Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-13, 12:29   #4771
mariolasl
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Wszystkim zycze milego dnia! Chorym szybkiego powrotu do pelni sil.

Strachulcu

I rozne limitowanki dla milosniczek Lempickiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e213_1.JPG (36,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dacd_1.JPG (26,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 171a_12.JPG (42,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roll_on_eau_de_minuit_lolit_H145755_L.jpg (10,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg les_caprices_de_lolita_loli_H110248_L.jpg (20,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pp_31593.jpg (31,8 KB, 10 załadowań)
Stary 2007-10-13, 13:01   #4772
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Pachnę kapką Artisanowego Absyntu...koty ty lubią. Gorzkawy jest, chłodniutki...
Kota jest offline  
Stary 2007-10-13, 13:08   #4773
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Mariolu, dziekuję. Wróciłam zmarznięta i przewiana do szpiku kości brrr.Chyba se łykne likarstwo.

Nie jestem miłośniczką Lempickiej, ale kto wie, kto wie....flakoniki to cacko, bajkowe i w moim ulubionym kolorze Tzn. chyba zapach jest niebieski, czy szklane opakowanie

W Super-Pharm Aptece jest teraz promocja na L de LL women. 30ml kosztuje 100zł bez grosza
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-10-13, 13:15   #4774
falka
Raczkowanie

mariolasl bomba! pachę sobie właśnie lolitą edp... mąż udaje że nie czuje bo nie lubi....
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline  
Stary 2007-10-13, 13:17   #4775
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dziewczyny czy któraś z Was testowała już nową Escadę S? śliczne opakowanie ma

Cytat:
Zapach o wyrazistym i orzeźwiającym charakterze przeznaczony dla kobiety, która ceni wolność i luksus. Nuta głowy: zapach śliwki, czarnej porzeczki oraz róży rdzawej. Elegancką harmonię udoskonala uwodzicielska, kwiatowa nuta serca, którą tworzy zapach kwiatu migdałowca, róży i konwalii, ze szczyptą pieprzu. Połączenie nut zapachowych wzbogacone jest głęboką i intensywną nutą bazy, na którą składa się zapach gładkiego jak jedwab mahoniu i drzewa sandałowego z odrobiną nut piżmowych i fascynującą nutą orzecha laskowego.

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-10-13, 13:29   #4776
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Skoro ktoś postanowił jednak to skomentować to i ja się odezwę (choć tekst o pielęgniarkach początkowo zakwalifikowałam do kategorii "no comment"). Te "tylko" dwa lata studium to są dwa lata - bardzo intensywnej nauki, niewiele ustępującej tej na wydziale lekarskim. Praca po nim jest bardzo ciężka i bardzo, ale to bardzo potrzebna. Moja koleżanka z liceum skończyła położnictwo. "Tylko" trzy lata i "tylko" licencjat. I przez te trzy lata zasuwała na uczelni od rana do nocy (a wiadomości z anatomii musiała przyswoić te same co przyszli lekarze - tylko w krótszym czasie) nie licząc długich godzin praktyk. Mam wielki szacunek dla lekarzy, dla pielęgniarek, dla położnych, dla sanitariuszy z karetek pogotowia. Ich płace uważam po prostu za skandal. Zamiast przepychać się o mundurki i o to kto donosił politycy powinni przede wszystkim zająć się służbą zdrowia, bo tu jest najwięcej do zrobienia. Nie mieści mi się w mojej małej blond główce, że sprzątaczka w NFZ zarabia więcej od pielęgniarki... To totalnie nie w porządku. I dodam, że bardziej imponuje mi pielęgniarka po studium niż magister po zootechnice... Nie obrażając nikogo.

Na razie pachnę tylko szamponem, w planach jest Nu EDP.

Nosku, czy mogę prosić o więcej informacji na temat nowej Escady? Skąd o niej wiesz?

edit: Znalazłam. Jaka śliczna buteleczka Ciekawe czy jest już w sklepach... Idę dziś do perfumerii, nie ma bata

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-10-13 o 14:04 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-10-13, 13:37   #4777
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Ambra del Nepal
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-10-13, 13:41   #4778
secco
Zadomowienie

Wszystkim chorującym-szybkiego wyzdrowienia
Strachulcu-

Zachwycam się właśnie moim nowym nabytkiem-Ambre Sultan Fraiche
secco jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:05   #4779
Ondine
Rozeznanie

Dzika truskawko, radziłabym jednak zastanowic się zanim napiszesz slowa, które kogoś mogą urazić. Dla mnie ważne jest tylko jedno - czy ktoś wykonuje swoją pracę porządnie. Może być po zawódówce, studium czy studiach .Nie to jest istotne, ale to jak sie do pracy podchodzi, jaki ma się do niej stosunek. Sama mam serdeczna przyjaciółkę, która jest położną, szanuję jej pracę , ale szanuję też pracę innych. Nie odważyłabym się napisac ,że mniej szacunku czuję do magistra zootechniki czy jakiegokolwiek innego. A płace nie tylko pielegniarki mają niskie.
Zastanawialam sie, czy to napisać , bo aż o 5 stron sie musialam cofnać, by wiedziec, do czego sie odnosisz. Uznalam jednak ,ze nie wystarczy napisac :"I dodam, że bardziej imponuje mi pielęgniarka po studium niż magister po zootechnice... Nie obrażając nikogo.". Szacunek należy się każdemu, kto rzetelnie wykonuje swoją pracę.
Ondine jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:14   #4780
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Pachnę dziś prawdziwą mieszanką wybuchową-trochę Trouble, trochę Euphorii, trochę Eau Star TM.
W efekcie nic nie czuć, bo nos chyba zwariował.
Stary 2007-10-13, 14:18   #4781
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

dzika truskawo, znalazłam wzmiankę o niej w nowym Cosmopolitanie buteleczka i nuty strasznie mi sie podobają ale strasznie trudno coś o niej wyszukać w internecie

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:24   #4782
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Dzika truskawko, radziłabym jednak zastanowic się zanim napiszesz slowa, które kogoś mogą urazić. Dla mnie ważne jest tylko jedno - czy ktoś wykonuje swoją pracę porządnie. Może być po zawódówce, studium czy studiach .Nie to jest istotne, ale to jak sie do pracy podchodzi, jaki ma się do niej stosunek. Sama mam serdeczna przyjaciółkę, która jest położną, szanuję jej pracę , ale szanuję też pracę innych. Nie odważyłabym się napisac ,że mniej szacunku czuję do magistra zootechniki czy jakiegokolwiek innego. A płace nie tylko pielegniarki mają niskie.
Zastanawialam sie, czy to napisać , bo aż o 5 stron sie musialam cofnać, by wiedziec, do czego sie odnosisz. Uznalam jednak ,ze nie wystarczy napisac :"I dodam, że bardziej imponuje mi pielęgniarka po studium niż magister po zootechnice... Nie obrażając nikogo.". Szacunek należy się każdemu, kto rzetelnie wykonuje swoją pracę.
Ondine,masz dużo racji.Zamierzam składać papiery także i na zootechnikę,czy to znaczy że wtedy zabrakłoby dla mnie szacunku?
A skandaliczne zarobki w ochronie zdrowia to już zupełnie oddzielny temat-wiem coś o tym,bo moi oboje rodzice w tej branży pracują.Naprawdę nie jest lekko.
Stary 2007-10-13, 14:28   #4783
taka taka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
nie wiem do czego się odnosicie, jasne jest dla mnie, że każdemu kto wykonuje swoją pracę dobrze, należy się za to szacunek
ale czuję, że rzeczywiście lekarze i pielęgniarki mają w Polsce tzw "gębę" i jest mi z tego powodu przykro

moja mama w tym roku była w szpitalu, znany lekarz, który ostatnio był aresztowany przez CBA (albo przez coś innego) uratował jej może nie życie, ale możliwość poruszania się o własnych siłach, przyjął ją poza kolejnością do szpitala i operował z dnia na dzień
pielęgniarki były kompetentne, ciepłe, pomocne i miłe

wiem, że bywa inaczej

......................... ....................
pachnę dalej i mimo kataru, czuję to
taka taka jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:29   #4784
bieta
Zadomowienie

O rany, mowy nie ma żebym dała teraz radę wszytko przeczytać W pracy jeszcze siedzę i tak tylko chaotycznie się włączę w dyskusję

Aragonte - nawet nie wiesz, jak ja Cię rozumiem. Ja już wpadam w paranoję i staram się zawsze wszsytko widzieć w jak najczarniejszych barwach, jeśli tylko pozwolę sobie na radość z czegoś planowanego to się rozpadają plany w pył

Gryx - od wczoraj mam identyczne przemyślenia - mam dość bycia konfesjonałem, spowiednikiem, rozgrzeszaczem i pocieszycielem, nikogo nie obchodzi, że ja czasem też mam gorszy okres i dość swoich problemów (czasem nawet tych urojonych ), najlepiej mi wylać na głowę wiadro brudów i oczekiwać, że będę szukać słów usprawiedliwienia.

Hit wczorajszego wieczoru, od kogoś, z kim znam się długo i myślałam, że może wreszcie coś się wykluje - dowiedziałam się, że popełnił jakieś świństwo i "że mam o nim nie myśleć" - i mimo że w odpowiedzi stwierdziłam, że nie chcę wiedzieć co to i ma mi dać, przynajmniej na ten wieczór spokój, bo za dużo miałam ostatnio przykrości i nie chcę kolejnych - i się wyłączyłam. W odpowiedzi dostałam smsa "że chciał się mi wyspowiadać".
Tak nawiasem mówiąc zastanawiam się, jaka jeszcze mi cegła na głowę spadnie.

W temacie - znowu Opium, wybieram się na koncert muzyki dawnej do kościoła
bieta jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:35   #4785
Ondine
Rozeznanie

Właśnie o to mi chodzilo. Inne wykształcenie - mniej czy wcale szacunku by nie bylo? To skłonilo mnie do wyrażenia tej opinii. Czasem ktoś nie przemysli dokładnie swej wypowiedzi i może obrazić inną osobę. Na słowa należy bardzo uważać, toteż postanowiłam Truskawce przedstwić swoje przemyślenia
A zarobki w wielu zawodach to zupelnie inna bajka , możemy sobie tylko ponarzekać , bo poprawy nie widać.
Taka takaodnosimy sie do wypowiedzi Zuziuni , 5 stron do tyłu.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2007-10-13 o 14:37 Powód: dopisek
Ondine jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:36   #4786
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Ok, tekst o zootechnice był głupi i niepotrzebny... Zawsze coś bezmyślnie przywalę Przepraszam. Natomiast telepie mną jak ktoś pisze, że pielęgniarki są rozwydrzone i nie wiem - ze szczęścia powinny płakać, że w ogóle ktoś im płaci za tą jakże zbędną robotę Chociaż jak znam osobę, która napisała o pielęgniarkach to pewnie też było to napisane szybciej niż pomyślane - jak u mnie...

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-10-13, 14:41   #4787
olik04
Zakorzenienie

dzis pachnę tumulte
Stary 2007-10-13, 14:53   #4788
Ondine
Rozeznanie

A ja 3 dzień pod rząd oswajam Smoka .Niedobry dla mnie Strachliwy jakiś, bo trzyma się blisko skóry, niemal go nie czuję . moze inni tak, ale nic nie mówią. Dziś na kilka godzin zrobił postępy, bo po raz pierwszy wyczułam nuty drzewne, przyprawowe, zanim zaczął się wysładzać w stronę wanilii na mojej skórze.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2007-10-13 o 15:12 Powód: poprawka
Ondine jest offline  
Stary 2007-10-13, 15:34   #4789
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Joop! Femme

Ach wspomnień czar ..

Czy musi ten czar psuć mi fakt, że na allegro allegro pojawiły się Vanilla Fields?
Yola jest offline  
Stary 2007-10-13, 15:39   #4790
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
ciekawy pomysł

Jednak myślę, że nie można być takim bezdusznym egoistą i tak spluwać bez głębszego zastanowienia przed siebie w celu poprawy nastroju na biedny monitor - bo w zasadzie to czym on sobie zasłużył na takie znieważanie ?

Myszko , niczym nie zasłużył, można to robić wyłącznie z czystej złośliwości W dodatku on się nie skarży, więc hulaj dusza (tzn. ślina), piekła nie ma

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
witam kaszląco i pociągająco nosem

Różo, zlokalizowałam w końcu stoisko czekoladowe w SCC Lindta z chili jednak nie mieli, więc tymczasowo zadowoliłam się gruszką ale na chili będę polować

To superzaście!!!!! (tzn. nie superzaście, że kaszlesz i smarkasz, ale superzaście, że udało Ci się wyczaić "Źródełko Czekoladowej Rozkoszy" w SCC )

Zapewniam, to nie ja wykupiłam całą partię Chilli, na bogów, to nie ja!

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość

Wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia...... sobie również, bo walczę z zapaleniem ucha.

Oj, współczuję, wiem, co to za ból.... Wracaj szybko do zdrowia!

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Jestem wykończona, ale całkiem z siebie zadowolona. Pewnie że kilku rzeczy nie wiedziałam, ale to zaznaczałam na szczęście już w poprzednich rozmowach. To co wydawało mi się że wiem - wiedziałam dobrze
Jestem szczęśliwa że mam to już za sobą
Cytat:
chyba jeszcze nie ma czego gratulować.

Jak to "chyba jeszcze nie ma czego gratulować"?!?!
Nie pitol mi tu, że nie ma, jak jest! No i w związku z tym wstępnie ogromniście gratuluję Strachulcowi!
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-13, 15:41   #4791
your Angel
czyli Endżi

a ja dziś pachnę Angel. Krem + EDP . I lecę na spotkanie. A miałam się podszkolić w pieprzonej statystyce.... No trudno, jutro też jest dzień No i noc mi jeszcze pozostaje

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:02   #4792
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Rachelo - a ta lampa na zatoki naprawdę trochę chociaż działa ? Bo się zastanawiam już dwa lata nad nią, mam takie marzenia że pewnego dnia obusdzę się bez zatrkanych zatok ... I będę czuła wszytsko ...
Ta lampa daje przede wszystkim ciepło, dodatkowo strumień światła jest przyjemnie żółty i ciepły (tym razem w sensie odcienia, nie temperatury), zupełnie jak słońce. Uwielbiam się nią naświetlać, bo trochę poprawia humor A patrząc na to, jak od dwóch dni wysmarkuję sobie mózg śmiem twierdzić, że na zatoki - działa.
Cytat:
Jestem wykończona, ale całkiem z siebie zadowolona. Pewnie że kilku rzeczy nie wiedziałam, ale to zaznaczałam na szczęście już w poprzednich rozmowach. To co wydawało mi się że wiem - wiedziałam dobrze
Jestem szczęśliwa że mam to już za sobą
To fajnie, miło widzieć uśmiechniętego Strachulca. Udanych zakupów! (Jakbyś coś chciała z A., to jeszcze masz czas, zamówienie składam dopiero dzisiaj wieczorem).
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ok, tekst o zootechnice był głupi i niepotrzebny... Zawsze coś bezmyślnie przywalę Przepraszam. Natomiast telepie mną jak ktoś pisze, że pielęgniarki są rozwydrzone i nie wiem - ze szczęścia powinny płakać, że w ogóle ktoś im płaci za tą jakże zbędną robotę Chociaż jak znam osobę, która napisała o pielęgniarkach to pewnie też było to napisane szybciej niż pomyślane - jak u mnie...
Zdarza się coś palnąć. To jest w zasadzie główna różnica pomiędzy słowami a tekstem pisanym - łatwo o inną od zamierzonej interpretację, nieporozumienia, złe ujęcie myśli...
Moja siostra jest neurologiem, przyjaciółka studiuje medycynę. Widzę, ile obie serca i czasu wkładają w to, co robią; ile je to kosztuje. Zabawne, że ludzie zazwyczaj popierają strajk pielęgniarek i lekarzy, dopóki sami tego nie odczują - na sobie, w jakiejś kryzysowej sytuacji. Wtedy zaczyna się utyskiwanie, narzekanie i prychanie, że "co oni sobie myślą i po co im ten protest", albo gorzej "w głowach im się poprzewracało". To chyba hipokryzja właśnie. No ale ja nie o tym.
Popieram ich protest, rozumiem czego chcą.

---

Annayake Miyako.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:24   #4793
Fenris
Czekam na Ragnarok

Chyba nigdy nie nadrobię wątku
Wczoraj sprawdziłam w końcu Midnight Poison. Tylko na karteczce, ale bardzo mi się spodobał. Śliwkowy Próbki nie dostałam, bo babeczka mnie olała - szkoda.

Wczoraj pachniałam Hypnotic Poison, dzisiaj jeszcze niczym.
Fenris jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:37   #4794
maja79
Wtajemniczenie

znów Innocent
maja79 jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:40   #4795
rachela
Zakorzenienie

Muszę to wkleić.

Kilka dni temu szukałam w sieci ładnych zdjęć "dymków", i znalazłam:

Nie wiem, jak Was, ale mnie zawsze hipnotyzuje leniwie snujący się w powietrzu dymek z kadzidła...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01-Shades of Life.jpg (30,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03-Dream Lovers.jpg (64,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05-Windy Day.jpg (22,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09-Contortions.jpg (64,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10-Symphony of Motion.jpg (64,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11-Chasing Bait.jpg (23,0 KB, 20 załadowań)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:43   #4796
kropka75
Zakorzenienie

Czy można zarazić się chorobą przez internet? A psik...

Dziś rano wyszła za mną na zakupy kropelka In Black J. del Pozo. Trwa do teraz.

Miłej soboty wszystkim.

A psik.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:44   #4797
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Muszę to wkleić.

Nie wiem, jak Was, ale mnie zawsze hipnotyzuje leniwie snujący się w powietrzu dymek z kadzidła...
Piekne!

Dzis leniwe Sensi.

Musze w poniedzialek oddac czesc teoretyczna pracy mgr Zygam juz tym Literki wiruja mi przed oczami i mam dosyc siedzenia przy kompie.
Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:48   #4798
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Chociaż jak znam osobę, która napisała o pielęgniarkach to pewnie też było to napisane szybciej niż pomyślane - jak u mnie...
Miejmy nadzieję. Co nie zmienia faktu, że. Jeśli tak pisze o pielęgniarkach, to może o innych też tak myśli. Będziemy się licytować, kto mądrzejszy, kto ważniejszy ?

Cytat:
Ta lampa daje przede wszystkim ciepło, dodatkowo strumień światła jest przyjemnie żółty i ciepły (tym razem w sensie odcienia, nie temperatury), zupełnie jak słońce. Uwielbiam się nią naświetlać, bo trochę poprawia humor A patrząc na to, jak od dwóch dni wysmarkuję sobie mózg śmiem twierdzić, że na zatoki - działa.
Dziękuję Rachelo Namawiam Mamę, bo obie cierpimy na zatoki, ja od dziś elegancko pomykam w czapce ;]

Pachnę - lewa ręka First VC&A, prawa Lalique, Lalique.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:49   #4799
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Muszę to wkleić.

Magia, Rachelo! Mogę zachomikować?
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-13, 16:50   #4800
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Muszę to wkleić.

Sliczne...

Ja swiezo po ogladaniu zdjec ze slubu kolezanki.... do bajerow sukienka itp sie nie czepiam bo nie moje klimaty, nie znam sie na tym ale jak zobaczylam jakosc tych zdjec to przez chwile myslalam, ze mnie oszukuje ze je ktos 'glupawa' robil...

Sprawadzam... nie... aparat niby profesjonalny, lustrzana.. ale szuuuuuuum taki ze hej... se mysle... zdarza sie.
Potem kadrowanie... nie tu juz padlam.
Gdybym ja zamowila u kolesia zdjecia za spora sumke to wolalabym miec 100 ladnych niz 1000 ... przecietnych lub zwyczajnie kiepskich?

Poza tym - wiele godzin temu pisalam odpowiedz do Sabbath, sugarbejb i ogolnie dziewczyn z buziakami i slowami 'dzikuje za troske' ale zaslablam w trakcie i pisze dopiero teraz

Dziekuje

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości