Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-11, 22:42   #4741
gaga87
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelko a mozna wiedziec dlaczego wybralabys raczej ta tansza? Czy jest ona az tak dobra, ze ta druga lepsza nie bedzie? a te turmaliny i teflon? Bo glownie to mnie bardziej przekonuje do tej drozszej, ale tak naprawde to takie wybieranie w ciemno i na podstawie czyichs opinii, bo rzadko kiedy ktos wyprobuje 2 prostownice miedzy ktorymi wybieramy...

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-12, 09:56   #4742
diablica9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
teraz juz wiesz

Mirelko dziękuję, bardzo ułatwiłaś mi sprawę

Chciałam Was dziewczyny zapytać, czy to możliwe, żeby na stronie farouka prostownica kosztowała około 700 zł, a na allegro ta sama tylko 300-400 zł? Nie wiem sama czy to nie jakiś bubel... Moja fryzjerka też kupiła w tej dużo większej cenie.

diablica9 jest offline  
Stary 2008-07-12, 10:15   #4743
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość

Chciałam Was dziewczyny zapytać, czy to możliwe, żeby na stronie farouka prostownica kosztowała około 700 zł, a na allegro ta sama tylko 300-400 zł? Nie wiem sama czy to nie jakiś bubel... Moja fryzjerka też kupiła w tej dużo większej cenie.
Wydaje mi sie, ze tak.
Przeciez ceny w sklepie i na allegro znacznie sie roznia, podobnie tutaj, wiadomo ze producent sprzeda taniej.

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-12, 10:38   #4744
olenkaaa18
Przyczajenie

babyliss Wet N'Dry 2170E

polecam
olenkaaa18 jest offline  
Stary 2008-07-12, 13:12   #4745
ghamra85
Raczkowanie

Witam kochane wizażanki.
Po długiej lekturze wątku ( nie dałam rady wszystkich 140 str., ale troche tych str. przeczytałam) wnioskuję, że prostownica gama jest najczęściej polecana. Jakoś wyskubałabym te 200zł tylko piszecie tu, że dla włosów cienkich lepsza jest z regulacją. Czyli ta gama za 208zł odpada? Nie wiem już sama co robić, w sumie wydać 200zł i nie mieć tej najodpowiedniejszej mi jakoś nie pasuje(czy nie będzie taka zła?), ale dać o 50zł więcej tez nie mam jak. Doradźcie...Pozdrawiam.
ghamra85 jest offline  
Stary 2008-07-12, 13:55   #4746
eelka
Przyczajenie

Witam,
co sądzicie o Remingtonie PR 5000, moze ktos z Was miał tą prostownice i moze sie na ten temat wypowiedziec, bardzo zalezy mi na czyjejs opini. Czytałam o niej na KWC ma dobre opinie , ale były też inne modele które też nie miały gorszych.
eelka jest offline  
Stary 2008-07-13, 13:50   #4747
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Mirelko a mozna wiedziec dlaczego wybralabys raczej ta tansza? Czy jest ona az tak dobra, ze ta druga lepsza nie bedzie? a te turmaliny i teflon? Bo glownie to mnie bardziej przekonuje do tej drozszej, ale tak naprawde to takie wybieranie w ciemno i na podstawie czyichs opinii, bo rzadko kiedy ktos wyprobuje 2 prostownice miedzy ktorymi wybieramy...
teflon niszczy włosy, a drozsze nie zawsze oznacza lepsze a remingtonów raczej nie polecam opróćz tego jednego modelu

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość

nmzc możliwe

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze tak.
Przeciez ceny w sklepie i na allegro znacznie sie roznia, podobnie tutaj, wiadomo ze producent sprzeda taniej.

Cytat:
Napisane przez olenkaaa18 Pokaż wiadomość
babyliss Wet N'Dry 2170E

polecam
nie akpuje wklejasz fotke i polecasz może coś wiecej? właściwie to babylissy są ok, sama miałam ale wole dołożyć kilka zł i mieć game

Cytat:
Napisane przez ghamra85 Pokaż wiadomość
Witam kochane wizażanki.
Po długiej lekturze wątku ( nie dałam rady wszystkich 140 str., ale troche tych str. przeczytałam) wnioskuję, że prostownica gama jest najczęściej polecana. Jakoś wyskubałabym te 200zł tylko piszecie tu, że dla włosów cienkich lepsza jest z regulacją. Czyli ta gama za 208zł odpada? Nie wiem już sama co robić, w sumie wydać 200zł i nie mieć tej najodpowiedniejszej mi jakoś nie pasuje(czy nie będzie taka zła?), ale dać o 50zł więcej tez nie mam jak. Doradźcie...Pozdrawiam.
masz az tak cienkie włosy?

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
Witam,
co sądzicie o Remingtonie PR 5000, moze ktos z Was miał tą prostownice i moze sie na ten temat wypowiedziec, bardzo zalezy mi na czyjejs opini. Czytałam o niej na KWC ma dobre opinie , ale były też inne modele które też nie miały gorszych.
najlepszy jest ten za 85
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-13, 16:28   #4748
doriss
Raczkowanie

Jaka prostownica?

Witam. Mam grube, geste, podatne i takie tempe wlosy. Strasznie sie mnie nie sluchaja, kazdy w inna strone... Gdzieniegdzie sie zakreca. Jak umyje je na noc, to rano od razu musze uczesac je w kitka bo inaczej nie ma mowy o wyjsciu z domu... postanowilam wiec kupic sobie prostownice. Jaka bedzie najlepsza dla mojego typu wlosow? Dodam jeszcze, ze lubie dlugo pospac, rano kazda minuta w lozku jest dla mnie wazna, wiec to prostowanie nie ukrywam, ze powinno zajmowac mi jak najmniej czasu.

Z gory dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz i pomoc przy wyborze prostownicy.
Pozdrawiam.
doriss jest offline  
Stary 2008-07-13, 16:32   #4749
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Jaka prostownica?

jest wielki watek na temat prostownic, poczytaj, naprawde warto.

przed zalozeniem kolejnego watku, prosze skorzystaj z wyszukiwarki

łącze watki
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-07-13, 18:25   #4750
ghamra85
Raczkowanie

No jak byłam u fryzjera to powiedziała, że mamtakie cieniutkie i rzadziutkie włosy...rzadkie to może i są ale czy aż takie cienkie to nie wiem. Mirelkaaa co radzisz? Prostuję włosy codziennie i dlatego chcę mieć dobra prostownicę, bo teraz mam taki bubel za 50zł i już widać efekty. Oprócz tego, dopiero teraz kupiłam kosmetyk wzmacniający włosy, który stosuję przed prostowaniem...I dlatego chciałąbym tą gamę, żeby już nie katować tak włosów, a prostownice mam teraz bez regulacji. To tu się dowiedziałam, ze jak cienkie to warto w reg. zainwestować.
ghamra85 jest offline  
Stary 2008-07-13, 19:21   #4751
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
No jak byłam u fryzjera to powiedziała, że mamtakie cieniutkie i rzadziutkie włosy...rzadkie to może i są ale czy aż takie cienkie to nie wiem. Mirelkaaa co radzisz? Prostuję włosy codziennie i dlatego chcę mieć dobra prostownicę, bo teraz mam taki bubel za 50zł i już widać efekty. Oprócz tego, dopiero teraz kupiłam kosmetyk wzmacniający włosy, który stosuję przed prostowaniem...I dlatego chciałąbym tą gamę, żeby już nie katować tak włosów, a prostownice mam teraz bez regulacji. To tu się dowiedziałam, ze jak cienkie to warto w reg. zainwestować.
jak możesz odżałowac ta kase to wez tą game a jak juz serio nie masz to babyliss, tylko licz sie z tym, ze to prostownice awaryjne...
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-13, 19:23   #4752
eelka
Przyczajenie

Witam,
"Mirelkaaa" ta prostownica remingtona, która polecasz to model S 5002?
eelka jest offline  
Stary 2008-07-13, 20:24   #4753
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Witam,
"Mirelkaaa" ta prostownica remingtona, która polecasz to model S 5002?
tak dokładnie CS 5002
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-13, 20:30   #4754
eelka
Przyczajenie

Cytat:
tak dokładnie CS 5002
dzieki za odp.

Prostownica ceramiczna jonizująca 25mm, GA-MA, co sądzicie o niej.Pisało na jej temat dużo pozytywnego na KWC,

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-13 o 22:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
eelka jest offline  
Stary 2008-07-13, 20:51   #4755
852
Raczkowanie

Cytat:
Prostownica ceramiczna jonizująca 25mm, GA-MA, co sądzicie o niej.Pisało na jej temat dużo pozytywnego na KWC,
Nie chcem być niemiła, ale jak się cofniesz to się dowiesz co o niej sądzimy.
Było już tyle o niej pisane, że na jaką stronę nie wejdziesz to będzie o niej jakaś wzmianka.
P.S. "Wyszukiwarka nie gryzie", jak już powiedziała kiedyś któraś z wizażanek
852 jest offline  
Stary 2008-07-13, 22:25   #4756
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki za odp.
nmzc

Cytat:
Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Było już tyle o niej pisane, że na jaką stronę nie wejdziesz to będzie o niej jakaś wzmianka.
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-14, 07:37   #4757
justynazofia
Przyczajenie

a ja już mam swoją prostownicę. remingtona s9901. kupiłam w anglii za funtów 20 a u nas można ją dostać za 240 zł;D ale mam pytanie.. najlepszy środek do prostowania. jeśli jest taki wątek to proszę pomóżcie mi znaleźć bo coś nie umiem. jaki środek polecacie?
justynazofia jest offline  
Stary 2008-07-14, 07:38   #4758
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
jak możesz odżałowac ta kase to wez tą game a jak juz serio nie masz to babyliss, tylko licz sie z tym, ze to prostownice awaryjne...
ga.ma bardzo dobra jest
iwona200 jest offline  
Stary 2008-07-14, 08:51   #4759
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie ma sensu powtarzać to samo na każdej stronie

Cytat:
Napisane przez justynazofia Pokaż wiadomość
a ja już mam swoją prostownicę. remingtona s9901. kupiłam w anglii za funtów 20 a u nas można ją dostać za 240 zł;D ale mam pytanie.. najlepszy środek do prostowania. jeśli jest taki wątek to proszę pomóżcie mi znaleźć bo coś nie umiem. jaki środek polecacie?
Jest osobny , obszerny wątek poświęcony kosmetykom do prostowania + opinie na KWC.
Lynn jest offline  
Stary 2008-07-14, 09:50   #4760
ghamra85
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny za pomoc . Biorę tą gamę za 208zł. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrawiam.
ghamra85 jest offline  
Stary 2008-07-14, 10:05   #4761
852
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki dziewczyny za pomoc . Biorę tą gamę za 208zł. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrawiam.
Dobry wybór
852 jest offline  
Stary 2008-07-14, 10:07   #4762
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justynazofia Pokaż wiadomość
jest osobny wątek o kosmetykach poczytaj

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
ga.ma bardzo dobra jest

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie ma sensu powtarzać to samo na każdej stronie

Jest osobny , obszerny wątek poświęcony kosmetykom do prostowania + opinie na KWC.

Cytat:
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-14, 10:12   #4763
Lynn
Zakorzenienie

Ja za tydzien wezme w łapki moją Ga.me z turmalinami. Oczywiście napiszę wyczerpującą opinię tutaj
Lynn jest offline  
Stary 2008-07-14, 11:38   #4764
lenucha78
Przyczajenie

Witam,
Jestem przed zakupem prostownicy (oczywiście przejrzałam posty od maja), mam gęste włosy za ramiona, raczej średnio grube, nie chcę wydawać dużej kwoty myślę do ok 100-150zł gdyż będę używać prostownicy ok raz w tygodniu to jest max.
Mirelkaaa ostatnio polecasz prostownice remingtona CS5002 a we wcześniejszych postach czytałam, że polecałaś s2013, coś pomyliłam? która z nich jest lepsza? Wiem też, ze lepiej kupić prostownice o większej mocy te maja zaledwie 35 W i 50 W, maja siostra ma BaBylissa C69 o mocy 250 W!!, używałam jej i wystarczyło przejechać raz dwa razy po kosmku włosów i był wyprostowany niestety nie stac mnie na nią , czy taki sam efekt uzyskam po remingtonie?
Zależy mi by w krótkim czasie wyprostowała mi włosy i efekt utrzymał się ze 2 dni
Doradźcie dziewczyny bo już się zastanawiam ponad miesiąc
lenucha78 jest offline  
Stary 2008-07-14, 11:46   #4765
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenucha78 Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem przed zakupem prostownicy (oczywiście przejrzałam posty od maja), mam gęste włosy za ramiona, raczej średnio grube, nie chcę wydawać dużej kwoty myślę do ok 100-150zł gdyż będę używać prostownicy ok raz w tygodniu to jest max.
Mirelkaaa ostatnio polecasz prostownice remingtona CS5002 a we wcześniejszych postach czytałam, że polecałaś s2013, coś pomyliłam? która z nich jest lepsza? Wiem też, ze lepiej kupić prostownice o większej mocy te maja zaledwie 35 W i 50 W, maja siostra ma BaBylissa C69 o mocy 250 W!!, używałam jej i wystarczyło przejechać raz dwa razy po kosmku włosów i był wyprostowany niestety nie stac mnie na nią , czy taki sam efekt uzyskam po remingtonie?
Zależy mi by w krótkim czasie wyprostowała mi włosy i efekt utrzymał się ze 2 dni
Ja nie mam porównania, nie używałam nigdy Remingtona. Wiem jedynie jak sie sprawują bazarowe, Holden oraz Wahl Cutek. W kazdym razie, jakąkolwiek prostownicę kupisz, warto zainwestować w dobry kosmetyk do prostowania włosów i nieobciązający lakier.
Lynn jest offline  
Stary 2008-07-14, 12:36   #4766
Mirelkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenucha78 Pokaż wiadomość
Witam,
polecam ją jak już ktoś koniecznie musi mieć reg, ale to juz jak ktos serio musi i nie ma wiecej kasy lepsza ta tansza
Mirelkaaa jest offline  
Stary 2008-07-14, 16:51   #4767
eelka
Przyczajenie

Mam takie pytanko: czy prostownice ga.ma mozna dostac tylko w sklepie fryzierskim. Dzisiaj byłam w 10 sklepach i nigdzie nie znalazłam własnie tej firmy. nawet z remingtonem było cieżko, znalazłam jeden ale kosztował az 219 zł był z elektroniczna regulacją. co sądzicie warto kupic tego remingtona drogi on ale nie mam co zrobic bo tylko on jeden był, chyba za tą cene kupiłabym tez ga.me wolałabym ale co zrobic?
eelka jest offline  
Stary 2008-07-14, 16:56   #4768
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa
teflon niszczy włosy, a drozsze nie zawsze oznacza lepsze a remingtonów raczej nie polecam opróćz tego jednego modelu
A ten droższy miałaś?
Nie podważam oczywiście Twojej wiedzy, ani tego co napisałaś, ale jak to w takim razie jest? Producent twierdzi, ze jest tam potrojna ochrona - 1/3 tej ochrony zapewniac ma wlasnie teflon. Wiec producent mowi, ze teflon ochrania, a faktycznie on niszczy wlosy?

Za pozno przeczytalam Twoja wypowiedz o tym teflonie i zamowilam ta prostownice. Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje... zreszta opinie na KWC sa obiecujace. Zobaczymy jak to bedzie

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2008-07-14, 17:00   #4769
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Mam takie pytanko: czy prostownice ga.ma mozna dostac tylko w sklepie fryzierskim. Dzisiaj byłam w 10 sklepach i nigdzie nie znalazłam własnie tej firmy. nawet z remingtonem było cieżko, znalazłam jeden ale kosztował az 219 zł był z elektroniczna regulacją. co sądzicie warto kupic tego remingtona drogi on ale nie mam co zrobic bo tylko on jeden był, chyba za tą cene kupiłabym tez ga.me wolałabym ale co zrobic?
tak oraz w internecie
Lynn jest offline  
Stary 2008-07-14, 17:16   #4770
Nicola_17
Raczkowanie

Cytat:
to możesz zamówić sobie Gamę np. na allegro.. i wydaje mi się, że Cię to nawet taniej wyniesie niż zakup w sklepie fryzjerskim
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości