Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-10, 21:13   #2971
ira21
Zadomowienie

Dot.: PROSTOWNICA - proszę o pomoc w wyborze :)

hej,mam ceriona i powiem szczerze ze to najlepsza prostownica,jakiej do tej pory uzywalam,troche wydatwk,ale mam ja juz 3lata i naprawde swietnie daje rade,szybko sie nagrzeba,nie niszczy wlosow i naprawde szybko i rrewelacyjnie prostuje wloski:P
ira21 jest offline  
Stary 2007-12-10, 21:53   #2972
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Vendeur Pokaż wiadomość

Znawcą nie jestem, ale moja dziewczyna tymbardziej - poważnie. Ona chce po prostu nową, ceramiczną i tyle.
ale na pewno nie mialaby nic przeciwko wlosom jak z reklamy, prawda?

Cytat:
Przyznam, że nie pomyślałbym, że można jedynie powlekać ceramiką stalowe płytki... W tej cenie, jak dla mnie, jest to nieco śmieszne. Jakby nie zależało producentowi na dobrej jakości i zadowoleniu klienta... Poważnie te prostownice, które przedstawiłem nie będą się wiele różniły od tych tanich, poniżej 100 zł ?
wiesz, mnie tez to zastanawia, jak renomowane firmy moga cos takiego wypuszczac. to, ze prostownica reklamuje sie jako ceramiczna, nie musi znaczyc, ze plytki sa faktycznie wykonane z ceramiki, moga byc zwyczajnie powlekane farba ceramiczna. jest ryzyko, ze po pewnym czasie ona zacznie po prostu pekac i odpadac, najczesniej pod wplywem srodkow do stylizacji: pianek, lakierow.

tak sie stalo po roku uzytkowania przeze mnie prostownicy Efalock, zaczela przeswitywac gola blacha, niemieckiego nie znam, wiec nie doczytalam, ze prostownica nie jest pelnoceramiczna

Cytat:
Za co odpowiedzialny jest TURMALIN? Myślałem, że to od niego zależy jonizacja, ale ta prostownica, którą mi poleciłaś też jonizuje, jednak bez turmalinu. Jak to więc jest?
turmaliny to ostatni hit w swiecie prostownic. niestety nie testowalam.

ceramike łaczy sie z turmalinami, podobno takie plytki sa lepsze niz same ceramiczne

turmaliny to krysztaly, ktore emituja jony ujemne, maja za zadanie neutralizowac jony dodatnie wlosa. zamykaja jego luske, likwiduja elektryzowanie sie, wygladaja wlos, staje sie on bardziej blyszczacy i mniej podatny na uszkodzenia

a laserowa jonizacja(ta podczerwien) ma za zadanie jeszcze bardziej potegowac efekt dzialania turmalin

tak mniej wiecej dziala jonizacja aktywna

w pozostalych modelach Ga.ma i Tondeo istnieje tzw. jonizacja pasywna, plytki sa naladowane przeciwnymi jonami, co ma za zadanie zapobiegac elektryzowaniu, wygladzac, tylko podobno jonizacja aktywna daje silniejszy efekt od pasywnej. ale z tego co mi sie obilo o uszy, to w pewnym sensie chwyt reklamowy, bo zadna prostownica nie regeneruje wlosow, nie nawilza ich, moze najwyzej byc mniej szkodliwa. a jonizacja pasywna wg mnie spelnia swoje dzialanie.

Cytat:
No dobra, powiedzmy że wydam więcej... Co kupić, aby było jak najlepszej jakości?

Podana wyżej GA.MA wygląda ciekawie. Czy ona ma lepsze płytki od wymienionych przeze mnie? Za taką samą, ale z regulacją temp. trzeba zapłacić już 50 zł więcej... Czy ta regulacja naprawdę się przydaje i jest konieczna?
podstawa to dobre plytki. nie zadne bajery, bajerancki wyglad, gratisy.

prostownice Ga.ma/Tondeo szczerze, za te cene nie wygladaja zachwycajaco. maja pare wizualnych niedociagniec, ale jakos prostowania rewanzuje to w zupelnosci

za dobre uwazane sa prostownice firmy Babyliss, ale koniecznie z PRO w nazwie, czyli te dostepne tylko w sklepach fryzjerskich, a nie w sprzedazy detalicznej(prostownice Babyliss bez dopisku PRO uchodza za naprawde kiepskie i nie sa pelnoceramiczne)

Babylissa PRO znam z opinii znajomego, ktory testowal ją w salonie fryzjerskim, ma porownanie do innych tanszych, nieprofesjonalnych prostownic i widzi wielka roznice

mysle, ze wiekszosci Babyliss PRO pasowalby, ale moje wlosy sa trudne do wyprostowania, zdecydowalam sie na Tondeo, bo ta prostownica slynna jest z tego, ze dziala na kazde wlosy

a co do regulacji temperatury:

mysle, ze sie przydaje. dlugo wahalam sie miedzy Tondeo Eco Cerion(pasywna jonizacja, z reg. tem) a Tondeo Active Cerion (jonizacja aktywna z bez regululacji)

zdecydowalam sie jednak na te pierwsza i nie zaluje. prostownice Tondeo/Ga.ma bez regulacji ustawione sa standardowo na 190 C. czy to duzo czy malo? mysle, ze na pewno nie malo, bo trzeba pamietac, ze w Tondeo 160 stopni a w innej 160 stopni to nie to samo(znaczy tondeo na nizszej temperaturze prostuje rownie dobrze co w innych gdy sa ustawione na maxa- sprawdzilam)

niektore panie maja delikatne wlosy, 190 stopni to moze byc jednak za duzo, lepiej nie ryzykowac nadmiernym wysuszeniem, metoda prob i bledow mozna dojsc do idealnej temperatury. albo np. tylko grzywke prostowac na wyzszej, reszte na nizszej

prostowac na wiekszej temp niz 190 stopni nie probowalam, bo na 190 efekt jest bardzo mocny

wiesz, bo ja czesto pisze Ga.ma/Tondeo jakby to byla ta sama firma. w pewnym sensie tak jest. Tondeo produkuja w Niemczech na podstawie pomyslu wloskiej firmy Ga.ma. wiec w pewnym sensie sa takie same, nawet specjalisci nie widza roznicy. No moze jednak Tondeo wizualnie jest ladniejsza, no i ta slynna niemiecka precyzja mialam wtedy tyle pieniedzy, wiec wzielam Tondeo, taka snobka ze mnie

ale naprawde mysle, ze roznicy w prostowaniu miedzy Ga.Ma a Tondeo nie bedzie

nie bede Ci pisac, ze warto dolozyc jeszcze wiecej na te turmaliny, bo roznica cenowa jednak jest dosc duza. Ja gdybym miala mozliwosc to z ciekawosci bym ja wyprobowala, ale nie wydaje mi sie, zeby byla jakas kolosalna roznica miedzy moja Tondeo Eco Cerion a wersja z turmalinami

z mojej jestem zadowolona

jezeli chcesz to zerknij na fotki po prostowaniu:

jasne wlosy sa moje, ciemne wspolokatorki, co prawda jej sa z natury proste, wiec prostownica wiele nie miala do powiedzenia, ale ja mam z natury wlosy falujace i dosc niesforne

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2284
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2303
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=719
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=713

mam nadzieje, ze teraz nie masz jeszcze wiekszego metliku w glowie

jak cos to pytaj, jezeli bede potrafila to chetnie pomoge

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-13 o 18:43
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:19   #2973
Vendeur
Przyczajenie

Super, jeszcze Babyliss sobie poprzeglądać mogę... :/ Ech... Przyznam, że tracę siłę już na to, za dużo...

Może ktoś miałby doświadczenie z tym turmalinem?
Vendeur jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:52   #2974
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Super, jeszcze Babyliss sobie poprzeglądać mogę... :/ Ech... Przyznam, że tracę siłę już na to, za dużo...

Może ktoś miałby doświadczenie z tym turmalinem?
Babylissa nie wzielam rowniez tego powodu, ze slynie z awaryjnosci, czesto sie psuje

myslalam, ze chcesz wszystko w skrocie, dlatego nie odsylalam do watku o prostownicach, jezeli masz czas to poczytaj, na temat turmalin tez byly opinie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211122
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-12-10, 23:09   #2975
Vendeur
Przyczajenie

Dowiedziałem się, że dzięki turmalinom, prostownica szybciej oddaje ciepło i to ciepło lepiej dociera do rdzenia włosa. Poza tym emituje te jony swoje pod wpływem temperatury Laser natomiast jest osobnym generatorem jonów, aby dodatkowo chronić włosy i zachować je w lepszej kondycji...

Właśnie jestem po GODZINNEJ i CIĄGŁEJ rozmowie z przedstawicielem sklepu http://www.tics.pl/ , który to niniejszym polecam, bo aż dziw bierze, że komuś się chciało po nocy tłumaczyć laikowi te zawiłości przez tyle czasu...

Niniejszym wybieram model GA.MA z turmalinem i laserem. Niech będzie super hiper i niech służy długie lata!

Pozdrówka dla wszystkich!
Vendeur jest offline  
Stary 2007-12-10, 23:20   #2976
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Dowiedziałem się, że dzięki turmalinom, prostownica szybciej oddaje ciepło i to ciepło lepiej dociera do rdzenia włosa. Poza tym emituje te jony swoje pod wpływem temperatury Laser natomiast jest osobnym generatorem jonów, aby dodatkowo chronić włosy i zachować je w lepszej kondycji...

Właśnie jestem po GODZINNEJ i CIĄGŁEJ rozmowie z przedstawicielem sklepu http://www.tics.pl/ , który to niniejszym polecam, bo aż dziw bierze, że komuś się chciało po nocy tłumaczyć laikowi te zawiłości przez tyle czasu...

Niniejszym wybieram model GA.MA z turmalinem i laserem. Niech będzie super hiper i niech służy długie lata!

Pozdrówka dla wszystkich!
ja sie nie dziwie, ze poswiecil az tyle czasu, jego zarobek w koncu

ja w sumie tez poswiecilam prawie godzine na pisanie dlugiego posta ale wylacznie bezinteresownie, bo ktos mi ostatnio zarzucil, ze jestem wrednym moderatorem

pozdrawiam rowniez i zycze aby prostownica sie spodobala
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-10, 23:35   #2977
Vendeur
Przyczajenie

No zauważyłem to oddanie i bardzo za to dziękuję!

A cenę udało mi się jeszcze świątecznie obniżyć, więc nie jest źle. Fakt, że wydaję sporo więcej, ale już mi psychika siada z tego myślenia w kółko co wybrać, więc decyzją jest najlepszy model i problem z głowy

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ za pomoc!
Vendeur jest offline  
Stary 2007-12-11, 08:48   #2978
Ania_83
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Emilcia_1616 mam dokladnie ta ktora pokazujesz w linku powyzej! Obie sa identyczne! Ceny rozne, bo zalezy to od osob sprzedajacych. Moja kosztowala dokladnie 159PLN. Jestem zadowolona bardzo! Wlosy mam geste, poldlugie! Po wyprostowaniu Babyliss Pro moje wlosy utrzymuja sie proste przez kilka dni! Zdecydowanie POLECAM ja tym kobitkom ktore nie chca przegiac z wydaniem kasy! Jest naprawde ok!
Ania_83 jest offline  
Stary 2007-12-11, 09:00   #2979
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
znalazlam jeszcze takie prostownice:

http://www.allegro.pl/item278356153_...line_30mm.html

http://www.allegro.pl/item281833997_...line_30mm.html

sa one identyczne ale dlczego tak bardzo roznia sie cenowo?? i czy ktos cos o nich wie?
Cytat:
Napisane przez Ania_83 Pokaż wiadomość
Emilcia_1616 mam dokladnie ta ktora pokazujesz w linku powyzej! Obie sa identyczne! Ceny rozne, bo zalezy to od osob sprzedajacych. Moja kosztowala dokladnie 159PLN. Jestem zadowolona bardzo! Wlosy mam geste, poldlugie! Po wyprostowaniu Babyliss Pro moje wlosy utrzymuja sie proste przez kilka dni! Zdecydowanie POLECAM ja tym kobitkom ktore nie chca przegiac z wydaniem kasy! Jest naprawde ok!
dziewczyny, ale to nie jest Babyliss PRO, w aukcji jest blad

nawet na zdjeciach wiadac, ze to prostownica z serii dla zwyklych smiertelnikow Babyliss Paris, wersja PRO jest ceramiczna, a w aukcji nawet napisali, ze ma jedynie powloke ceramiczna

tu macie prostownice z serii PRO, mysle, ze warto jednak dolozyc troche niz bac sie, ze farba ceramiczna zejdzie...

http://www.babylisspro.com/index2.ph...0=1&id_catp=38
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-11, 10:58   #2980
Vendeur
Przyczajenie

W przypływie wolnego czasu postaram się napisać, czego udało mi się dowiedzieć od osoby zajmującej się sprzedażą prostownic; ładnie w jednym poście to zebrać itp.
Vendeur jest offline  
Stary 2007-12-11, 15:02   #2981
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale to nie jest Babyliss PRO, w aukcji jest blad

nawet na zdjeciach wiadac, ze to prostownica z serii dla zwyklych smiertelnikow Babyliss Paris, wersja PRO jest ceramiczna, a w aukcji nawet napisali, ze ma jedynie powloke ceramiczna

tu macie prostownice z serii PRO, mysle, ze warto jednak dolozyc troche niz bac sie, ze farba ceramiczna zejdzie...

http://www.babylisspro.com/index2.ph...0=1&id_catp=38

czyli aukcja klamie? szkoda

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2007-12-11, 15:06   #2982
olka90
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Przeczytal;am tysiace opinii na temat prostownic.
Najbardziej chyba bym chciala Ga.me .. tylko tu zaczyna sie problem
czy gama z turmaline
czy gama z turmalinem i laserem i ION
czy z laserem ale bez turmalinu
czy moze calkowicie inna np tondeo? --> w tych sie nie zaglebialam.
prosze o pomoc. wogole nie wiem czy te lasery sa potrzebne czy to nie tylko jakis bajer.
a moze wahl cutek ?!
cholera POMOCY!!

dodam ejszcze ze w zadnej chyba nie ma regulacji temperatury. i ze posiadam wlosy skrecone puszace sie jak skrecone to i suche oraz szybko po prostownicy mi sie pusza i mam wlosy w miare cienkie ale tez nie za bardzo no ale i nie grube. :P chaos

Czas edycji: 2007-12-11 o 21:29 Powód: post pod postem
olka90 jest offline  
Stary 2007-12-11, 15:19   #2983
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez olka90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Przeczytal;am tysiace opinii na temat prostownic.
Najbardziej chyba bym chciala Ga.me .. tylko tu zaczyna sie problem
czy gama z turmaline
czy gama z turmalinem i laserem i ION
czy z laserem ale bez turmalinu
czy moze calkowicie inna np tondeo? --> w tych sie nie zaglebialam.
prosze o pomoc. wogole nie wiem czy te lasery sa potrzebne czy to nie tylko jakis bajer.
a moze wahl cutek ?!
cholera POMOCY!!
Kiedy kupowałam prostownicę radziłam się na innym forum, wybierałam miedzy tą z turmalinami a tą z laserową jonizacją, dwaj fryzjerzy odpowiedzieli, że znacznie lepszy efekt da ta z laserową jonizacją, i bardzo mi polecili tą funkcję, i powiedzieli, że to nie jest właśnie taki sobie "bajer" który w efekcie nic nie daje. Ja oczywiście na przekór (głupia) wybrałam tą z turmalinami, ale i tak jestem baardzo zadowolona.
Co do Wahl Cutek to taką ma moja fryzjerka, i mi ją polecała itd, ale ona w ogóle nie słyszała o ga.mie ;D Ogólnie po wyjściu od niej włosy dwa dni się trzymają proste (co dwa dni myję), tak jak po ga.mie, ale nie wiem czy to zasługa kosmetyków fryzjerskich i ile by się trzymały bez tych kosmetyków.
Ja na Twoim miejscu bym kupiła ga.mę z aktywną laserową jonizacją, albo tą i z turmalinami i z akt. laser. ion

www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline  
Stary 2007-12-11, 15:38   #2984
olka90
Przyczajenie

czyli naprawde po ga.mie kilka dni nawet wlosy sie trzymaja? i nie straszna jej brzydka wilgotna pogoda i tance hulance swawole?
olka90 jest offline  
Stary 2007-12-11, 18:32   #2985
feelin_soo_me
Zadomowienie

olka90
ja rowniez czaje sie na prostownice GA.MA. i tez nie moge sie zdecydowac. najpierw bylam zafascynowana Tondeo, ale jakos w koncu przeszlam na strone Ga.my.
Mozesz mi powiedziec gdzie ty kupujesz prostownice, a bynajmniej masz zamiar ?
Czy ktos jeszcze moze sie wypowiedziec na temat Ga.my ktora bedzie lepsza? A moze jednak Tondeo ??
pzdr
feelin_soo_me jest offline  
Stary 2007-12-11, 18:41   #2986
truskawkowawiosna
Moderator

dziewczyny, zerknijcie do tego watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=224686
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-12, 12:52   #2987
martiss
Przyczajenie

witam
jako ze zamierzam kupic prostownice zwracam sie z pyt standardowym, co wybrac, poniewaz po godzinach spedzonych na forum juz mi rece opadaja i totalnie sie pogubilam
ga.ma, remington, babyliss, czy moze vidal sassoon?
Po prostu potrzebuje szczerej porady od uzytkowniczek jak sie sprawdzaja a najbardziej zalezy mi na tym by na wilgotym powietrzu sie nie falowaly itd poniewaz z natury mam wlosy puszace sie i falujace na wilgoci. Wazne zeby po wyprostowaniu mogla spokojnie przetanczyc cala noc i nie miec po powrocie do domu fali itd.
z gory dziekuje za pomoc
martiss jest offline  
Stary 2007-12-12, 13:02   #2988
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiss Pokaż wiadomość
witam
jako ze zamierzam kupic prostownice zwracam sie z pyt standardowym, co wybrac, poniewaz po godzinach spedzonych na forum juz mi rece opadaja i totalnie sie pogubilam
ga.ma, remington, babyliss, czy moze vidal sassoon?
Po prostu potrzebuje szczerej porady od uzytkowniczek jak sie sprawdzaja a najbardziej zalezy mi na tym by na wilgotym powietrzu sie nie falowaly itd poniewaz z natury mam wlosy puszace sie i falujace na wilgoci. Wazne zeby po wyprostowaniu mogla spokojnie przetanczyc cala noc i nie miec po powrocie do domu fali itd.
z gory dziekuje za pomoc
ile jestes w stanie wydac na prostownice?
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-12, 13:03   #2989
martiss
Przyczajenie

powiedzmy ze tak do 250zl choc wolalabym zamknac sie w mniejszej kwocie o ile to mozliwe
martiss jest offline  
Stary 2007-12-12, 13:05   #2990
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiss Pokaż wiadomość
powiedzmy ze tak do 250zl choc wolalabym zamknac sie w mniejszej kwocie o ile to mozliwe
mam taka http://www.allegro.pl/item283212896_...grabcia78.html

i jestem bardzo zadowolona, polecam.

na temat tej prostownicy wypowiadalam sie wielokrotnie, nie tylko ja z reszta. zajrzyj do linka, ktory podalam wyzej
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-12, 13:06   #2991
olka90
Przyczajenie

kupuje na allegro. u berci chyba!? byla tu weczesniej polecana i neiw iem ktora wybrac najpierw sie czailam na cutek wahl ale teraz im wiecej przegladams tronek tym chce lepsza nmiestety . a nie iwem czy znowoz taka ga.ma za 280 zł da mi rade . nie ejstem tego pewna a musze bo 300 zł to dla mnie kupa kasy dzis kupuje jakas :P musze juz nie wytrzymam. na ile starcza prostownica bo mam andzieje ze nie kupuje sie jej raz na rok? boje suie ze sie niszczy tak samo jak za 50 zł prostownica ta ga.ma. poradzcie cos.
olka90 jest offline  
Stary 2007-12-12, 13:11   #2992
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
kupuje na allegro. u berci chyba!? byla tu weczesniej polecana i neiw iem ktora wybrac najpierw sie czailam na cutek wahl ale teraz im wiecej przegladams tronek tym chce lepsza nmiestety . a nie iwem czy znowoz taka ga.ma za 280 zł da mi rade . nie ejstem tego pewna a musze bo 300 zł to dla mnie kupa kasy dzis kupuje jakas :P musze juz nie wytrzymam. na ile starcza prostownica bo mam andzieje ze nie kupuje sie jej raz na rok? boje suie ze sie niszczy tak samo jak za 50 zł prostownica ta ga.ma. poradzcie cos.
rad bylo bardzo duzo, zajrzyj do watku do ktorego podalam odnosnik powyzej, tam dyskutowalismy o wyborze prostownicy

po prostu poczytaj, nie ma sensu pisac kolejny raz
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-12, 14:06   #2993
olka90
Przyczajenie

ale my chcemy o tym gadac. po to jest forum

czy laser i jonizacja i turmalin ?!?!?!

aaaa! chyb sobie w koncu kupie tagame za 280 :/ tylko boje sie.

Czas edycji: 2007-12-12 o 17:00 Powód: post pod postem
olka90 jest offline  
Stary 2007-12-12, 14:26   #2994
olka90
Przyczajenie

tak z ciekawosci ile w koncu zaplaciles za ta prostownice? i spodobala sie?!?!?!
olka90 jest offline  
Stary 2007-12-12, 14:27   #2995
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item268822753_..._krecone_.html

a co myslicie o tej?? prosze o pomoc
Jestem szczęśliwą posiadaczką tej prostownicy od jakiegoś tygodnia. Prawdę mówiąc, byłam święcie przekonana że to juz maximum profesjonalizmu, a tu widze profesjonalne zaczynają sie od 250 zł ...

W kazdym razie, prostownica jest warta swojej ceny.
Minusem jest umieszczenie guzików regulacji temp tam, gdzie sie ja trzyma, ale nie jest to jakieś straszne.
Nagrzewa sie szybko, sumie po włosach jak ferrari, prostuje przy najniższej możliwej temperaturze (po co piec włosy jak nie trzeba), efekt-jak od fryzjera -gładkie , lśniące i piękne włosy.
Opcji robienie loków jeszcze ne opanowałam.

Mogę wkleić fotki przed/po
Wredonisia jest offline  
Stary 2007-12-12, 15:48   #2996
aaricia8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość

Mogę wkleić fotki przed/po
Bardzo prosimy
aaricia8 jest offline  
Stary 2007-12-12, 16:56   #2997
Wredonisia
Zadomowienie

GG do Wredonisia

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Bardzo prosimy
Oczywiscie na drugi dzień już takie nieskazitelne nie sa, mimo stosowania szamponu prostującego, balsamu i spray'a Flat Iron Welli

W gruncie rzeczy moje włosy nie są kręcone, tylko takie nieskładnie falujące, na pierwszym zdj to stan jak wyschły same z siebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BEFORE2.jpg (62,7 KB, 79 załadowań)
Wredonisia jest offline  
Stary 2007-12-12, 16:58   #2998
niunio
Raczkowanie

Do dziewczyn zainteresowanych prostownica Gama- mam ją i jest swietna. Mam z regulacja temperatury, kupilam rok temu, dalam za nia 264 zł plus przesylka, zamawialam w sklepie fryzjerskim.

Wlosy mam falowane, cienkie, podatne na wilgoc, trudno mi bylo osiagnac efekt prostych wlosow zwykla prostownica, godzine po wyprostowaniu juz sie krecily, wywijaly itd.

A Gama prostuje idealnie, wlosy prosciutkie i blyszczace. Nie dziala na nie wilgoc. Wlosy proste nawet po calej nocy na koncercie lub dyskotece.
Bylam w szoku jak pierwszy raz nia wyprostowalam wlosy.

Warto

Rok temu jak szukalam dobrej prostownicy przekopalam neta i najbardziej zachwalane byly Tondeo, no i Gama, tyle ze o Gamie bylo wtedy mniej opnii, ale bardzo przekonywujace, dlatego ja wzielam.
niunio jest teraz online  
Stary 2007-12-12, 17:06   #2999
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
ale my chcemy o tym gadac. po to jest forum

czy laser i jonizacja i turmalin ?!?!?!

aaaa! chyb sobie w koncu kupie tagame za 280 :/ tylko boje sie.
mysle, ze lepiej najpierw przeczytac to co jest napisane a dopiero potem gadac

i nie pisz posta pod postem, dobrze?
mikroREKLAMA

Stary 2007-12-12, 17:09   #3000
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
tak z ciekawosci ile w koncu zaplaciles za ta prostownice? i spodobala sie?!?!?!
gdybys przeczytala dokladnie to bys wiedziala, ze to ma byc prezent gwiazdkowy, a wiec dziewczyna nie miala jeszcze jak przetestowac
mikroREKLAMA

Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości