Pomóżcie mi ;(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 11:40   #1
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Unhappy

Pomóżcie mi ;((


Moja twarz/cera jest bardzo problemowa ale od kilku dni jestem zalamana bo puchną mi policzki,miejsca pod oczami..niewiem co robic..jestem pyzata na buzi a do tego jescze ta opuchlizna..wygladam jak paczek w masle i nie moge na siebie patrzec..ostatnio schudlam a twarz grubsza i grubsza..boje sie ze tak nabrzmiała twarz mi juz zostanie.czy opuchlizna policzka moze wiazac sie z tym ze wychodzi mi mega pyszcz?zaczelam brac tetralysal i twarz wyglad jeszcze gorzej..pryszcze pryszczami ale skad ta opuchlizna ;(( nie moge wyjsc z domu w takim stanie..załamana;//
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:16   #2
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Pomóżcie mi ;((

Może to jakaś reakcja alergiczna na tetralysal? Koniecznie zgłoś się do lekarza!
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:26   #3
nira1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 65
Dot.: Pomóżcie mi ;((

to może mieć związek z Twoim pryszczem dlatego wybierz sie lepiej do dermatologa. Moja mam też miała opuchniętą twarz ale to na skutek uczulenia na chipsy.Więc może Ty też masz jakąś alergię.
nira1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 11:15   #4
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Pomóżcie mi ;((

Nadal jestem spuchnieta..nie chce wychodzic nigdzie z domu..kiedys juz bralam tetralysal i wcale nie spuchlam.ostatnio uzylam duac zel na twarz czy to mogo spowodowac reakcje alergiczna?i czy taka opuchlizna mi zejdzie??i kiedy?
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 11:59   #5
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Pomóżcie mi ;((

Wydaje mi się, że może to być reakcja na Duac. Gdzieś na kosmetyczce jest wątek właśnie o nim - poczytaj sobie. Dziewczyny pisały w nim o jego działaniu - pożądanym i niepożądanym. U mojej mamy, na przykład, miejsca posmarowane Duac'iem wyglądały jak poparzone...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:22   #6
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Pomóżcie mi ;((

wiesz gdyby to bylo cos mniejszego to moze moglabys sobie z tym sama poradzic ale skoro piszesz ze puchna ci policzki to juz jest powazniejsza sprawa, niekoniecznie musi to byc problem kosmetyczny.
a masz moze skore uczulona na slonce? jezeli tak to wyprobuj krem Lirene nawilzajaco ochronny SPF 30+ do cery fotowrazliwej
des jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:43   #7
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Pomóżcie mi ;((

nigdy nie puchłam wyjsciach na sloneczko..jednak ostatnio swoja twarz czesto opalalam ;( teraz tego zaluje..mam nadzieje ze to wina tego pryszcza i ze jak wyjdzie bedzie ok..ale jestem bardzo bardzo zestresowana..bo przykro mi jest ze niemoge patrzec w lusterko jak inni ludzie( niemoge wychodzic patrzec innym prosto w oczy bo wstydze sie swojej twarzy ehh rozkleilam sie ..;(
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:19   #8
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Pomóżcie mi ;((

Mam pytanie do osob ktore zazywaly tetralysal-czy na czas zazywania tego antybiotyku z diety trzeba wykluczyc produkty mleczne?spotkalam sie z taka opinia i niewiem moze to jest przyczyna mojej opuchlizny..sama juz niewiem..
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:47   #9
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Pomóżcie mi ;((

Zażywałam przez 4 miesiące i jedyne efekty uboczne to problemy z żołądkiem i wydadanie włosów.
Poczytaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...stpost&t=68918
Maemi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 18:06   #10
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Pomóżcie mi ;((

myślę, ze powinnas udac sie do lekarza.
to chyba bedzie najlepsze wyjscie.
nie martw sie
glowa do gory
jak bedzie jakas poprawa to pisz tutaj szybko, zeby wizazanki sie nei martwily
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 18:11   #11
nira1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 65
Dot.: Pomóżcie mi ;((

jak będziesz siedziała w domu to nikłe szanse że sobie pomożesz. Najlepiej idź do lekarza jak najprędzej. Zacznij działać Zobaczysz będzie dobrze
nira1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.