Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-06, 18:55   #4051
Ajsun
Rozeznanie

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzieki dziewczyny Jestescie niezastapione. Nie ma to jak poradzic sie kogos kto sie na tym zna.

A z GAMY to ktoras bylaby porownywalna do Tondeo?

No i chetnie obejrzalabym link do jakiegos Farouka ktorego polecacie.

Gama chyba nie ma turmaliny, ktora ma Tondeo?
Ajsun jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:34   #4052
gabi86
Raczkowanie

czyli jeśli Tondeo to najlepsza ta ?
http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc_.html

a ma ona regulacje temperatury ?

dlaczego gama jest tansza jak to podobno to samo?
zastanawia mnie ta prostownica:
http://www.allegro.pl/item336545859_...najtaniej.html

jak ja porównacie z ta którą wczesniej podałam
Stary 2008-04-06, 19:36   #4053
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Jestescie niezastapione. Nie ma to jak poradzic sie kogos kto sie na tym zna.

A z GAMY to ktoras bylaby porownywalna do Tondeo?

No i chetnie obejrzalabym link do jakiegos Farouka ktorego polecacie.

Gama chyba nie ma turmaliny, ktora ma Tondeo?
jasne ze jest gama z turmalinami
masz różne propozycje gamy jak i rózne bajery do tondeo
na fouroku sie nie znam

Cytat:
czyli jeśli Tondeo to najlepsza ta ?
http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc _.html

a ma ona regulacje temperatury ?

dlaczego gama jest tansza jak to podobno to samo?
zastanawia mnie ta prostownica:
http://www.allegro.pl/item336545859_...najtanie j.html

jak ja porównacie z ta którą wczesniej podałam
a wiesz ze ona chyba nie ma regulacji;/
ta za 208 tez nie ma regulacji, a ma się tak ze ta tondeo jest delikatniejsza dla włosów
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:47   #4054
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

a wiesz ze ona chyba nie ma regulacji;/
ta za 208 tez nie ma regulacji, a ma się tak ze ta tondeo jest delikatniejsza dla włosów
no to zdecydowanie zależy mi żeby prostownica jak najmniej niszczyła włosy, ale chyba prędzej zwariuję zanim się na coś zdecyduję, gdyby miała tą regulację to już bym ją wybrała (tondeo) ale takto powracam do rozważań nad faraokiem ktorego cena rośnie z dnia na dzień na pro sprzęcie, linka nie podam bo wizaż blokuje ale chodzi mi o ta wersje limitowaną - niebieską
Stary 2008-04-06, 20:43   #4055
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Nie dziwie się, że masz takie "przygody" z prostownicami, skoro wybierasz te najgorsze.

Ja od dwóch lat mam tondeo i jestem naprawde zadowlona, jest to najlepsza prostownica jaka kiedykolwiek miałam
Wczesniej miałam równiez Efalocka ale była bez porównania z Tondeo. Jesli nie masz za dużo pieniążków to kup sobie Game, to jest ta sama firma, a cena troszkę niższa! Absolutnie nie kupuje Remingtona

najgorsze prostownice??
Twoim zdaniem Vidal Sasson za 300 zl to zla prostownica? ja sobie ja chwale mimo, ze plytki torche sie scieraja. A poza tym jest wiele dobrych opinii o tej marce.

Co do Foxa.. sprobowalam tej firmy, bo w hurtowni fryzjerskiej Polwell w moim miescie nie bylo gamy i tondeo.
I watpie zeby prostownica z hurtowni i w takiej cenie byla njgorsza prostownica.

Tondeo...slyszalam ze sie wizazanki uskarzaja na zle stykajace plytki, a to rwie wlosy, a poza tym nie mam przekonania do zamawiania takiego sprzetu poczta..

Najgorsze prostownice.. to raczej metalowe za 20 zl w markecie a nie te z hurtownii fryzjerskich.

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:12   #4056
iwona200
Zakorzenienie

ja kupilam wlasnie tą niebieską FAROUKA, jak przyjdzie zdam relację (obecnie mam TONDEO active cerion bez regulacji temp.)
iwona200 jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:35   #4057
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
najgorsze prostownice??
Twoim zdaniem Vidal Sasson za 300 zl to zla prostownica? ja sobie ja chwale mimo, ze plytki torche sie scieraja. A poza tym jest wiele dobrych opinii o tej marce.

Co do Foxa.. sprobowalam tej firmy, bo w hurtowni fryzjerskiej Polwell w moim miescie nie bylo gamy i tondeo.
I watpie zeby prostownica z hurtowni i w takiej cenie byla njgorsza prostownica.

Tondeo...slyszalam ze sie wizazanki uskarzaja na zle stykajace plytki, a to rwie wlosy, a poza tym nie mam przekonania do zamawiania takiego sprzetu poczta..

Najgorsze prostownice.. to raczej metalowe za 20 zl w markecie a nie te z hurtownii fryzjerskich.
pewnie chodziło o to, ze najgorsza w takiej cenie, poprostu przepłaciłas za takie modele bo mogłas za tą cene kupic wiele lepsze, a jak scierają sie płytki to znaczy ze to zwykłe badziewie, a płytki w tondeo moze mają sie nie stykac, albo jakas feralna się trafiła, a problemy z szarpaniem włosów sie wyjasniły

Cytat:
ja kupilam wlasnie tą niebieską FAROUKA, jak przyjdzie zdam relację (obecnie mam TONDEO active cerion bez regulacji temp.)
to ja juz czekam na twoja opinie która lepsza
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-07, 11:37   #4058
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
pewnie chodziło o to, ze najgorsza w takiej cenie, poprostu przepłaciłas za takie modele bo mogłas za tą cene kupic wiele lepsze, a jak scierają sie płytki to znaczy ze to zwykłe badziewie, a płytki w tondeo moze mają sie nie stykac, albo jakas feralna się trafiła, a problemy z szarpaniem włosów sie wyjasniły
Pewnie o to chodzilo, ale pisanie, ze sa to najgorsze prostownice pomimo tego ze sa one profesjonalne jest troche na wyrost.

Przymierzam sie bardziej do Gamy z regulacja i jonizacja albo cos farouka..tylko musze sprawdzic ceny tego farouka, bo z tego co pamietam to sa one drozsze od gamy i tondeo. Jak sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu

Co do Remingtona to slyszalam dobre opinie o nim i nigdy nie mialam. Jestem w stanie zainwestowac max 300 zl w prostownice. Musi byc z regulacja temp i jonizacja. Po prostu remingtony z tego co wiem dostepne sa rowniez w sklepach , a nie hurtowniach fryzjerskich.

Znalazlam farouka za 299 zl, ktory kusi...:P

Mam mala prosbe.. jak sie nazywa konkretnie model Ga.my z jonizacja i regulacja temp. bo na niektorych stronach znajduje niepelne informacje. Bylabym wdzieczna

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-07, 16:20   #4059
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Pewnie o to chodzilo, ale pisanie, ze sa to najgorsze prostownice pomimo tego ze sa one profesjonalne jest troche na wyrost.

Przymierzam sie bardziej do Gamy z regulacja i jonizacja albo cos farouka..tylko musze sprawdzic ceny tego farouka, bo z tego co pamietam to sa one drozsze od gamy i tondeo. Jak sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu

Co do Remingtona to slyszalam dobre opinie o nim i nigdy nie mialam. Jestem w stanie zainwestowac max 300 zl w prostownice. Musi byc z regulacja temp i jonizacja. Po prostu remingtony z tego co wiem dostepne sa rowniez w sklepach , a nie hurtowniach fryzjerskich.

Znalazlam farouka za 299 zl, ktory kusi...:P

Mam mala prosbe.. jak sie nazywa konkretnie model Ga.my z jonizacja i regulacja temp. bo na niektorych stronach znajduje niepelne informacje. Bylabym wdzieczna
gama z jonizacją
a ja prostowałam włoski remingtonem tym za 85 zł i fajne były (ale po gamie lepsze)
tyle ze juz kilka dziewczyn sie skarzyło ze schodzi im powłoka;/
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-07, 20:11   #4060
nisiaq
Zadomowienie

GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq

Hej!
Sytuacja dorosła do tego bym w końcu zaopatrzyła się w jakąś sensowną prostownicę (wcześniej miałam wstyd się przyznać jaką, w dodatku ostatnio zeszła mi powłoka ceramiczna i zaczęła mi palić i niszczyć włoski). Tak siedzę i czytam co piszecie i coraz mniej wiem

generalnie ponawiam pytanie:

Cytat:
Napisane przez lilmary Pokaż wiadomość
hmm ok, dzieki za rady

a gdybyscie mialy wybierac miedzy remingtonem S1031 a babylissem 2086...?

jakoś mnie wybitnie ciągnie do tego remingtona ale i babyliss jest fajny

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-07, 20:28   #4061
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Hej!
Sytuacja dorosła do tego bym w końcu zaopatrzyła się w jakąś sensowną prostownicę (wcześniej miałam wstyd się przyznać jaką, w dodatku ostatnio zeszła mi powłoka ceramiczna i zaczęła mi palić i niszczyć włoski). Tak siedzę i czytam co piszecie i coraz mniej wiem

generalnie ponawiam pytanie:

jakoś mnie wybitnie ciągnie do tego remingtona ale i babyliss jest fajny
ten babyliss nie jest z serii PRO ma znacznie gorsze plytki, z dwoch typow wybralabym Remingtona

ale ryzyko, ze powłoka zejdzie pozostaje nadal
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-04-07, 20:36   #4062
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ten babyliss nie jest z serii PRO ma znacznie gorsze plytki, z dwoch typow wybralabym Remingtona

ale ryzyko, ze powłoka zejdzie pozostaje nadal
a remongton a BaByliss 2191CE PRO 36?
jak często z tego modelu remingtona schodzi powłoka? z tego co przejrzałam ten wątek (ale nie wszystko dokładnie, bo dużo tego jest), to częściej skarża sie na niestykanie płytek, a na stronie ceneo to już w ogóle same pochwały

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-07, 20:47   #4063
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
a remongton a BaByliss 2191CE PRO 36?
jak często z tego modelu remingtona schodzi powłoka? z tego co przejrzałam ten wątek (ale nie wszystko dokładnie, bo dużo tego jest), to częściej skarża sie na niestykanie płytek, a na stronie ceneo to już w ogóle same pochwały
mowisz o tej? http://www.allegro.pl/item338128311_...babyliss_.html
w akcji jest błąd

to nie jest prostownica z serii PRO, spojrz na zdjecie albo znajdz osicjalna strone bybyliss PRO, babyliss z serii zwyklych prostownic maja bardzo zle recenzje, powloka czesto schodzi, a efekt prostowania nie jest porownywalny z tymi z serii PRO.

Remingtonow nie mialam, ale skoro prostownica jest jedynie powlekana, to szansa zdrapania tej powloki zawsze istnieje, dlatego wiele osob inwestuje w Babylissa PRO albo Farouka, Ga.Me, Tondeo i inne o lepszych plytkach
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-04-07, 20:58   #4064
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
iwona kupilas ta niebieska,z limitowanej serii za niecale 300zl <ta o ktorej rozmawialysmy>,czy ta blekitna ze srebrem w rekojesci?
jak ta limitowana to juz sie nie moge doczekac az dostaniesz i zdasz relacje bo strasznie jestem ciekawa jak wypadnie w porownaniu z Tondeo ,ktora widzialam w watku naprawde dobrze prostowala ci wloski
no i mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona bo jak nie to bede miala wyrzuty sumienia...
Stary 2008-04-07, 22:18   #4065
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
mowisz o tej? http://www.allegro.pl/item338128311_...babyliss_.html
w akcji jest błąd

to nie jest prostownica z serii PRO, spojrz na zdjecie albo znajdz osicjalna strone bybyliss PRO, babyliss z serii zwyklych prostownic maja bardzo zle recenzje, powloka czesto schodzi, a efekt prostowania nie jest porownywalny z tymi z serii PRO.

Remingtonow nie mialam, ale skoro prostownica jest jedynie powlekana, to szansa zdrapania tej powloki zawsze istnieje, dlatego wiele osob inwestuje w Babylissa PRO albo Farouka, Ga.Me, Tondeo i inne o lepszych plytkach
rozumiem
tym bardziej się gubię, jest wiele modeli o podobnych opisach i sama nie wiem co wybrać
zwróciłam uwagę na :

http://www.allegro.pl/http://www.allegro.pl/item339302055_...line_24mm.html

http://www.allegro.pl/item341730061_...eo_okazja.html

lub :
http://www.allegro.pl/item336868831_...uche_125w.html

ewentualnie podoba mi się taka cieniutka
http://www.allegro.pl/item340475784_...line_16mm.html
tylko nie wiem czy lepsza 26 mm czy 16
eh to takie skomplikowane

dziękuję za pomoc

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-07, 22:21   #4066
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
rozumiem
tym bardziej się gubię, jest wiele modeli o podobnych opisach i sama nie wiem co wybrać
zwróciłam uwagę na :

http://www.allegro.pl/http://www.allegro.pl/item339302055_...line_24mm.html

lub :
http://www.allegro.pl/item336868831_...uche_125w.html

ewentualnie podoba mi się taka cieniutka
http://www.allegro.pl/item340475784_...line_16mm.html
tylko nie wiem czy lepsza 26 mm czy 16
eh to takie skomplikowane

dziękuję za pomoc
wzielabym Ga.Me

sa fanki tych modeli Babyliss PRO, ale niektore uzytkowniczki byly niezadowolone z efektu prostowania
mikroREKLAMA

Stary 2008-04-07, 22:46   #4067
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
wzielabym Ga.Me

sa fanki tych modeli Babyliss PRO, ale niektore uzytkowniczki byly niezadowolone z efektu prostowania
dzięki bardzo
własnie koleżanka zrezygnowała z tondeo na rzecz babyliss
no cóz, pozostaje zaryzykować
podoba mi się ten model co podałam link do aukcji, ma ktoś?

jutro przy okazji bycia w Katowicach zajrzę do hurtowni fryzjerskiej żeby się zorientować w cenach, ale osobiście radzicie na allegro czy w hurtowni?

aha i jaka jest różnica między 25 mm płytką a 16 mm? od strony praktycznej

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-07, 22:47   #4068
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
dzięki bardzo
własnie koleżanka zrezygnowała z tondeo na rzecz babyliss
no cóz, pozostaje zaryzykować
podoba mi się ten model co podałam link do aukcji, ma ktoś?

jutro przy okazji bycia w Katowicach zajrzę do hurtowni fryzjerskiej żeby się zorientować w cenach, ale osobiście radzicie na allegro czy w hurtowni?

aha i jaka jest różnica między 25 mm płytką a 16 mm? od strony praktycznej
ciensza plytka łatwiej wyprostowac grzywke i krociutkie wlosy. 25mm tez mozna duzo zdzialac, jezeli masz dluzsze wlosy to wez 25mm, bo 16mm wiecej sie zmachasz
mikroREKLAMA

Stary 2008-04-07, 23:23   #4069
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
ciensza plytka łatwiej wyprostowac grzywke i krociutkie wlosy. 25mm tez mozna duzo zdzialac, jezeli masz dluzsze wlosy to wez 25mm, bo 16mm wiecej sie zmachasz
fitness w łazience
no dobra, mam cel, mam wytyczne, ruszam w bój
dziękuję serdecznie za fachowe porady

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-08, 00:20   #4070
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
iwona kupilas ta niebieska,z limitowanej serii za niecale 300zl <ta o ktorej rozmawialysmy>,czy ta blekitna ze srebrem w rekojesci?
jak ta limitowana to juz sie nie moge doczekac az dostaniesz i zdasz relacje bo strasznie jestem ciekawa jak wypadnie w porownaniu z Tondeo ,ktora widzialam w watku naprawde dobrze prostowala ci wloski
no i mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona bo jak nie to bede miala wyrzuty sumienia...
nie tą błękitną tylko tą niebieską którą Ty masz Pani z tego sklepu napisała, że te dwie są praktycznie takie same, roznia sie tylko tym ze ta blekitna ma funkcje zabijania bakterii z włosów ja kupilam juz za 301 zl w tym sklepie int. i w sumie to skłoniło mnie do zakupu bo balam sie ze jeszcze bardziej zdrozeje napewno zdam relacje jak przyjdzie
iwona200 jest offline  
Stary 2008-04-08, 13:13   #4071
Mirelkaaa
Zakorzenienie

no widze ze się rozmowa juz potoczyła
to ja dopowiem ze tez wzięłabym game oczywiscie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-08, 16:07   #4072
Mia200193
Przyczajenie

Smile Ktora prostownica lepsza ???

Witam
Mam pytanie odnośnie tych dwóch prostownic. Która z nich jest lepsza tzn. która najmniej niszczy włosy ??

-prostownica turmalinowa Eurolux
http://www.allegro.pl/item340380511_...gwarancja.html

-prostownica szklana z jonizacją Eurolux
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=341644278

Z góry dzieki za odpowiedz
Stary 2008-04-08, 17:48   #4073
siusan89
Raczkowanie

GG do siusan89
Dot.: Ktora prostownica lepsza ???

wydaje mi sie ze ta za 58 zl jest lepsza czyli ta z jonizacja eurolux
siusan89 jest offline  
Stary 2008-04-08, 18:11   #4074
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Ktora prostownica lepsza ???

o prostownicach masz wielki watek zbiorczy, prosze korzystaj nastepnym razem z wyszukiwarki

a co do pytania:
to nie sa dobre prostownice poniszczysz wlosy,a efekt nie bedzie jak u fryzjera.

lepiej dolozyc wiecej i kupic cos lepszego. prostownice Farouk, Tondeo, Ga.Ma, Babyliss PRO sa dobre, ale kosztuja powyzej 200zl

z tanszych dziewczyny chwala czesto Remingtony, przejrzyj pare stron watku

łącze tematy
mikroREKLAMA

Stary 2008-04-08, 19:51   #4075
Mirelkaaa
Zakorzenienie

te prostownice które pokazałas nie są dobre
lepiej troszke poczekac i dozbierac do remingtona za 85 zł, albo jak chcesz to do gamy za 200,
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-09, 12:00   #4076
Babydream
Raczkowanie

Hey dziewczyny, niedawno sama nie mogłam się zdecydowacć jaką wybrać prostownicę, a dzisiaj po raz pierwszy wyprostowałam sobie włoski moją nową Babyliss 2170 Wet N'Dray i.............. efekt jest jak u fryzjera. Mam falowane puszące sie włosy, a wygładziłam je za jednym pociągnięciem przy 180 stopniach.Prostownica łatwo sie przesuwa po włosach, nie szarpie i nie wyrywa. Dla mnie super.
Babydream jest offline  
Stary 2008-04-09, 12:39   #4077
nisiaq
Zadomowienie

mam pytanie co do tej prostownicy
czy, jak opis aukcji sugeruje, płytki są ceramiczne czy tylko pokryte ceramiką?

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-09, 12:48   #4078
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
mam pytanie co do tej prostownicy
czy, jak opis aukcji sugeruje, płytki są ceramiczne czy tylko pokryte ceramiką?
bez obaw, blacha się nie pokaze plytki sa dodatkowo pokryte specjalna powloka dla lepszego efektu prostowania
mikroREKLAMA

Stary 2008-04-09, 14:30   #4079
maga18
Raczkowanie

witam

jestem tu po raz pierwszy, przeczytalam prawie wszystko na temat prostownic i nasunęło mi się pytanie... czy moc ma jakies znaczenie? Jedne prostownice tych profesjonalnych firm maja moc powyzej 100W a inne 45-58W... i wy rowniez polecacie prostownice o bardzo zroznicowanej mocy...

PS. a co powiecie o tej prostownicy? http://www.allegro.pl/item340846228_...k_moc190w.html
prosze o odpowiedz

pozdrawiam
Magda
maga18 jest offline  
Stary 2008-04-09, 16:52   #4080
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maga18 Pokaż wiadomość
witam

jestem tu po raz pierwszy, przeczytalam prawie wszystko na temat prostownic i nasunęło mi się pytanie... czy moc ma jakies znaczenie? Jedne prostownice tych profesjonalnych firm maja moc powyzej 100W a inne 45-58W... i wy rowniez polecacie prostownice o bardzo zroznicowanej mocy...

PS. a co powiecie o tej prostownicy? http://www.allegro.pl/item340846228_...k_moc190w.html
prosze o odpowiedz

pozdrawiam
Magda
iwlkie dno i strata kasy, jak masz to lepiej dołóz na game bo ta prostownica moze ma i fajne bariery ale cała reszta do du*y

nisiaq
tak jak pisała truskawkowawiosna to blacha nie zejdzie, a to dobry wybór
Mirelkaaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości