Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-11, 11:14   #1
karollla
Przyczajenie

Laurent Kupiec Poznański NIE!!!

niemiłe panie, skasowali mnie 175 za strzyżenie (zupełnie zwykłe) i balejaż ,którego nie było widać!! nie chciałam sie kłócic ,ale OSTRZEGAM WAS!!!
karollla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 21:57   #2
styczeń1985
Raczkowanie

GG do styczeń1985
Dot.: Laurent Kupiec Poznański NIE!!!

Dobrze wiedzieć gdzie nie chodzić... Chociaż tam jeszcze nie trafiłam, a prawie mieszkam w Poznaniu

W poszukiwaniu...zagubioneg o
...gdzieś po drodze...sensu...
styczeń1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:40   #3
kasia44
BAN stały

spam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-06 o 22:57
kasia44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:15   #4
bibanaaa
Przyczajenie

zgadzam się. może nawet nie to, że panie niemiłe, ale tam po prostu lecą w kulki.
poszłam tam na farbę. w cenniku 148zl o ile się nie mylę. ja zapłaciłam 195 <nie mialam obcinanych ani nawet podcinanych>, dodam, że w cenniku nie było ujęte, że włosy dłuższe kosztują 50 zł więcej i że za 'mieszanie farb' też się płaci. pani przy kasie była w wielkim szoku, że nie wiedziałam, że tyle zapłace, ale ja pytam SKĄD MIAŁAM WIEDZIEĆ?
dzisaj też tam byłam, podciąc koncówki. na drzwiach jest wielki napis 'STUDENCI 39zł za strzyżenie. zapłacilam 46, dlaczego?? bo ta taką długość włosów płaci się normalnie!! no jak mogłam być tak głupia i tego nie wiedzieć?? a najlepsze jest to, że moje włosy wcale nie są bardzo długie, są mniej więcej do połowy łopatki. a poza tym czy fryzjerka obcina odrobine krótkie czy długie to robi jej różnice??jaja sobie z klientek robią. nie chodzi o te 7 złotych, ale o zwykła uczciwość. więcej tam na pewno nie pójdę.
bibanaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:20   #5
baskaaa
Raczkowanie

A ja tam już 3 razy u nich się ścinałam i za każdym razem zadowolona wyszłam. Nie oszukali mnie - początkowo miałam włosy też tak do połowy łopatki i za każdym razem płaciłam studencką cenę 39zł. Obsługa moim zdaniem jest miła (może poza babką która siedzi na kasie), ale w każdym razie nie mam nic do zarzucenia temu salonowi.
Stary 2009-07-11, 12:51   #6
lachryma
Zakorzenienie

ja tam tylko podcinam rozdwojone końcówki- nic bardziej ambitnego bym im raczej nie powierzyła. pani na kasie jest zawsze nadętą blondynką, która co chwile poprawia swoje włosy (3 na krzyż na dodatek:/). z legitka studencką placę za podcięcie 39 zl. plusem jest to, że tam nie ma kolejek i można wejść z ulicy bez zapisania się.
lachryma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:07   #7
spokokiecka
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

NIE RADZE NIKOMU ZAPISYWAĆ SIE DO TEGO BEZNADZIEJNEGO FRYZIERA!!!!! ZAPISAŁAM SIE TAM Z MIESIĘCZNYM WYPRZDZENIEM NA UCZESANIE ŚLUBNE A GDY PRZYSZŁAM NA UMÓWINY TERMIN PRACOWNICA TEGO ZAKŁADU NIE PRZYSZŁA NA UMÓWINE CZESANIE.... MAŁO TEGO NIE ZROBIONO NIC ABY MI POMÓC ZNALEŚĆ INNEGO FRYZIERA,NAWET NIE RACZONO MNIE PRZEPROSIĆ.... TAKI FRYZIER I TAKA OBSŁUGA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA...
spokokiecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 09:52   #8
martastelma
Raczkowanie

zgadzam się!!!BEZNADZEIJNY SALON!!!Mnie "niby" obcinala Karina z tipsami, cala sprawe wraz z ulozeniem zalatwila w 20min(moj rekord u fryzjera!) laska kompletnie nie ma pojecia jak obcinac krecone wlosy!!na czubku głowy mialam siano od suszrki a jak przyszlam do domu ze zgroza stwierdzilam ze nie widac roznicy za co zaplacilam 39 zl to nie mam pojęcia!! w domu wzielam nozyczki i sama sie obcielam
SZKODA CZASU I PIENIĘDZY!!!ROBIĄ NA ODPIEPRZ!!
martastelma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:30   #9
Magdalenaestke
Przyczajenie

Na szczęście LAURENTA JUŻ NIE MA !!! Ale muszę powiedzieć ,że byłam niedawno w Kupcu i dostrzegłam nowy salon bibiuti ? zaryzykowałam i jestem oczarowana atmosferą oraz poziomem usługi jaki mnie tam zastał POLECAM
Magdalenaestke jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości