Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-10, 12:08   #4711
miskaa5
Rozeznanie

Prostownice

Chciałabym sobie kupić prostownicę ceramiczną Euromax. Należy ona do tańszych prostownic, lecz nie mam mocno pofalowanych włosów, tylko są troche końcówki powywijane i mam nadzieje, że taka wystarczy Czy ona mocno niszczy włosy??? Jakie kosmetyki stossować do ich pielegnacji??? Jak narazie to stosuje balsam prostujący Nivea, tak średnio pomaga no ale zły nie jest w sumie to zależy od dnia mam nadzieje, że prostownica bedzie lepsza mam zamiar na zmiane ukladac fryzure: na codzien balsamem a od czasu do czasu prostownica Czy to dobrze? Mniej mi się wtedy zniszcza włosy? Co sądzicie na ten temat? Może inną zamówić? Mam mętlik w głowie...proszę o pomoc

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-10 o 18:08 Powód: zmniejszenie pisowni,bo az gryzlo po oczach.
miskaa5 jest offline  
Stary 2008-07-10, 16:19   #4712
amona
Przyczajenie

Dot.: Prostownice

jeśli balsam nivea nie skutkuje, co mnie nie dziwi, polecam kosmetyki stosowane przez profesjonalistów, w niektórych salonach można takie zakupić, nie są dużo droższe ale na pewno skuteczniejsze, co do prostownicy, skoro mówisz że falują Ci się końcówki to może warto je potraktować suszarką i okrągłą szczotką niz prostownicą, na pewno uzyskasz bardziej naturalny efekt, a prostownica zawsze się przyda
amona jest offline  
Stary 2008-07-10, 18:12   #4713
kaska222
Moderator

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

miskaa5- watek Twoj polaczylam z watkiem zbiorczym

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-07-10, 20:08   #4714
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amona Pokaż wiadomość
jeśli balsam nivea nie skutkuje, co mnie nie dziwi, polecam kosmetyki stosowane przez profesjonalistów, w niektórych salonach można takie zakupić, nie są dużo droższe ale na pewno skuteczniejsze, co do prostownicy, skoro mówisz że falują Ci się końcówki to może warto je potraktować suszarką i okrągłą szczotką niz prostownicą, na pewno uzyskasz bardziej naturalny efekt, a prostownica zawsze się przyda
to nie wątek o kosmetykach

Cytat:
Napisane przez miskaa5 Pokaż wiadomość

Chciałabym sobie kupić prostownicę ceramiczną Euromax. Należy ona do tańszych prostownic, lecz nie mam mocno pofalowanych włosów, tylko są troche końcówki powywijane i mam nadzieje, że taka wystarczy Czy ona mocno niszczy włosy??? Jakie kosmetyki stossować do ich pielegnacji??? Jak narazie to stosuje balsam prostujący Nivea, tak średnio pomaga no ale zły nie jest w sumie to zależy od dnia mam nadzieje, że prostownica bedzie lepsza mam zamiar na zmiane ukladac fryzure: na codzien balsamem a od czasu do czasu prostownica Czy to dobrze? Mniej mi się wtedy zniszcza włosy? Co sądzicie na ten temat? Może inną zamówić? Mam mętlik w głowie...proszę o pomoc
lapiej remingtona za 85

Cytat:
Napisane przez Milunia150 Pokaż wiadomość
Ja mam prostownice Philips HP 4669. Wyprostuje i po 2 godzinach nie ma znaku prostowania.
Dałam za nią 220zł.!
Żałuje, że ją kupiłam, dołożyłabym z 50zł i miałabym prawdziwą profesionalną prostownice...
potwierdzam szkoda kasy na tą prostownice

Cytat:
O prostownicę mi chodziło;D mam nadzieje, że jeśli bede używać odżywek ochronnych to nie bedzie tak źle z moimi włosami moje obawy wynikaja z tego, że moja koleżanka kupiła sobie prostownicę-była ona metalowa i ciągle prostowała sobie włosy mimo tego, że sie niszczyły, próbowalam jej to jakos wybić z glowy, ale jakos mi to nie wychodzilo;/ nie dosc, że jej sie straszne siano zrobilo to jej jeszcze włosy zaczely sie lamac i nawet troche wypadac;/ dlatego sie boje ale cos z moimi włosami zrobic musze bo nie moge nad nimi zapanowac a ta z garniera jest dobra? Znasz jeszcze może jakieś albo ktoś inny?
kazda prostownica zniszczy włosy i nie ma cudów tyle ze metelowe to juz tragedia

Cytat:
Napisane przez jusren Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym uzyskac od Was poradę. Zastanawiam się nad kupnem prostownicy. Mam włosy do ramion i zapuszczam...nie sa kręcona, ale maja skłonnosci do wywijania się. Zastanawiam się nad tą prostownicą Philips 4669
http://www.allegro.pl/item390221735_...669_190w_.html
Zastanawiałam się również nad prostownicą firmy Babyliss Pro, która ma szerokosść płytek 38mm, ale nie wiem czy do moich nie za długich i wycieniowanych włosów z grzywką nie jest za "gruba". Do wydania mam góra 170 złotych.
pozdr jusren
wyszukiwarka nie gryzie a philips to straszne dno

Cytat:
Napisane przez niechcemiecemaila Pokaż wiadomość
Ale z czego? Z loków, czy z mojej prostownicy?
Jestem zadowolona z obu rzeczy
Prostownica kosztowała ok. 150zł ale dobrze prostuje.
Tylko teraz używam rzadko , więc nie wiem czy niszczą się włosy .
Ale jak używałam przed prostowaniem odżywki bez spłukiwania , to się nie niszczyły.
Ale osobiście teraz wolę loki .
napewno sie niszczyły bo to wkoncu prostownica

Cytat:
Napisane przez niechcemiecemaila Pokaż wiadomość
Jak się boisz o zniszczenie włosów , używaj odżywek pielęgnacyjnych i odbudowujących a przed prostowaniem specjalnej ochronnej. Są takie balsamy , spraye . Np z Garnier Fructis . Czy jak to sie pisze Ja mam mocno falowane włosy i mam prostownice BrAuna professional . Ale coraz częściej zdarza mi się użyć pianki do włosów i uformować loki
i tak zniszczenia będą i tak

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Mam Efalocka Champ i jestem bardzo zadowolona Kupilam u Grabci na allegro, jednak początkowo strasznie wyrwała włosy Myslę sobie, ze cos nie tak, potem zaobserwowalam że płytki krzywo się schodzą i oddalam, dostałam nową. A ta to CUDO Nie przepala moich juz i tak zniszczonych końcówek, włosy lśnią i nawet te na karku, które mają skłonność do wywijania się, są proste. Polecam
jakie masz porównanie do innych prostownic?
Cytat:
wyszukiwarka nie gryzie
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-10, 20:12   #4715
assiula61
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Witam! Pytanie dotyczące prostownic do włosów.
Chciałabym mieć choć od czasu do czasu gładkie i proste włosy. Mam w swoim zbiorze 2 prostownice: jedną całkiem zwyczajną, najtańszą, drugą BaByliss'a.
Obia nie prostują wcale włosów!!!!
Jakie prostownice są wg. was the best?

Ja używam prostownicy z firmy Łucznik, i jestem z niej bardzo zadowolona , po za tym nie niszczy włosów
assiula61 jest offline  
Stary 2008-07-10, 20:36   #4716
miskaa5
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez amona Pokaż wiadomość
Okragla szczotka dobra mysl a prostownica na pewno sie przyda
miskaa5 jest offline  
Stary 2008-07-10, 20:53   #4717
morfea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez assiula61 Pokaż wiadomość
Ja używam prostownicy z firmy Łucznik, i jestem z niej bardzo zadowolona , po za tym nie niszczy włosów
I może jeszcze je odżywia ? Każda prostownica niszczy włosy, tylko w różnym stopniu
Stary 2008-07-10, 20:54   #4718
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez assiula61 Pokaż wiadomość
najgorsze prostownica jaka miałam tak mi zniszczyła włosy ze płakac mi sie chce, a jaki krótki efekt,;/
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-11, 10:38   #4719
gaga87
Zakorzenienie

Moja prostownica Babyliss sie zepsula wiec pora kupic nowa.
Tylko pojawia sie pytanie JAKA?

Na allegro widze duuuzo tanich prostownic za 30zl - czy to moze byc dobre? Niby plytki ceramiczne i inne cuda, ale czy na pewno? Pewnie cena = jakosc :P
Z drugiej strony usmiechaja sie prostownice np. Wahl Cutek (moja fryzjerka takiej uzywala i efekt byl zadowalajacy).... Moze Wy mi pomozecie wybrac?

Mam wlosy za ramiona, sa grube, sztywne i geste. Niestety sa tez troche suche z natury i pusza sie, ale prostownica to niweluje (no i oczywiscie kosmetyki nawilzajace).

Dluga droga przedemna

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-11, 10:56   #4720
Nicola_17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość

Na allegro widze duuuzo tanich prostownic za 30zl - czy to moze byc dobre? Niby plytki ceramiczne i inne cuda, ale czy na pewno? Pewnie cena = jakosc :P
Z drugiej strony usmiechaja sie prostownice np. Wahl Cutek (moja fryzjerka takiej uzywala i efekt byl zadowalajacy).... Moze Wy mi pomozecie wybrac?

Mam wlosy za ramiona, sa grube, sztywne i geste. Niestety sa tez troche suche z natury i pusza sie, ale prostownica to niweluje (no i oczywiscie kosmetyki nawilzajace).

Dluga droga przedemna
ile pieniędzy chcesz wydać na prostownicę? te tanie to straszne badziewia.. i bardzo niszczą włosy! mogłaś przejrzeć kilka ostatnich stron i wtedy byś wiedziała.. ale jak już chcesz cos tańszego to remingtona za ok 85zł..
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:01   #4721
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nicola_17 Pokaż wiadomość
ile pieniędzy chcesz wydać na prostownicę? te tanie to straszne badziewia.. i bardzo niszczą włosy! mogłaś przejrzeć kilka ostatnich stron i wtedy byś wiedziała.. ale jak już chcesz cos tańszego to remingtona za ok 85zł..
wlasnie przegladam Ale ten watek jest strasznie dlugi wiec zanim znajde konkretna informacje to troszke czasu zajmie

Ile chce przeznaczyc... do 150zl powiedzmy...

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:03   #4722
Nicola_17
Raczkowanie

Cytat:
wlasnie przegladam Ale ten watek jest strasznie dlugi wiec zanim znajde konkretna informacje to troszke czasu zajmie

no to w tej cenie to najlepszym zakupem bedzie ten remington.. bo babylissy strasznie sie psuja... chyba, ze dolozylabys 58zł i mialabys juz profesjonalna prostownice marki GAMA. własnie duzo wizazanek je zachwala.. ja też polecam bo sama mam tej marki
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:47   #4723
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
no to w tej cenie to najlepszym zakupem bedzie ten remington.. bo babylissy strasznie sie psuja... chyba, ze dolozylabys 58zł i mialabys juz profesjonalna prostownice marki GAMA. własnie duzo wizazanek je zachwala.. ja też polecam bo sama mam tej marki
wlasnie moj Babyliss sie zapsul, tzn kabel nie laczy i przy wtyczce i przy prostownicy... Kiedys kupowalam ja za 120zl, teraz jej wartosc jest polowe nizsza, a mam wrazenie, ze z czasem przestala byc wystarczajaca na moje wlosy... No i plytki aktualnie nie sa juz biale, a takie.. brazowawe...

Niestety na chwile obecna az tyle pieniazkow przeznaczyc nie moge...

No to na chwile obecna zastanawiam sie nad:
http://www.allegro.pl/show_item.php?...a%3E%3C%2Fi%3E (Tu ze wzgledu na oceny w KWC i cene)
http://www.allegro.pl/item395305965_...owy_model.html (czy to ta, o ktorej mowisz? )
http://www.allegro.pl/item395788121_...1_wroclaw.html

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-11, 11:54   #4724
Nicola_17
Raczkowanie

Cytat:
wlasnie moj Babyliss sie zapsul, tzn kabel nie laczy i przy wtyczce i przy prostownicy... Kiedys kupowalam ja za 120zl, teraz jej wartosc jest polowe nizsza, a mam wrazenie, ze z czasem przestala byc wystarczajaca na moje wlosy... No i plytki aktualnie nie sa juz biale, a takie.. brazowawe...

http://www.allegro.pl/show_item.php?...a%3E%3C%2Fi%3E (Tu ze wzgledu na oceny w KWC i cene)
http://www.allegro.pl/item395305965_...owy_model.html (czy to ta, o ktorej mowisz? )
nie jestem pewna co to modelu tego remingtona .. ale wydaje mi się, że to jest ten
http://allegro.pl/item395305965_pros...owy_model.html może jak któraś wizażanka będzie pamietała to Ci napisze.
a swoją drogą to odradzam Holdena, ponieważ sama go mialam, z początku nawet nieźle prostował, ale potem to miałam po nim straszne siano, włosy bardzo krótko były proste.. a poza tym to wyrywał mi włosy
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline  
Stary 2008-07-11, 12:08   #4725
852
Raczkowanie

gaga87: Holden odpada.
http://www.allegro.pl/item395305965_...del.html#photo
Tą miałam, chwaliłam ją w tym wątku parę stron wstecz.

http://www.allegro.pl/item395788121_...law.html#photo
Tej za 135 osobiście nie znam, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Polecałabym Ci Remingtona za 88zł + jakiś dobry preparat do prostowania włosów i na pewno będziesz zadowolona
852 jest offline  
Stary 2008-07-11, 13:49   #4726
gaga87
Zakorzenienie

Nicola_17 dziekuje bardzo za pomoc i rady Raczej krzywdy bym moim wlosom nie chciala zrobic, bo wiem, ze niejedna osoba takie wlosy (grube i w miare zdrowe) chcialaby miec

w takim razie z Holdena zrezygnuje, skoro tak mowicie.

852 Tobie rowniez dziekuje piszesz w czasie przeszlym, ze mialas - zmienilas na jakas inna, czy moze sie zepsula?

Zostaja mi te 2 Remingtony, ten drozszy ma bardzo dobre opinie na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19144
tylko teraz pytanie, czy efekt bedzie inny (lepszy), dzieki temu teflonowi i turmalinowi? Hmm sama nie wiem...

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-11, 13:54   #4727
852
Raczkowanie

Spaliła mi się bo przewód nie łączył w środku prostownicy- nie dałam do naprawy tylko dalej nią prostowałam. Służyła mi 3 lata Teraz mam Ga.mę z regulacją temperatury i jestem zadowolona
852 jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:05   #4728
Nicola_17
Raczkowanie

Cytat:
Nicola_17 dziekuje bardzo za pomoc i rady Raczej krzywdy bym moim wlosom nie chciala zrobic, bo wiem, ze niejedna osoba takie wlosy (grube i w miare zdrowe) chcialaby miec

852 Tobie rowniez dziekuje piszesz w czasie przeszlym, ze mialas - zmienilas na jakas inna, czy moze sie zepsula?

tylko teraz pytanie, czy efekt bedzie inny (lepszy), dzieki temu teflonowi i turmalinowi? Hmm sama nie wiem...
skoro ten droższy remington ma też dobre opinie to możesz się na niego skusić właśnie turmaliny są dla tych, którzy mają grube i geste włosy.. sama mam z turmalinami tylko GAMĘ i jest ok
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:14   #4729
eelka
Przyczajenie

Witam,
czy może ktoś z Was wie ile ok. kosztują te prostownice:Ga.ma, tondeo Fauroka GHD.
eelka jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:20   #4730
Nicola_17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
Witam,
czy może ktoś z Was wie ile ok. kosztują te prostownice:Ga.ma, tondeo Fauroka GHD.
poczytaj kilka stron wątku.. wejdź na allegro... kosztują one w przedziale 200-400zł zależy jakie modele
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:20   #4731
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
nie jestem pewna co to modelu tego remingtona .. ale wydaje mi się, że to jest ten
http://allegro.pl/item395305965_pros...owy_model.html może jak któraś wizażanka będzie pamietała to Ci napisze.
a swoją drogą to odradzam Holdena, ponieważ sama go mialam, z początku nawet nieźle prostował, ale potem to miałam po nim straszne siano, włosy bardzo krótko były proste.. a poza tym to wyrywał mi włosy
Ja tez miałam Holden, wrazenia takie jak Nicola17

Cytat:
Witam,

wystarczy wejsc na allegro Ghd kosztuje okolo 120 funtów( tej mozesz nie znaleźć na all)
Lynn jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:24   #4732
eelka
Przyczajenie

Czy ga.ma bedzie najlepszym wyborem z tych pozostałych prostownic. I czy decydujac sie na ga.me zwracac uwage na konkretne modele czy to juz jest bezróżnicy.
eelka jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:32   #4733
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Czy ga.ma bedzie najlepszym wyborem z tych pozostałych prostownic. I czy decydujac sie na ga.me zwracac uwage na konkretne modele czy to juz jest bezróżnicy.
Ga.ma jest najlepsza, a o modelach mozesz tu poczytać. Niemal na kazdej stronie sie pojawia info o tym
Lynn jest offline  
Stary 2008-07-11, 14:48   #4734
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
skoro ten droższy remington ma też dobre opinie to możesz się na niego skusić właśnie turmaliny są dla tych, którzy mają grube i geste włosy.. sama mam z turmalinami tylko GAMĘ i jest ok
Wlasnie te turmaliny mnie chyba przekonuja. Zreszta TZ powiedzial, ze on placi wiec chyba skusze sie na ta drozsza

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-11, 19:15   #4735
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

Dluga droga przedemna
Cytat:
Cytat:

Cytat:
Cytat:

Cytat:
Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
gaga87: Holden odpada.
http://www.allegro.pl/item395305965_...del.html#photo
Tą miałam, chwaliłam ją w tym wątku parę stron wstecz.

http://www.allegro.pl/item395788121_...law.html#photo
Tej za 135 osobiście nie znam, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Polecałabym Ci Remingtona za 88zł + jakiś dobry preparat do prostowania włosów i na pewno będziesz zadowolona
Cytat:

na początek o remingtonie i gamie jest pisane na kazdej str wątku więc wystarczyło poczytac i nie ma sensu znajdowac na siłe droższych prostownic
gama 208 i drozej albo remington 85 i tylko tyle...
tak to ten model
a moze spalił sie kabel babylissa bo owijałas naokoło prostownicy
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-11, 19:18   #4736
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Witam,
Cytat:
poczytaj kilka stron wątku.. wejdź na allegro... kosztują one w przedziale 200-400zł zależy jakie modele
Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja tez miałam Holden, wrazenia takie jak Nicola17

wystarczy wejsc na allegro Ghd kosztuje okolo 120 funtów( tej mozesz nie znaleźć na all)
to pytanie było głupie wystarczy wejsce na all albo w google wpisac i juz ceny wyskakują
Cytat:
Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ga.ma jest najlepsza, a o modelach mozesz tu poczytać. Niemal na kazdej stronie sie pojawia info o tym
dokładnie

Cytat:
Wlasnie te turmaliny mnie chyba przekonuja. Zreszta TZ powiedzial, ze on placi wiec chyba skusze sie na ta drozsza
ja bym radziła tą tańszą
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-11, 19:21   #4737
diablica9
Raczkowanie

A co sądzicie o prostowniach Farouka? Planuję kupić jedną na allegro:
http://allegro.pl/item398132162_pros...kosmetyki.html
albo
http://allegro.pl/item395925124_faro..._nowa_usa.html

Fryzjerka mi robiła chyba którąś z tych ale nie jestem pewna którą dokładnie, bo podała tylko firme a reszte skojarzyłam po wyglądzie.
Ma ktoś ją? Opłaca się kupić? (Nie znalazłam recenzji na KWC)

EDIT: A tak swoją drogą, może warto by zrobić tutaj porządek? Jeśli ktoś jest nowy i dosłownie nie siedzi w tym wątku to straszne jest przeglądanie 140 podstron w celu znalezienia opinii o szukanej prostownicy? Można by pogrupować jakoś te opinie, bo na serio to szukanie jest uciążliwe...

diablica9 jest offline  
Stary 2008-07-11, 19:52   #4738
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o prostowniach Farouka? Planuję kupić jedną na allegro:
http://allegro.pl/item398132162_pros...kosmetyki.html
albo
http://allegro.pl/item395925124_faro..._nowa_usa.html

Fryzjerka mi robiła chyba którąś z tych ale nie jestem pewna którą dokładnie, bo podała tylko firme a reszte skojarzyłam po wyglądzie.
Ma ktoś ją? Opłaca się kupić? (Nie znalazłam recenzji na KWC)

EDIT: A tak swoją drogą, może warto by zrobić tutaj porządek? Jeśli ktoś jest nowy i dosłownie nie siedzi w tym wątku to straszne jest przeglądanie 140 podstron w celu znalezienia opinii o szukanej prostownicy? Można by pogrupować jakoś te opinie, bo na serio to szukanie jest uciążliwe...
jest taka opcja jak przeszukaj wątek
o fauroku dziewczyny pisały i sobie chwaliły natomiast która lepsza to niewiem ale ja bym chyba kupiła 1 bo ta to jakaś nowość
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-11, 20:34   #4739
diablica9
Raczkowanie

Przepraszam, nie mam czasu na zbyt częste wizyty na wizażu i nie zauważyłam jeszcze tej opcji :/

diablica9 jest offline  
Stary 2008-07-11, 22:35   #4740
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie mam czasu na zbyt częste wizyty na wizażu i nie zauważyłam jeszcze tej opcji :/
teraz juz wiesz
Mirelkaaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości