Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-24, 15:50   #31
Lavi92
Zakorzenienie

Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez Nateczka25 Pokaż wiadomość
Jak czyścić brud pod paznokciami jeśli nie można pod nimi grzebać?
Szczoteczką do paznokci.
Stary 2012-03-24, 15:56   #32
Aaerin
Raczkowanie

Hej dziewczynki .
Co do nienaturalnego efektu w przypadku założenia paznokci arylowych czy żelowych to mogę Was zapewnić, że stylistka z wyczuciem estetycznym może Wam w pewien sposób zrekonstruować pazurki bez efektu tipsiarskiego. W którymś tam wydaniu gazety Paznokcie czy też Akademia Paznokcia (nie pamiętam) było opisane jak taką rekonstrukcję wykonać u faceta, czyli efekt musiał być naturalny na maksa i taki był. Nie można jednak przy takim króciutkim łożysku przedłużać nie wiadomo ile mm ale na bank będzie to efekt, który Was zadowoli. Poproście o przedłużenie na formie pazurka w kształt migdała.

A co do plasterka to sama nie wiem. Będą Wam się paluszki pocić, doskonałe środowisko dla bakterii. To moje zdanie.

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:55   #33
Inspire
Kuźnia inspiracji

Zamalować ciemnym lakierem i nie czyścić.

WYMIANA
Inspire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:43   #34
dzastin69
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez izolda26 Pokaż wiadomość
Jestem mutancikiem . Aż wstyd pokazywać takie paluchy a już o malowaniu nie ma mowy. Czuje się jak totalny niewypał.
Nie masz się czym martwić, znałam dziewczynę która miała jeszcze gorzej, u niej to naprawdę tragicznie wyglądało palce 2-5 normalne a paznokieć na kciuku jeszcze szerszy i krótszy niż Twój, tak jak dziewczyny radzily zapuścić i malować zostawiając brzegi. Aha i odpowiednie piłowanie zmienia nam optycznie płytkę jeśli chcemy ją wydłużyc to absolutnie na kwadrat, najlepiej okrąglo a w ogóle najlepiej migdaly. Spróbuj zapuścić naprawdę długie paznokcie i opiłować na migdały, myślę że to ''wyciągnęłoby'' paznokcie na kciukach
dzastin69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:08   #35
izolda26
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzastin69 Pokaż wiadomość
Nie masz się czym martwić, znałam dziewczynę która miała jeszcze gorzej, u niej to naprawdę tragicznie wyglądało palce 2-5 normalne a paznokieć na kciuku jeszcze szerszy i krótszy niż Twój, tak jak dziewczyny radzily zapuścić i malować zostawiając brzegi. Aha i odpowiednie piłowanie zmienia nam optycznie płytkę jeśli chcemy ją wydłużyc to absolutnie na kwadrat, najlepiej okrąglo a w ogóle najlepiej migdaly. Spróbuj zapuścić naprawdę długie paznokcie i opiłować na migdały, myślę że to ''wyciągnęłoby'' paznokcie na kciukach
To jest taki jeden z moich kompleksów z którymi ciężko mi się uporać. Kiedyś koleżanka zwróciła mi uwagę jakie mam śmieszne paznokcie przecież nie jestem winna że akurat takie je mam. Mam manie zakrywania kciuków i nie lubię czegoś robić gdy ktoś patrzy mi na dłonie. Na załączonym zdjęciu i tak mam zapuszczone paznokcie Cała jestem do kitu. Ale nie marudzę już. Dziękuję za rady.

Edytowane przez izolda26
Czas edycji: 2012-03-24 o 23:10
izolda26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 13:21   #36
Ekstazaa
Rozeznanie

Nie powinno się grzebać pod paznokciem ? To już wiem czym sobie zniszczyłam wielkość płytki
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 14:01   #37
zaaaaabcia
Przyczajenie

Można tipsy takie bardziej naturalne
zaaaaabcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 23:25   #38
KaliNails
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izolda26 Pokaż wiadomość
To jest taki jeden z moich kompleksów z którymi ciężko mi się uporać. Kiedyś koleżanka zwróciła mi uwagę jakie mam śmieszne paznokcie przecież nie jestem winna że akurat takie je mam. Mam manie zakrywania kciuków i nie lubię czegoś robić gdy ktoś patrzy mi na dłonie. Na załączonym zdjęciu i tak mam zapuszczone paznokcie Cała jestem do kitu. Ale nie marudzę już. Dziękuję za rady.
heeeej przecież wcale nie są złe Twoje pazurki możesz nieco nadać im kształt jeśli będziesz delikatnie piłować z boku, a lakierem kolorowym nie maluj całej płytki tylko zostawiaj boki nie pomalowane tak aby optycznie go wysmuklić. nie mówię że da się zupełnie zmienić kształt takiego paznokcia ale naprawdę nie jest źle i na pewno nie jesteś cała do kitu, w to nie uwierzymy
Stary 2012-05-18, 23:01   #39
izolda26
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kalinails Pokaż wiadomość
heeeej przecież wcale nie są złe twoje pazurki możesz nieco nadać im kształt jeśli będziesz delikatnie piłować z boku, a lakierem kolorowym nie maluj całej płytki tylko zostawiaj boki nie pomalowane tak aby optycznie go wysmuklić. Nie mówię że da się zupełnie zmienić kształt takiego paznokcia ale naprawdę nie jest źle i na pewno nie jesteś cała do kitu, w to nie uwierzymy
dziękuję za radę i obiektywną ocenę.
izolda26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:19   #40
findsomething
Zadomowienie

Osobiście przekonałam się że zalanie akrylem pomaga "różowa" część jest dłuższa o 1 mm, paznokcie przedłużałam 4 razy. Zamierzam przedłużać nadal, jeszcze przez jakiś rok. Myślę, że potem będzie już ok aktualnie mam już spiłowane i "gołe" - pomoczę je w oliwie z oliwek jakiś tydzień, dwa i zalewam z powrotem
findsomething jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:48   #41
Sumowianka
Raczkowanie

ja również mam problem z krótką plytką paznokcia. I faktycznie tabletki silica baardzo pomagają.
Mimo iż nie grzebałam pod pazurkami, płytka wcale sie nie wydłużała. Jednak dy zaczęlam brać silice coś drgnęło !!
Sumowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:14   #42
Mangdzia23
Rozeznanie

GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23

Ja zauważyłam po sobie i klientkach ze systematyczne przedłuzanie zelem naprawde przedłuza płytkę, juz po kilku miesiacach widać ze łożysko jest dłuższe, a po kilku latach jak u kilku moich stałych klientek w tym u mojej mamy, pazurki naturalne przyrosły do samego końca tak że opuszka jakby wogle nie widać
cel - 69kg

Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 00:23   #43
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam po sobie i klientkach ze systematyczne przedłuzanie zelem naprawde przedłuza płytkę, juz po kilku miesiacach widać ze łożysko jest dłuższe, a po kilku latach jak u kilku moich stałych klientek w tym u mojej mamy, pazurki naturalne przyrosły do samego końca tak że opuszka jakby wogle nie widać
Wow, aż trudno uwierzyć :O Ja nigdy nic nie robiłam z paznokciami, tzn. nigdy nie miałam tipsów itp. Mam różnorakie paznokcie, w zależności od palca - np. na kciukach mam długie płytki, aż do samego końca opuszki, tak samo jak palec wskazujący lewej ręki. Za to resztę mam już krótszą, nie jakoś bardzo, ale jednak nie mam wszystkich paznokci jednakowych. Najbardziej nie lubię paznokci palców środkowych, są dość krótkie i przez to nie mogę ich piłować na kwadratowo. Bardzo żałuję, że w dzieciństwie nie przywiązywałam uwagi do prawidłowego obcinania paznokci, bo po tych ładnych widzę, że urodziłam się z długimi płytkami. Dużo bym dała, żeby przywrócić resztę płytek paznokci do takiego stanu, aby były dłuższe. Mój narzeczony na piękne paznokcie i strasznie mu ich zazdroszczę ;D Moje nie są brzydkie, ale do pięknych też nie należą. Maluję je tylko wtedy, gdy są długie - wtedy optycznie wysmkuklają moje dłonie, poza tym uwielbiam taką manikurę. Krótkie noszę zawsze nagie - odpoczywają od chemicznej zabawy z lakierami, a ja mogę się nacieszyć innym lookiem dłoni. No i też przestrzegam zasady, kiedy zdarzy się, że coś mi wejdzie pod paznokieć i przerwie połączenie między paznokciem a skórą, to czekam, aż naturalnie się to cofnie. W przeciwnym razie, gdybym w takim momencie podcięła paznokieć, to odrośnie już białe. A chciałabym, żeby tego RÓŻOWEGO było jak najwięcej, że tak powiem.
Pjerniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 01:12   #44
Pjerniczek
Zadomowienie

Zaszaleję i wkleję fotki moich paznokci.

Na pierwszych fotkach, tych lipnej jakości, miałam najdłuższe pazury w życiu. Teraz nie chce mi się tyle czekać, a i zmądrzałam - nie piłuję ich na kwadratowo.

Ostatnia fotka jest aktualna. Moje BMI wzrosło, więc palce jak serdelki.
Ale paznokcie, choć z nieco odpryśniętym lakierem, aż tak bardzo nie straszą. Chyba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Czeresienki.jpg (72,1 KB, 680 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paznokcie.jpg (115,5 KB, 599 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Miami Blue.jpg (120,3 KB, 614 załadowań)
Stary 2012-08-29, 14:49   #45
KaliNails
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
tez się z tym zetknęłam ale nawet przy regularnym malowaniu tak jest czasem! tylko nie można grzebać, obcinać ani nic - tylko delikatnie piłować (szklanym pilnikiem) i zmieniać "wierzchnią warstwę" (żel, lakier)

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Zaszaleję i wkleję fotki moich paznokci.

Na pierwszych fotkach, tych lipnej jakości, miałam najdłuższe pazury w życiu. Teraz nie chce mi się tyle czekać, a i zmądrzałam - nie piłuję ich na kwadratowo.

Ostatnia fotka jest aktualna. Moje BMI wzrosło, więc palce jak serdelki.
Ale paznokcie, choć z nieco odpryśniętym lakierem, aż tak bardzo nie straszą. Chyba.
faktycznie mega długie ale aktualne trochę krótsze lepiej wyglądają - i wcale nie masz serdelków, bardzo ładne dłonie ja się cały czas trzymam piłowania na kwadratowo, mimo wszystko
Stary 2012-08-30, 15:30   #46
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KaliNails Pokaż wiadomość
tez się z tym zetknęłam ale nawet przy regularnym malowaniu tak jest czasem! tylko nie można grzebać, obcinać ani nic - tylko delikatnie piłować (szklanym pilnikiem) i zmieniać "wierzchnią warstwę" (żel, lakier)

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

faktycznie mega długie ale aktualne trochę krótsze lepiej wyglądają - i wcale nie masz serdelków, bardzo ładne dłonie ja się cały czas trzymam piłowania na kwadratowo, mimo wszystko
A dziękuję bardzo ;*
Zgadzam się, że takie średniej długości lepiej wyglądają.
Kwadratowe wyglądają okej, kiedy są pomalowane, ale bez lakieru już źle, bo jak już mówiłam, niektóre płytki mam długie, inne krótkie i te krótkie na kwadratowo wyglądają jak łopaty.
Chyba się skuszę kiedyś na przedłużanie metodą żelową ;P
Stary 2012-09-04, 16:59   #47
Mangdzia23
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo ;*
Zgadzam się, że takie średniej długości lepiej wyglądają.
Kwadratowe wyglądają okej, kiedy są pomalowane, ale bez lakieru już źle, bo jak już mówiłam, niektóre płytki mam długie, inne krótkie i te krótkie na kwadratowo wyglądają jak łopaty.
Chyba się skuszę kiedyś na przedłużanie metodą żelową ;P
Tylko pamiętaj żeby sie wybrać do profesjonalisty
cel - 69kg

Stary 2012-09-07, 13:01   #48
Panna Mia
Rozeznanie

zelem/akrylem można sobie linię usmiechu przesunąć wyżej: ale z własnego doświadcenia powiem Ci, że po noszeniu masy na paznokciach na moich naturalnych też uśmiech poszedł do góry i płytka jest dłuższa o jakiś 1-2mm
Stary 2012-09-08, 01:14   #49
Pjerniczek
Zadomowienie

http://fashionbombdaily.com/wp-conte...anna-nails.jpg

Mam pytanie - jakiego typu są paznokcie Rihanny?
Nie znam się kompletnie w temacie sztucznych paznokci, dlatego proszę o wyrozumiałość
Stary 2012-09-10, 16:36   #50
Mangdzia23
Rozeznanie

Żel albo akryl, widać po kciuku że zbudowana Krzywa C jest ładna i na to albo żel kolorowy, albo akryl kolorowy, albo po prostu lakier na wierzchu
cel - 69kg

Stary 2012-09-12, 01:22   #51
Pjerniczek
Zadomowienie

Bardzo dziękuję
Strasznie mi się podobają takie właśnie paznokcie
Nie lubię szpiczastych, owalne jak najbardziej. Ładnie wysmuklają dłonie i takie właśnie chciałabym mieć, jeśli się kiedyś zdecyduję :P
Stary 2012-09-12, 07:32   #52
Lavi92
Zakorzenienie

A mnie się wydłużyła płytka tylko przy 2 paznokciach A reszta to nie wiem co sobie myśli
Stary 2012-11-19, 23:00   #53
avonactive
Przyczajenie

Cześć dziewczyny,
W końcu znalazłam się w odpowiednim miejscu!
Mam podobny problem, tyle że tylko z 1 paznokciem:/ Od kiedy pamiętam mam z nim problemy... kilka lat temu w tymże paznokciu miałam wgłębienie, którego długo nie umiałam wyleczyć, teraz nie chce rosnąć płytka...
Oto kilka zdjęć moich paznokci po użyciu odżywki 8in1 od Eveline. Uważam ją za trafioną. Niedawno skończyłam żelowanie i postanowiłam naturalnie zadbać aby wyglądały estetycznie . A tu klops... Jeden, nieszczęsny złamał się na pół i musiałam go wypiłować tak, ze mam krótszy paznokieć od samego łożyska ( na obrazku 4 już po kilku dniach kuracji, a mimo to łamał się w innym miejscu tak jak poprzednio na środku).Na obrazku 3 lewa dłoń, jak dla mnie taka jaką sobie życzyłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1746.jpg (54,8 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1749.jpg (143,4 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1740.jpg (57,1 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1705.jpg (81,2 KB, 357 załadowań)
avonactive jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:13   #54
Mangdzia23
Rozeznanie

chyba nie pozostaje ci nic innego jak nadal uzywac tej odzyweczki
cel - 69kg

Stary 2012-12-03, 21:17   #55
Lavi92
Zakorzenienie

Pokażę moją małą i niedokończoną metamorfozę paznokci
Wybaczcie niewyraźne zdjęcia, mam nadzieje, że się dopatrzycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pe.jpg (73,5 KB, 545 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (59,4 KB, 515 załadowań)
Stary 2013-10-07, 16:54   #56
mary kate an
Przyczajenie

Odświeżam, co wy na to?
Otóż ja również mam problemy z krótką płytką paznokcia, co w moim przypadku jest skutkiem długich lat obgryzania
Z biegiem czasu, po wielu próbach wszelkich odżywek, znalazłam sposób, który pomógł (przynajmniej mi ).
Polega on na tym, żeby paznokcie zostawić takie, jakie są (ewentualnie jakaś odżywka), NIE SKUBAĆ POD NIMI, nie czyścić z brudu (jeżeli takowy się pojawi) i w ogóle nie dotykać wewnętrznej części paznokcia!!! Jeżeli nic nie będziemy z tym robić, to płytka w naturalny sposób przyrośnie do palca i będzie dłuższa.
Zmiany zauważyłam po około dwóch tygodniach, więc stosunkowo niedużo
Mam nadzieję że pomogłam i życzę wszystkim powodzenie
mary kate an jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 12:08   #57
Sumowianka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mary kate an Pokaż wiadomość
Zmiany zauważyłam po około dwóch tygodniach, więc stosunkowo niedużo
2 tygodnie?! to naprawdę dziwne. Ja ten sposób również stosuje, tylko od kilku lat. Jest różnica, owszem, ale niezbyt duża. Generalnie mi pomogły baardzi tabletki Silica. Naprawdę ładnie paznokcie po niej rosły. O włosach już nie wspomnę
Sumowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 23:37   #58
poulka0
Przyczajenie

Jako dziecko niestety strasznie obgryzałam paznokcie, przez co doprowadziłam je do fatalnego stanu. Na szczęście z czasem zmądrzałam i postanowiłam zawalczyć z tym złym nawykiem. Obgryzać przestałam, jednak stan moich paznokci nadal mnie nie zadowalał. Płytka była malutka, zarośnięta skórkami i na dodatek nierówna. Rok temu odkryłam blog ewalucja, który stał się dla mnie wielką motywacją w walce o piękne paznokcie. Zaczęłam je olejować, malować odżywkami, piłować pilniczkiem (w końcu, bo nigdy nie mogłam się przemóc i wolałam używać cążek - tak bardzo szkodliwych dla naszych pazurków!), przestałam dłubać pod paznokciami (w razie czego czyszczę je delikatnie szczoteczką). Kiedyś uważałam, że to są tylko drobiazgi, niewpływające na stan naszych paznokci, teraz uważam, że to wszystko ma jednak wielkie znaczenie. Trzeba być cierpliwym i systematycznym w pielęgnacji paznokci, a z czasem one nam się odwdzięczą. Przesyłam wam fotografię moich paznokci - pierwsza z roku 2012, druga z listopada 2014. Powiedźcie, że widzicie równicę, bo inaczej się załamię!

poulka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 11:38   #59
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poulka0 Pokaż wiadomość
Jako dziecko niestety strasznie obgryzałam paznokcie, przez co doprowadziłam je do fatalnego stanu. Na szczęście z czasem zmądrzałam i postanowiłam zawalczyć z tym złym nawykiem. Obgryzać przestałam, jednak stan moich paznokci nadal mnie nie zadowalał. Płytka była malutka, zarośnięta skórkami i na dodatek nierówna. Rok temu odkryłam blog ewalucja, który stał się dla mnie wielką motywacją w walce o piękne paznokcie. Zaczęłam je olejować, malować odżywkami, piłować pilniczkiem (w końcu, bo nigdy nie mogłam się przemóc i wolałam używać cążek - tak bardzo szkodliwych dla naszych pazurków!), przestałam dłubać pod paznokciami (w razie czego czyszczę je delikatnie szczoteczką). Kiedyś uważałam, że to są tylko drobiazgi, niewpływające na stan naszych paznokci, teraz uważam, że to wszystko ma jednak wielkie znaczenie. Trzeba być cierpliwym i systematycznym w pielęgnacji paznokci, a z czasem one nam się odwdzięczą. Przesyłam wam fotografię moich paznokci - pierwsza z roku 2012, druga z listopada 2014. Powiedźcie, że widzicie równicę, bo inaczej się załamię!
Pewnie, że widać różnicę! Masz teraz bardzo ładne paznokcie!
Gratuluje
Stary 2014-12-27, 15:09   #60
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez poulka0 Pokaż wiadomość
CZY TY SOBIE ŻARTUJESZ?! RÓŻNICA JEST OGRRROMNA!!!!!!! WYKONAŁAŚ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!! klask i:
ahh zazdroszczę ci tak pięknego przyrostu różowej części paznokcia

piękne pazurki, teraz możesz je malować jakkolwiek chcesz a zawsze będą wyglądać pięknie
201606220925 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości