Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-14, 07:56   #1
axelka
Raczkowanie

powoli do platyny

Mam male pytanie , ponad 2 tyg temu rozjasnialam moje naturalnie ciemne wlosy z bardzo jasnymi pasemkami na samej koronie (naturalny od spodu) kolor wyszedl w miare ( choc oczywiscie nie wymazony) wlosy wczesniej pasemkowane sa bardzo jasne a te ktore byly ciemne sa zlote , ale nie jest zle . Co teraz zrobic zeby miec jednolity kolor ? rozjasniac znowu, czy farba ? jak bede rozjasniac to czy te jasne mi nie wzpadna? czy ktoras z dziewczyn robila cos takiego ?

z gory dzieki za odpowiedz!

,,Always look on the bright side of life''

Gruuuubas !

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
axelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:18   #2
agatka222
Raczkowanie

Dot.: powoli do platyny

Ja rozjaśniałam brązowe włosy sprayem Joanny i wyszedł mi średnio-ciemny złoty blond. Chciałabym mieć jaśniejszy i bardziej naturalny kolor i właśnie też zastanawiam się, co robić.
Biorę pod uwagę farbowanie farbą rozjaśniającą, która rozjaśnia i dodatkowo nadaje określony odcień.
Boję się tylko, że mi coś nie wyjdzie na tych rozjaśnianych włosach.. Może powinnam użyć najpierw rozjaśniacza (żeby rozjaśnić do żółtego jasnego blondu), a potem jakiejś farby (ale nie rozjaśniającej)?
Pewnie najlepszym wyjściem dla nas obu byłaby wizyta u fryzjera, ale nie uśmiecha mi się wydawać 150 zł na farbowanie, a potem co miesiąc 100 na odrosty..
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 16:08   #3
xxkaciaxx
Raczkowanie

Chyba najlepsze wyjście to fryzjer, jeśli masz już nawet jasne włosy to wyrówna ci kolor i może uda mu się zrobić platynę [w moim przypadku się udało]
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:43   #4
Yerenia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę farbowanie farbą rozjaśniającą, która rozjaśnia i dodatkowo nadaje określony odcień.
Boję się tylko, że mi coś nie wyjdzie na tych rozjaśnianych włosach.. Może powinnam użyć najpierw rozjaśniacza (żeby rozjaśnić do żółtego jasnego blondu), a potem jakiejś farby (ale nie rozjaśniającej)?
Mi tez sie zamarzyl jasniejszy kolorek i jestem juz szatynka z jasniejszymi odrostami i postanowilam, ze pokoloruje sie wlasnie farba rozjasniajaca. No i niestety niewiele z tego wyszlo na ciemniejszych wloskach prawie nic nie chwycila, a na odrostach lekko sie rozjasnilo, ale doslownie minimalnie. Moze farba byla za slaba?
Uzylam Garnier Nutrisse
odcien: Bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający

A co do pasemek, to zastanawiam sie czy nakladanie na nie farby rozjasniajacej jest dobrym pomyslem...chodzi o to, ze nie wiadomo jaki odcien moze z tego wyjsc, no i to to kolejne rozjasnianie juz rozjasnionych wloskow.

W kazdym razie agatka222 trzymam kciuki i czekam na efekty Twojej pracy
Yerenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:43   #5
EjjSenioritta
BAN stały

Ja z natury mam ciemno brązowe włosy,a aktualnie jasny platynowy blond Moja najukochansza fryzjerka uzywa rozjasniacza firmy wella i jakiejs wody utlenionej niestety nie pamietam nazwy Jak nie pofarbuje sie u Niej to juz nigdzie u fryzjera nie Nigdy jeszcze u fryzjera nie bylam zadowolona Wychodzily mi zolte wlosy :/ Wydaje mi sie ze uzywaja za slabych utleniaczy z obawy o wlosy klientek.Moje sa grube i sa w stanie wytrzymac wszystko
a zaczynalam od pasemek i za kazdym razem coraz wiecej i wiecej az w koncu zdecydowalam sie na calosc.Niestety szybko rosna mi wlosy i szybko widac efekt i co2,5 tygodnia jestem zmuszona do robienia odrostow.
EjjSenioritta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości