Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-21, 15:36   #1
chocolatte90
Przyczajenie

Exclamation

Z Ciemnych Włosów Na Blond!

Postanowiłam przejść ze "złotego brązu" (garnier color naturals) na blond nr 7 (też garnier color naturals). Nie wiem jeszcze jak to wyjdzie, może ktoś już używał tej farby na brązowych włosach? Ktoś jeszcze odważy się przefarbować? Jak Marylin Monroe
chocolatte90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:56   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Z Ciemnych Włosów Na Blond!

Cytat:
Napisane przez chocolatte90 Pokaż wiadomość
Postanowiłam przejść ze "złotego brązu" (garnier color naturals) na blond nr 7 (też garnier color naturals). Nie wiem jeszcze jak to wyjdzie, może ktoś już używał tej farby na brązowych włosach? Ktoś jeszcze odważy się przefarbować? Jak Marylin Monroe
farba nie zmywa farby, trzeba uzyc rozjasniacza

ale jest duza szansa, ze zamiast MM bedziesz wygladac jak zolto-rudy kurczak wiec radze przetestowac najpierw na pasemku
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:10   #3
jokooo
Raczkowanie

GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo

hej,
ja malowałam jasnym zlotym brązem z garniera a potem blondem tylko z londy ( miodowy blond) wyszedł blond, po umyciu karmel a poznije to rożnie nawet i rudo jak chcesz zobaczyc moje zdjecie wlosow to zajrzyj na watek o karmelowych włosach tam gdzies sa moje kuderki

Kocham Cię

jokooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:15   #4
jokooo
Raczkowanie

GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo

znalazłam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127003&page=12
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1190391246
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1190391256
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1190391262
a to braz
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1190391274

Kocham Cię

jokooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:20   #5
DsC
Zakorzenienie

jestem ciekawa jak Ci to wyjdzie...jak masz aparat zrób fotki i pokaż się później w tych włoskach proszę
Stary 2007-09-22, 12:49   #6
chocolatte90
Przyczajenie

Zafarbowałam i dalej są brązowe :/

jokoo jaki to numer farby? Ja też chcę mieć karmelkowe włosy Nie wiem dlaczego ten blond nic nie zmienił...
Stary 2007-09-22, 12:56   #7
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Zafarbowałam i dalej są brązowe :/

jokoo jaki to numer farby? Ja też chcę mieć karmelkowe włosy Nie wiem dlaczego ten blond nic nie zmienił...
jeszcze raz napisze
FARBA NIE ZMYWA FARBY

Musisz je rozjasnic rozjasniaczem a dopiero potem nalozyc farbe
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-09-22, 14:28   #8
DsC
Zakorzenienie

już bym wolała iść do fryzjera niż samej się męczyć. Kumpela sobie rozjaśniała to wyszły jej zółte potem rude...masakra wolę wydać trochę kasy, ale być potem zadowolona
Stary 2007-09-22, 18:26   #9
chocolatte90
Przyczajenie

Jaki rozjaśniacz? Można to kupić w zwykłym sklepie?

jokoo... Czekam na odpowiedź... Jak ty uzyskałaś taki kolor? Naprawdę tylko farbą?
Stary 2007-09-22, 18:28   #10
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
wiesz co... mysle, ze bedzie lepiej jak popytasz kolezanki, ktory fryzjer jest dobry i nie bierze majatku za farbowanie. bo mozesz sobie zrobic masakre

albo wez sie za czytanie archiwum tego pod forum, istna skarbnica wiedzy
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 18:52   #11
sysuniananana
Przyczajenie

a ja rozjaśniałam milion razy i jaśniejsze niż kurczakowo-marchewkowe nie chciały wyjść za żadne skarby więc chcąc, nie chcąc wróciłam do ciemnych
sysuniananana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:56   #12
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez sysuniananana Pokaż wiadomość
a ja rozjaśniałam milion razy i jaśniejsze niż kurczakowo-marchewkowe nie chciały wyjść za żadne skarby więc chcąc, nie chcąc wróciłam do ciemnych
a na to nalozylas farbe w odcieniu blond?
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 21:43   #13
chocolatte90
Przyczajenie

Jak na razie, to ja chyba zobaczę, co wyjdzie z tego farbowania... Bo po umyciu włosów robią się coraz jaśniejsze...
Stary 2007-09-22, 22:00   #14
nielegalnaa
Rozeznanie

hey dziewczyny! Moge Wam polecic bardzo dobry rozjaśniacz, który nie niszczy włosów. Zapewne rzadna z Was nie słyszła jeszcze o firmie Faberlic (to jest coś podobnego do Avonu), ale mają super farby i właśnie rozjasniacz. Działa bardzo dobrze, bo na przykładzie mojej siostry zobaczyłam jakie są rezultaty. Rozjasniała sie właśnie z brązu i bardzo ładnie jej to wyszło, a włosy nie przypominały potem siana,a były bardzo mieciutkie. Najlepiej oczywiście rozjasnia się z naturalnych, bo niektore farby potrafią się tak wgryżć we włosy, że trzeba się wiele nad nimi natrudzić. Jedyny mankament tego rozjaśniacza to to, że jest go mało i jeden starczy tylko na krótkie włosy. Dla zainteresowanych strona www.faberlic.pl
nielegalnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 22:07   #15
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
hey dziewczyny! Moge Wam polecic bardzo dobry rozjaśniacz, który nie niszczy włosów. Zapewne rzadna z Was nie słyszła jeszcze o firmie Faberlic (to jest coś podobnego do Avonu), ale mają super farby i właśnie rozjasniacz. Działa bardzo dobrze, bo na przykładzie mojej siostry zobaczyłam jakie są rezultaty. Rozjasniała sie właśnie z brązu i bardzo ładnie jej to wyszło, a włosy nie przypominały potem siana,a były bardzo mieciutkie. Najlepiej oczywiście rozjasnia się z naturalnych, bo niektore farby potrafią się tak wgryżć we włosy, że trzeba się wiele nad nimi natrudzić. Jedyny mankament tego rozjaśniacza to to, że jest go mało i jeden starczy tylko na krótkie włosy. Dla zainteresowanych strona www.faberlic.pl
ja znam, mam siostre konsultantke i ona sie ostatnio zastanawiala nad tymi farbami a jakie odcienie macie wyprobowane?
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 22:44   #16
nielegalnaa
Rozeznanie

Mam wypróbowane: goraca czekolada, ciemny kasztan, oberzyna, rubinowo-czerwony, perłowy blond i szampan. Wszystkie wyszły bardzo ładnie, kolory są na prawdę ciekawe
nielegalnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 22:57   #17
ruda7816
Zakorzenienie

Cytat:

jokoo... Czekam na odpowiedź... Jak ty uzyskałaś taki kolor? Naprawdę tylko farbą?
Cytat:
Jak na razie, to ja chyba zobaczę, co wyjdzie z tego farbowania... Bo po umyciu włosów robią się coraz jaśniejsze...
Dlaczego nie czytasz postów?

Powtorze sie: farba nie rozjasnia farby!
I dobrze radze to zapatiętac, bo mozesz się zdzwic po kolejnych eksperymentach z farbowaniem.
Zanim zabierze sie za zmiane koloru, wypadałoby sie zorientowac w temacie, bo mozesz sobie tylko krzywde zrobic.

Wszystkie farby blond (rowniez te superrozjasniajace) pokrywaja tylko wlosy w kolorze jasnym lub naturalnie brązowym (wtedy mozna uzyskać blond przy jednoczesnym rozjasnieniu).
Majac wlosy farbowane na brąz nigdy nie uzyskasz blondu nakładając samą farbę!
Tak, można kupic rozjasniacz w sklepie, ale widze, ze nie orientujesz sie w tym zupelnie, wiec szczerze odradzam takie zabawy w domu. Rozjasniacz (lub dekoloryzator) sklada sie z substancji utleniajacej o stezeniu 3, 6, 9 lub 12% , która miesza sie ze specjalnym proszkiem. Calosc naklada na wlosy. Wielkosc stezenia dobiera sie do stanu wlosów i efektu jaki chce się osiagnac (3% to minimalne stęzenie, 12% najsilniejsze, stosuje sie do drastycznych rozjasnien).
Poczytaj forum, bo na temat przechodzenia na blond bylo mnostwo wątkow. I pojdz lepiej do fryzjera! Gwarantuje, ze po domowym rozjasnianiu bedziesz miec żołte wlosy. A zeby sie żólci pozbyc trzeba kupic albo szampon do blondu albo plukanke, ale to juz osobna historia.
Stary 2007-09-23, 13:18   #18
truskawkowawiosna
Moderator

Ruda ja ostatnio dochodze do wniosku, ze chyba nie warto jednak dawac dobrych, sprawdzonych rad, bo i tak nikomu sie nie chce tego przeczytac, wie swoje a mimo to, pyta jezeli ktos jest na tyle leniwy, ze nie chce poswiecic pare minut na przetrawienie tego co napisalas, albo przejrzenie paru watkow to niech sobie robi co chce zagladam na to forum bardzo czesto, ale cholera mnie juz coraz czesciej bierze, jak widze codziennie niemal pare watkow o ciemnych wlosach, ktorych sie ktos chce pozbyc. To, ze ktos jest nowy, nie usprawiedliwia go. 90 przypadkow na 100 znalazloby odpowiedz na swoje pytanie, gdyby zechcialo poswiecic troche swojego cennego czasu i przeczytalo to co wyplodzili inni
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-23, 15:23   #19
chocolatte90
Przyczajenie

No sorry, ale widzę, że ktoś tutaj na siłe chce wytworzyć niemiłą atmosferę. Za taką pomoc to ja dziękuję. Czytałam dokładnie temat, ale to nie oznacza, że mam obowiązek odpowiedzieć. Skoro kupiłam już farbę, to chciałam spróbować co wyjdzie. Jak dla mnie traktowanie rozjaśniaczem i farbowanie byłoby zbyt niszczące wlosy, ale to jest moje zdanie. Następnym razem i tak pójdę do fryzjerki. Co wcale nie oznacza, że farbowałam włosy sama. Wręcz przeciwnie, farbowała mi włosy doświadczona osoba. I jeśli ktos tutaj chce się wyżywać, to może w innym temacie. To, że ja chciałam nanieść blond na brąz i zobaczyć co wyjdzie, to już mój problem, prosiłam tylko o jakieś propozycje a nie wykrzyknienia i krytykowanie.
Zresztą, napiszę od razu, że po 3 myciach wyszedł mi ladny kolor, ciemny karmelowy i jestem zadowolona.
Stary 2007-09-23, 16:34   #20
ruda7816
Zakorzenienie

To po co pytasz o rady, skoro i tak je olewasz?

Rób jak uważasz, a reakcji chemicznych i tak nie przeskoczysz. Bez rozjasnienia z ciemnych włosów nie zrobisz blondu, choćbys na głowie stanęła. Ale skoro uświadomienie, ze robisz źle, odbierasz jako wytwarzanie niemiłej atmosfery, to życzę powodzenia. Niepotrzebnie poświeciłam swoj czas. Nie przychodź potem z płaczem

BTW, powinnas na przyszlosc korzystac z wyszukiwarki, bo temat był wałkowany milion razy.
Stary 2007-09-23, 16:57   #21
chocolatte90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
To po co pytasz o rady, skoro i tak je olewasz?

Rób jak uważasz, a reakcji chemicznych i tak nie przeskoczysz. Bez rozjasnienia z ciemnych włosów nie zrobisz blondu, choćbys na głowie stanęła. Ale skoro uświadomienie, ze robisz źle, odbierasz jako wytwarzanie niemiłej atmosfery, to życzę powodzenia. Niepotrzebnie poświeciłam swoj czas. Nie przychodź potem z płaczem

BTW, powinnas na przyszlosc korzystac z wyszukiwarki, bo temat był wałkowany milion razy.
Pytam o rady i ich słucham. Zatrzymuję je na przyszłość. Nie wiem, dlaczego Ci się jakiś agresor włączył. Tak się jakoś składa, że napisałam wyżej, uzyskałam kolor taki jaki chciałam. Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że skoro pytam się o radę, mam wykorzystać ją od razu, już, teraz. Boże, zrobiłam co chciałam, a ty na mnie naskakujesz, stworzyłam ten wątek z ciekawości. Dalej masz z tym jakiś problem?
Stary 2007-09-23, 19:10   #22
julittaa22
Zadomowienie

Smile Dot.: Z Ciemnych Włosów Na Blond!

Ja tez chetnie połozylabym na kasztanowy odcien moich wlosow blond nr 7 tylko troszke sie boje ale taki odcien toffi bylby super
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 07:06   #23
julittaa22
Zadomowienie

Post Dot.: Z Ciemnych Włosów Na Blond!

Jako ze nie moglam znales nigdzie miodowego blondu polozylam sobie na moje kasztanowe wlosy migdałowy blond i to byl strzal w 10 Mam jasny kolor ale nie blond tylko beż na dodatek bez zadnych rudosci.Jestem bardzo zadowolona a farbka w promocji w rossmanie kosztowała tylko 8,99zl
Stary 2007-09-25, 07:43   #24
wampirek6
Raczkowanie

Julittaa22 i serio wyszedł Ci jaśniejszy? a jak dużo jaśniejszy?

wampirek6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 08:18   #25
julittaa22
Zadomowienie

Wyszedl mi jasniejszy Teraz jest taki w sam raz,zaden zółty blond tylko bez wpadajacy w jasny braz.Podoba mi sie bardzo.
Stary 2007-09-26, 05:48   #26
chocolatte90
Przyczajenie

No to gratuluję
Stary 2007-09-26, 07:13   #27
julittaa22
Zadomowienie

Dzieki chocolatte90 bo to po przeczytaniu twojego wątku zdecydowałam sie położyc na brazowe włosy kolo blond
Stary 2007-09-27, 05:48   #28
chocolatte90
Przyczajenie

Julittaa, już Cię kocham
Stary 2007-09-27, 08:17   #29
julittaa22
Zadomowienie

Heheheh ja ciebie tez bo mam ladne włoski
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości