Rani-nsail = Naildesign? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-18, 19:03   #31
wiolcia18
Przyczajenie

GG do wiolcia18
Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

no właśnie... łączenie żeli różnych firm nie wychodzi podobno na dobre... (nie próbowałam) ale jeśli chodzi o jakieś wzorki kolorowymi żelami dajmy na to że właśnie firmy Naildesign to czy ma to jakieś znaczenie na jakość zrobionego paznokcia żelami np. sunflower??
wiolcia18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:49   #32
nailword
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Rani-nsail = Naildesign?

hej wam, nie pisze ogolnie na forach bo jest to dla mie bezsensu - na nich zazwyczaj odpowiadaja SUPER pozytywne opinie wlasciciele tych firm albo pracownicy - w szczegolnosci te wielkie negatywne opinie - OBUDZCIE sie !!! czy nie macie tu odczucia ze jest posrod nas ktos z spn ?i to chyba na 100%
ja ich prod. nie probowalam i nie bede sie o produktach wypowiadac ale bylam u nich na targach - zarozumiale kwoki to sprzedaja!

zreszta forum mialo byc o Ranail albo naildesign, wiec poco do choler.. reklamowac inne marki tu ?

odnosnie Ranail nie probowalam - nowa tania linia EF - chca widac doscignac rynek wlasna marka, bo zostaja maksymalnie w tyle!

naildesign - nie probowalam wszystkich prod. ale odnosni zeli mam super build - moim zdaniem niezastapiony i szczerze go moge innym polecic -

innych firm nie mam zamiaru krytykowac ani polecac - zreszta poco plotkowac - sprobujcie sobie z kazdej firmy jakiegos produktu sprawdzcie efekt i porownajcie ceny wiecej nie mozna tu nic zrobic
p.s. kiedys polecila mi kolezanka lafamme - nie la feme - maja co sie okazuje te same zele co naildesign tylko o wiele drozsze , wiec jak juz ktos wspomnial - na swiecie sa chyba 2 czy 3 fabryki i wszyscy maja praktycznie to samo tylko z innymi etykietami jezeli chodzi o zele

koncem - efekt jeden - moim zdaniem poco przeplacac jak i tak otrzymasz to samo - ja zostaje z super build naildesign

buziaki i papa

p.s. wiem ze zaraz ktoras z spn skrytykuje to i prosze, niech sie troche rozpisze
nailword jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:31   #33
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

Nailword nie rozumiem czemu Twoja wypowiedź jest taka ostra.
A tak wracając do tematu próbowałam obu marek: żeli z reni nails, i akryli z naildesign. Zele clear nie poziomuja się i szybko żółkną a biały nie pokrywa za pierwszym razem. Zamówiłam też żele kolorowe i muszę przyznać, że niektóre żele są bardzo fajne, nietety część żeli musiałam wyżucic bo były tak gęste że nic z tym nie dało się zrobić.
Akryle z naila też nie polecam. Liquid ogólnie nie ma ładnego zapachu, ale ten z naila jest tak ostry , że po 10 min musiałam przerwac prace bo głowa mi pękała. Po drugie nieładny zapach długo się utrzymuje. Mam porównanie z ez-flow, christrio i ra nails.
Obie firmy mają tragiczny poziom obsługi klienta.
Co do Ra nails ich produkty są ok. Zele są rzadkie i pieką w lampie, ale ładnie sie poziomują, nie kruszą się. Jak na tę cenę to naprawdę polecam. Co do akryli to próbowałam kolorówek, ie są tak plastyczne jak ez flow czy christrio, ale kwiatki idzie z nich ukulać i kolorki są ładne.
asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:15   #34
ivjang
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cat_erinka Pokaż wiadomość
wybaczcie ze wtrącę swoje 5 groszy....
tanie nie znaczy "syf"....pracowałam na naildesign dłuuuuuuuuuugi czas i wszystko było ok! co prawda tipsy nie sa najlepsze ale zele (jak dla mnie) były super!nic nie podchodziło powietrzem i nawet bez primera wszystko sie trzymało a ostatnio od swojej kursantki usłyszałam taki myk ze dobra stylistka nawet z byle czego zrobi pazurka ostatnio robiła akrylki i zamiast liquidu chwyciła aktywator do fiberglasu (pracuje na LaFemme a te dwie buleleczki sa identyczne) co prawda pazurki trzymały sie tylko tydzien ale to i tak cud ze tyle wytrzymały....

ostatnio zmieniłam firme na SPN i niestety....
to co drogie nie zawsze najlepsze!!
sprawdziłam na sobie i po dwoch dniach na 2 pazurach podeszło powietrze!!masakra! tylko nie piszcie ze cos zle zrobiłam! robie tak samo pazurki juz dwa laka i grała gitara a tu nagle zonk

no ale to taka moja skromna opinia
Hey;-) używam żelu nail design, nie mam zbyt dużego doświadczenia jednak byłam z niego zadowolona: gęsty, trzymał się na paznokciach super (nie miałam reklamacji że się szybko zapowietrza itp). Po ok. 6tyg od momentu zakupu w żelu w słoiczku pojawiły się malutkie pęcherzyki powietrza .... i któregoś dnia jak go nakładałam na tips zauważyłam że pojawiły się maluteńkie pęcherzyki...zastanowiło mnie to... używam pędzli z włosia i nie wiem czy to wina żelu, pędzla czy moja jednak przez kilka tygodni robiłam wszystko jak zwykle i było ok. Skoro masz doświadczenie odnośnie pracy na tych zelach to może będziesz mogła mi pomóc??? Z góry za pomoc dziękuję
ivjang jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:17   #35
KasiaLubin
Przyczajenie

Hej Ja teraz uczeszczam na kurs tipsów i moja instruktorka robi pazurki na żelach NailDesing i jest z nich bardzo zadowolona i mnie również je poleca.Ja w domu mam żele Reni nail i zel zlear jst ok ale bialy to porazka!! w ogole sie nie utwardza,.Jak je zuzyje przrzucam sie na DesingNail i zobaczymy. Jak nie bedzie dobrze to bede szukala swego idealu a jak bedzie ok to zostaje przy nich!
KasiaLubin jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości