Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-10-29, 19:43   #751
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: Efalock boska prostownica

Ja tak wymieniłam Mastera na Champa i jestem bardzo zadowolona. Przynajmniej nie musze się martwić że mi powłoka bedzie schodzić ( a to jest bardzo wazne) a jesli chodzi o jonizator, ja narazie nie mam z nim zadnego problemu, a nawet gdyby kiedyś... to wtedy bedzie działał jak Master, który w ogóle nie posiada jonizatora.
madzia.a jest offline  
Stary 2005-10-30, 13:21   #752
Anulka14
Raczkowanie

Dot.: prostownice

Prostownice typu Efalock,Tondeo czy babyliss sa prostownicami profesjonalnymi dlatego ich ceny znacznie odbiegaja od cen p prostownic euroluxa. Jesli zależy Ci na kupnie takiej prostownicy która dzialalaby bez zazutów przez kilka dobrych lat to lepiej najpierw uzbierac a potem zainwestowac ta sporawa sumke w profesjonalna prostownice
Anulka14 jest offline  
Stary 2005-10-30, 13:28   #753
Anulka14
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Ja tak wymieniłam Mastera na Champa i jestem bardzo zadowolona. Przynajmniej nie musze się martwić że mi powłoka bedzie schodzić ( a to jest bardzo wazne) a jesli chodzi o jonizator, ja narazie nie mam z nim zadnego problemu, a nawet gdyby kiedyś... to wtedy bedzie działał jak Master, który w ogóle nie posiada jonizatora.
madzia.a chcialabym sie od ciebie dowiedziec kilku spraw zwiazanych z reklamacja na efalock flat master ktora zlorzylas u grabci78. Zanim ja to zrobie musze wiedziec kilka rzeczy
po pierwsze:
w jakim stanie byla twoja prostownica przed zlozeniem reklamacji chodzi mi o to czy ceramika byla calkowicie zdarta czy zaczynala sie zdzierac i bylo podobnie jak w moim przypadku czyli widac bylo dosc sporawe rysy
po drugie:
jak wygladal sam proces zamiany na champa( czy musialas placic za przesylke w obie strony chodzi tu o wyslanie grabci mastera i otrzymanie champa)
po trzecie:
czy dokumenty takie jak rachunek zakupu dolaczylas do paczki zwrotnej z prostownica efalock flat master?

to by bylo na tyle prosze odpowiedz na moje pytania mozesz w ten sam sposob w jaki ja ci je zadalam czyli przez wiadomosc prywatna lub na watku najlapsze prostownice napewno przeczytam
Anulka14 jest offline  
Stary 2005-10-30, 16:10   #754
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Anulko, już ci pisałam, że ceramika schodziła mi z krawędzi, wygladało to jak rysa. Nie było to duże (długie na 5 cm, a w najszerszym miejscu, szerokość wynosiła tylko 1.5 mm). Ceramika dopiero zaczynała się ździerać. Jesli chodzi o sama reklamcje, to najlepiej, żebyś zapytała się Grabci. Za przeyłke w obie strony płaci Grabcia, ja tylko zapłaciłam róznice w cenie między masterem a champem. Oczywiście wszystkie dokumenty związane z prostownica musisz przesłać razem z prostownicą.
madzia.a jest offline  
Stary 2005-10-30, 17:47   #755
patricja
Zadomowienie

Wahl

a czy ktoras z was moze mi cos powiedziec o prostownicy WAHL ?
patricja jest offline  
Stary 2005-10-30, 19:38   #756
beoneself
Zakorzenienie

Dot.: Wahl

Cytat:
Napisane przez patricja
a czy ktoras z was moze mi cos powiedziec o prostownicy WAHL ?
Chodzi Ci o Wahl Cutek? Jeśli tak, to zajrzyj koniecznie do wątku "najlepsze prostownice do włosów", na jednej z ostatnich stron było trochę na temat tej prostownicy.
Pozdr
beoneself jest offline  
Stary 2005-10-30, 20:40   #757
patricja
Zadomowienie

No tak ale tam jest tylko wspomniane i raczej tak ogólnie, ze ktos ma i cos mowi ze jest ok, a mi chodzi raczej o wypowiedz posiadaczki tego urządzenia i o szczerą wypowiedż co to jest tak na prawde warte.
patricja jest offline  
Stary 2005-10-31, 09:44   #758
Little_Shee
Zadomowienie

o qrcze przeraziłyście mnie teraz tym że ta powłoka schodzi no bo w końcu nie małą kasę kosztuje ta prostownica.....

moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline  
Stary 2005-10-31, 10:15   #759
Anulka14
Raczkowanie

drogie dziewczyny ktore posiadaly kiedys obie te prostownice:efalock flat master i champ powiedzcie mi prosze ktora oprocz tego ze 1 ma ceramiczne plytki i jonizator a 2 powloke ceramiczna i nie ma jozatora jest lepsza najbardziej chodzi mi o efekt prostych wlosow ktora lepiej prostowala wlosy.Bardzio mi na tym zalezy prosze pomozcie!!!W miom wypadku flat master dosonale radzil sobie z moimi wlosami:raczej proste wywijajace sie przy koncach
Anulka14 jest offline  
Stary 2005-10-31, 10:17   #760
Hellula
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez koteczka80
Chciałam jeszcze coś dopisać...Za prostownice Efalock zapłaciłam 240 zł(już z przesyłką) i kupiłam ją na allegro, ale zauważyłam niedawno, że można ją kupić za 220 zł na aukcji świstakAcha i poprzednim razem zapomniałam napisać co powiedziała mi profesjonalna fryzjerka o prostownicach.Powiedziała , że dobra prostownica to taka, która po przyłożeniu jej do pasma włosów i zaciśnięcia paruje(odparowuje włos)-wtedy dopiero można być pewnym tego że włosy będą dobrze wyprotowane i efekt utrzyma sie do następnego mycia a deszcze nie zazkodzi-będą po prostu nie do ruszenia.I taki efekt jest właśnie po użyciu Efalocka-paruje już na najniższym zakresie i uwierzcie, że włoski sa super prosciutkie aż do kolejnego mycia.
Za każdym razem jak przejżdżam dłonią po moich prościutkich włoskach czuje jak są gładziutkie i mięciutkie i wyglądają na zdrowe i lśniące. To nie prawda, że prostownice niszczą włosy, tj. nieprawda, że profesjonalne prostownice niszczą włosy-wystarczy po każdym myciu niezapominać o dobrej odżywce do włosów i nic im nie będzie sie działo (a odżywkę polecam m.in Pantene Pro V-Złota linia, intensywna regeneracja)...
właśnie zastanawiam się nad kupnem porządnej prostownicy... słyszałam,że masz Efalocka, tyko nie wiem czy champa czy mastera?a miałaś porównanie z babysittem pro i tondeo? bo nie wiem ktora wybrac a bardzo mi zależy żeby moje piórka wreszcie zamieniły się w proste i nie pierzące się włoski, pozdrawiam
Hellula jest offline  
Stary 2005-10-31, 11:22   #761
*majka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anulka14
drogie dziewczyny ktore posiadaly kiedys obie te prostownice:efalock flat master i champ powiedzcie mi prosze ktora oprocz tego ze 1 ma ceramiczne plytki i jonizator a 2 powloke ceramiczna i nie ma jozatora jest lepsza najbardziej chodzi mi o efekt prostych wlosow ktora lepiej prostowala wlosy.Bardzio mi na tym zalezy prosze pomozcie!!!W miom wypadku flat master dosonale radzil sobie z moimi wlosami:raczej proste wywijajace sie przy koncach
Moim skromnym zdaniem efalock flat master lepiej prostuje wlosy od champa.Moge to stwierdzic,bo mam je obie i uzywam flat mastera-champa kupilam,gdy oddawalam mastera do reklamacji.Po champie efekt prostych wlosow utrzymuje sie krocej i wlosy sa bardziej puszyste.
Pozdrawiam
Stary 2005-10-31, 11:46   #762
Nierika
Zadomowienie

Ja mam pytanie. Czy ktos ma porownanie Efalocka z Tondeo?

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline  
Stary 2005-10-31, 12:25   #763
ana82
Raczkowanie

GG do ana82

Cytat:
Napisane przez Nierika
Ja mam pytanie. Czy ktos ma porownanie Efalocka z Tondeo?
Ja mialam prostowane włosy masterem i tondeo.Wlasnie ta druga posiadam,jestem bardzo zadowolona,widzice roznice.Po masterze elektryzowaly mi sie wlosy i efekt byl krotszy niz przy stosowaniu prostownicy tondeo.Uwazam ze tak druga jest zdecydowanie lepsza(bynajmniej dla moich wlosow)
ana82 jest offline  
Stary 2005-10-31, 12:29   #764
ana82
Raczkowanie

GG do ana82

dodam,ze mam ta z regulacja temp.
ana82 jest offline  
Stary 2005-10-31, 13:02   #765
Angel_ek
Rozeznanie

A ja dołanczam do szczęśliwych posiadaczek Champ'a ! <jupi> Właśnie dzisiaj przyszło moje cudo i wybawienie Ja tam się cieszę bo miałam wcześniej zwykłą prostownice za 50 zł :/ i efekt był nie dość że marny to musiałam ją grzać ok. 40 minut żeby jakoś wyglądać. A teraz?! Myk myk szybko i bezboleśnie włoski tak zdrowo wyglądaja i błyszczą i są proste na minimalnej temp. [zalezy od włosa w sumie] ciekawe jak będą wyglądać jutro po myciu i nie prostowaniu, czy bardziej zniszczone? Mam włoski o jakich marzyłam
Chętnie wypróbowałabym Tondeo, ale finanse...
pozdrówka
Angel_ek jest offline  
Stary 2005-10-31, 13:09   #766
Nierika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ana82
dodam,ze mam ta z regulacja temp.
Dziekuje bardzo serdecznie za odpowiedz. Mnie na ta z regulacja temperatury nie stac. Jesli juz kupowalabym ta bez, bo tansza, chociaz troche mnie martwi to ze ona nie ma tej regulacji.

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline  
Stary 2005-10-31, 13:24   #767
Anulka14
Raczkowanie

Doszłam do wniosku ze jednak zareklamuje efalocka dopiero wtedy gdy ceramika bardzo sie zedrze a do tego czsu bede zbierac kaske na tondeo z regulacja temperatury i pelnoceramicznymi plytkami wole dodac jeszcze troche kasy i kupic cos naprawde pozadnego,bo z tego co slysze od was drogie wizazystki to tondeo jest o wiele lepsza prostownica o champa. Mysle ze za kilka miesiecy zanim sie skonczy gwarancja efalocka flat mastera uzbieram ta roznice w cenie dobrze ze chociaz nie bede musiala placic za przesylki w obie strony
Pzdrowionka i dzieki za rady
Anulka14 jest offline  
Stary 2005-10-31, 15:27   #768
ilonka18
Przyczajenie

Czy ktos już wypróbował suszarko-prostownice Rowenty?

Mam wielki dylemat, czy zakupić suszarko-prostownice, tą mowość na rynku, czy normalną prostowmicę.Chciałabym aby ktoś sie wypowiedział kto juz wypróbował ta suszarko-prostownice Rowenty, czy ona naprawde tak działa jak jest to pokazane na reklamie???zaznaczam ze nie mam włosów kreconych tylko falowane i niestety puszyste!!
ilonka18 jest offline  
Stary 2005-10-31, 15:30   #769
Ancik
BAN stały

GG do Ancik
Wink Dot.: Czy ktos już wypróbował suszarko-prostownice Rowenty?

Dołaczam się do tej wypowiedzi, równiez czekam na opinie na temat tej suszraki hah ten sam rodzaj włosów
Ancik jest offline  
Stary 2005-10-31, 15:50   #770
beata kam
Przyczajenie

Dot.: Czy ktos już wypróbował suszarko-prostownice Rowenty?

Również zastanawiam się nad zakupem tego "cud produktu">..
beata kam jest offline  
Stary 2005-10-31, 15:54   #771
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

a wiecie moze jaka jest tego CENA ??

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2005-10-31, 15:57   #772
pola'la
Przyczajenie

ok. 145,00 - widziałam w gazetce któregoś z marketów
pola'la jest offline  
Stary 2005-10-31, 17:02   #773
AP_niusia
Raczkowanie

Tez chcę sie czegoś dowiedzieć o tym cudeńku
Stary 2005-10-31, 18:10   #774
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Ja gdzieś czytałam,że kosztuje 200zł
Stary 2005-11-01, 10:03   #775
ila78
Rozeznanie

Wydaje mi sie, że ta suszarka, to nic innego jak tylko suszarka z grzebieniem na koncu, cos jak prostowanie na niego..
ila78 jest offline  
Stary 2005-11-02, 19:35   #776
hanusia
Raczkowanie

dziewczyny mam takie pytanko, czy jezeli ta ceramika sie zdziera to juz w ogole nie mozna uzywac prostownicy? a takie zwykle prostownice z czego maja te nakladki? chce kupic mastera, nie bede czesto uzywac, raz na jakis czas, raz na tydzien,raz na dwa tyg. , moze rzadziej, po prostu tylko czasem chce wyprostowac wloski by moc je rozpuscic, np. na jakas imprezke, myslicie ze tak szybko wobec tego ta ceramika mi nie zejdzie? i warto kupic ja?
hanusia jest offline  
Stary 2005-11-06, 10:07   #777
babel
Przyczajenie

Exclamation Prostownica PHILIPS HP4648

Czy ktoś używał prostownicy PHILIPS HP4648?Mam zamiar ja kupić, tylko nie wiem czy jest dobra.Proszę o opinie jaka jest i gdzie najtaniej i najlepiej ją kupić? Dzięki!
babel jest offline  
Stary 2005-11-06, 10:17   #778
Aga_ta22
Raczkowanie

Dot.: Prostownica PHILIPS HP4648

Cześć!! Ja mam tą prostownicę i jestem z niej baaaardzo zadowolona Bardzo szybko się nagrzewa, ma regulację temperatury i co najważniejsze po jej użyciu włosy są gładziutkie. Ja moją kupiłam w Media Markt za 250zł, a identyczną widziałam w innym sklepie AGD za 289zł. Tak więc ceny są naprawdę różne... pozdrawiam
Aga_ta22 jest offline  
Stary 2005-11-06, 10:22   #779
amo
SPAMER
Nieopłacona reklama

Ja również jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką tego cudownego urządzenia. Prostownica jest rewelacyjna!!! Kupiłam ją w Euro AGD za 230zł!!!
amo jest offline  
Stary 2005-11-06, 13:06   #780
babel
Przyczajenie

Dzięki bardzo!Na pewno ją kupię!Pozdrawiam!
babel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości