsc jakas pomylka. Albo cos kolezanka kreci.

Dziewczyny naprawde wkladaja serce w to co robia, im zalezy abys pojela to czego sie uczysz. Dotad beda cie maglowac z jednego az w koncu pojmiesz. W grupach nikt nie bedzie czekal az laskawie spiluszesz akryl- leca dalej bo musza sie trzymac planu.
Stary 2009-06-06, 13:27   #59
LadyBane
Rozeznanie

mercyy a czy ta kolezanka nie moze sie osobiscie dogadac? takie sprawysie załatwia miedzy zainteresowanymi, a nie na forum, widzisz, teraz to i ja mam prawo wlezc z butami w sprawe i sie powymądrzać.....
a certyfikat jest dla tych co sie wykazą na egzaminie, nie dla tych co zapłacili za kurs i to jest bardzo rozsądne
czy kolezanka jest ubezwłasnowolniona ze sama sie sprawą nie zajmie tylko przez pełnomocnika?

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:31   #60
mercyy
Przyczajenie

Powiedziałam którego kursu nie polecam, mam prawo miec swoje zdanie, prawda?
Nie polecam i to wszystko , nie chce reklamować innych kursów i nie chce tu porównywać , była to jedna z przyczyn , dlaczego nie polecam tego kursu.
Wejdzcie na strony internetowe innych kursów , poznajcie inne instruktorki, porównajcie umiejętnosci dziewczyn , ktore konczyły kurs na Podwalu w Warszawie i wtedy dyskutujcie, nie muszą przygotowywać się do egzaminu same w domu , ponieważ zostaja przygotowane na kursie , poto tam chodzą.
Mam dość tej rozmowy , mam prawo do własnego zdania.
Poznałam wiele szkół w Warszawie i mam pogląd i myslałam , ze szanuje się tu zdanie innych ludzi, ale niestety tak nie jest .
Więc wymiękam.
Pozdrawiam was bardzo serdecznie .
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości