Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-12, 21:14   #211
rmiecia
Raczkowanie

Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Polko kochana, wydaje mi się, że zamiast Aktive C czy innego drogiego kremu mogłabyś sobie zamówic serum z wit C z Biochemii Urody. Prawie wszystkie dziewczyny, które go używają, bardzo sobie chwalą, a kosztuje kilkanaście złotych. Zawartośc wit c na pewno jest wyższa. Zresztą, BU i mazidła mają pełniutko fajnych rzeczy, które sobie można samemu ukręcic.
A ja skusiłam sie dzisiaj (impuls!) na Kolagen Activ z Olimpu. Następne tabsy do łykania, zobaczymy co zrobią.
Stary 2008-01-12, 21:27   #212
rmiecia
Raczkowanie

Coś mnie tknęło i zajrzałam na pewien stary wątek na 30 z plusem (wątek "cudowne tabletki na zmarszczki") i wyczytałam tam, że oto na mazidłach można dostac pycnogenol zdecydowanie taniej, niż ten tabletkowy. Czy używałyście juz, a ja jestem 100 lat do tyłu?
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...enol,t552.html to opis ogólny,
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart& Itemid=27 to ten mazidłowy
Stary 2008-01-12, 22:47   #213
lidiaM
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Utrapienie, a może jest tak, że my nie widzimy rezultatów stosowania naszych preparatów, bo przecież codziennie patrzymy na siebie w lustrze i te zmiany nam umykają? Może gdyby tak łykac np przez te 3 m-ce i WCALE NIE PATRZEC DO LUSTRA, może wtedy bysmy się sobą zachwyciły? Bo ja też nie widzę zmiany...
no właśnie, tak "pstryk" i już, bo kto ma cierpliwość czekać 3 długie miesiące; a co do pomysłu z lustrem, to popieram, bo "przecież w lustrze przeglądaja się tylko ludzie wątpliwej urody", a my do takich nie należymy..., prawda?
pozdrowienia wieczorne
Stary 2008-01-14, 07:12   #214
utrapienie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
no właśnie, tak "pstryk" i już, bo kto ma cierpliwość czekać 3 długie miesiące; a co do pomysłu z lustrem, to popieram, bo "przecież w lustrze przeglądaja się tylko ludzie wątpliwej urody", a my do takich nie należymy..., prawda?
pozdrowienia wieczorne
Tyle, że ja ogólnie walczę z permanentnym przesuszem! Wiecie jak to jest, im bardziej sucho, tym więcej skórek odstaje, skóra się uwrażliwia itp. Biogalu pożarłam około 5 -6 pudełek, bo to trzeba łykać 3 x po 2 tabl., żeby się nawilżyć. I qrde, po kilku miesiącach mogę się spodziewać kilku skórek mniej A tu, jak jeszcze dołożyłam diacneal, to już w ogóle "sodoma i gomora"

Chociaż, żeby nie zapeszać, jak już odstawiłam wszystkie specyfiki i zostałam skromnie przy diacnealu 1 x w tygodniu, a poza tym filtry i mocny nawilżacz, to, odpukać..., jest jakoś lepiej...
Stary 2008-01-15, 11:49   #215
lidiaM
Raczkowanie

Mam, mam, mam... swoje kosmetyki z Biochemii, już je nawet wczoraj "wymieszałam" i niektóre użyłam (olejek, hydrolat, serum), tylko kremik rozjaśniajacy "śpi sobie" 24h - po takim czasie od "wymieszania" można go dopiero uzywać.
Będę pisać o efektach.
iwonalodz - pozdrawiam i dziękuję za rady!

pozdrawiam wszystkie PO-Trzydziestki!!!!
Stary 2008-01-16, 01:17   #216
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

No to czekam na relację z efektów

Pozdrawiam
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:14   #217
lidiaM
Raczkowanie

Witam serdecznie,
już nakładam zamówione z BU kosmetyki i oczywiscie trudno tu mówić o natychmiastowych efektach, ale ich stosowanie jest przyjemne, łatwe i naprawdę buźka wyglada bardzo dobrze, szczególnie dobre wydaje mi sie to serumFlavoC oraz kremik rozjaśniający (duży plus za to, że można go stosować także pod oczy i ich własciwie nie podrażnia, a ja mam oczy naprawdę bardzo wrażliwe); olejek myjący ładnie zmywa makijaż, także oczy, nie podrażnia, a nawilża i natłuszcza leciutko; stosuję także hydrolat lawendowy i jestem zachwycona zapachem (uwielbiam lawendę!), mam nadzieję, że także będą inne "skutki uboczne" poza aromaterapią.

Pozdrawiam bardzo cieplutko
Stary 2008-01-17, 14:16   #218
Yolla
Rozeznanie

A ja jeszcze nie mogę przetestować serum, bo mi nie włożyli wit. E
teraz czekam na przesyłkę
Yolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:27   #219
Yolla
Rozeznanie

No i w końcu się doczekałam na przesyłkę i ukręciłam serum Wygląda na to, ze mi pasuje mam nadzieje, ze i efekty będą zadowalające
Stary 2008-01-24, 18:33   #220
lidiaM
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
No i w końcu się doczekałam na przesyłkę i ukręciłam serum Wygląda na to, ze mi pasuje mam nadzieje, ze i efekty będą zadowalające
Yollu, to super już "namieszałaś", myślę, że będziesz zadowolona; ja używam go od ponad tygodnia i rezultaty sa podobne jak przy stosowaniu serum flavoC 15% Aurigii; inne kupione przez mnie produkty tez się dobrze sprawdzają, najmniej używam hydrolatu lawendowego, bo jakoś niespecjalnie mam na niego pomysł (czasami stosuję jako tonik); pozdrawiam cieplutko
Stary 2008-01-24, 22:55   #221
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Uff uff
Stary 2008-01-24, 23:19   #222
Yolla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Uff uff
hehe kamień z serca.... Iwonka, juz śpij spokojnie

Z tego co zamówiłam z BU jednak nie bardzo mi podchodzi krem rozjaśniający. Niby na poczatku było ok, ale po paru dniach skóra nierówna, jakby zaskórników więcej, do tego przestał się tak ładnie wchłaniać - chyba nie mój ci on...

Lidia, ja hydrolatu lawendowego uzywam jak tonik własnie, musze przyznac, że bardzo mi pasuje, a różany za to super jest jako oklad na zmęczone oczy

Stary 2008-01-24, 23:28   #223
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Z tego co zamówiłam z BU jednak nie bardzo mi podchodzi krem rozjaśniający. Niby na poczatku było ok, ale po paru dniach skóra nierówna, jakby zaskórników więcej, do tego przestał się tak ładnie wchłaniać - chyba nie mój ci on...
Na szczęście polecałam tylko serum siem cieszę
Stary 2008-01-26, 20:15   #224
ollastar
Raczkowanie

Smile Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Himka Pokaż wiadomość
To ja czekam na opis działania i się doczekań niemogę bo się zastanawaimnad tym kremem
też mam prośbę o ocenę cernora, jak się spisuje ?
ollastar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:21   #225
ollastar
Raczkowanie

Smile Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czekam na ten preparat Cernor XO i zdam relacje jak tylko dostane przesylke,w sumie zachecil mnie opis ,ciekawa jestem jak ma sie skladowo do opisu i nie wiem czy dobrze zrobilam bo moze lepiej bylo zostac przy ampulkach Vitaconu,ktore tez dobrze dzialaja na moja cere i obszar pod oczami.
prośba z porzedniego postu do Hexxany o ocenę cernora
ollastar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 18:27   #226
TOSCA38
Przyczajenie

Unhappy Bezsilność

Witam,jestem już nie młoda i to odznacza sie na mojej skórze,moja cera nie jeste taka jaką bym chciała,widać zmarszczki.Co mam uczynić by ponownie spodobac sie mojemu mężczyznie,tym bardziej ze jest ode mnie młodszy o 6 lat i boje sie ze mogę go stracić.Jeśli możecie proszę o radę ,a tak naprawdę to wiele bym chciała zmienić w swoim wyglądzie,nie jestem już młoda i mam kilka porodów za sobą moje piersi też wymagają poprawyDziękuję za wysłuchanie mnie
Stary 2008-02-08, 19:48   #227
cynada
Raczkowanie

Dot.: Bezsilność

TOSCA38- jeśli dobrze domyślam się z Twojego nicku-jestem w podobnym wieku i dlatego pozwolę sobie odpowiedzieć na Twojego posta. Po pierwsze moim zdaniem najważniejsze jest abyś zmieniła swoje poczucie wartości- które jak wynika - jest dość niskie. ale to nie temat na to forum. Tutaj dziewczyny uczą się jak pielęgnować ciało przy pomocy naturalnych, skutecznych i sprawdzonych produktów opierając się na realnych wynikach badań a nie na marketingowych reklamach.Raczej żaden z polecanych tutaj produktów ani sposobów nie da Ci efektu diametralnej zmiany wyglądu jak po zabiegu chirurgicznym a obawiam się, że tego oczekujesz?
Jeśli jesteś jednak gotowa na zmianę w sposobie pielęgnacji, a na efekty jesteś gotowa poczekać- zapoznaj się bogactwem tego forum. Szczególnie polecam Ci wątki dotyczące kremów z retinoidami - bo w tym wieku warto się już z nimi zaprzyjaźnić. A ze swojego doświadczenia -zachęcam do stosowania serum z witaminą C- na tym forum znajdziesz bardzo dużo na ten temat. Wszystko o czym piszę z łatwością znajdziesz przy pomocy wyszukiwarki forum. Trochę odwagi i sobie poradzisz- a lektury wystarczy na kilka wieczorów.
Stary 2008-02-09, 09:40   #228
IlonaP
Zakorzenienie

Popieram moją przedmówczynię.
Jeśli sama będziesz czuła się piękna, to otoczenie również tak Cię będzie postrzegać!
Pozdrawiam serdecznie
Stary 2008-02-10, 12:17   #229
bogotta
Raczkowanie

ty szczesciaro -6lat mlodszy facet? to jest dopiero kosmetyk odmładzajacy . moja recepta -używać używać uzywać ---tego serum jak najczesciej ,A mowiac powaznie troche wiary w siebie -piers nawet lekko obwisla do przodu i usmiech i pozytywne mysli w glowie od samego rana
bogotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 16:09   #230
DAVIDKA
Raczkowanie

,A mowiac powaznie troche wiary w siebie -piers nawet lekko obwisla do przodu i usmiech i pozytywne mysli w glowie od samego rana[/quote]

he he dobre zgadzam sie w 100 % .Ja zakupilam sobie pyncogenon , Activ C XL i juz odmlodniala czekam na jeszcze wieksze efekty

Traktuje rowniez skore pod oczami zawartoscia tokovitu i polecam ladnie wygladza zmarchy

Dziewczyny jeszcze takie pytanko na boku czy ktoras z Was uzywa Dermabledu z Vichy , jestem ciekawa czy podkresla on zmarszczeki
Stary 2008-02-10, 16:18   #231
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez DAVIDKA Pokaż wiadomość
,Dziewczyny jeszcze takie pytanko na boku czy ktoras z Was uzywa Dermabledu z Vichy , jestem ciekawa czy podkresla on zmarszczeki
U mnie nie podkreslał, pięknie wyglądał, ale po dość krótkim czasie spływał mi z twarzy, scierał się i niemiłosiernie się świeciłam :Rolleyes: więc potulnie powróciłam do Unifiance w tubce LRP.

Stary 2008-02-10, 16:36   #232
DAVIDKA
Raczkowanie

Iwono a powiedz mi prosze jaka masz cere i co kladziesz pod podklad ? Kurde chyba jutro pojde do apteki i poprosze o probki i Dermabledu i Unifiancu .
Stary 2008-02-10, 16:48   #233
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Iwono a powiedz mi prosze jaka masz cere i co kladziesz pod podklad ? Kurde chyba jutro pojde do apteki i poprosze o probki i Dermabledu i Unifiancu .
Cera mieszana, naczynkowa, tłusta strefa T. Małe pory, czysta pod podkład kłade serum z wit.C z biochemii i filtry a czasem samo serum, jak widzę, że wystarczy. Nie jestem mega ortodoksyjna w kwestii filtrowania się
Próbki koniecznie
Stary 2008-02-10, 21:38   #234
DAVIDKA
Raczkowanie

No wlasnie kurcze ja zauwazylam ze jak dam filtr i krem to nie ma rady, buzka sie blyszczy w Activ C XL jest filtr w prawdzie nie wielki ale zawsze, chyba ogranicze sie -tak do lata tylko do tego
Stary 2008-02-11, 10:01   #235
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
No wlasnie kurcze ja zauwazylam ze jak dam filtr i krem to nie ma rady, buzka sie blyszczy w Activ C XL jest filtr w prawdzie nie wielki ale zawsze, chyba ogranicze sie -tak do lata tylko do tego
Dobrze, że w Active C XL filtr fotostabilny
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 13:35   #236
DAVIDKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dobrze, że w Active C XL filtr fotostabilny
Tak w ogole super ten krem , kurcze w aptece mi wciskaja kit ze nie maja testerow dla klijetow ale kupie chyba Vichi kolorek 35 ,14 euro to nie tak duzo wiec moze jako przezyje ewentualna porazke
Stary 2008-02-15, 08:12   #237
utrapienie
Rozeznanie

Cytat:
Tak w ogole super ten krem , kurcze w aptece mi wciskaja kit ze nie maja testerow dla klijetow ale kupie chyba Vichi kolorek 35 ,14 euro to nie tak duzo wiec moze jako przezyje ewentualna porazke
Pewnie już kupiłaś dermablend DAVIDKO, ale chciałam ci tylko powiedzieć, że próbki w aptekach rozdają, bo sama miałam ze trzy chcąc podejść do tego podkładu.
Niestety dla mnie jest to tępe mazidło i ogólnie porażka. Chyba wszystkie inne podkłady vichy są lepsze.
Stary 2008-02-15, 11:21   #238
DAVIDKA
Raczkowanie

Utrapienko tak juz nabylam dermablend ( kolor 35) dla mnie jest ok ,fajnie wyrownuje kolor skory ale co mnie zaskoczylo nie kryje jakos powalajaco ! w prawdzie koryguje co nieco lecz na pewno nie mozna powiedziec ze to jest mocny korektor .Podsumowujac ; jak naloze niewielka ilosc Activ i odczekam 30 min przed nalozeniem ( rowniez niewielkiej ilosci derma... )jest super fakt ze w czasie dnia musze ok 2 razy przypudrowac moja" mieszana buzke"pudrem sypkim
Stary 2008-02-15, 17:18   #239
201608040942
Konto usunięte

Davidka widze ze trafilas z odcieniem. Powiedz mi, czy w Paryzu, wogole we Francji nie jest tak jak w Niemczech? Chodzi mi o to, ze jesli kosmetyk nie podpasuje to idziesz do apteki czy drogerii i go oddajesz, mowic np ze cie podraznil. Tutaj tak mozna, a we Francji?
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:41   #240
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
A ja skusiłam sie dzisiaj (impuls!) na Kolagen Activ z Olimpu. Następne tabsy do łykania, zobaczymy co zrobią.
Czesc dziewczyny
Z kolagenem sprawa jest troche skomplikowana hm.. suplementy (na bazie zelatyny wieprzowej) ..napewno kazda z Was slyszala o glukozaminie (no wiecie - ten preparat dla starcow i sportowcow.. zeby nie bylo to odrazu napisze ze ja do tych drugich sie zaliczam) wiec owa glukozamina przeze mnie wspomniana stymuluje synteze kolagenu , moze wiec warto podywagowac co lykac lepiej, ja na swoim przykladzie moge zapewnic ze sciegna naderwane podczas treningow "naprawiam" wlasnie stosujac glukozamine a przy okazji efekty jej przyjmowania sa widoczne na moje buzi reszte mozna sobie dopowiedziec
pozdrawiam

P.S ha! znalazlam tu nasza kochana Lidie

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości