Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-14, 10:47   #3301
babyboo
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Kupiłam Revlon RV 5310E i jest genialna, a co najlepsze - niedroga. Mam grube, kręcone włosy, przy odpowiednim ustawieniu temperatury włosy są naprawdę świetne. Jestem bardzo zadowolona, polecam jak najbardziej. Utrzymują się długo, nie skręcają, moje włosy wyglądają lepiej niż po prostowaniu u fryzjera
babyboo jest offline  
Stary 2008-01-14, 14:42   #3302
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez nitassss Pokaż wiadomość
Witam Takie jedno pytanko. Przeczytalam na tym forum calkiem przyzwoite opinie nt prostownic firmy Eurolux, niestety o wczesniejszych modelach. Spodobaly mi sie turmaliny. Wiem ze polecacie prostownice gamy i tych z gornych polek ale zastanawiam sie czy prostujac wlosy raz/dwa razy w tygodniu potrzebuje takiej prostownicy? Wlosy mam raczej podatne, cienkie, za ramiona i ogolnie nie mam problemu z prostowaniem moja obecna prostownica (slabiutenka) jednak efekt nie jest dlugotrwaly.. wieczorkiem juz dostaja lekkich fal. Czy ktos jest moze w posiadaniu takiej prowtownicy lub slyszal opinie? A i jeszcze jedno, dla mnie nie jest problemem wydac czy jak to piszecie uzbierac pieniazki do prostownicy tylko zastanawiam sie czy to ma sens przy takich latwych do ulozenia wlosach no i nie tak czesto jak inni prostuje. Wielkie dzieki za info. Ponizej link przypadkowo wybranej tej z euroluxa
http://www.allegro.pl/item294783210_..._turmalin.html

Albo z innych firm:
http://www.allegro.pl/item292069165_...posazenia.html

Lub ewentualnie cos takiego http://www.allegro.pl/item293720348_..._70w_gw2l.html

W takiej gamie nie widze nawet zmiany temperatury a wydaje mi sie ze jednak sie przyda
http://www.allegro.pl/item293969787_...grabcia78.html
Wielkie dzieki za pomoc
Najlepsza z nich jest Ga.ma. A jeśli już to Vidal. Euroluxa bym wrogowi nie poleciła.
Doris1981 jest teraz online  
Stary 2008-01-14, 14:43   #3303
ulisia1
Rozeznanie

GG do ulisia1

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja prosze o szybką radę, ponieważ ostatnio zepsuła mi się prostownica i zamierzam kupić dość szybko nową

Powiedzcie, która jest lepsza, bo mam straszny dylemat między dwoma.

Mianowicie między Revlon RV 5310E http://allegro.pl/item293142093_pros...oste_loki.html

i Remington S1031 http://allegro.pl/item295892964_pros..._krecone_.html

Prosze doradźcie
O wiele lepsze są prostownice EFALOCKA, są to urządzenia profesjonalne, na które naprawde warto wydawać pieniądze, szczególnie większe. ale jak wybierać z tych dwóch, to REMINGTON.
Stary 2008-01-14, 22:15   #3304
zapałeczka
Zadomowienie

A może któraś z was ma zdjęcia włosów wyprostowanych którąś z prostownic wymienionych przezemnie w poprzednim poście?
Stary 2008-01-15, 08:55   #3305
ulisia1
Rozeznanie

GG do ulisia1

Niestety nie... :/ Ja prostuje tylko swoim EFALOCKIEM. Fakt, że dałam troszkę ponad 200zł, ale prostuję włosy po każdym myciu i w ogóle nie są zniszczone... Dodam że mam grube włosy i do pasa...
Prostuję nią włosy swoje i mojej siostry i obie jesteśmy zadowolone...
Jednak co profesjonalny sprzęt, to profesjonalny...
A kupiłam ją na allegro u grabci78.

Polecam!
Wiesz co...? może zajrzy sobie na allegro, bo u grabci78 za 135zł możesz mieć naprawdę profesjonalną prostownicę fryzjerską...! Zresztą, ona ci doradzi na gg. Ja zamówiłam swoją prostownicę w wakacje i doszła w ciągu 24godzin!
Zresztą, ona ma ponad 4000 pozytywnych komentarzy i ani jednego negatywnego.

Edytowane przez ulisia1
Czas edycji: 2008-01-15 o 08:59 Powód: uzup.
ulisia1 jest offline  
Stary 2008-01-15, 10:34   #3306
esssuuu
Przyczajenie

Czesc jakis czas temu postanowilam wymienic moja stara prostownice i stalam sie dzieki temu stala czytelniczka tego forum caly czas poszukuje prostownicy ktora bylaby dla mnie najlepsza i zastanawiam sie nad tondeo, ga.ma, ewentualnie babyliss. ostatnio odkrylam tez w mediamarkt remingtona s9000 i zaczel mnie kusic. szukalam jakiejkolwiek opinii ale widze ze albo nikt go nie ma albo jakos nie chce sie pochwalic;P a moze ktos moglby sie wypowiedziec na temat tego remingtona?? bylabym wdzieczna
esssuuu jest offline  
Stary 2008-01-15, 10:36   #3307
misior920127
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to misior920127

ja mam babyliss wet n' dry i naprawdę estem zadowolona chociaż mam z natury proste włosywięc dużo do szczęscia mi nie potrzeba
misior920127 jest offline  
Stary 2008-01-15, 13:37   #3308
monnastyrka
Przyczajenie

Witam serdecznie Drogie forumowiczki Jestem tu dziś po raz pierwszy. W związku z tym mam małe pytanko, biorąc pod uwagę fakt, że posiadacie jak zdążyłam zorientować z Waszych wypowiedzi- sporą wiedzę na temat prostownic. Jestem w tej chwili na kupnie nowej prostownicy, a zależy mi by była ona w pełni profesjonalna. Jak większość z nas " cierpię na chroniczny brak kaski" ale w tym momencie mam zagospodarowane pieniążki na ten właśnie cel,
Przejdę do rzeczy, ponieważ włoski prostuję nie od dziś, wiadomo że do zdrowych już nie należą, zwłaszcza że są też rozjaśniane (balayage), a więc puszące się fruwajki. Bez prostowania nie maja już niestety wyglądu. A ścięcie nie wchodzi w rachubę. Zależy mi więc na prostownicy, która domknie mi ładnie łuskę włosa, sprawi, że będą one zdrowo wyglądać i będą miękkie w dotyku. No i aby zabiegu prostowania nie trzeba było powtarzać codziennie. Z tego co piszecie, to Tondeo, GA- MA, Babyliss spełniają taka rolę. Dodam, że ja posiadam już na wykończeniu Philipsa, z cyfrowa reg. temperatury i jonizacją. dotychczas ustawiałam temp. na 160stopni. Niestety poprawiam włosy codziennie (bez sensu) zważywszy na to , że te codzienne ataki im szkodzą. Dziewczyny, mam gorącą prośbę, napiszcie co wiecie na temat prostownicy Farouk???? Farouk Nano- Irons 339ZL. i Farouk CHI1 - 375Zł. Podobno to number one wśród prostownic??? ktoś mi ją poleca szczególnie. Czy warta jest swojej ceny? ona nie ma reg. temp. Czy jej stała wysoka temp- 200st. nie zniszczy mi już do końca włosków? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam.
monnastyrka jest offline  
Stary 2008-01-15, 21:54   #3309
zapałeczka
Zadomowienie

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Czy lepiej kupić prostownice Remington S1031 czy S1032 ? Tzn. z węższymi czy szerszymi płytkami?

Jeszcze jedno pytanie. Czy do robienia loków lepsze są węższe czy szersze płytki? Którymi wychodzą lepsze?

Edytowane przez zapałeczka
Czas edycji: 2008-01-16 o 10:42
zapałeczka jest offline  
Stary 2008-01-16, 13:56   #3310
zapałeczka
Zadomowienie

Nikt nie pomoże?
Stary 2008-01-16, 14:07   #3311
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Czy lepiej kupić prostownice Remington S1031 czy S1032 ? Tzn. z węższymi czy szerszymi płytkami?

Jeszcze jedno pytanie. Czy do robienia loków lepsze są węższe czy szersze płytki? Którymi wychodzą lepsze?
uzyj opcji-przeszukaj watek-wrzuc nazwe prostownicy, moze juz ktos o tych modelach pisal, na Remingtonach sie nie znam, wiec nie pomoge

a loczki najlepiej robic waska prostownica
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-01-16, 14:24   #3312
zapałeczka
Zadomowienie

Tzn. ogólnie chodziło mi o szerokość płytek właśnie. Czy lepiej węższą czy szerszą.
Chyba zdecyduje się na tą węższą.
Dziękuję za rady
Stary 2008-01-16, 17:54   #3313
ulisia1
Rozeznanie

GG do ulisia1

Cytat:
Napisane przez monnastyrka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Drogie forumowiczki Jestem tu dziś po raz pierwszy. W związku z tym mam małe pytanko, biorąc pod uwagę fakt, że posiadacie jak zdążyłam zorientować z Waszych wypowiedzi- sporą wiedzę na temat prostownic. Jestem w tej chwili na kupnie nowej prostownicy, a zależy mi by była ona w pełni profesjonalna. Jak większość z nas " cierpię na chroniczny brak kaski" ale w tym momencie mam zagospodarowane pieniążki na ten właśnie cel,
Przejdę do rzeczy, ponieważ włoski prostuję nie od dziś, wiadomo że do zdrowych już nie należą, zwłaszcza że są też rozjaśniane (balayage), a więc puszące się fruwajki. Bez prostowania nie maja już niestety wyglądu. A ścięcie nie wchodzi w rachubę. Zależy mi więc na prostownicy, która domknie mi ładnie łuskę włosa, sprawi, że będą one zdrowo wyglądać i będą miękkie w dotyku. No i aby zabiegu prostowania nie trzeba było powtarzać codziennie. Z tego co piszecie, to Tondeo, GA- MA, Babyliss spełniają taka rolę. Dodam, że ja posiadam już na wykończeniu Philipsa, z cyfrowa reg. temperatury i jonizacją. dotychczas ustawiałam temp. na 160stopni. Niestety poprawiam włosy codziennie (bez sensu) zważywszy na to , że te codzienne ataki im szkodzą. Dziewczyny, mam gorącą prośbę, napiszcie co wiecie na temat prostownicy Farouk???? Farouk Nano- Irons 339ZL. i Farouk CHI1 - 375Zł. Podobno to number one wśród prostownic??? ktoś mi ją poleca szczególnie. Czy warta jest swojej ceny? ona nie ma reg. temp. Czy jej stała wysoka temp- 200st. nie zniszczy mi już do końca włosków? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam.
Farouk to najlepsze prostownice wśród najlepszych!!!
Polecam także ich kosmetyki.
Gdybym mogła, natychmiast kupiłabym prostownicę farouka, ale cena niestety zaporowa. Natomiast używa jej moja fryzjerka.
Prostownica farouka jest THE BEST!!!
A jesli coś dobrego a ciut tańszego, (150-200zł) to polecam na allegro prostownice od grabci78.
Stary 2008-01-16, 18:44   #3314
monnastyrka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
Farouk to najlepsze prostownice wśród najlepszych!!!
Polecam także ich kosmetyki.
Gdybym mogła, natychmiast kupiłabym prostownicę farouka, ale cena niestety zaporowa. Natomiast używa jej moja fryzjerka.
Prostownica farouka jest THE BEST!!!
A jesli coś dobrego a ciut tańszego, (150-200zł) to polecam na allegro prostownice od grabci78.
Dzięki Ulisia1
Tylko jest jedna sprawa bardzo istotna dla mnie. Otóż jak dotychczas używałam prostownic z regulacją temp. Farouk nie posiada tej regulacji. Dodam że mam włoski do ramion, ani cienkie ani grube, natomiast są na pewno..(nie będę tu używać słowa zniszczone) są zmęczone rozjaśnianiem i prostowaniem. Jak wspomniałam "puszące sie fruwajki" Być może to też wina mojej obecnej prostownicy Phillips. W każdym razie jestem już jakoby skazana na prostowanie jeśli chce zachować długość włosów i ukryć ich "sianowatość" . Myślę, że niejedna z nas ma podobny problem. Farouk pracuje przy dość wysokiej temp. mam wiec pytanie, czy w związku z tym nie dobiję swoich włosów atakując ich tak wysoka temperaturą? Może ty masz całkiem zdrowe włosy i ciągłe prostowanie w tak wysokiej temp. nie powoduje widocznych zmian?? Na prawdę mam dylemat i codziennie zmieniam zdanie co do wyboru prostownicy. A chciałabym dokonać zakupu jak najszybciej. Chciałabym zakupić taką, żeby dobrze prostowała, aby włoski wizualnie wyglądały że są w dobrej kondycji, a jednocześnie taką która nie załatwi mi ich na amen po dłuższym stosowaniu.Z regulacja, czy też bez? Na pewno z jonizacja, ceramiczna. Poradźcie!!! Please!!!
monnastyrka jest offline  
Stary 2008-01-17, 08:07   #3315
ulisia1
Rozeznanie

GG do ulisia1

Farouk to dobra firma, wie co robi. Jeśli regulacja temp byłaby lepsza, już dawno by ją mieli. Tak myślę.

Ale ja osobiście kupiłam u grabci78 na allegro prostownicę EFALOCK CHAMP z regulacją temp (uwaga: jest też wersja bez regulacji, trzeba patrzeć co się kupuje) jonizacją (są też bez jonizacji) i oczywiście pełnoceramiczną, za ok.200zł (poza allegro jest drożej). Serdecznie polecam.
Jedyną "wadą" prostownicy jest to, że jonizację słychać (sic!), prostownica lekko buczy ale to jest jak najbardziej ok. Ja się już przyzwyczaiłam.
Prostownica ma długi, obrotowy kabel, jest łądnie wykonana, ma regulację temp (ale ja i tak prostuje na max) i co najważniejsze - nie niszcze włosów.

Polecam także jedwab farouka pod prostownicę. Na gorąco wtapia się we włosy i wypełnia mikrouszkodzenia.
Stary 2008-01-17, 12:05   #3316
_Ya
Zadomowienie

witam
Przyszła do mnie prostownica, którą mi poleciłyście (http://www.tics.pl/product_info.php?products_id=335) i mam mieszane uczucia. Chodzi mi o to, że po prostowaniu włosy bardzo się elektryzują... Zastanawiam się, czy taki sam efekt jest po prostownicach z jonizacją? Albo może trzeba zastosować jakiś specjalny środek jak się prostuje? Jakieś specjalistyczne środki?

Z plusów mogę powiedzieć, że prostownica nagrzewa się w 10-15 sekund. Prostuje błyskawicznie. Na pierwszy raz wyprostowałam sobie sama włosy w jakieś 8-10 min. i tym jestem bardzo miło zaskoczona. Co prawda z włosów szła para jak z czajnika, ale ja się nie znam Włosy były wyprostowane dwa dni, to chyba dobrze

Tylko do wszystkiego się czepiały No i co teraz?
To wszystko mnie chyba przerasta
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline  
Stary 2008-01-17, 12:07   #3317
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
witam
Przyszła do mnie prostownica, którą mi poleciłyście (http://www.tics.pl/product_info.php?products_id=335) i mam mieszane uczucia. Chodzi mi o to, że po prostowaniu włosy bardzo się elektryzują... Zastanawiam się, czy taki sam efekt jest po prostownicach z jonizacją? Albo może trzeba zastosować jakiś specjalny środek jak się prostuje? Jakieś specjalistyczne środki?

Z plusów mogę powiedzieć, że prostownica nagrzewa się w 10-15 sekund. Prostuje błyskawicznie. Na pierwszy raz wyprostowałam sobie sama włosy w jakieś 8-10 min. i tym jestem bardzo miło zaskoczona. Co prawda z włosów szła para jak z czajnika, ale ja się nie znam Włosy były wyprostowane dwa dni, to chyba dobrze

Tylko do wszystkiego się czepiały No i co teraz?
To wszystko mnie chyba przerasta
proponuje mocno nawilzajace maski, ew odrobina jedwabiu wmasowana przed, problem elektryzowania powinien zniknac

a "dymek" to normalna reakcja, nie ma sie czego obawiac
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-01-17, 12:40   #3318
Anchela
Zadomowienie

GG do Anchela

Ja mam prostownicę Farouk CHI, moja nie ma regulacji temperatury ale nie wiem czy inne mają bo się tym w sumie nie interesowałam. Poszłam do sklepu (w USA) i poprosiłam ekspedientkę o pomoc (nie miałam pojęcia którą wybrać). Pani mi poleciła tą i ją własnie wybrałam. Nie prostuję włosów codziennie ale od czasu do czasu, ale stosuję jakis jedwab ochronny CHI albo Iron Guard CHI. Mam włosy puszące się, gęste i grube. Wyprasowanie ich zjmuje mi kilka minut i przyznam że wyglądają świetnie. Zniszczenia nie zauważyłam, ale tak jak pisałam używywam jej mnie więcej raz na tydzień. Ogólnie jestem bardzo zadowolona a przyznaję ze kupując ją nie wiedziałam że są one tak chwalone (ps to mój prezent gwiazdkowy od TŻ
Stary 2008-01-17, 12:45   #3319
_Ya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
proponuje mocno nawilzajace maski, ew odrobina jedwabiu wmasowana przed, problem elektryzowania powinien zniknac

a "dymek" to normalna reakcja, nie ma sie czego obawiac
Zazwyczaj po każdym myciu nakładam maskę na włosy, tylko, że potrzymam 2 min i zmywam, bo ja leniwa mocno
A jedwab nakładać na suche włosy? Nie zawsze nakładam na mokre, bo jak mam maskę to szkoda mi aż tak obciążać włosy. Jej jaki to człowiek nieświadomy

P.S. Maskę mam z jakimiś końskimi świństwami... chyba końskimi, idę sprawdzić

P.S. sprawdziłam "Maska do włosów z placentą" w skład wchodzą zwierzęce łożyska....bleee
starczy taka?
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline  
Stary 2008-01-17, 13:16   #3320
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Zazwyczaj po każdym myciu nakładam maskę na włosy, tylko, że potrzymam 2 min i zmywam, bo ja leniwa mocno
A jedwab nakładać na suche włosy? Nie zawsze nakładam na mokre, bo jak mam maskę to szkoda mi aż tak obciążać włosy. Jej jaki to człowiek nieświadomy

P.S. Maskę mam z jakimiś końskimi świństwami... chyba końskimi, idę sprawdzić

P.S. sprawdziłam "Maska do włosów z placentą" w skład wchodzą zwierzęce łożyska....bleee
starczy taka?
wiesz co, maska masce nierowna niestety fajna jest maska Gloria Polleny Malwy, kosztuje grosze, wczoraj wyprobowalam i jestem bardzo zadowolona, wlosy sa naprawde nawilzone, jest o tej masce watek, jak masz czas to poszukaj

poprobuj nosic dluzej, albo zaloz czepek lub foliowa torebke z zakupow na glowe. odzywka lepiej zadziala, dzieki warunkom szklarnianym

a z jedwabiem mozesz tak sprobowac: kropelke doslownie rozcierasz w dloniach jak krem i przegładzasz wlosy. pod prostownice lepszy byl dla mnie Biosilk CHI niz klasyczny, ale co kto lubi

BTW: konska odzywke tez probowalam, jak na razie Gloria wydaje mi sie najlepsza
mikroREKLAMA

Stary 2008-01-17, 23:21   #3321
lilly_rose
Raczkowanie

pierwszy raz o konskiej odzywce slysze zaintrygowala mnie ja uzywam maski sleek.look matrixa i jestem zadowolona (niestety nie moge tego samego powiedziec o spreju do prostowania z tej serii - w tej kwesti nadal poszukuje idealu). ale maske rzeczywiscie oplaca sie 'nosic' dluzej niz na opakowaniu radza. ja nakladam maske na wlosy, na to ogrzany recznik i smigam z tym pol godziny dopiero wtedy sa efekty!
lilly_rose jest offline  
Stary 2008-01-18, 12:36   #3322
Cyyysia
Przyczajenie

dziewczyny niedawno pisałam i prosiłam o poradę w zakupie prostownicy i zdecydowałam sie na Prostownica turmalinowa Ga.Ma z aktywną laserową jonizacją
i powiem szczerze jestem baaaardzo zadowolona, idealnie prostuje włosy a efekt utrzymuje się aż do mycia włosków bez względu na warunki atmosferyczne dlatego gorąco polecam ta firmę,
a co do kosmetyków do włosów chwale sobie Farouka spray do prostowania z seriii CHI w połączeniu z tą prostownicą mam efekt jak od świetnego fryzjera
Cyyysia jest offline  
Stary 2008-01-20, 11:40   #3323
agam92
Przyczajenie

Question Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja jestem posiadaczką średniej długości lekko falowanych włosów, którym niestety końcówki wykręcają się w różne strony... i mam zamiar zakupić prostownicę.
czy mogłaby mi któraś z Was polecić jakąś z allegro w granicach 100-150 zł? bo ja się niestety nie znam... plz!

czekam na odp.

znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/item294952174_pros...sjonalna_.html
i
http://allegro.pl/item294668348_pros...posazenia.html
nadawała by się któraś? ;>

Edytowane przez agam92
Czas edycji: 2008-01-20 o 12:20
agam92 jest offline  
Stary 2008-01-20, 12:22   #3324
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez agam92 Pokaż wiadomość
ja jestem posiadaczką średniej długości lekko falowanych włosów, którym niestety końcówki wykręcają się w różne strony... i mam zamiar zakupić prostownicę.
czy mogłaby mi któraś z Was polecić jakąś z allegro w granicach 100-150 zł? bo ja się niestety nie znam... plz!

czekam na odp.

znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/item294952174_pros...sjonalna_.html
i
http://allegro.pl/item294668348_pros...posazenia.html
nadawała by się któraś? ;>
Braun S1 (czyli ta pierwsza). Ta druga to jakaś mało znana firma.
Doris1981 jest teraz online  
Stary 2008-01-20, 12:27   #3325
agam92
Przyczajenie

mam nadzieję, że bardzo włosków nie spali jeśli się na nią zdecyduję...
i jeszcze jedno. jest jakaś różnica między płytkami z powłoką ceramiczną a płytkami ceramicznymi prawda?
agam92 jest offline  
Stary 2008-01-20, 17:28   #3326
Elitka4
Rozeznanie

Ja też planuję kupić prostownicę. Zastanawiam się między dwoma:

1) FAROUK CHI NANO IRONS
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269696017

albo

2) BABYLISS PRO 2091E PROSTOWNICA CERAMICZNO-TYTANOWA
http://www.allegro.pl/item299709136_..._tytanowa.html

Czy możecie mi poradzić, która jest lepsza? Mam włosy półdługie, średniogrube, podatne na uszkodzenia. Nie wiem która firma jest lepsza i która prostownica będzie lepsza (oczywiście każda ma w opisie same dobre rzeczy).

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie i pomoc w dokonaniu wyboru.
Elitka4 jest offline  
Stary 2008-01-20, 17:31   #3327
kate1991
Wtajemniczenie

Dzisiaj zamawiam prstownicę i muszę podjąć ostateczną decyzję.
Którą wybrać?
GA.MA Ceramic Ion z regulacją temperatury
http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=50

czy

TONDEO Eco-Cerion z regulacją temperatury
http://www.tics.pl/product_info.php?...&products_id=9

Mam długie włosy, falowane i podwijające się, bardzo się puszą i elektryzują.

I jeszcze jedno: czy używanie prostownicy jest trudne ? Czy macie problem z wyprostowaniem długich (do połowy pleców lub dłuższych) włosów?
kate1991 jest offline  
Stary 2008-01-20, 20:51   #3328
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie

Też bym prosiła o opinie na temat tondeo eco cerion, jeżeli któraś wizazanka, ją posiada. Zastanawiam się bardzo mocno nad jej zakupem, ale nie wiem czy nie będe żałować.

KateUżywanie prostownicy nie jest trudne, a jeżeli na początku będzie Ci sprawiało trudnosci, to bardzo szybko dojdziesz do wprawy.

SztuczkaMagiczka jest offline  
Stary 2008-01-20, 21:05   #3329
truskawkowawiosna
Moderator

użyjcie opcji "przeszukaj wątek" i wpiszcie nazwe prostownicy, wyskocza posty odnoszace sie do konkretnych modeli
mikroREKLAMA

Stary 2008-01-20, 21:44   #3330
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
użyjcie opcji "przeszukaj wątek" i wpiszcie nazwe prostownicy, wyskocza posty odnoszace sie do konkretnych modeli
Dzięki, nie wiedziałam, że jest taka opcja.

SztuczkaMagiczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości