Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-14, 13:56   #4111
iwona200
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
no ja też czekam na opinię bo zmieniłam plana, TŻ usilnie mnie namawia żeby dołożyć trochę i kupić lepszą prostownicę
tylko się zastanawiam czy taka farouka jak Ty masz będzie faktycznie lepsza od ga.my z laserową jonizacją? bo w opisie farouka nie znalazłam wzmianki o jonizacji ani nic, więc pewnie jest bez...
nosz kurde, a już miałam kupować
no więc jestem po pierwszym prostowaniu

I powiem szczerze, że gorzej mi się ją prostuje niż tondeo. a moze to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem po pierwsze jest cięższa, po drugie plytki ma takie matowe i tak dziwnie przesuwa sie po wlosach (jak wlasnie ten moj stary babyliss) a tondeo miala takie gladkie blyszczace plytki i tak gladki sie przesuwaly po wlosach jakby byly sliskie , i po trzecie o zgrozo wyrywa mi wlosy tzn podczas prostowania wloski pojedyncze jakby sie zaczepiaja gdzies i wyrywaja sie (tak mialam wlasnie w babyliss i efalock a w tondeo nie) a juz wlasnie sobie tak powyrywalam starymi prostownicami wlosy ze wygladaj strasznie i w sumie cieszylam sie ze w tondeo tego nie ma a moze musi sie wyrobic? jak myslicie?

wlosy mam ladnie wyprostowane ale jakichs spektakularnych efektow nie widze. juz sama nie wiem co mam myslec

aha i dziwnie pachnie jak jest nagrzana, jakby sie paliła, ale to moze od nowosci

A czy wam ta lampka kontrolna tez miga? Czy swieci sie normalnie? bo mi miga
iwona200 jest offline  
Stary 2008-04-14, 17:29   #4112
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość

I powiem szczerze, że gorzej mi się ją prostuje niż tondeo. a moze to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem po pierwsze jest cięższa, po drugie plytki ma takie matowe i tak dziwnie przesuwa sie po wlosach (jak wlasnie ten moj stary babyliss) a tondeo miala takie gladkie blyszczace plytki i tak gladki sie przesuwaly po wlosach jakby byly sliskie , i po trzecie o zgrozo wyrywa mi wlosy tzn podczas prostowania wloski pojedyncze jakby sie zaczepiaja gdzies i wyrywaja sie (tak mialam wlasnie w babyliss i efalock a w tondeo nie) a juz wlasnie sobie tak powyrywalam starymi prostownicami wlosy ze wygladaj strasznie i w sumie cieszylam sie ze w tondeo tego nie ma a moze musi sie wyrobic? jak myslicie?

wlosy mam ladnie wyprostowane ale jakichs spektakularnych efektow nie widze. juz sama nie wiem co mam myslec

aha i dziwnie pachnie jak jest nagrzana, jakby sie paliła, ale to moze od nowosci

uuu
czyli tondeo lepsza
a moga ci lampka w fauroku czy w tondeo?

Cytat:
Właśnie miałam klikać kup teraz ale coś mnie zatrzymało
znalazłam jeszcze taką prostownicę:
http://www.allegro.pl/item345520393_..._gama_io n.html
i teraz się zastanawiam- czym się różni od tej którą chcę kupić tj:
http://www.allegro.pl/item345513723_...eo_okazj a.html
tzn wiem czym teoretycznie, ale w praktyce czy laserowa jonizacja jest warta dołożenia tych 40 zł? czy nie ma wielkiej różnicy?

lepiej dołóż do gamy z turmalinami, lepsze od jonizacji

Cytat:
Mam pytanie czy któras z was ma moze, albo uzywała prostownicy Remington S1031. Mam zamiar sobie własnie taka zakupic ale chce sie upewnic czy warto , ostatnim razem wydałam duzo pieniedzy na prostownice brauna i strasznie sie na niej zawodłam. Prosze o pomoc, chce zeby ten zakup był trafiony i zalezy mi na waszych opiniach z góry dziekuje
ten model to nie jest dobry wybór
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-14, 17:46   #4113
nisiaq
Zadomowienie

GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
lepiej dołóż do gamy z turmalinami, lepsze od jonizacji
mówisz? koleżanka niezbyt chwaliła turmaliny, że nie sunie gładko

a powiedzcie mi, czy lepiej kupić sobie ga.ma z bajerami, taką koło 300 zł czy farouka np Chi 44 lub BioSilk TOURMALINE Ceramic Iron 1
?? w sensie lepiej kupić ga.me z wyższej półki czy farouka z niższej?

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-14, 18:38   #4114
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość

ooo kurcze,jak piszesz,ze Tondeo lepsza ro znowu zaczynam zalowac,ze jednak wzielam Farouka...
choc pierwsze wrazenia mialam nieco inne, tzn. moje plytki sa takie pollsniace i wlasnie gladziutko suna po wlosach,nawet lepiej niz przy GHD.Nie ma mowy o zadnych wyrywaniu

Przy pierwszych uzyciach faktycznie smierdziala takim nagrzanym plastikiem,az sie troche przestraszylam,ale to chyba od nowosci,bo teraz tylko czasem lekko czuje ten zapach i raczej jak juz zaczyna stygnac...

A kontrolka MA MIGAC!!! to znak,ze prostownica jest nagrzana i gotowa do uzycia. Natomiast jak sie nagrzewa to dioda pali sie jednostajnym czerwonym swiatelkiem.
Tak samo bylo w GHD stad wiem,ze napewno jest to calkiem normalne i wszystko ze sprzetem w porzadku...
Stary 2008-04-14, 18:39   #4115
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
mówisz? koleżanka niezbyt chwaliła turmaliny, że nie sunie gładko

a powiedzcie mi, czy lepiej kupić sobie ga.ma z bajerami, taką koło 300 zł czy farouka np Chi 44 lub BioSilk TOURMALINE Ceramic Iron 1
?? w sensie lepiej kupić ga.me z wyższej półki czy farouka z niższej?
turmaliny są dobre, ale osobiście nie miałam, lecz dziewczyny sobie chwaliły...
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-14, 19:46   #4116
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
turmaliny są dobre, ale osobiście nie miałam, lecz dziewczyny sobie chwaliły...
hmm, skoro tak..
dzięki

ponawiam pytanie- jak sądzicie- lepiej kupić farouka z niższej półki czy ga.me z wyższej?
czy może jeśli chcę przeznaczyć ok 300 zł to jeszcze coś innego?
co byście radziły?
ps widzę że grabcia się wspiera wizażem
http://www.allegro.pl/item342200118_...grabcia78.html

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-14, 21:19   #4117
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
hmm, skoro tak..
dzięki

ponawiam pytanie- jak sądzicie- lepiej kupić farouka z niższej półki czy ga.me z wyższej?
czy może jeśli chcę przeznaczyć ok 300 zł to jeszcze coś innego?
co byście radziły?
ps widzę że grabcia się wspiera wizażem
http://www.allegro.pl/item342200118_...grabcia78.html
A moze jakis model klasycznego Tondeo? <w sensie nie ga.ma by tondeo, tylko samo tondeo-mam nadzieje,ze rozumiesz o co mi chodzi...>
Hmm a co do turmalin-nie mialam nigdy prostownicy z taka opcja i w Farouku,jak sama sie domyslilas, jej nie znajdziesz-prostownice tej firmy maja klasyczne ceramiczne plytki bez dodatkow. Byc moze jest przydatna,choc jak dla mnie im wiecej bajerow tym wieksza szansa,ze cos sie zepsuje...

edit: hehe, wizazanki najlepszymi znawczyniami prosotwnic ciekawe swoja droga,czy takie dopiski na aukcji sa aby napewno ok pod wzgledem prawa...
Stary 2008-04-14, 21:41   #4118
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
A moze jakis model klasycznego Tondeo? <w sensie nie ga.ma by tondeo, tylko samo tondeo-mam nadzieje,ze rozumiesz o co mi chodzi...>
Hmm a co do turmalin-nie mialam nigdy prostownicy z taka opcja i w Farouku,jak sama sie domyslilas, jej nie znajdziesz-prostownice tej firmy maja klasyczne ceramiczne plytki bez dodatkow. Byc moze jest przydatna,choc jak dla mnie im wiecej bajerow tym wieksza szansa,ze cos sie zepsuje...

edit: hehe, wizazanki najlepszymi znawczyniami prosotwnic ciekawe swoja droga,czy takie dopiski na aukcji sa aby napewno ok pod wzgledem prawa...
hmmm toś mnie teraz zakręciła totalnie bo jak dotąd z tego co czytałam wnioskowałam że ga.ma lepsza niż klasyczne tondeo
to mając do wydania ok 300 zł (może być z hakiem) najbardziej polecacie klasyczne tondeo? (jeśli tak, to jaki model?)

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-15, 11:42   #4119
lilly_rose
Raczkowanie

mam juz moja tondeo eco-cerion...kupowalam u grabci,wiec wszystko odbylo sie profesjonalnie i bez problemow. prostownica jest mala i lekka, szybko sie nagrzewa, dobrze sunie pod wlosach, w ogole ich nie wyrywa, co zdazalo sie nagminnie w innych prostownicach...efekt prostowania jest zadowalajacy, ale nie powalil mnie na kolana. ale to wina moich wlosow a nie prostownicy jak bede miala chwile, to wrzuce fotki przed i po. aha, rozmawialam z fryzjerem i powiedzial,ze aby wlosy sie nie puszyly trzeba po pasmach przejezdzac naprawde wolniutko...
lilly_rose jest offline  
Stary 2008-04-15, 12:23   #4120
magda785
Rozeznanie

GG do magda785
Dot.: Re: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW/szczegoly

Ja mam Remingtona Professionel PR 5000 dalam za nia 250zl razem z kuferkiem i klip[sikami jest bardzo dobra ale juz w 2 miesiace po wizycie u fryzjera przestaje tak dobrze dzialac, bo mi szybciutko gestnieja wloski

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline  
Stary 2008-04-15, 12:56   #4121
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
mam juz moja tondeo eco-cerion...kupowalam u grabci,wiec wszystko odbylo sie profesjonalnie i bez problemow. prostownica jest mala i lekka, szybko sie nagrzewa, dobrze sunie pod wlosach, w ogole ich nie wyrywa, co zdazalo sie nagminnie w innych prostownicach...efekt prostowania jest zadowalajacy, ale nie powalil mnie na kolana. ale to wina moich wlosow a nie prostownicy jak bede miala chwile, to wrzuce fotki przed i po. aha, rozmawialam z fryzjerem i powiedzial,ze aby wlosy sie nie puszyly trzeba po pasmach przejezdzac naprawde wolniutko...
i wlosy musza byc w dosc dobrej kondycji. jezeli sa przesuszone, po farbowaniach to nie ma co oczekiwac efektu jak z reklamy nawet po Tondeo
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-04-15, 13:08   #4122
lilly_rose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
i wlosy musza byc w dosc dobrej kondycji. jezeli sa przesuszone, po farbowaniach to nie ma co oczekiwac efektu jak z reklamy nawet po Tondeo
niestety moje sa w kiepskiej kondycji - mam burze lsuchych okow, wiec nie oczekiwalam cudow,ale jestm zadowolona z efektow
lilly_rose jest offline  
Stary 2008-04-15, 17:38   #4123
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
tak mi fryzjerka prostowała gamą i efekt był jak z reklamy ale sama nie daje rady tak wyprostowac, no trudno ale jest dobrze

Cytat:
hmmm toś mnie teraz zakręciła totalnie bo jak dotąd z tego co czytałam wnioskowałam że ga.ma lepsza niż klasyczne tondeo
to mając do wydania ok 300 zł (może być z hakiem) najbardziej polecacie klasyczne tondeo? (jeśli tak, to jaki model?)
gama to taka troche podróbka tondeo, ale ja nie widze większej różnicy, tyle ze zamiast dokładac do tondeo mozesz wziąsć jakis bajer do gamyniewiem ja bym zainwestowała w turmaliny
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-15, 19:02   #4124
girl96
Zadomowienie

Dot.: Prostownica

Cytat:
Przeczytaj choc kilka storn watku,a przekonasz sie,ze nie warto kupowac prostownicy w Tesco,czy innym Auchanie-oferowany tam sprzet naprawde nie jest profesjonalny i mozesz zrobi nim krzywde swoim wloskom. A 150zl to znowu nie tak malo i w tej cenie mozesz na allegro dostac np. prostownice Wahl Cutek, czy WIGO <oferowane takze przez hurtownie fryzjerskie>, a jesli trafisz na promocje to i Efalocka...
Jesli jednak koniecznie chcesz kupic prostownice w zwyklym sklepie to wybierz,ktorys z modeli Remingtona
Dzięki bardzo za pomoc
girl96 jest offline  
Stary 2008-04-15, 19:10   #4125
girl96
Zadomowienie

Dot.: PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Poszperałam na allegro i wyczaiłam coś takiego-- http://allegro.pl/item342908804_nano...emp.html#photo

Co sadzicie? Cz któraś może z Was ja miała?
girl96 jest offline  
Stary 2008-04-15, 19:33   #4126
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Poszperałam na allegro i wyczaiłam coś takiego-- http://allegro.pl/item342908804_nano...emp.html#photo

szkoda kasy
lepiej zaoszczędz i kup remingtona za 85 zł, a jak masz to dołóz na game
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-15, 20:50   #4127
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
ga.am to jakby podfirma tondeo-ten sam producent. Kiedys wiecej osob kupowalo ga.me bo jakosc byla podoba,a ceny nizsze,teraz to sie troszke zmienilo. Wypuszczono wiecej modeli ga.my z roznymi udoskonaleniami i ceny tez poszly w gore...
a moze wybierz jakis model ga.my i jakis tondeo i napisz do sklepu internetowego,ktory by ci doradzili? a pozniej sie zastanowisz co kupic...

Cytat:
Dzięki bardzo za pomoc
nie ma za co

Cytat:

Cytat:
szkoda kasy
lepiej zaoszczędz i kup remingtona za 85 zł, a jak masz to dołóz na game
Ale czemu szkoda kasy? wigo ma calkiem porzadne prostownice z tego co sie orientuje...sprzedawane sa w hurtowniach fryzjerskich i z tego co mi wiadomo jest to calkiem przyzwoity sprzet,wiec powinny sprawdzac sie lepiej niz remington...

moze ktoras wizanka ma/miala/ uzywala prostownice WIGO i sie wypowie,jak sie spisuje?
Stary 2008-04-15, 20:53   #4128
lilly_rose
Raczkowanie

a skad wiecie,ze gama i tondeo to to samo?? bo ja slyszlam,ze gama to wloskiej firmy a tondeo niemieckiej...
lilly_rose jest offline  
Stary 2008-04-15, 20:54   #4129
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
ga.am to jakby podfirma tondeo-ten sam producent. Kiedys wiecej osob kupowalo ga.me bo jakosc byla podoba,a ceny nizsze,teraz to sie troszke zmienilo. Wypuszczono wiecej modeli ga.my z roznymi udoskonaleniami i ceny tez poszly w gore...
a moze wybierz jakis model ga.my i jakis tondeo i napisz do sklepu internetowego,ktory by ci doradzili? a pozniej sie zastanowisz co kupic...

Ale czemu szkoda kasy? wigo ma calkiem porzadne prostownice z tego co sie orientuje...sprzedawane sa w hurtowniach fryzjerskich i z tego co mi wiadomo jest to calkiem przyzwoity sprzet,wiec powinny sprawdzac sie lepiej niz remington...

moze ktoras wizanka ma/miala/ uzywala prostownice WIGO i sie wypowie,jak sie spisuje?
z tego co pamietam to Tondeo bazuje na technologii Ga.Ma a nie odwrotnie

a co do Wigo: dziewczyny sobie chwalily prostownice tej firmy, ale jak zeszla powloka cermiczna i ukazala sie blacha to zmienily zdanie

tych osob bylo troche na tym forum
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-04-15, 22:37   #4130
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to Tondeo bazuje na technologii Ga.Ma a nie odwrotnie

a co do Wigo: dziewczyny sobie chwalily prostownice tej firmy, ale jak zeszla powloka cermiczna i ukazala sie blacha to zmienily zdanie

tych osob bylo troche na tym forum
hmm,ja kiedys slyszlaam,ze Ga,Ma to "filia" <nie wiem ja to sie fachowo okresla-element koncernu?> Tondeo na Wlochy. Stad inna nazwa firmy,ale czesci niby tego samego producenta. Ale moge sie mylic,bo niestety informacji o firmie nie udalo mi sie znalezc,a na stronie z historia tondeo tez o ga.mie nie ma nic wspomniane...

a skoro opinie o wigo byly niezbyt przychylne to sie wycofuje...
Stary 2008-04-15, 22:49   #4131
nisiaq
Zadomowienie

Cytat:
kurde, ależ kupno "głupiej" prostownicy może człowieka doprowadzić do skraju wytrzymałości

więc wczoraj napisałam do Grabci z pytaniem o firmę, ogólnie odradziła mi Babylissa z moich propozycji (czyli tondeo i gama)

dziś napisałam szczegółowo, podając te oto modele:

1) farouk chi44
2) Ga.ma PROSTOWNICA CERAMICZNA Z AKTYWNĄ LASEROWĄ JONIZACJĄ
3) Ga.ma Model:CP3M LIT (z turmalinami)
4) Tondeo
CERION ACTIVE
5)
CERAMICZNO - TURMALINOWA PROSTOWNICA TONDEO SOLINGEN
6)
CERAMICZNO - TURMALINOWA PROSTOWNICA TONDEO SOLINGEN Z AKTYWNĄ LASEROWĄ JONIZACJĄ

(sorki za rozmiary i czcionę ale kopiuję ze strony pro sprzętu i nie wszystko da się zmienić)

odpowiedź Grabci:
"Zdecydowanie najlepsza to farouk i to pod każdym względem. Jest najbezpieczniejsza dla włosów, wytwarza jako jedyna tzw „wilgotne cieplo” dzieki czemu wlosy po prostowaniu sa duzo miększe niż po innych prostownicach. Rewelacyjnie prostuje i jest praktycznie bezawaryjna."
no i zgłupiałam do reszty, bo np Iwona200 nie była zachwycona faroukiem.. i myślałam jednak o Ga.mie, bo niby te wszystkie bajery
Jeeejciu

Ja wiem co zrobię. Wyliczankę jakąś

nisiaq jest offline  
Stary 2008-04-16, 10:43   #4132
jennifer777
Wtajemniczenie

Dziewczyny pomocy!
Dzisiaj spaliła mi sie prostownica za chwile musze zamowic nową, po przeczytaniu waszych postów zdecydowałam się na tondeo lub game.
Mam włosy średniej grubości, podatne na falowanie, prostuje codziennie,więc chce zainwestować w dobry sprzęt.
Zastanawiam się nad:

1.http://allegro.pl/item337396474_pros...ma_gratis.html

2.http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html

3. http://www.allegro.pl/item336545850_...jonizacja.html
4.

http://www.allegro.pl/item333029828_...grabcia78.html
Stary 2008-04-16, 14:43   #4133
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

nie ma za co

Jennifer
jak masz cienkie włosy to wez regulacja, a jak grube to turmaliny

temu ze z wigo schodzi powłoka, mojej kolezance zeszła, a prowtowałam kiedys nia włosy (nie tym modelem) i musze powiedziec ze dosc opornie jezdziła po włosach;/

Nisiaq
ja ci nie powiem bo fauroka nigdy nie testowałam
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-04-16, 16:12   #4134
jennifer777
Wtajemniczenie

Juz jestem prawie zdecydowana, ale mam po raz ostatni prośbe o pomoc
Ta:
http://www.allegro.pl/item345294175_...ndeo_hit_.html
czy ta:

http://www.allegro.pl/item340989699_...grabcia78.html

Dodam ze zawsze prostowałam włosy na temp 200, raczej nie uzywalam tej regulacji, zawsze na maxa
Stary 2008-04-16, 16:17   #4135
girl96
Zadomowienie

No to jak w końcu uważacie z tą prostownicą z Wigo? Chciałabym ją zamówić, ale już sama nie wiem co wybrać. Jest jak na dzień dzisiejszy okropnie duży wybór, ale ja zanadto nie szastam kasą, a chciałabym coś bardzo dobrego. Pomóżcie!
girl96 jest offline  
Stary 2008-04-16, 16:18   #4136
girl96
Zadomowienie

Wkleję jeszcze raz link -->http://allegro.pl/item342908804_nano...emp.html#photo
girl96 jest offline  
Stary 2008-04-16, 16:29   #4137
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Juz jestem prawie zdecydowana, ale mam po raz ostatni prośbe o pomoc
Ta:
http://www.allegro.pl/item345294175_...ndeo_hit_.html
czy ta:

http://www.allegro.pl/item340989699_...grabcia78.html

Dodam ze zawsze prostowałam włosy na temp 200, raczej nie uzywalam tej regulacji, zawsze na maxa
sama ciagle się zastanawiam ale na Twoim miejscu wybrałabym ta drugą. A i na pro sprzęcie (czyli w sklepie grabci) jest ona za 259
Stary 2008-04-16, 16:41   #4138
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
sama ciagle się zastanawiam ale na Twoim miejscu wybrałabym ta drugą. A i na pro sprzęcie (czyli w sklepie grabci) jest ona za 259
Dziękuje za odp
No właśnie za tą pierwszą przemawia to ze gwarancja jest na 24 miesiace,jest ceramiczno-turmalinowa i ma jakies tam nano cząsteski srebra, natomiast ta 2 ma regulację temp(ktorej pewnie bym i tak nie uzywała, bo zawsze daje na maxaale ta 2 grzeje do 220 a ta 1 do 200 stopni. Jeju ale mętlik w głowie, a dzisiaj musze zalicytować,zeby mi jutro wysłali ehh
Stary 2008-04-16, 17:33   #4139
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuje za odp
No właśnie za tą pierwszą przemawia to ze gwarancja jest na 24 miesiace,jest ceramiczno-turmalinowa i ma jakies tam nano cząsteski srebra, natomiast ta 2 ma regulację temp(ktorej pewnie bym i tak nie uzywała, bo zawsze daje na maxaale ta 2 grzeje do 220 a ta 1 do 200 stopni. Jeju ale mętlik w głowie, a dzisiaj musze zalicytować,zeby mi jutro wysłali ehh
a jakie masz włosy? bo dziewczyny nie pisały raczej zeby na 220 stopni prostowaly..
Stary 2008-04-16, 18:01   #4140
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje za odp
ja bym wzięłą drugą, bo ta tondeo z jonizacja...
a ona nie ma turmalinów tylko jonizacje
Mirelkaaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości