male piersi =( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-29, 11:52   #1
Vella
Raczkowanie

male piersi =(

czy jest jakis domowy, nieinwazyjny sposob na powiekszenie malych piersi. Widzialam w sklepie kosmetyk, ktorego producent zapewnial, ze piersi sie po nim powieksza! Czy to jest typowy kit, czy tez ma jakas szanse powodzenia? Z gory dzieki za odpowiedzi
Vella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 12:14   #2
asinek
Raczkowanie

Re: male piersi =(

kit.
istnieja jakies tabletki ktore powoduja opuchniecie tkanki w biuscie, przez co piersi faktycznie sie powiekaszaja. niestey brak studiow na temat szkodliwosci czy ewentualnej rakotworczosci tego typu srodkow.

istnieje tez specjalna metoda - bardzo droga - na noc naklada sie takie silikonowe nakladki, ktore sa polaczone z pompa ssaca (!tak ) i przez wywolywanie prozni rozciaga sie tkanke. tutaj tez brak badan dlugofalowych, poza tym jak tylko "odstawi" sie maszyne biust wraca do poprzedniej formy, mozliwe ze gorszej, skoro jest tak maltretowany .

jedyne skuteczne ale nietrwale jest karmienie piersia - biust naprawde sie zwieksza (u mnie z malego A do C), ale jak tylko odstawi sie bobasa od cyca to ... sama wiesz :P

zostaja push-upy, albo sztuczny biust silikonowy - taki stanik z silikonu widzialam na intymnej - Freedom Bra(http://www.intymna.pl/katalog/index....d2ee5684bc4632 )
albo operacja (brr!) albo pogodzic sie ze stanem rzeczy ... moja przyjaciolka zwykla mawiac, ze maly biust jest lepszy bo nie bedzie zwisal na starosc

buziaki
asinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 13:03   #3
zuzaneczka
Zakorzenienie

mojej kumpeli biust znacznie się powiekszył po tabletkach antykoncepcyjnych, ale niestety powiększyły się i uda, dupcia i brzuch...ogólnie nie wyglada to najlpiej

ale pamietaj MAŁE JEST PIĘKNE!!!! i tak naprawde to trzeba się zaakceptować taką jaką się jest i kochać swoje ciałko!
pozdrawiam

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 16:23   #4
dziewczyna
Zakorzenienie

Kosmetyki, które mają powiększać/zmiejszać piersi to kit. Wielkość piersi zależy od natury. Albo od skalpela chirurga.
dziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 12:14   #5
Kamilanet
BAN stały

GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet

Ja mam taki domowy nieinwazyjny sposób. W sumie od kilku już lat przynajmniej raz w tygodniu, ale przeważnie co odrugi dzień po kąpieli biorę olejek i masuję sobie piersi. Jest to cudowne uczucie i daje zadziwiające efekty. Kiedyś nawet w telewizji podawali ten sposób.
Przy okazji masaży badasz sobie piersi, wzmacniasz ich mięśnie, a co za tym idzie piersi sie lekko powiększają. są jędrne i ponętne.
Dzięki tym masażom nie noszę stanika (tylko do pracy muszę...)

Pozdrawiam
Kamilanet jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości