Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-10, 15:19   #2311
migotka1010
Zakorzenienie

GG do migotka1010
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

spoko, kazdy moze tak mowic, lepiej dolozyc te 40 zl, a potek kolejne 40 zl... jak mam przedzial pieniedzy 220 zl, nic wiecej i nie sztuka pokazac prostownice taka na ktora mnie stac nie bedzie, ale taka ktora moge sobie pozwolic kupic...
migotka1010 jest offline  
Stary 2007-09-10, 16:50   #2312
dag_86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Nie tyle,co negatywnego,ale po prostu nic.Sama miałam prostownicę z jonizacją - do tej pory nie mam pojęcia co to i jak działa na włosy.Koleżanka wymieniła ostatnio na nową właśnie z jonizacją i również nie widzi różnicy.Może kótraś z dziewczyn cos więcej wie,ale jak dla mnie to płacenie za nieistniejące ulepszenie.A mogłabyś mi wytłumaczyć,co to są te płytki turmalinowe?Co do nich,to słyszę same pozytywy,ale jeszcze nie usłyszałam jednego - co to
Sa prostownice z płytkami ceramicznymi albo turmalinowymi. Turmalinowe podobno sa lepsze - w sensie lepiej prostują ponoć i są bardziej trwałe niż ceramiczne... A co do tej jonizacj to ona domyka łuski włosa i znacznie zmniejsza elektryzowanie... tak mi pani z tics powiedziała
dag_86 jest offline  
Stary 2007-09-10, 17:18   #2313
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Ja wiem wiem,że turmaliny są lepsze,ale co to jest ta turmalina?Kamień z którego sa roboine płytki,materiał tak samo jak ceramiczne?

A ktoś ma jakieś 'przeciw' nt.Tondeo Active?
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-10, 17:19   #2314
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
spoko, kazdy moze tak mowic, lepiej dolozyc te 40 zl, a potek kolejne 40 zl... jak mam przedzial pieniedzy 220 zl, nic wiecej i nie sztuka pokazac prostownice taka na ktora mnie stac nie bedzie, ale taka ktora moge sobie pozwolic kupic...
To może poszukaj i pokaż sobie sama
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-10, 17:21   #2315
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Tak,chodzi o to,żebyś sobie odkładała przez nawet nastepne dwa miesiące i uzbierała potrzebne fundusze i z 220 zrobi Ci się 260 i znajdziesz coś dobrego.Nie opłaca się oszczędzać na włosach.Mówię Ci,ja zbieram od maja i dzisiaj spokojnie kupię sobie dobrą prostownicę.
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-10, 18:01   #2316
migotka1010
Zakorzenienie

GG do migotka1010

za 220 zl nie kupi sie dobrej prostownicy? owszem za wiecej sa lepsze a czy za taka kwote nie kupi sie juz cos lepszego?
migotka1010 jest offline  
Stary 2007-09-10, 18:14   #2317
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

No ja tam nie wiem,szukaj.Ja po prostu jestem na tym etpaie,ze waham sie miedzy dwiema,ktorych cena to ok 270zł.Tondeo ma jakąś dobrą na allegro za 235zł
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-10, 20:15   #2318
dag_86
Przyczajenie

Cytat:
Ja wiem wiem,że turmaliny są lepsze,ale co to jest ta turmalina?Kamień z którego sa roboine płytki,materiał tak samo jak ceramiczne?

A ktoś ma jakieś 'przeciw' nt.Tondeo Active?

znalazłam w wikipedi
"Turmaliny to szereg minerałów należących do grupy krzemianów. Oprócz szerlu, należą do minerałów rzadkich lub bardzo rzadkich.
Nazwa pochodzi od syngaleskiego turmali określającego zdolność do przyciągania, po podgrzaniu, popiołu z ognia."
To poprostu musi byc kamien z którego te płytki robia...
dag_86 jest offline  
Stary 2007-09-10, 20:19   #2319
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

no pa,jak zgadłam
Dzięki bardzo
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-11, 13:17   #2320
ashyn
BAN stały

Dot.: prostownica Eurolux-jaki model wybrać?

Wiecie może gdzie mogłabym kupić we wrocławiu prostownice efalock. Nie chciałabym kupywać w internecie.
ashyn jest offline  
Stary 2007-09-11, 14:26   #2321
DaisyD
Przyczajenie

ja tez dluuuugo sie meczylam z prostowaniem wlosow, az do momentu gdy znalazlam prostownicestarje firmy Łucznik kosztowala dokladnie 19.90 z ceramicznymi płytkami. Dziewczyny rewelacja, nie chcialo mi sie wierzyc ze to moze dzialac ale zaryzykowalam w koncu to 20zl a nie 200 i jest po prostu genialnie, nie ma regulacji temperatury ale nagrzewa sie w kilkanascie sekund i to tak ze latwo mozna sobie uszy poparzyc :P
DaisyD jest offline  
Stary 2007-09-11, 14:38   #2322
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez DaisyD Pokaż wiadomość
ja tez dluuuugo sie meczylam z prostowaniem wlosow, az do momentu gdy znalazlam prostownicestarje firmy Łucznik kosztowala dokladnie 19.90 z ceramicznymi płytkami. Dziewczyny rewelacja, nie chcialo mi sie wierzyc ze to moze dzialac ale zaryzykowalam w koncu to 20zl a nie 200 i jest po prostu genialnie, nie ma regulacji temperatury ale nagrzewa sie w kilkanascie sekund i to tak ze latwo mozna sobie uszy poparzyc :P
a z jakimi innymi prostownicami masz porownanie? i jak dlugo uzywasz tej?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-09-11, 14:54   #2323
kociaczek1989
Przyczajenie

tondeo-która

ja mam pytanko do YEDANNY-mozesz mi przeslać na maila fotki swoich włosów przed i po prostowaniu? ja sie waham miedzy tondeo active cerion i eco cerion.. może głupia obawa, ale mam wątpliwości czy active cerion bedzie miało wystarczającą temperature prostowania w eco cerion można ją podkręcić, więc może ta będzie lepsza.. Mój email-marlenab18@wp.pl

pozdrawiam
kociaczek1989 jest offline  
Stary 2007-09-11, 16:19   #2324
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma regulacji temperatury ale nagrzewa sie w kilkanascie sekund i to tak ze latwo mozna sobie uszy poparzyc :P
...i przy okazji włosy spalic
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-11, 16:46   #2325
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Ooj bez regulacji temperatury to bym za złotówkę nie wzięła,nawet z turmalinami
Moja siora ma niezłą prostownicę(znana firma na R?nie mogę sobie przypomnieć),al e nagrzewa się chyba do oporu,w końcu nie masz pojecia jak bardzo.
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-11, 16:57   #2326
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Ooj bez regulacji temperatury to bym za złotówkę nie wzięła,nawet z turmalinami
Moja siora ma niezłą prostownicę(znana firma na R?nie mogę sobie przypomnieć),al e nagrzewa się chyba do oporu,w końcu nie masz pojecia jak bardzo.
Ja tez nie mam oznaczonej regulacji ale przynajmniej sa kropki 1-4 i nie trzeba niepotrzebnie niszczyc włosow
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-11, 17:58   #2327
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

O!Remington'a ma.W którym nie ma niiiiiiiic.Po prostu grzeje i koniec,dobrze,że szybko prostuje włosy,bo jakby się tak grzała,to by chyba był jej samozapłon ;p
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-11, 20:42   #2328
XS-ka
Zadomowienie

(...)a co Panie myślą o tej prostownicy??

http://www.create.com.pl/cmq.php
XS-ka jest offline  
Stary 2007-09-11, 23:18   #2329
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
(...)a co Panie myślą o tej prostownicy??

http://www.create.com.pl/cmq.php
Mało słyszałam o firmie,a już w ogóle o modelu
Nie ryzykowałabym.Lepiej wziąć jakiś nieergonomiczny model znanej firmy,niekoniecznie drogi.A zapewnienie,że 'nadaje blasku' jest po prostu oczywistym dodatkiem w treści
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-12, 09:35   #2330
ashyn
BAN stały

Zastanawiam się na kupnem prostownicy i nie chciałabym kupić jakiegoś bubla. Jaką prostownice możecie mi polecić na 100% ?? Zeby szybko prostowała i efekt utrzymywał się do następnego mycia i żeby zbytnio nie niszczyla włosa.
ashyn jest offline  
Stary 2007-09-12, 10:37   #2331
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Po pierwsze - wysil się trochę - w KWC znajdziesz wiele informacji nt.prostownic
Po drugie przejrzyj poprzednią stronę,to trochę sobie namierzysz co i jak.
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-12, 14:30   #2332
karla_92
Zakorzenienie

A wiecie co powioduje ze powloka schodzi z płytek? Juz drugi raz mi sie to zdarzyło Raz juz musialam wymieniac prostownice, a teraz znowu zauwazylam ze powoli znowu zaczyna sie "mechacic" na samym dole Nie wiem moze to moja wina ale nie uzywam przed prostowaniem zadnych kosmetyków, poza tymi przeznacznonymi pod prostownice. No chyba ze moja siostra uzywa tylko mi nie mówi A możliwe zeby powloka schodzila od prostowania mokrch/wilgotnych włosow? Z tego co wiem moja kolezanka ktorej pozyczylam prostownice tak prostowala ze 2 razy i mi sie tez czasami zdarza prostowac mokre koncowki ale bardzo żadko A moze to wynika z tego ze płytki źle sie stykaja np. pod nieodpowiednim kątem i ocierają sie o siebie? Juz nie wiem co mam robic bo nie chce byc znowu 2 tyg bez prostownicy
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-12, 15:15   #2333
DaisyD
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a z jakimi innymi prostownicami masz porownanie? i jak dlugo uzywasz tej?
porownanie mam z prostownica bosh ktora podkradalam kolezance i jak dla mnie efekt jest taki sam. A tej uzywam od jakis 3 miesiecy.
DaisyD jest offline  
Stary 2007-09-12, 16:48   #2334
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

karla_92 wiem,że ogólnie od stosowania jakichkolwiek kosmetyków schodzi teflon(dobrze mówię,teflon tak?)
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-12, 18:37   #2335
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
karla_92 wiem,że ogólnie od stosowania jakichkolwiek kosmetyków schodzi teflon(dobrze mówię,teflon tak?)
...tak teflon+ceramika Szkoda ze niewiedzialam tego wczesniej zanim kupilam ten badziew Tylko ze wczesniej jak prostowalam bez zadnych kosmetykow (bo szampon i odzywka chyba sie nie licza) to i tak schodziła A u innych z tego co wiem jest nadal cała. Moze to jakas wadliwa seria czy co
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-12, 20:17   #2336
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
porownanie mam z prostownica bosh ktora podkradalam kolezance i jak dla mnie efekt jest taki sam. A tej uzywam od jakis 3 miesiecy.
czyli nie masz porownania z profesjonalnymi... bosh to nieprofesjonalna prostownica, slyszalam, ze bardzo przereklamowana, za cene bosha mozna kupic lepsza, wiele osob zwyczajnie przeplaca

Cytat:
nie od jakichkolwiek, ale tych do stylizacji wlosow robionych glownie na alkoholu i srodkach utrwalajacych: lakiery, pianki, zele, gumy, odzywki nawilzajace wlosy, jedwab-watpie
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-09-12, 22:03   #2337
Elittle
Raczkowanie

Polecam bardzo Efalock Flat Master... To najlepsza prostownica z jaką miałam do czynienia

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline  
Stary 2007-09-12, 22:13   #2338
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
Polecam bardzo Efalock Flat Master... To najlepsza prostownica z jaką miałam do czynienia
a z jakimi mialas do czynienia? ja ją odradzam, po niespelna roku uzytkowania zaczela sie zdrapywac farba ceramiczna mimo, ze prostownica reklamowana byla jako ceramiczna i zepsula sie regulacja temp. tondeo jest o niebo lepsze rowniez jezeli chodzi o efekt prostowania-bez porownania. ale i tak lepszy efalock niz te allegrowe "ceramiczne" za 30-40zl(żeby nie bylo-testowalam)
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-12, 22:18   #2339
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

truskawkowawiosna mówiłam o jakichkolwiek mając na myśli te nie do prostowania oraz do prostowania,bo wiem,że nawet 'prfesjonalne' potrafią doprowadzić do puszczenia dymku i schodzenia ceramiki i teflonu.
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-12, 22:19   #2340
Elittle
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a z jakimi mialas do czynienia? ja ją odradzam, po niespelna roku uzytkowania zaczela sie zdrapywac farba ceramiczna mimo, ze prostownica reklamowana byla jako ceramiczna i zepsula sie regulacja temp. tondeo jest o niebo lepsze rowniez jezeli chodzi o efekt prostowania-bez porownania. ale i tak lepszy efalock niz te allegrowe "ceramiczne" za 30-40zl(żeby nie bylo-testowalam)

Miałam do czynienia z wieloma, bo jestem maniakiem Znaczy maniakiem w sprawie włosów. Może trafiłam na jakąś wyjątkową?? W każdym razie polecam, używam ją ponad rok i jak na razie nie mogę narzekać. "Robię" też włosy moim przyjaciółkom i ciotkom i też ślicznie wychodzi...

Tak na marginesie: masz niesamowity podpis! Podoba mi się

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości