Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-14, 12:41   #1
asiaczek_1
Raczkowanie

Question

Ciemne włosy, jaśniejsze pasemka czy da sie wykonac samodzielnie?

hej:P

Niedawno farbowałam włosy na ciemny brąz, bardzo bym chciala zrobić sobie o 2-3 tony jasniejsze pasemka. Czy jest to mozilwe zeby wykonać to samodzielnie w domu? bo przeciez jest tyle rozjaśniaczów do pasemek? jesli tak czy wlosy ktore byly farbowane na ciemny kolor nie wyjdą pomarańczowe?? mi zalezy jednynie na rozjasnieniu o 2-3 tony, zeby przełamać ciemny kolor, nie chce robić gęstych pasemek , jedynie na grzywce. Nie chce blond pasemek, ale nie chce też marchewki na włosach? Czy ktoras z dziewczyn robiła cos podobnego?? jesli tak jakie byly efekty i jakiego preparatu stosowała? Za pomoc z góry dziękuje
asiaczek_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 15:35   #2
xxkaciaxx
Raczkowanie

Dot.: Ciemne włosy, jaśniejsze pasemka czy da sie wykonac samodzielnie?

Moja koleżanka kiedyś sobie zrobiłą pasemka. Nie pamietam jaka farba, ale taka z aplikatorem, że tma do pasemek. Włosy ciemny brąz i wyszły jej takie żółtawe.
Może lepiej do fryzjera? Najpierw ci rozjaśni, a potem do koloru jaki chcesz uzyskać [tak tez moja koleżanka miała robione]
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:07   #3
asiaczek_1
Raczkowanie

Dot.: Ciemne włosy, jaśniejsze pasemka czy da sie wykonac samodzielnie?

Dzieki xxkaciaxx za odpowiedz, ja sama nie ejstem do konca zdecydowana co do tego czy uda mi sie wykonac te pasemka samodzielnie, dlatego poprosilam was o pomoc...
asiaczek_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości