Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-08-10, 14:58   #511
beoneself
Zakorzenienie

Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez annfas
z tego co ja wiem to roznia sie one plytkami, champ ma pelnoceramiczne, i ma jeszcze wkladki jonizujace, ktore zapobiegala puszeniu i elektryzowaniu sie wlosow, ale generalnie prostuje tak samo
Więc warto inwestować więcej w Champa, czy szczególnej różnicy nie będzie? To takie ważne, czy płytki są pełnoceramiczne czy tylko powlekane? =)
beoneself jest offline  
Stary 2005-08-10, 15:07   #512
annfas
Zakorzenienie

ja wlasnie przed chwila zamowilam sobie mastera, bylam sklonna dolozyc do champa, ale stwierdzilam ze skoro efekt jest ten sam to nie bede dokladala

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2005-08-10, 19:50   #513
Olllka
Raczkowanie

to lepszy w koncu Flat Champ czy Master??
Olllka jest offline  
Stary 2005-08-10, 21:04   #514
Nierika
Zadomowienie

Wyglada na to, ze jeszcze zadna z forumowiczek Flat Champa nie ma...
Nierika jest offline  
Stary 2005-08-10, 21:46   #515
annfas
Zakorzenienie

jak juz mowilam glowna roznica jest to ze master ma plytki pelnoceramiczne, a prostuje tak samo

annfas jest offline  
Stary 2005-08-11, 12:50   #516
motylek00
Raczkowanie

witajcie dziewczyny ja posiadam od jakiegos czasu EFALOCK Flat Champ i z czystym sumieniem moge wam te prostownie polecic. Wloski po niej sa prosciutkie, miekkie i blyszczace i trzymaja sie do nastepnego mycia. Dzieki jonizacji nie elektryzuja sie,a nawet pod wplywem wilgoci nie skrecaja mi sie co mialo miejsce gdy uzywalam prostownicy takiej za 50 zł. Daje super efekty ale nie wiem jakie daje Master bo nie uzywalam i nie moge porownac.
motylek00 jest offline  
Stary 2005-08-11, 13:21   #517
Nierika
Zadomowienie

Lubie swojego Flat Mastera, ale Flat Champem bym nie pogardzila .
Nierika jest offline  
Stary 2005-08-11, 18:18   #518
juhu84
Raczkowanie

Question Dot.: Efalock boska prostownica

i co ja mam kupic babyiss pro czy efalock flat master. bje sie ze ta druga bedzie miala za male plytki i za dlugo bede prostowac moja bujna fryzure
juhu84 jest offline  
Stary 2005-08-12, 10:59   #519
KENZO
Rozeznanie

Thumbs up Prostownica jonizująca PHILIPS

Dziewczyny czy ktoras z was ma moze prostownice jonizujaca z philipsa,co o niej sadzicie? Ja ja zakupilam za 299 zl i mysle ze jest dobra
KENZO jest offline  
Stary 2005-08-12, 14:11   #520
sebek...
Przyczajenie

Question Dot.: Efalock boska prostownica

Dobra.. to teraz ja o coś się zapytam Mam włosy "średnie"- czyli powinienem sobie kupić coś wąskiego Czy ten "Efalock Flat Finger" będzie odpowiedni? Chyba, że są lepsze- ale warunek jest taki, że muszą być wąskie płytki. Będę wdzięczny za odpowiedź.. Pozdrawiam
sebek... jest offline  
Stary 2005-08-12, 20:50   #521
Olllka
Raczkowanie

no ja tesh mam półdługie włoski, ale prostowałam ostatnio Flat Masterem i tesh było ok noo aa to jush zależy od Ciebie i od finansóff :P aa o ile sie nie myle Flat Finger ma wąskie płytki :P pozdrawiam
Olllka jest offline  
Stary 2005-08-12, 22:18   #522
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez juhu84
i co ja mam kupic babyiss pro czy efalock flat master. bje sie ze ta druga bedzie miala za male plytki i za dlugo bede prostowac moja bujna fryzure
ja mam Mastera i nie ma zbyt wąskich płytek-swoje włosy prostuję w niecałe 10 minut, włosy siostry (bardzo gęste i grube) w niecały kwadrans.

agabil1 jest offline  
Stary 2005-08-12, 22:28   #523
annfas
Zakorzenienie

aguś mam juz swojego mastera jest super

annfas jest offline  
Stary 2005-08-13, 09:53   #524
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

a ja wam wszystkim szczerze polecam prostownice WIGO - mam ta szersza bo posiadam dosc dlugie wloski jest swietna - ale najlepsza wlasnie do dlugich wloskow

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2005-08-13, 19:12   #525
effulla
Zakorzenienie

Talking Dot.: Efalock boska prostownica

Zamówiłam sobie przez jakąś stornke internetową Efalocka Flat Mastera........!!!!!!!!!! !! JESTEM ZDECYDOWANA I BARDZO HAPPY!
Stary 2005-08-13, 20:58   #526
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez annfas
aguś mam juz swojego mastera jest super
świetnie jesteś zadowolona?

effulla , mam nadzieję ,że efekty Cię zadowolą

agabil1 jest offline  
Stary 2005-08-13, 22:05   #527
annfas
Zakorzenienie

Cool Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez agabil1
świetnie jesteś zadowolona?
no pewnie ze zadowolona a wyobrazasz sobie ze mogloby byc inaczej

annfas jest offline  
Stary 2005-08-15, 15:59   #528
ignite
Przyczajenie

ja mam champa ...zakupilam niedawno i zaplacilam za niego 246zl. (udalo mi sie pojejsc ta prostownice troszke taniej na allegro). Jestem baardzo z niej zadowolona...wyprobowalam wlosy jak tylko dostalam ja do reki, nie uzywajac zadnego plynu do prostowania wlosow i musze przyznac, ze spisala sie idealnie, teraz < poki sobie nie kupie jakiegos specjalnego srodka do prostowania, tak zeby ochronic wlosy przed temperatura > prostuje na jedwabiu profisilk, i musze przyznac ze champ spisuje sie naprawde na medal, wlosy sa gladkie, nie elektryzuja sie, sa miekkie i przyjemne w dotyku...mysle ze jesli poszukacie na allegro, to champa uda wam sie kupic poprzez licytacje taniej....niestety nie mam porownania z masterem, poniewaz widzialam ja tylko na zdjeciu ...ale mysle, ze warto zainwestowac w champa...ja z poczatku tez troszke marudzilam ze wzgledu na cene, tak teraz nie zamienilabym jej na zadna inna
ignite jest offline  
Stary 2005-08-15, 16:03   #529
ignite
Przyczajenie

sory za ewentualne literowki zdarza mi sie to bardzo czesto niestety
ignite jest offline  
Stary 2005-08-15, 16:21   #530
ignite
Przyczajenie

Ale..ale ...dodam jeszcze jedna rzecz moze - bo chyba tez z tym jest najwiecej klopotu przy wyborze - fakt, champ ma plytki pelnoceramiczne...master z tego co niejedna osoba mowila <ta od ktorej kupowalam prostownice tez potwierdzila, gdy zapytalam, jak to wlasciwie z tym jest > tylko powlekane ceramika ...jednak efalock produkuje profesjonalny sprzet, tak jak wiele innych...gdzie srednio prostownicy uzywa sie kilka razy dziennie, dlatego tez firma ktora produkuje taki sprzet ma swoje metody powlekania, coby produkt byl trwaly i dobrej jakosci < moze jakies wyjatki sie zdarzaja, bo tez cudownego srodka pewnie nie ma >, tak tez powiedziala mi ta osoba od ktorej kupilam ta prostownice, tak wiec moje zdanie jest takie, ze obie sa prqawdopodobnie rownie dobre...choc champ jest dodadkowo wyposazony w dysze jonowe i grzebyczek co jeszcze ulatwia sprawe ...ale jakiegokolwiek bedzie wasz wybor przy kupnie, to mysle ze zly raczej nie bedzie pozdro
ignite jest offline  
Stary 2005-08-16, 21:10   #531
Olllka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ignite
Ale..ale ...dodam jeszcze jedna rzecz moze - bo chyba tez z tym jest najwiecej klopotu przy wyborze - fakt, champ ma plytki pelnoceramiczne...master z tego co niejedna osoba mowila <ta od ktorej kupowalam prostownice tez potwierdzila, gdy zapytalam, jak to wlasciwie z tym jest > tylko powlekane ceramika ...jednak efalock produkuje profesjonalny sprzet, tak jak wiele innych...gdzie srednio prostownicy uzywa sie kilka razy dziennie, dlatego tez firma ktora produkuje taki sprzet ma swoje metody powlekania, coby produkt byl trwaly i dobrej jakosci < moze jakies wyjatki sie zdarzaja, bo tez cudownego srodka pewnie nie ma >, tak tez powiedziala mi ta osoba od ktorej kupilam ta prostownice, tak wiec moje zdanie jest takie, ze obie sa prqawdopodobnie rownie dobre...choc champ jest dodadkowo wyposazony w dysze jonowe i grzebyczek co jeszcze ulatwia sprawe ...ale jakiegokolwiek bedzie wasz wybor przy kupnie, to mysle ze zly raczej nie bedzie pozdro
aa moglabym dostać linka na allegro (od tej osoby co kupowałaś swojego Champ'a ) bylabym bardzo wdzieczna
Olllka jest offline  
Stary 2005-08-16, 21:50   #532
koziorozec
Przyczajenie

Dzisiaj spędziłam kilka godzin czytając wszystkie opinie na temat prostownic.Na poczatku mialam mętlik w głowie, ale zdecydowalam sie na efalock flat champ (do końca nie wiem czy ma płytki z ceramiki czy tylko pokryte,bo raz pisze ze całe z ceramiki a raz,że nie?). Teraz wlasnie licytuje na allegro, ale jak mi sie nie uda to w gre wchodzi jeszcze babyliss pro 35mm (bo z waszych opinii wynika,że obie są najlepsze do grubych, długich włosów)Czy macie moze porównanie miedzy tymi 2? i czy ktos może napisac jak to jest w 100% z tymi płytkami?

będę wdzięczna za jakies informacje
koziorozec jest offline  
Stary 2005-08-16, 21:51   #533
maggino13
Przyczajenie

Dot.: RE:NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WLOSOW

hej Maja! jakimi modelami dysponujesz i w jakiej cenie? czekam na odp maggino13@wp.pl
pozdrawiam
maggino13 jest offline  
Stary 2005-08-16, 21:51   #534
maggino13
Przyczajenie

jeśli to wogóle jeszcze aktualne............
maggino13 jest offline  
Stary 2005-08-16, 22:01   #535
annfas
Zakorzenienie

efalock flat champ na pewno ma plytki pełnoceramiczne, pokryte ceramika ma efalock flat master

annfas jest offline  
Stary 2005-08-16, 22:03   #536
ignite
Przyczajenie

do koziorozec: tak champ ma pelnoceramiczne plytki na 150 % ...tak jak mowilam przez licytacje mozesz nawet troszku taniej go kupic...o babyliss tez nie wiem nic ....kiedys mialam pozyczona z tej firmy< albo to jakas podroba byla, bo wygladala raczej na taka kioskowa > i byla straszna ...choc z serii pro kobietki z tego co czytalam sobie je chwala .....jak dla mnie champ rzadzi

do Olllka: http://allegro.pl/show_item.php?item=60658957 proszem ..ja u tej pani kupilam niedawno calkiem 2 dni i masz prostownice w domu choc kobietka mieszka na drukim koncu Polski.

i jeszcze dodam od siebie ....jesli ktorakolwiek osobke namowilam przez przypadek na champa i nie sprawdzila sie jej, to moze mnie skopac wirtualnie i nawrzucac ...przyjme kazdy cios, bo ja recze za nia glowa <oj chyba jestem stronnicza juz ;D >....choc wiem ze to nie tani wydatek i jesli jakas kobietka jeszcze moze byc zalezna od rodzicow...to inne prostownice tansze, powlekane ceramika tez sie moga sprawdzic...oczywiscie profesjonalne ...wiem ze whal cutek-moja przyjaciolka ja ma jest zadowolona na allegro jest za 140 zl a to link jesli ktoras chcialaby sobie sprawdzic http://allegro.pl/show_item.php?item=60645300
ignite jest offline  
Stary 2005-08-16, 22:04   #537
ignite
Przyczajenie

znaczy mieszka na drugim koncu Polski w stosunku do mojego miejsca zamieszkania hueh
ignite jest offline  
Stary 2005-08-16, 22:11   #538
annfas
Zakorzenienie

tez wątek jest z grudnia 2004, a tak poza tym to powinien sie znajdowac na targowisku a nie tutaj, tagie rzeczy tam sie załatwia, dlatego zamykam...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2005-08-26 o 09:19
annfas jest offline  
Stary 2005-08-16, 22:20   #539
ignite
Przyczajenie

przepraszam za te moje wszystkie bledy gramatyczno -stylistyczne ...niestety, jesli pisze szybko robie ich mase , dlatego tez czyta sie mnie tak jak sie czyta heuh ... na przyszlosc postaram sie poprawic estetyke
ignite jest offline  
Stary 2005-08-16, 23:19   #540
ignite
Przyczajenie

jesli chodzi o babylissa, pozyczonego od znajomej, o ktorym wspomnialam wyzej (mam nadzieje ze dobrze zalaczylo zdjecie) to same widzicie, ze to raczej tania kioskowa imitacja...badz tez starszy model do uzytku domowego i z profesjonalnymi prostowmicami babyliss'a nie ma raczej zbyt duzo wspolnego. Jedno jest pewne, czyms takim nie warto niszczyc wlosow, zwlaszcza jesli ktos ma cienkie i bardzo podatne na zniszczenie ...dobrz..to ja juz sie na dzisiaj ...jeszcze mam troszke pracy przed soba ...wiec pa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bl5.jpeg (101,8 KB, 102 załadowań)
ignite jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości