Jak ZROBIĆ/UŁOŻYĆ tę fryzurę ? - wątek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-03, 11:18   #1171
Anglik66
Przyczajenie

Pytanie co do włosów i przedziałka!

Proszę mi doradzić co do moich włosów. Mam przedziałek taki od zawsze układ włosów jest z prawej na lewą. Czy dałoby się zrobić przedziałek na stronę lewą i czy włosy by się przyzwyczaiły? Aktualnie mam jeszcze krótsze włosy ale widać już wszystko co trzeba. Dodam, że jak mam długości włosy tych włosów co w załączniku to mam podobne ale ten przedziałek po drugiej stronie... Dodaję moje i takie jakie chciałbym mieć Dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0253.jpg (24,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mourinho-press-conference-dec-15-2012_12.jpg (83,6 KB, 35 załadowań)
Anglik66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 18:55   #1172
czubaka7
Przyczajenie

Dot.: Jak ZROBIĆ/UŁOŻYĆ tą fryzurę ? - wątek zbiorczy

Witam. Mam problem z włosami. Noszę taką fryzurę jak na zdjęciu, ale jest pewien problem. Otóż nie mogę uzyskać takiego samego efektu. Włosy z przodu - grzywki po naniesieniu na niej gumy sklejają się i powstaje taki efekt, że kilka stoi w jednym miejscu obok większa ilość, jeszcze dalej 3 włosy itd. Jak uzyskać taki efekt, żeby włosy i stały, tak jak powinny i też żeby się ani nie sklejały ani nic, po prostu, żeby efekt był taki jak na zdjęciu.

czubaka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 13:38   #1173
SceneQueene
Zakorzenienie

Może używasz za dużo specyfiku lub złego specfiku? Spróbuj pasty włóknistej np.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:25   #1174
denzel1011
Przyczajenie

Fryzura Wella

Witam,

Mam srednia dlugosc wlosow o kolorze ciemny blad, wlosy sa w miare proste, lecz ciezko je ulozyc,nawet po niedlugim czasie gdy naloze lakier, on jakby zanika i znow wlosy robia co chca, nie sa zbyt sztywne,grzywka chodzi na wszystkie strony ; (, pomimo ze nakladam zel i inne kosmetyki a nastepnie lakier.Chcialbym sie dowiedziec jak uzyskac taka fryzure jak ponizej , jak ja ukladac,jakich kosmetykow uzywac czy osoba na zalaczonym zdjeciu ma farbowane wlosy bardzo prosze o pomoc, z góry dzieki.

http://www.wella.com/professional/en...-short-man-bob , co myslicie o tym kosmetyku do wlosow (jest polecany do tej fryzury) : http://www.wella.com/professional/en...lding_creme_75
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24_Mikus_SHORT_MAN_header_d.jpg (79,5 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez denzel1011
Czas edycji: 2014-10-24 o 20:14
denzel1011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 00:43   #1175
camillie
Wtajemniczenie

jak zrobić warkocz jako opaskę? nawet nie wiem jak profesjonalnie nazwać tę fryzurę

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002 (3).jpg (119,6 KB, 25 załadowań)

MÓJ BLOG
Instagram
TUMBLR
camillie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:54   #1176
Zminka
Zakorzenienie

GG do Zminka

Spróbuj gumy do włosów albo żelu, ewentualnie zmniejsz/zwiększ dawki, popróbuj, a w pewnym momencie na pewno Ci się uda
Stary 2014-10-24, 20:10   #1177
denzel1011
Przyczajenie

Up please
Stary 2014-10-24, 20:19   #1178
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez denzel1011 Pokaż wiadomość
Up please
Wystarczy na suszarkę ułożyć, trochę żelu i lakieru i już, na cały dzień masz taką fryzurę.
pffe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 21:56   #1179
denzel1011
Przyczajenie

A byłabyś
w stanie dac Link do jakiegos filmiku (najlepiej z podobna fryzura)
lub wytlumaczyc jak to układać za pomoca suszarki, czy suszyc od gory do dolu itd.Co sadzisz o kosmetyku doktorego eyzej zamiescilem link?

Edytowane przez denzel1011
Czas edycji: 2014-10-24 o 21:58
Stary 2014-10-31, 18:32   #1180
Kamill21
Przyczajenie

Jak ułożyć dość krótkie włosy u mężczyzny.

Cześć, jestem tu nowy na forum i mam pytanie. Chciałbym ułożyć moje włosy do góry (ew. LEKKO w bok) i żeby nie wyglądały na mokre tylko naturalnie. Mój kolega używa pasty do włosów i całkiem fajnie to u niego wygląda u mnie włosy nie wyglądają tak fajnie. U niego jakby dotknąć włosów to nie czuć, że użył żelu/pasty/gumy tak jakby sama suszarką brał je, a używa pasty. Zawsze używałem żelu jak miałem bardzo krótkie włosy, a teraz trochę zapuszczam i używam mojej pierwszej w życiu pasty o własnie takiej: http://koralutomiersk.pl/environment...eea2951094.jpg nie jestem pewien czy to dobry wybór, ale kupowałem ją w zwykłym sklepie kosmetycznym i były tylko takie tanie. Ta oraz od joanny. Powiedźcie mi jak ułośyć te włosy aby wyglądały naturalnie. Brać dużo tej pasty? Potem użyć lakieru suszarki? POMOCY.
Kamill21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:32   #1181
camillie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
jak zrobić warkocz jako opaskę? nawet nie wiem jak profesjonalnie nazwać tę fryzurę

upupupup

002 (3).jpg

MÓJ BLOG
Instagram
TUMBLR
Stary 2014-11-02, 21:17   #1182
Eldo rado
Przyczajenie

Witam mam zamiar wybrać się jutro do fryzjera z zamiarem uzyskania takiej oto fryzury:
http://polki.pl/we-dwoje/p/a_i/24/24.../b_2_31064.jpg
Mam jednak problem ponieważ nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce o co mi chodzi a dokładniej na ile cm zgolone mają być tył i boki a ile cm ma mieć góra? Czy któraś z pań mogła by mi poradzić na ile mam zgolić tył głowy i boki? Rozumiem też że w gre wchodzi stopniowanie? tzn na samym dole przy szyi krócej a potem dłużej z tyłu?

Edytowane przez Eldo rado
Czas edycji: 2014-11-02 o 21:18
Eldo rado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 21:46   #1183
camillie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Eldo rado Pokaż wiadomość
Witam mam zamiar wybrać się jutro do fryzjera z zamiarem uzyskania takiej oto fryzury:
http://polki.pl/we-dwoje/p/a_i/24/24.../b_2_31064.jpg
Mam jednak problem ponieważ nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce o co mi chodzi a dokładniej na ile cm zgolone mają być tył i boki a ile cm ma mieć góra? Czy któraś z pań mogła by mi poradzić na ile mam zgolić tył głowy i boki? Rozumiem też że w gre wchodzi stopniowanie? tzn na samym dole przy szyi krócej a potem dłużej z tyłu?
pokaż jej zdjęcie - najprościej

MÓJ BLOG
Instagram
TUMBLR
Stary 2014-11-09, 17:40   #1184
gozmaster
Przyczajenie

Modelowanie meskich włosów

Witam,mam kilka pytań dotyczących poniższej fryzury
W jaki sposób ułożyć tak włosy ?
Czym taką fryzurę ułożyć ?

Jeżeli mam gęste włosy to będzie problem modelowaniem tak włosów ?

Z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0ff1.jpg (49,5 KB, 12 załadowań)
gozmaster jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 12:27   #1185
Lapsik
Przyczajenie

Kitka u mężczyzny KREM !

Witam,może tu znajdę odpowiedz i ktoś mi naprawdę pomoże.Zapuszczam włosy a dosyć szybko mi rosną i chce sobie zrobić kitkę lecz tutaj problem potrzebuje kremu który jest przeciw puszeniu jest elastyczny i taki przez który złapie sobie swobodnie włosy i zwiąże w kitkę. Szukam już baaardzo długi czas takiego kremu i wydaje pieniądze na jakieś badziewia szukając tego odpowiedniego a wiadomo nie są takie czy to po 10-15 zł a mam ich już z parę i już mnie to męczy pytałem każdego nikt nie wie bo nie używa takich rzeczy bardzo bym był wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł. Z góry dziekuje i przesyłam zdjęcie jak ma to wyglądać.

Lapsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 17:47   #1186
szklana_mgla
Rozeznanie

Dot.: Kitka u mężczyzny KREM !

A czym myjesz włosy? zwykłym żelem do ciała? dajesz coś potem na włosy? masz bardziej kręcone jak mniemam?
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 19:59   #1187
Lapsik
Przyczajenie

Dot.: Kitka u mężczyzny KREM !

Tzn miałem kręcone kiedyś ale prostowałem tak prostowałem
Teraz są bardziej proste widać mniej więcej na fotce którą wrzucę.
Myje włosy garnierem fructis takim zielonym a nakładam tylko piankę gdy chce sobie postawić włosy bo dodaje objętości a robię to praktycznie codziennie a pasty używam rzadko żeby ułożyć jakąś fryzurę. A szukam czegoś żeby włosy były takie "luźne" żebym mógł zgłapać te włosy i zrobić kitkę a nie taki co skleja je puszy włosy i wyglądają na święcące tłuste włosy. Mogę tez podesłać filmik jak to ten gościu układa.

Stary 2014-11-12, 18:21   #1188
szklana_mgla
Rozeznanie

I dlaczego nie ma mojej odpowiedzi w tym wątku? jak przenosicie czyjąś odpowiedz to patrzcie co robicie bo nie chce mi się 2 razy pisać tego samego
Stary 2014-11-12, 20:46   #1189
Lapsik
Przyczajenie

Czyli była już odpowiedź na moja pytanie tylko że nie przenieśli tego ? Ehhh
Jeśli tak to proszę o ponowne napisanie
Stary 2014-11-13, 18:29   #1190
szklana_mgla
Rozeznanie

Odpisałam ci wcześniej już ale tacy tu są za☠☠☠iści modzi że nie widzą przenosząc wątek w którym jest odpowiedz normalne.

Pisałam że najlepiej jakbyś spróbował kupić sobie odżywkę typu gliss kur biały albo czerwony, i nakładał po myciu, to ci obciąży włosy i będą gładsze, pianka jest bardziej na podniesienie ich albo na nadanie ładniejszego skrentu włosu
Stary 2014-11-13, 18:50   #1191
Lapsik
Przyczajenie

Dobrze wypróbuje którąś z tych mam nadzieje że to pomoże i dziękuje za pomoc
Stary 2014-11-15, 12:13   #1192
Suvia
Zakorzenienie

beach waves

heja z góry przepraszam, jeśli temat istnieje

Wpadłam ostatnio na jakiś artykuł o zabiegu beach waves, np. salony L'oreala chyba robią takie cuś.

Ogólnie chciałabym mieć na łbie coś takiego jak w pierwszym załączniku. Po wyszukaniu "beach waves" w google wyłażą mi zdjęcia, które się skrajnie różnią od siebie. Nie chcę mieć na głowie bałaganu takiego jak po wstaniu z łóżka, bo po to ja nie muszę iść do salonu... Chodzi mi o takie delikatne, ładne fale

Robię sobie coś takiego w domu, raz na jakiś czas, ale na moich włosiętach za chwilę i tak mam proste druty choćbym wylała na głowę litr lakieru/pianki itd. Więc mam dosyć.

Chciałabym zapytać o rzeczywiste efekty tego zabiegu, więc wątek kieruję głownie do tych z Was, które mają doświadczenie z tym zabiegiem (robią/miały robione)

Ile się to-to utrzymuje (wiem, ze to indywidualna sprawa, bardziej chodzi mi o to, czy po już 3 dniach przypadkiem szlag tych fal nie trafi, bo niby ma się utrzymywać pare tygodni) i czy naprawdę da się uzyskać efekt jak na pierwszej focie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17055475_WwOEI.jpg (22,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34055c206620c600876b1cd09b43c9fbf2db8c1e.jpg (28,6 KB, 15 załadowań)

~ Hank Moody
Suvia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 18:28   #1193
Kamill21
Przyczajenie

Jak ułożyć taka fryzurę?

Witam, mam problem z ułożeniem tej fryzury http://polki.pl/we-dwoje/p/a_i/24/24.../b_2_31064.jpg To znaczy chcę wiedzieć czego używać, żeby stały cały dzień i wyglądały naturalnie(zeby wiatr czy przejechanie ręką po głowie nie zniszczyły fryzury. Ja robię to tak, że nakładam paste do włosów, a następnie lakier, ale łatwo zniszczyć fryzurę i nie wygląda naturalnie. Pomocy :c
Kamill21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 11:19   #1194
ChoCherry
Raczkowanie

Dot.: jak zrobić taką fryzure?????

Gdyby ktoś szukał instrukcji jak zrobić kok z wypełniaczem to zapraszam tutaj:
http://kakufashioncook.blogspot.com/...elniaczem.html
Mam nadzieję, że się przyda

www.kakufashioncook.pl
Zapraszam na mojego bloga!
ChoCherry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:02   #1195
AdrianLerc
Przyczajenie

Jak ułożyć rozczochraną grzywkę na bok (chłopak)

W jaki sposób ułożyć grzywkę ''rozczochraną' ;' tak jak na zdjęciu ? Jestem chłopakiem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 539eaa0197433074605b77b3c47724c3,62,37.jpg (16,9 KB, 21 załadowań)
AdrianLerc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 01:50   #1196
hophyc
Przyczajenie

Fryzura z lat 80'tych

https://www.youtube.com/watch?v=DAX20LoVgxE
Witam. Wie ktoś może jak zrobić taką fryzurkę na prostych, rzadkich włosach? Koniecznie muszę robić trwałą czy da się to innymi sposobami?
hophyc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:06   #1197
mikasa5
Zadomowienie

https://www.youtube.com/watch?v=oOMC9dWiQCI Jak upleść coś takiego ?
Stary 2014-12-07, 13:57   #1198
karmelw
Przyczajenie

co zrobić aby moje włosy nie opadały..

Mam taki problem że mam proste włosy i nie powiedziałabym że są aż tak cieńkie, czesto krece je na lokówke bo jedynie ten efekt utrzyma mi sie przez kilka godzin, zwłaszcza gdy wyjde na dwór, dziś chciałam spróbować termoloków, są bardzo zachwalane, i wkoncu wyszedł mi efekt jaki chciałam, wcześniej było o to cieżko ponieważ mam lekkie włosy i niektóre wałki niezbyt sie trzymały, problem w tym że gdy tylko wyszłam i doszłam do sklepu (gdzieś 10minut drogi,a na dworze jest pochmurno i wilgotno) ledwo co miałam juz na tych włosach, zaraz sie rozprostowały... nie wiem co zrobić aby sie utrzymywały, może robię coś źle? oglądałam dużo filmików i większości z podobnymi włosami jakoś sobie radzę, niestety u mnie to nie działa, może ktoś zna jakieś sposoby, albo coś poradzi?
karmelw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 17:22   #1199
piyrww
Przyczajenie

Witam!
posiadam taką fryzurę:

i teraz pytanie jak ją stylizować?
Włosy mam proste, bardzo gęste i bardzo sztywne
chciałbym uzyskać tak jak na tym zdjęciu tzn. żeby było widać te pojedyncze pasma na grzywce i dalej.. czym to stylizować? jaka szczotka/grzebień i jakie środki ?
zależy mi też na tym by włosy nie były posklejane, świecące i sztywne jak to bywa w przypadku żeli i lakierów do włosów, chcę by wyglądały możliwie jak najnaturalniej..
I jeszcze jedna sprawa, wiadomo jaką mamy teraz pogodę (wietrzną) wnerwia mnie to jak wyjdę na zewnątrz, mało co zawieje i fryzura całą popsuta
A i jeszcze jedno jak te włosy zaczesywać do tyłu żeby te włosy nie klapły na głowie tylko żeby tak "stały" jak foto. głównie chodzi o grzywkę..

Edytowane przez piyrww
Czas edycji: 2014-12-07 o 22:08
piyrww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:32   #1200
lindevra
Przyczajenie

Jak uzyskać efekt jak na zdjęciach ?

Tak jak w temacie, widzę facetów z takimi włosami i bardzo mi się to podoba. Włosy przyciągają aż wzrok, wyglądają na zdrowe i piekne :p . Zazwyczaj widzę gości którzy mają poprostu zaczesywane włosy do boku, ale nie wszyscy. Tutaj zdjęcia

Pierwsze trzy: http://static.fashionbeans.com/wp-co...2/pompamod.jpg

http://www.fryzury-katalog.pl/Images...katalogu-2.jpg

http://static.fashionbeans.com/wp-co...eundercut2.jpg
lindevra jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#grzywka, ania lewandowska, beyonce, blogerki, bob, chłopak, cieniowane, codzienny, długie, długie włosy, efekt, fale, fale kręcone jak zrobić, farbowanie, fryzura, fryzura codzienna, fryzura gwiazdy, fryzura koczek, fryzura męska, fryzura z grzywka na bok, fryzurka, fryzury, fryzury męskie, fryzyra, grzywka, grzywka na bok, impreza, jak ułożyć włosy, jak zrobić, jasne włosy, justin bieber, kenza fryzura ala, koczek, kok, kolce, kręcone, kristen stewart, krotkie wlosy, krótkie blond, kuc, kucyk, leighton, lekkie, lindsey, loki, loki fryzura, lokowane, luźny kok, magda mołek, meester, męskie fryzury, miranda kerr, modelowanie włosów, niesforne włosy., nieśmiały chłopak, obcinanie, opis, pielęgnacja, podniesione, problem, prosta, proste włosy, puszące, puszyste włosy, retro, rock, rozpuszczone, rude włosy, selah, się, spięcie, stirling, stylizacja, suchy wilk, szkoła, tancerki, tapitowanie, trwała, układanie, układanie włosów, unoszace, upięcie, warkocz, warkocz typu wodospad, wlosy, włosy, włosy fryzura fale, włosy kręcone, włosy pielęgnacja, wsuwki, wywinięte loki, zakrecone, zapinki, zmiana fryzury, zmiana fryzury pomoc, żel włosy krótkie depp

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości