jaki podkład ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-22, 09:49   #61
sliwka90
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład dla jasnej cery?

LusiaPlotkara dzięki! widze, że sama musze sie jeszcze wiele nauczyć w temacie kremów BB czy moge domniemać, że skoro są to kremy "prawdziwe, azjatyckie" to w gamie odcieni znajde te dla bardzo jasnej karnacji? I jeszcze jedno pytanie, gdzie takie kremy moge znaleźć?
sliwka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:26   #62
patrys_x16
Przyczajenie

GG do patrys_x16

Cytat:
Napisane przez sliwka90 Pokaż wiadomość
LusiaPlotkara dzięki! widze, że sama musze sie jeszcze wiele nauczyć w temacie kremów BB czy moge domniemać, że skoro są to kremy "prawdziwe, azjatyckie" to w gamie odcieni znajde te dla bardzo jasnej karnacji? I jeszcze jedno pytanie, gdzie takie kremy moge znaleźć?
azjatycki cukier sprzedaje kremy bb http://www.azjatyckibazar.com/kremy-bb/
patrys_x16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:34   #63
blackdaisy
Rozeznanie

Ja polecam Bourjouis Healthy Mix, jesli masz cere w strone sucha to ten podstawowy jesli bardziej w strone mieszanej-tlustej Healthy Mix Serum.
Uzywam koloru nr. 51, ktory jest najjasniejszy i sprawdza sie bardzo dobrze

Poczytaj sobie na KWC wiecej, ja od lat juz uzywam tego podkladu.

Co do BB Kremow-polecam te z Azji faktycznie, ale jesli mozesz zamow sobie pare probek -najjasnijesze kolory sa na prawde bardzo jasne.
Warto poprobowac paru i potem sie zdecydowac na ten, ktory bedzie Ci najbardziej pasowal- uzywalam Missha i Skin Food (te sa tansze).
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:38   #64
201607111040
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sliwka90 Pokaż wiadomość
Azjatycki cukier, alledrogeria.pl. Ja kupuje na http://asianstore.pl/

Odcienie rzeczywiście są jasne. Jak dla mnie ideale. Na asianstore można jeszcze kupić próbki zamiast pełno wymiarowych. Warto jeszcze wspomnieć że niektóre mają 50 ml, np Mizon. Trzeba więc patrzeć jeszcze na ilość.

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2013-08-22 o 15:40
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:54   #65
gimimore
Przyczajenie

Jaki podkład dla mojej mamy? :)

Hej dziewczyny! Planuje zakupić mojej mamie jakiś podkład korzystając z promocji -40% w Rossmannie. Mama ma 38 i oczytałam sie pełno wypowiedzi dziewczyn, które opowiadały o podkład swoich mam po 50-ce więc myśle, że warto zwrócić uwagę na te nieco młodsze kobiety. Mama nie ma problemów z wypryskami, przebarwieniami itd. Zależy jej na wyrównaniu kolorytu i oczywiście żeby za bardzo nie wysuszał cery bo jak wiadomo, coraz bardziej zawraca uwagę na zapobieganie zmarszczkom a jak wiemy wysuszenie temu nie służy. Ja myślałam o czym w stylu Soraya anti-age czy ten sceniczny... Jakoś kojarzą mi się z podkładami do dojrzalej cery. No i na koniec wspomne, że nie chciałabym aby cena przekroczyła 30zl. Z góry dziekuje za pomoc, buziaki
Stary 2013-11-25, 20:04   #66
201605090958
Konto usunięte

Dot.: Jaki podkład dla mojej mamy? :)

Cytat:
Napisane przez gimimore Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Planuje zakupić mojej mamie jakiś podkład korzystając z promocji -40% w Rossmannie. Mama ma 38 i oczytałam sie pełno wypowiedzi dziewczyn, które opowiadały o podkład swoich mam po 50-ce więc myśle, że warto zwrócić uwagę na te nieco młodsze kobiety. Mama nie ma problemów z wypryskami, przebarwieniami itd. Zależy jej na wyrównaniu kolorytu i oczywiście żeby za bardzo nie wysuszał cery bo jak wiadomo, coraz bardziej zawraca uwagę na zapobieganie zmarszczkom a jak wiemy wysuszenie temu nie służy. Ja myślałam o czym w stylu Soraya anti-age czy ten sceniczny... Jakoś kojarzą mi się z podkładami do dojrzalej cery. No i na koniec wspomne, że nie chciałabym aby cena przekroczyła 30zl. Z góry dziekuje za pomoc, buziaki
Jestem w podobnym wieku-na pewno nie sceniczny i nie Soraya. Dają efekt maski, osobiście polecam DiorSkin Nude ale to inna półka, przepatrz może KWC
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:53   #67
kaledonia
Zakorzenienie

Rimmel Wake me up - podklad rozswietlajacy
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...on.html&next=1
Maybelline Affinitone (nowa wersja jest z pompka)
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54...zy.html&next=1
L'oreal True Match
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,57...le.html&next=1
Bourjois Healthy Mix - tez rozswietajacy
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...ja.html&next=1

Soraya nie ma zbyt dobrych podkladow. Testowalam na sobie i jestem na nie.
Stary 2013-11-26, 14:07   #68
Puszyslawa
Rozeznanie

Na mojej mamie świetnie wygląda Rimmel Match Perfection. Aż się pytałam, co zrobiła, że ma taką ładną skórę. I w ogóle chyba jest taki znośny - praktycznie nie widać, że jest na twarzy, ale kryje co trzeba, wydaje mi się, że się nie klei. Nie używałam, ale chyba jest taki znośny. Chociaż dziewczyny chwalą Bourjois. Healthy Mix, Healthy Mix Serum, Flower Perfection(najbardziej kryjący), chyba nawet w takiej kolejności pod względem "lubienia".
Puszyslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 22:49   #69
gimimore
Przyczajenie

Dzieki dziewczyny! Na pewno cos z tego wybiore!
Stary 2014-02-01, 00:40   #70
MiniManiaczka
Przyczajenie

Question Jaki podkład ??

Cześć : )
Mam problem z wybraniem podkładu zastanawiam się nad Revlon Colorstay i Bourjois Healthy Mix . Boję się , że oba będą podkreślać moje suche skórki . Mój typ cery - mieszana . Możliwe , że miałyście podobny problem i macie podkład który nie podkreśla suchych skórek i fajnie by jeszcze nawilżał
Macie jakiś pomysł który by pasował ??
MiniManiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 08:50   #71
piniata
Rozeznanie

Dot.: Jaki podkład ??

revlon jest ok stosowalam go wiele lat temu i bylam zadowolona jednak po czasie stwierdzilam ze jest troche za ciezki,choc nie zapychal.moim nr jeden do mieszanej cery jest Manhattan powder mat make up,w czarnej tubce.jak dla mnie geniusz.a tak poza tym poczytaj KWC
piniata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:29   #72
Dulca
Raczkowanie

Healthy mix jest najlepszy dla suchej cery, bo on daje taki blask, rozświetla. Przy cerze mieszanej może się świecić. Jest jeszcze wersja w healthy mix serum - jest znacznie lżejsza, mam ją w domu, ale trudno mi powiedzieć, jak to będzie ze skórkami. Revlon colorstay do cery tłustej/mieszanej wg mnie może podkreślać skórki, bo on potrafi wysuszyć skórę, miałam kiedyś. Na każdej pewnie będzie trochę inaczej. A te skórki to aż tak bardzo są widoczne? Może lepiej poszukać dobrego kremu nawilżającego?
Dulca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 21:00   #73
MiniManiaczka
Przyczajenie

Tak są bardzo mocno widoczne , no nie wiem zawsze strasznie u mnie je było widać tym bardziej , że niedawno stosowałam antybiotyk na trądzik to dodatkowo mi tą twarz wysuszył , krem mam i używam go pod podkład ale to nadal nic nie daje . Mój aktualny to maybelline affinimat i nie jest on dobry dla mnie ze względu na te skórki i mocne wysuszanie .
MiniManiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:56   #74
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MiniManiaczka Pokaż wiadomość
Tak są bardzo mocno widoczne , no nie wiem zawsze strasznie u mnie je było widać tym bardziej , że niedawno stosowałam antybiotyk na trądzik to dodatkowo mi tą twarz wysuszył , krem mam i używam go pod podkład ale to nadal nic nie daje . Mój aktualny to maybelline affinimat i nie jest on dobry dla mnie ze względu na te skórki i mocne wysuszanie .
Na skórkach każdy podkład będzie wyglądał nieestetycznie,zwłaszcza jeśli jest to podkład kryjący(cięższy).

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 16:36   #75
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Podkłady matujące mają znacznie większą szansę na podkreślanie suchych skórek. Ja teraz w zimę mimo tłustej cery pojawiają mi się suche skórki i używam Rimmel Wake Me Up, jednak czasem potrafią i tak uwidaczniać się suche skórki przez puder. Przy poprawkach w ciągu dnia mam czasami tendencję do użycia za dużo pudru, ale sam podkład nie podkreśla skórek.

Polecam robić częściej peeling jeśli masz suche skórki, bo to trochę pomaga.
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 18:51   #76
konieczynaa
Przyczajenie

ja mam ogólnie problem z dobraniem odcienia w sklepie w sztucznym swietle niby ok a w domu zazwyczaj za żółte
konieczynaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaż, podkład, podkład jasny, podkład przebarwienia

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości