Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-19, 13:40   #1021
Contax
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Przepraszam najmocniej, ale nie udało mi się nadrobić zaległości . Wpadłam na chwilę, żeby oznajmić, że pachnę dziś Scentem i jestem po raz pierwszy od 4 tygodni w miarę wyspana . Zaraz wybieram się z Jasiem na spacer, tylko chmury jakoś groźnie zawisły nad nami...

PS Włosy wciąż mam długie (coraz dłuższe), ciemne (schodząca farba zbliżona do naturalnego odcienia), ale w połowie października planuję małą rewolucję. Pochwalę się .

Pozdrawiam Was serdecznie!

Demoniku

Czekamy na fotki

Mnie też dzisiaj coś zaczęły wkurzać moje długie włosy i zaczęło mi chodzić po głowie, czy aby ich trochę nie ciachnąć.

Contax jest offline  
Stary 2007-09-19, 13:45   #1022
rachela
Zakorzenienie

Stanęłam przed otwartą szafką z pachnidełkami i wyrwało mi się "nie mam co na siebie włożyyyyć". Jakieś pomysły, czym mogę pachnieć?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-19, 13:47   #1023
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Stanęłam przed otwartą szafką z pachnidełkami i wyrwało mi się "nie mam co na siebie włożyyyyć". Jakieś pomysły, czym mogę pachnieć?
A może... niczym? To dopiero będzie odmiana ale hardcorowa.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-09-19, 13:49   #1024
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
A moze by tak... dla odmiany... Brit Red?
Stary 2007-09-19, 13:51   #1025
rachela
Zakorzenienie

Margot, chyba tak zrobię; ileż można tym samym pachnieć
Aggie, chyba bym nie potrafiła. Muszę mieć nastrój na... niepachnienie.

Edit: Jednak nie. Dzisiaj króluje Gaiac

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-09-19, 13:58   #1026
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
MAC MV2 jest tak piękne, że aż tego nie wyrażę Zbieram kasę.
Kurczak. Czuje sie winna i mam wyzuty sumienia.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Głupkowato nie znaczy nieładnie.
No brzudko to chyba nie wygladałam skoro jeden facet zaliczył latarię czołem. Ale w zestawieniu z błekitnymi ciuszkami i szpileczkami to czułam sie naprawde jak Jola z BigBradera.
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Eenax- piękne te paznokcie na pierwszym zdjęciu
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Eenax - masz śliczne pazurki. Frenczyk na tej 1ej fotce jest cudny.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Eenax sliczne pazurki
Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Eenax, śliczne pazurki
Dzieki dziewczyny
Dobrze ze przez kompa nie widac jak sie zaczerwieniłam.
Ja sie nie chciałam przechwalac pazurkami (serio) tylko zamiesciłam zdjecia by pokazac ze najładniej wyglada skronmy french na krotkich paznokciach.

A teraz ide sie popsikacie Scentem i do domciu na obiadek.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2007-09-19, 14:01   #1027
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Globalnie Dolce Vita, a nadgarstkowo Dune i Emporio White

Moja fragrantica

Wymiana
golgie jest offline  
Stary 2007-09-19, 14:24   #1028
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Kurczak. Czuje sie winna i mam wyzuty sumienia.
Masz prawo Już marzę o pryskaniu swojego ciałka tym mleczkiem skondensowanym i zabijaniu otoczenia, które (stety) w większości wanilii i dusicieli nie znosi (tylko onkłe kwiatki).
Także moja lista zakupowa przedstawia się tak:
MAC MV2
Brown
Caramel Sunset (kiedyś, jak mi kasa zleci z nieba)

No i muszę w końcu wyniuchać gdzieś Brit Red, ale narazie zaczaję się tylko na próbkę.

Jestem już w pracy i zazdroszczę wam obiadków Ja zjem swój dopiero około 22:00 Od jutra do soboty mam wolne, więc sobie odpocznę i odchoruję swoje.
Zamierzam kupić tą tabletkę musującą Brown i jutro zrobić sobie super-odprężającą kąpiel.

Tymczasem stało się coś dziwnego, bo Glorii po raz pierwszy nie czuję, Euphoria przebiła wszystko.
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-19, 14:42   #1029
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Demoniku

Czekamy na fotki

Mnie też dzisiaj coś zaczęły wkurzać moje długie włosy i zaczęło mi chodzić po głowie, czy aby ich trochę nie ciachnąć.
O tak czekamy, czekamy, hehe jak ja farbnę sie na brąz to moze tez cos wkleje oczywisie jak bede wygladac w miare normalnie.

Miałam dzisiaj straszny sen śniło mi sie ze z mojej pełnej buteleczki Addicta została tylko ociupinka normalnie horror, jak opowiedziałam go mojemu TZ to sie ze mnie smiał ze mam obsesje i spytał a co bys zrobiła jakbym Ci powylewał wszystkie perfumy?
Odp mu- zabiłabym Cie!!!
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-19, 14:50   #1030
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Moja skora nie lubi paczuli, nie lubi tez kazdej ambry... Niestety.
Moja niestety też. Dlaczego

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Albo stanie w kolejce gdzie wszyscy pchają ci się na plecy, albo pytają głupio, dlaczego ty nie pchasz się na plecy temu przed tobą, tylko zostawiasz te parę centymetrów miejsca.
- Pani nie stoi?
- Stoję, do diaska, ale sama potrafię - nie muszę się o nikogo opierać.
Cytat:
Mogę się tylko pod tym podpisać, a także dodać naruszanie mojej strefy intymnej, czyli gdy ktoś staje/ siada zbyt blisko mnie. Dotyczy to oczywiście osób obcych albo dalekich znajomych, bo z przyjaciółmi nie sprawia mi to problemu. Koszmarem jest dla mnie podróż autobusem w godzinach szczytu...
Ja mam chopla na punkcie swojej intymnej przestrzeni. Przyznaję się bez bicia...Bywa ciężko. Natomiast zabawy moimi włosami uwielbiam, ale...

Co do farbowania, to swego czasu - jakieś kilkanaście lat temu - robiłam to regularnie i prawdę mówiąc nie wiem po co... Dobrych kilka lat temu zaliczyłam nawet pożal-się-boże-balejaż (Nigdy więcej!) Jednak doszłam do wniosku, że ja lubię swój naturalny kolor włosów i żadne farby nie są mi do szczęścia potrzebne. No chyba, że zajdzie taka potrzeba. Jednak mam nadzieję, że jeszcze nie tak prędko Czasami miewam różne jazdy typu: co by tu zmienić, ale koloru nie ruszam. Moja ulubiona fryzjerka zagadnięta przeze mnie któregoś razu, że może tak chociaż jakiś delikatny szampon koloryzujący, stanowczo mi zabroniła Powiedziała, że się nie zgadza i w ogóle, więc chyba nie jest źle z kolorem włosów u mnie. Zresztą po co mam farbować, kiedy ludzie często się dziwią: Jak to? To twój naturalny kolor włosów?...
Joasiu - powodzenia. Będzie dobrze

Tematycznie - Palisander na rozgrzewkę. A tak w ogóle, to muszę napisać, że strasznie płodne jesteście - kilkanaście godzin minęło od ostatniej mojej wizyty w tym wątku i już nie nadążam z czytaniem
Anuschka jest offline  
Stary 2007-09-19, 15:26   #1031
Zuziunia
BAN stały

Zmieniłam av na ten z reklamy HC od młdosci mnie ta reklama fascynowała, pamietam jak jeszcze jako nastolatka wyciełam z gazety ta reklame i powiesiłam na drzwiach u siebie w pokoju.
Zapach ładniutki ale nie mój..dawno nigdzie go nie czułam nawet próbeczki nie mam.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-19, 16:31   #1032
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Flowerbomb Extreme
Ładny, prawda? Ale to nie jest, kurde, już taki łatwy zapach Troszkę musiałam go pooswajać

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Kremik chciej, kremik, boski jest

Cytat:
Spóźniłam się, ale ja bym Ci L poleciła

Przypomniałaś mi, że od jakiegoś czasu krażę wokół Brit Reda... Ale ten rabarbar z lukrem jednak jakoś mnie mdli Nienawidzę lukru! Zawsze ze wszystkich ciastek i drożdżówek elegancko usuwam lukier

Pachnę dziś Flowerbombem EDP oraz czkoladowym musem Dermiki. Jestem w niebie

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-19, 16:36   #1033
Zuziunia
BAN stały

Cytat:

Pachnę dziś Flowerbombem EDP oraz czkoladowym musem Dermiki. Jestem w niebie
Ja czekam na swoja bombke i juz się doczekac nie mogę oby jutro przyszła ostatnio listonosza ani widu ani słychu.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-19, 16:38   #1034
Tristan
Raczkowanie

GG do Tristan

Cytat:
Ale niektóre czuja sie w blondzie strasznie "głupkowato".
Raz przegrałam zakład i musiałam sie przefarbować na blond a do tego ubrać różowe lub błękitne ciuszki.
Czułam sie okropnie jak by mi 80% rozumu wraz z amoniakiem wyparowało z głowy.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A dla mnie większym koszmarem jest uścisk kogoś kogo nie znoszę. Np. uścisk mojej szefowej, gdy składa mi życzenia, np. przed świętami. Krew się we mnie burzy i autentycznie dostaję stanu podgorączkowego - chyba mam na nią uczulenie.
., co do paznokci, super jest olejek rycynowy na poprawę kondycji no i witaminki od wewnątrz... A Twój french fajny niestety akryle niszczą mocno płytkę...

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Dziś rano było tylko 6 stopni na termometrze. Zimno
Pachnę Black Cashmere
Nom, też rano wyleciałęm z domku ubrany tylko w polar, biegłem tak szybciutko na kolejkę że nawet nie zauważyłem że chłodno jest, dopiero po wyjściu z niej, powiedziałem do koleżanki że rzeczywiście mało stopni,,, A ja dziś Obsession CK for men
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem skropiłam sie Rush, nie miałam pojecia jak ten zapach działa na facetów
Dzis pachnę Darling K.Minoque
Hehe, a działają?? ja miałem i jakoś nic nie było
to pewnie z powodu tego że miałem męską werscję tego cuda, ale jakoś mnie nie zachwyciło i bardzo słabo na mnie trzymał niestety...

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Posiadanie nowej pracy nie jest niczym smutnym oczywiście, wręcz przeciwnie, ale nie mogę przestać stresować się, czy sobie dam radę, czy ludzie będą ok, czy dogadam się z szefem etc.
Z pewnością sobie poradzisz,,,,, ja też od niedawna w nowej jestem a już się czuję jak u siebie niesety widać że niedługo będe musiał znów szukać czegoś innego z przyczyn ode mnie nie zależnych, poprostu dyrektor jakiś narwany,,,
Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Joasiu duże kciukasy poradzisz sobie na pewno.
Rachelo, gratuluję zdanego egzaminu

NU edp.
o jak Cie długo nie widziałem no i nowy avatarek, śliczny

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Pani Beata pracuje tam sama - to jest jej zakład, który mieści się na parterze domu, w którym mieszka.

Tymeno, zapewniam, że wystrój Fryzjerni jest bardzo w Twoich klimatach. Starocie, bibeloty, te sprawy

P. Beata ma bardzo dobrą rękę i świetne wyczucie. Jest wesołą, nieco szaloną osobą. Fryzjer z zamiłowania, z pasją.

Poza tym kasuje niewiele. Samo strzyżenie kosztuje mnie u niej 35zł.
Kurczę ale ten światek mały, jak napisałaś że to ulica R.... pomyślałem że skądś znam, a teraz ten opis to już jestem pewien, mieszkając na Chełmie tylko do niej chodziłem, fajna babka no i dobrze tnie, trzeba powiedzieć...
Pozdrów Ją ode mnie jak możesz, z pewnością będzie wiedziała o kogo chodzi,,, wystarczy wspomieć, reiki, perfumy dzięki
Stary 2007-09-19, 16:55   #1035
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
tylko na próbkę.

Tymczasem stało się coś dziwnego, bo Glorii po raz pierwszy nie czuję, Euphoria przebiła wszystko.
U mnie dziś identycznie- jeden psik Euphorii pozabijał wszelkie inne aromaty (nawet Angela ). Czuję go do teraz wciąż bardzo intensywnie.
Jakiś Euforyczny dzień dziś chyba
Mendosita jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:03   #1036
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
U mnie dziś identycznie- jeden psik Euphorii pozabijał wszelkie inne aromaty (nawet Angela ). Czuję go do teraz wciąż bardzo intensywnie.
Euphoria jest dosc mocna na mnie na poczatku, caly pokoj potrafi nia pachniec ale potem znika i nie przebija innych perfum, wiem ze mam dziwna skore ale cuz poradzic.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:06   #1037
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Ja już nie czuję, ale była bardzo mocna.
Na początku wyczuwałam ją non stop, potem używałam non stop i już wcale nie czułam, a teraz po dłuższym czasie nieużywania znowu jest wyczuwalna. Widać się przyzwyczaiłam.
Fenris jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:13   #1038
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Ja już nie czuję, ale była bardzo mocna.
Na początku wyczuwałam ją non stop, potem używałam non stop i już wcale nie czułam, a teraz po dłuższym czasie nieużywania znowu jest wyczuwalna. Widać się przyzwyczaiłam.
A ja używam jej dość często, ale dziś wyjątkowo mocno ją czuję. Może mam jakiś wyczulony węch

Niedługo pójdę ją zmyć i zaaplikuję sobie coś innego.
Mendosita jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:29   #1039
kokakola
Zakorzenienie

dzis Etra calkiem trwala jest jak na etrowe zapachy

a terazzzzz.. kolacja - hosomaki sushi
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:42   #1040
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Nail Tek (podejrzewam ze masz Formuła II i stosujesz jak należy 6 dni pod rząd warstwa po warstwie malujesz bez zmywania a 7 dnia zmywasz i pierwszego dnia znów od początku warstwa na warstwę) jak najbardziej polecam jest naprawdę rewelacyjny no ale jak każda odzywka efekt daje dopiero po 3 miesiącach jak stary słaby paznokieć zrośnie a nowy odżywiony będzie już na całości.
Wbrew pozorom frencz wygląda bardzo ładnie na krótkich paznokciach.
Ja stosuje Nail Tek chyba od 1.5 miesiaca i widze znaczaca poprawe, jak dotad po rzadnej odzywce. Wreszcie paznokcie nie pekaja mi od stukniecia w biurko
Eenax French nr 1 piekny!
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
piszę PW
Favkes
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Niczym nie pachnę i nie wiem, czy dam radę czymkolwiek, bo idę dziś po raz pierwszy do mojej nowej pracy
Czekam na relacje z pracy Jestem przekonana, ze bylo ok.
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
efekty załączam na zdjęciach - tak było w w kwietniu
Navado sliczne wlosy i bardoz ladny kolor!

Kasiulka22 Flowerbombka EDt fajna jest, nie?

demoniku milo cie widziec i to w tak doskonalym humorze. Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Moim najulubieńszym pupilkiem też się nie stanie, miłości na miarę OI czy BC nie będzie, ale Angel ma według mnie najlepszą linię pielęgnacyjną (co prawda nie ma chyba jeszcze tylko świeczek i olejków do ciała, ale jest szmpon, odżywka, boski krem, żel do ciała i włosów, spray) no i pomyślałam, że fajnie byloby mieć cos z tej serii
Nastepna kusicielka...
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Ja mam chopla na punkcie swojej intymnej przestrzeni. Przyznaję się bez bicia...Bywa ciężko.
Ja rowniez Lubie dotyk, ale tylko osob mi bliskich (najblizsza rodzina, TZ, przyjaciele), wtedy nie mam z tym zadnego problemu. Nie lubie jednak dotyku osob obcych, dotykania rak, klepania po plecach, dotykania ramion, usciskow... Szanuje przestrzen osobista innych ludzi i zyczylabym sobie tego samego odnosnie mnie samej
Z jednej strony tutaj, gdzie mieszkam, mam dobrze- Anglicy szanuja prywatna przestrzen. Gorzej, ze mam mnostwo znajomych z Francji, Portugalii, Hiszpanii, a szczegolnie Latynosi uwielbiaja sie calowac na powitanie bez wzgledu na plec i na to, jak zazyla jest znajomosc Juz przywyklam, szczegolnie, ze caluje sie ciagle z tymi samymi osobami, ale nie zapomne, jak sztywnial mi kregoslup i wszystkie miesnie, gdy calowano mnie po raz pierwszy... Szczegolnie przyjaciele mojego TZ, gdzie wypadalo mi byc mila, a nie potrafilam sie przemoc...
mariolasl jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:43   #1041
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
a terazzzzz.. kolacja - hosomaki sushi
Brzmi pysznie Sama zrobiłaś, kolu?
U mnie kukurydza z masełkiem. Mniam...
Anuschka jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:46   #1042
your Angel
czyli Endżi

Hehehe... właśnie przeczytałam nową recenzję "Piątki" Chanel na KWC

Cytat:
w każdym razie dla mnie ten zapach nigdy nie był piękny,a jak czuje na jakiejś kobiecie jeszcze teraz to sie załamuje,że niektóre kobiety w ogóle nie znają sie na ładnych zapach,ale z drugiej strony o gustach sie nie dyskutuje...no,ale błagam was kobity nie używajcie tego durnego zapachu!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
To może jeśli Coco tej samej marki mi się spodoba, to też "się nie znam"

Kola, a hosomaki to jaki typ sushi?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-19, 17:59   #1043
kokakola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Brzmi pysznie Sama zrobiłaś, kolu?
U mnie kukurydza z masełkiem. Mniam...
Cytat:
Kola, a hosomaki to jaki typ sushi?
Dziewczyny, to brzmi pysznie i takie tez jest Hosomaki to cienkie zwijane rolki otoczone algami z roznymi dodatkami w srodku (ja mam z pikantnym surowym lososiem, ogorkiem i szczypiorem)
Wracajac z uczelni (to juz moje ostatnie zmagania z nia , za miesiac obrona ) wstapilam do mojego ulubionego sushibaru, na miejscu zjadlam mushi zushi (czyli sushi na cieplo - ryz gotowany na parze z dodatkiem groszku, alg i krewetek) i wzielam sushi na wynos do tego dwa male sosy sojowe i imbir kocham imbir do sushi!
Niedlugo zabiore sie za zrobienie sushi w domu

Moglabym zyc samym sushi
kokakola jest offline  
Stary 2007-09-19, 18:05   #1044
your Angel
czyli Endżi

Po takiej apetycznej wypowiedzi chyba nie wypadałoby mi napisać, że jeszcze nie jadłam sushi. Więc nie napiszę

Kola, koniecznie daj znać kiedy będziesz zdawać obronę Takie zbiorowe trzymanie kciuków w naszym wykonaniu daje zdumiewające rezultaty

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-19, 18:07   #1045
Myszołapka
Zakorzenienie

Kolu przepraszam ze ignorancję, ale czym się je sushi ??
Stary 2007-09-19, 18:07   #1046
kokakola
Zakorzenienie

Angel, wiem wiem podam do wiadomosci jak tylko bede znac szczegoly
(a sushi polecam po stokroc, w Gdansku i w Sopocie jest dobre, jakby co sluze informacja turystyczna )

Myszolapko, no jak to, paleczkami Poczatki bywaja trudne, ale pozniej docenia sie wysilek wlozony w gimnastyke dloni; widelec i lyzka to jednak pojscie na latwizne
kokakola jest offline  
Stary 2007-09-19, 18:17   #1047
your Angel
czyli Endżi

Kola, gdybyś była tak dobra to ja chętnie wejdę w posiadanie tej informacji

A zdradzisz jaki masz temat pracy, której bronisz ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-19, 18:18   #1048
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

pachne Light Blue - tzn nie wiem cz jeszce pachne ale to byly perfumy na ten sloneczn aczkolwiek nieco chlodny dzien.

Jutro przyjezdza maz moj, 12 dni bez niego sie zakonczy.

poza tym usmiechalam sie caly dzien, umalowalam usta na wsciekla fuksje bo zmienilam zeby
Jakiez to mile uczucie pozbyc sie bylo krzywulcow proces nieco przydlugi, momentami bolesny i kosztowny ale spora jest roznica

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-09-19, 18:19   #1049
tornado
Zadomowienie

Trussardi Skin.

A kulinarnie, podobnie jak Kola, sushi california rolls. Uwielbiam sushi

tornado jest offline  
Stary 2007-09-19, 18:20   #1050
Myszołapka
Zakorzenienie

Kolu to przewższa moje zdolności poznawcze Ale nie wykluczam, że kiedyś się skuszę

Dziś od 6.00 było Sweet Darling, a teraz Różowy Cukier
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości