Ile kosztuje "sprzęt" do akrylu lub żelu, który będę mieć ze sobą robiąc pazurki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-26, 20:08   #61
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001
Dot.: Ile kosztuje "sprzęt" do akrylu lub żelu, który będę mieć ze sobą robiąc pazurk

Olga strasznie Cię przepraszam za niektóre wypowiedzi, zrobiło mi się wstyd, mam wrażenie, że znowu wracają stare nawyki, nie traktuj jednak naszego Wizażu przez pryzmat kilku osób i zaglądaj do nas jak najczęściej.
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 10:14   #62
nutka85
Wtajemniczenie

Dot.: Ile kosztuje "sprzęt" do akrylu lub żelu, który będę mieć ze sobą robiąc pazurk

:-(

Olga bardzo dobrze zareagowała...
Gdyby zaczęła się kłócić i sprzeczać, to wątek zostałby zamknięty przez "górę" i nic by nie wniósł.

A po takiej reakcji Autorki mam nadzieję, że niektórzy z tych, co wypisywali takie, moim zdaniem "bzdury" (bo wątek był założony w innym celu, niż ocenianie zachowań Autorki - które wcale mnie nie dziwią) przemyślą swoje zachowanie, coś do nich dotrze, może to coś zmieni...

W tym watku napisałam już jedną wypowiedź, w żadnym razie nie była ona obraźliwa, ale jest mi "wstyd" za zachowanie niektórych Wizażanek.

Każdy ma swoje zasady, zachowuje się tak, jak uważa za stosowne. Skoro Autorka ma obawy, chce być BARDZO ostrożna, to jest Jej wybór!
i nikt nie prosił nas o ocenianie Jej zachowań.

Olga - nie zniechęcaj się, na ogół jest tutaj naprawdę bardzo miło.

Życze udanych pazurków, chciałabym zobaczyć rezultaty

Pozdraiwam!
Stary 2008-01-18, 13:24   #63
enigma7
Raczkowanie

tak sobie czytam ten wątek i nie mogę się niektórym wypowiedziom nadziwić. sama, kiedy jeszcze się nie szkoliłam i szczerze nie interesowałam za bardzo stylizacją paznokci miałam swoją "dziewczynę od tipsów" Nigdy nie miała rękawiczek, nigdy nie dezynfekowała mi jakoś specjalnie rąk, na krótkie płytki naklejała tipsy etc. Wtedy wydawało mi się, że to normalne. Gdy po jakimś czasie takich wizyt zaczęłam się tym interesować i pozyskiwać wiedzę, czytać, ćwiczyć etc. PRZERAZIŁAM SIĘ.
To, że nie mam grzybicy lub WZW, nie mówiąc już o zupełnie skrajnym HIV, to raczej cud. Pierwszy mój zakup gdy chciałam zacząć próby na koleżankach to były dla mnie jednorazowe pilniki i patyczki, mydełka antybakteryjne, płyny dezynfekujące, rękawiczki i maseczki. I dziewczyny, które wpadały do mnie do domu zaskoczone były "profesjonalnym" podejściem.
A ja tu czytam porównywanie zachowania podstaw bhp do sterylizacji sztućców dla gości. Szczerze - gdybym mogła wsadzać sztućce do mikrofalówki to bym je sterylizowała. Zmywarka musi wystarczyć w tym przypadku.
No i się zbulwersowałam!
enigma7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości