Z długich na krótkie-która się odważyła? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-27, 22:56   #721
dag_mar
Raczkowanie

Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez soniamala Pokaż wiadomość
Krótka historia. Szykując się na studia obcięłam włosy długie (takie sięgające za zapięcie stanika), gdyż denerwowały mnie uwagi typu 'weź te swoje kłaki, latają ci wszędzie". No to wzięłam i poszłam do fryzjera męskiego i obcięłam się na zero. Facet pytał mnie kilkanaście razy czy na pewno, poopowiadał kilka historii tego typu po czym związał mi włosy w warkocz, odciął ten warkocz, zapakował i mi oddał. A dalej normalnie - nożyczki a potem brzytwa (bo to taki fryzjer z zasadami był, powiedział, że nie będzie mi maszynką niszczył włosów). Darował sobie tylko wodę kolońską :-D Generalnie w domu szok, w szkole szok, no ale co mieli zrobić? Potem chodziłam tylko do niego lub prosiłam tatę aż mi się odwidziało i teraz znów mam długie. Jak tak teraz o tym myślę to strasznie szybko mi odrosły.

Bardzo dziwne uczucie po pozbyciu się tak dużej ilości włosów. Głowa jest strasznie lekka, mała i taka... zimna ;-)

Ktoś tu ma na głowie czapkę clowna. Dużą, ogromną i kolorową. Wszyscy ją widzą. Clown jak ta lala. Ale sam clown sądzi, że czapki nie ma. "Ja clownem? Ja mam rogatywkę..."...

Panie Borton, Hairbutter czy inny sruter... Gdybyś Pan lubił białe żaglówki i na wszystkich forach przekonywał o swojej do nich miłości, byłbyś Pan mniej rozpoznawalny. Po prostu - więcej ludzi lubi żaglówki niż golenie kobiecych głów na glace. Pisanie pod milionem nicków ekstatycznych opisów zgolenia kobiecych głów to temat dla Lwa-Starowicza lub innej mądrej głowy...

Nie jest to może katar, ale nie ma co się poddawać...

A może to nieprawda i tylko mnie się wydaje, że ktoś tu głupa wali (możemy to coś głupem nazwać? ) produkując tego typu wpisy raz jako justysiazgrudziaca, eve1991 a innym razem jako marz84enka...
dag_mar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 08:57   #722
lollipop.ania
Zadomowienie

Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
przypomne moją metamorfoze
ostatnie zdjecie najbardziej aktualne chociaz wloski juz troche odrosły czas isc do fryzjera
świetna fryzura przypominasz mi trochę tą piosenkarke co ma taki głos do Górniak podobny :P
lollipop.ania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:30   #723
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dag_mar Pokaż wiadomość
Ktoś tu ma na głowie czapkę clowna. Dużą, ogromną i kolorową. Wszyscy ją widzą. Clown jak ta lala. Ale sam clown sądzi, że czapki nie ma. "Ja clownem? Ja mam rogatywkę..."...

Panie Borton, Hairbutter czy inny sruter... Gdybyś Pan lubił białe żaglówki i na wszystkich forach przekonywał o swojej do nich miłości, byłbyś Pan mniej rozpoznawalny. Po prostu - więcej ludzi lubi żaglówki niż golenie kobiecych głów na glace. Pisanie pod milionem nicków ekstatycznych opisów zgolenia kobiecych głów to temat dla Lwa-Starowicza lub innej mądrej głowy...

A może to nieprawda i tylko mnie się wydaje, że ktoś tu głupa wali (możemy to coś głupem nazwać? ) produkując tego typu wpisy raz jako justysiazgrudziaca, eve1991 a innym razem jako marz84enka...

To samo pomyślałam
Stary 2009-04-28, 14:14   #724
dag_mar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

To samo pomyślałam

Więc może któryś z adminów się tym zainteresuje? To nie jest forum "dewiacja" czy "alter-sex" tylko forum wizaż. Nie jesteśmy chyba w stanie zbyt wiele pomóc.
A problem jest jednak chyba poważny. Tylko czekać, aż ktoś kogoś na ulicy złapie i ostrzyże...
Stary 2009-04-28, 14:51   #725
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Więc może któryś z adminów się tym zainteresuje? To nie jest forum "dewiacja" czy "alter-sex" tylko forum wizaż. Nie jesteśmy chyba w stanie zbyt wiele pomóc.
A problem jest jednak chyba poważny. Tylko czekać, aż ktoś kogoś na ulicy złapie i ostrzyże...
E, zaraz admin - złamania regulaminu "Pan Boton, Hairbutter czy inny sruter" jeszcze się nie dopuścił, a nawet jeśli - to w sposób tak subtelny i zawoalowany, że niczego mu się nie udowodni

Poza tym może "Pana Bortona, Hairbuttera czy innego srutera" rajcuje li i jedynie opisywanie golenia kobiecych głów na glacę, a nie wprowadzanie tego w czyn, taka fantazja, rozumiesz, i niekoniecznie zrealizuje ją na ulicy
Stary 2009-04-28, 18:55   #726
dag_mar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
E, zaraz admin - złamania regulaminu "Pan Boton, Hairbutter czy inny sruter" jeszcze się nie dopuścił, a nawet jeśli - to w sposób tak subtelny i zawoalowany, że niczego mu się nie udowodni

Poza tym może "Pana Bortona, Hairbuttera czy innego srutera" rajcuje li i jedynie opisywanie golenia kobiecych głów na glacę, a nie wprowadzanie tego w czyn, taka fantazja, rozumiesz, i niekoniecznie zrealizuje ją na ulicy

Jako psycholog mam na ten temat swój pogląd...
Dla mnie sytuacja, w której ktoś specjalnie zakłada tyle nicków i za każdym razem pisze to samo (a w swojej specyficznej naiwności wierzy że każdy sądzi że to sto różnych dziewczyn ogoliło się "w męskim", z baaaardzo długich do zupełnego zera, na ogół spontanicznie, przypadkiem, albo za radą kogoś kogo rażą te "wstrętne strąki"; z oczywistym wspomnieniem reakcji ludzi, w szczególności zaś chłopaka) jest co najmniej niepokojąca...
Stary 2009-04-28, 19:30   #727
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie sytuacja, w której ktoś specjalnie zakłada tyle nicków i za każdym razem pisze to samo (a w swojej specyficznej naiwności wierzy że każdy sądzi że to sto różnych dziewczyn ogoliło się "w męskim", z baaaardzo długich do zupełnego zera, na ogół spontanicznie, przypadkiem, albo za radą kogoś kogo rażą te "wstrętne strąki"; z oczywistym wspomnieniem reakcji ludzi, w szczególności zaś chłopaka) jest co najmniej niepokojąca...
Jako nie-psycholog nie ośmielę się zanegować Twojej wypowiedzi
Stary 2009-04-29, 02:02   #728
kaziutaa1234
Przyczajenie

Dziś to zrobiłam miałam włosy prawie do pasa (ciążko było utrzymać je w ładzie, mycie koszmar, układanie fryzur jeszcze wiekszy) teraz mam takie jak w załączonym linku http://www.superfryzury.pl/gfx/fry/fry/krotkie/313.jpg no moze ciut dłuższe. polecam

Edytowane przez kaziutaa1234
Czas edycji: 2009-04-29 o 02:04
kaziutaa1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:08   #729
baldissima
Raczkowanie

Cytat:
on zyje w swoim swiecie i nie przyjmuje zadnej krytyki ani uwag. Czytalam kiedys jego topic na kafeterii i jego strone internetowa. Moim zdaniem to JEST choroba psychiczna, ale o tym czy stanowi zagrozenie dla otoczenia powinien zdecydowac specjalista.
Pozdrawiam pania psycholog, bo ja tez niezle rabnieta jestem...
baldissima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:45   #730
soniamala
Przyczajenie

Cytat:

A dla mnie osobę, która w wątku pt. "Kto się odważył ściąć włosy na krótko" chce znaleźć romantyczne historie o miłości poznanej przy zbieraniu kasztanów w jesiennym parku uważam za naiwną. Tytuł wątku sugeruje, że wszystkie posty będą mniej więcej takie same ale jeśli ktoś na siłę szuka potwierdzenia własnej historii spiskowej to znajdzie ją wszędzie. Można odwoływać się do Lwa Starowicza czy filozofów rodem z antycznej Grecji. Nie zakładajmy więc wątków z góry narzucających główny topic ale prowadźmy luźne acz awangardowe dysputy prowadząc szermierkę słowną z odwołaniami do renesansu pełną forytowanych tematów prowadzących do:"zapewne osoby udzielające się w tym wątku są...".

A jednak są osoby, które zdecydowały się na krok w postaci obcięcia włosów, w sumie tak nijaki w swym wyrazie, a z jakiegoś powodu tak pożądliwy dla tych, którym nie starczyło odwagi na jego powzięcie. Stąd zapewne pomysł na założenie takowegoż. A skoro jest taki wątek, to nie widzę powodu, dla którego nowe osoby na forum nie miałyby się do niego wpisać jeśli takowe doświadczenia posiadają. Zaświadczeń o zaistnieniu takowego faktu nikt nikomu okazywać nie musi a po takim komentarzu w wykonaniu domorosłych psychologów zdjęć zamieszczać nie będzie. Na zdrowie.
soniamala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 19:15   #731
smieszka250
Zakorzenienie

GG do smieszka250

Kurcze, ja mam włosy do połowy łopatek i chę obciąć, ale mam włosy kręcone (tak od połowy) i wszelkie zabiegi na nie nie działają - i tak ułożą sie jak chcą. Nawet grzywki mieć nie mogę, bo mi się zawsze wykręci w drugą stronę Macie może jakieś pomysły na fryzurę ?
smieszka250 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 15:10   #732
dag_mar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soniamala Pokaż wiadomość
A dla mnie osobę, która w wątku pt. "Kto się odważył ściąć włosy na krótko" chce znaleźć romantyczne historie o miłości poznanej przy zbieraniu kasztanów w jesiennym parku uważam za naiwną. Tytuł wątku sugeruje, że wszystkie posty będą mniej więcej takie same ale jeśli ktoś na siłę szuka potwierdzenia własnej historii spiskowej to znajdzie ją wszędzie. Można odwoływać się do Lwa Starowicza czy filozofów rodem z antycznej Grecji. Nie zakładajmy więc wątków z góry narzucających główny topic ale prowadźmy luźne acz awangardowe dysputy prowadząc szermierkę słowną z odwołaniami do renesansu pełną forytowanych tematów prowadzących do:"zapewne osoby udzielające się w tym wątku są...".

A jednak są osoby, które zdecydowały się na krok w postaci obcięcia włosów, w sumie tak nijaki w swym wyrazie, a z jakiegoś powodu tak pożądliwy dla tych, którym nie starczyło odwagi na jego powzięcie. Stąd zapewne pomysł na założenie takowegoż. A skoro jest taki wątek, to nie widzę powodu, dla którego nowe osoby na forum nie miałyby się do niego wpisać jeśli takowe doświadczenia posiadają. Zaświadczeń o zaistnieniu takowego faktu nikt nikomu okazywać nie musi a po takim komentarzu w wykonaniu domorosłych psychologów zdjęć zamieszczać nie będzie. Na zdrowie.

Panie Adamie, litości...
Stary 2009-05-01, 16:05   #733
Justinka_
Rozeznanie

Ja powiem Wam tak.Zawsze dazylam do tego,zeby zapuscic wlosy.I zapuszczalam.udawalo mi sie najczesciej prawie do pasa.Farbuje je na blond.I takie dlugie wygladaly tragicznie: postrzepione,im dluzsze tym ciensze,poplatane,konce suche jak siano - koszmar.iiciagle robilam to samo,bo myslalam,ze jakos ujdzie,ale niestety.
Teraz wlasnie pod koniec kwietnia scielam je.Obecnie sa do ramion.I wiecie jaka jestem z nich zadowolona?Faneiise ukladaja,sa lekkie,faluja,mozna z nich zrobic taki fajny kucyk ktory odstaje.Nie jestem juz taka ulizana.Sa puszyste,jest ich wiecej.
Justinka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:39   #734
baldissima
Raczkowanie

Cytat:
Panie Adamie, litości...
dag_mar, ja tez go nie lubie, ale soniamala to chyba jednak nie jest on. Poczytaj sobie jej inne posty na wizazu.
On jest zbyt ograniczony zeby pisac na tyle tematow.
Po prostu zbieg okolicznosci, ze soniamala faktycznie sie tak obciela.
Pozdrawiam
Stary 2009-05-01, 23:09   #735
renata00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez baldissima Pokaż wiadomość
Krocej?
to jakas ekstrema chyba bedzie
ale powinno byc fajnie, polecam bardzo krotkie wlosy
A przy Twojej buzi szczegolnie
Dziękuję Ja jednak rozmyśliłam się z tym obcinaniem krócej Z początku byłam zadowolona ale teraz żałuję. Nie czuję się dobrze w krótkich włosach
Stary 2009-05-02, 15:36   #736
dag_mar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez baldissima Pokaż wiadomość
dag_mar, ja tez go nie lubie, ale soniamala to chyba jednak nie jest on. Poczytaj sobie jej inne posty na wizazu.
On jest zbyt ograniczony zeby pisac na tyle tematow.
Po prostu zbieg okolicznosci, ze soniamala faktycznie sie tak obciela.
Pozdrawiam

Litości panie Adamie...
Zdemaskować Pana to jak odróżnić trawmaj od rynny.

Takie piękne słońce... Może zamiast pisać na zmianę ociekające seksualną ekstazą posty naprzemian z polemiką mającą na celu odwrócić uwagę od siebie wyjść na słońce i nieco opalić (ogoloną do krwi jak się domyślam) głowę?
Stary 2009-05-02, 16:36   #737
Costynuuna
Zadomowienie

Moja znajoma miała długie(do połowy pleców) brązowe gęste włosy, a zamieniła na takie na pół-męsko.. na początku byłam w szoku jak ją zobaczyłam , ale teraz już się przyzwyczaiłam .
Jak ona powiedziała, chciała zmienić coś z sowim życiu, miała czas zmian, chciała odciąć się od przeszłosci i zrobiła to dlatego .. dzisiaj już ma do ramion, ale mówi że znów będzie się ścinać na pół -męsko bo lubi mieć takie krótkie, mało roboty z włosami i oszczędność czasu ;-)
Stary 2009-05-02, 16:59   #738
fliegus07
Raczkowanie

mnie szefowa obciała z włosów po łokcie w boba z wygolonym karkiem.. to było straszne xP ale już zapuściłam x]] krótkie włosy są ładne ale nie dla mnie xP
fliegus07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 17:43   #739
Ewinka84
Raczkowanie

Witam wszystkich
Ja sie odważyłam, a właściwie to chciałam zrobić na złość bratu miałam takie do łopatek coś jak by miodowy blong ze złotymi pasemkami od słońca.Brat uważał, że dziewczyna zawsze powinna miec długie włosy, a ja po jakiejś kłotni postanowiłam mu zrobić na złość i obciąć,i sie udałoobciałam na króciótko i miałam fajnego jeżykato było dobrych pare lat temu i od tamtejpory max długośc włosów jaką udało mi sie uhodować sięgała ucha... zdecydowanie długie włosy nie są dla mnie, wole krótkie są zdecydowanie lepsze w pilęgnacji i stylizacji, a ja uwielbiam mieć bałagan na głowie
Stary 2009-05-02, 23:30   #740
Chaos_Girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Moja znajoma miała długie(do połowy pleców) brązowe gęste włosy, a zamieniła na takie na pół-męsko.. na początku byłam w szoku jak ją zobaczyłam , ale teraz już się przyzwyczaiłam .
Jak ona powiedziała, chciała zmienić coś z sowim życiu, miała czas zmian, chciała odciąć się od przeszłosci i zrobiła to dlatego .. dzisiaj już ma do ramion, ale mówi że znów będzie się ścinać na pół -męsko bo lubi mieć takie krótkie, mało roboty z włosami i oszczędność czasu ;-)
Co to znaczy na pol-mesko?
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 01:18   #741
Nija_
Zakorzenienie

Ja jestem w trakcie zbierania się na odwagę (tak się to pisze? )

Miałam włosy za ramiona (no, ale do np. zapięcia od stanika nie sięgały) i zdecydowałam się trochę je skrócić.

W krótszych włosach czuję się świetnie i chyba jeszcze w tym tygodniu wybiorę się do fryzjera zrobić jeszcze krótszą fryzurkę.

Wkleję zdjęcia. 1. Zmiana, kolejne - to co chciałabym mieć na głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZMIANA.jpg (34,7 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg !!!!!!!!!!!!!!JessicaAlbashorthairstyle.jpg (47,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short_hairstyles_2971_4645.jpg (35,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short_hairstyles_072_124.jpg (22,7 KB, 37 załadowań)
Stary 2009-05-03, 15:32   #742
Responsive95
Zadomowienie

ja ciągle zapuszczam i obcinam, zapuszczam i obcinam .. i tak bez końca xdd . jednak teraz zamierzam porządnie się wziąć za zapuszczanie i już nie obcinać ((; .
historyjka:
gdy byłam mała włosy miałam trochę krótsze niż do pasa. rodzice oczywiście mi 'radzili', żebym obcięła, bo w krótkich będzie mi ładniej.. później znów zapuszczałam {tak poniżej ramion}, obcięłam, zapuszczałam, obcięłam .. następnie zaczęły się metamorfozy z grzywką {miałam już różżżne - mi. prostą, na bok, na drugi bok, na jeden bok bardziej na drugi mniej itd.} . Teraz zamierzam już tak na serio się wziąć z tym zapuszczaniem {liczę na wsparcie } .
Responsive95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 20:11   #743
cfaniaras
Raczkowanie

GG do cfaniaras

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
ja ciągle zapuszczam i obcinam, zapuszczam i obcinam .. i tak bez końca xdd . jednak teraz zamierzam porządnie się wziąć za zapuszczanie i już nie obcinać ((; .
historyjka:
gdy byłam mała włosy miałam trochę krótsze niż do pasa. rodzice oczywiście mi 'radzili', żebym obcięła, bo w krótkich będzie mi ładniej.. później znów zapuszczałam {tak poniżej ramion}, obcięłam, zapuszczałam, obcięłam .. następnie zaczęły się metamorfozy z grzywką {miałam już różżżne - mi. prostą, na bok, na drugi bok, na jeden bok bardziej na drugi mniej itd.} . Teraz zamierzam już tak na serio się wziąć z tym zapuszczaniem {liczę na wsparcie } .
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297789&page=61 myśle że to moze Ci się przydac

DIETĘ DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:14   #744
marilyn monroe
Zadomowienie

to teraz moja dokladna historia
od kiedy siegam pamiecia mialam dlugie wlosy, takie za tylek nawet, jeszcze w 6 klasie mialam nawet do pasa i ciagle chodzilam w dwoch warkoczach albo jenym bo mialam bardzo grube i geste i tylko tak mnie rodzice czesali.potem moj brat po kryjomu przed mama zaczal mi je przycinac i byly do lopatek i nosilam je spiete w koczek zeby mam nie widziala ze sa krotsze.a jak zdalam do 8 klasy w wakacje przyjechala do mnie przyjacilka i w gazecie "dziewczyna" byly zdjecia jak krok po kroku sciac sie na boba i pozowolilam jej zeby mnie obciela ale kumpela sciela tylko kawalek i wiecej nic,bo powiedziala ze sie boi ze krzywo.i byl problem co dalej,glupio mi bylo isc do fryzjera i pokazac sie z kawalkiem obcietych wlosow juz za ucho a reszta za lopatke i wymyslilam ze pojde do dziadka, ktory mieszkal 2 uliczki dalej.dziadek owszem mnie obcial ale fryzjerka potem przez godz mi rownala
a jak zdalam do liceum to obcielam sie na zapalke, taki bunt
i od tamtej pory mam krotkie wlosy, najdluzsze do ucha ale potem scinam i tak ciagle. czasami mi sie sni ze mam juz dlugie
chociaz wszystkie fryzjerki u jakich bywalam mowia ze mam bardzo dobry ksztalt glowy do krotkich wlosow wiec chociaz tyle ale i tak chcialabym w koncu zapuscic
marilyn monroe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 13:41   #745
Responsive95
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297789&page=61 myśle że to moze Ci się przydac
Dziękii . ;*
Responsive95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:41   #746
MissBiscuit
Raczkowanie

Ścięłam kłaki przebrzydłe! Z długich na krótką wersję półdługich, tzn. są prawie krótkie, bo tylko troszkę wystają poza żuchwę -taki bob, asymetryczny do tego...I tak patrzę na siebie i nadziwić się nie mogę po co ja się tak męczyłam z tymi długimi kudłami. I tak się cieszę jak dziecko z tego nowego obcięcia (i to już drugi temat w którym o tym piszę). Warto spróbować bo NIE KAŻDY W DŁUGICH WŁOSACH WYGLĄDA KORZYSTNIE!
MissBiscuit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:18   #747
cfaniaras
Raczkowanie

GG do cfaniaras

Cytat:
Napisane przez MissBiscuit Pokaż wiadomość
Ścięłam kłaki przebrzydłe! Z długich na krótką wersję półdługich, tzn. są prawie krótkie, bo tylko troszkę wystają poza żuchwę -taki bob, asymetryczny do tego...I tak patrzę na siebie i nadziwić się nie mogę po co ja się tak męczyłam z tymi długimi kudłami. I tak się cieszę jak dziecko z tego nowego obcięcia (i to już drugi temat w którym o tym piszę). Warto spróbować bo NIE KAŻDY W DŁUGICH WŁOSACH WYGLĄDA KORZYSTNIE!
trzeba eksperymentowac i się zmieniac !

DIETĘ DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:27   #748
matrixala
Przyczajenie

Ja do komunii zapuszczałam, zaraz po obcięłam i do tej pory (10 rok) mam króciutkie świetnie się czuję w nich... 2 razy w miesiącu chodzę do fryzjera, bo te włosy takie tempo mają :P
matrixala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 09:58   #749
baldissima
Raczkowanie

Cytat:
Litości panie Adamie...
Zdemaskować Pana to jak odróżnić trawmaj od rynny.

Takie piękne słońce... Może zamiast pisać na zmianę ociekające seksualną ekstazą posty naprzemian z polemiką mającą na celu odwrócić uwagę od siebie wyjść na słońce i nieco opalić (ogoloną do krwi jak się domyślam) głowę?
dag_mar
nie nazywam sie Adam ani Wiesiek, ani inny Czesiek. Mila jestes, dzieki za obiektywna ocene i dobre slowo.
Pozdrawiam i zdrowia zycze.
Stary 2009-05-05, 15:55   #750
Emilcia_1616
Zakorzenienie

wydaje mi sie ze bardzo zasmieciliscie ten watek jakis dziwnymi rozmowami, a chyba watek nie nosi tytuly, kto bardziej komu przygryzie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości