Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-12, 22:36   #2341
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Elittle Pokaż wiadomość
Miałam do czynienia z wieloma, bo jestem maniakiem Znaczy maniakiem w sprawie włosów. Może trafiłam na jakąś wyjątkową?? W każdym razie polecam, używam ją ponad rok i jak na razie nie mogę narzekać. "Robię" też włosy moim przyjaciółkom i ciotkom i też ślicznie wychodzi...

Tak na marginesie: masz niesamowity podpis! Podoba mi się
moze to dlatego, ze moje wlosy sa strasznie trudne do wyprostowanie, mimo, ze nie mam typowo kreconych, tylko tondeo eco cerion daje im rade blyskawicznie i efekt jest zadowalajacy

ale tak jak wspominalam, roznica miedzy "ceramicznymi" z allegro/marketu a tym efalockiem i tak jest jak niebo i ziemia, wiec mysle, ze wielu osobom efalock podpasuje, ale majac porowanie z tondeo stwierdzam ze T zdecydowanie lepsze:
-lzejsze, poreczniejsze, wygodniejsze w obsludze
-nie trzeba prostowac na maxa
-ceramika nie zlazi
-wlosy sa bardzo blyszczace
-ostatnio szlam przez drobny deszcz, wlosy o dziwo w domu byly proste i nie puszyly sie, wystarczylo przeczesac

a co do podpisu: to slowa z piosenki, a wlasciwie plyty kapeli Devil Doll, nie tylko liryki sa niesamowite, daje gwarancje, ze czegos podobnego nie slyszalas w zyciu
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-09-13, 13:43   #2342
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie od jakichkolwiek, ale tych do stylizacji wlosow robionych glownie na alkoholu i srodkach utrwalajacych: lakiery, pianki, zele, gumy, odzywki nawilzajace wlosy, jedwab-watpie
Czyli nawet jak wymienie to i tak bedzie schodzic A nie wiecie czy można zarządac zwrotu kasy jesli reklamuje sie juz ktorys raz z rzędu? Moja mama mowila mi ze po 3 reklamacjach mozna poprosic o kase ale nie wiem czy to prawda

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna mówiłam o jakichkolwiek mając na myśli te nie do prostowania oraz do prostowania,bo wiem,że nawet 'prfesjonalne' potrafią doprowadzić do puszczenia dymku i schodzenia ceramiki i teflonu.
To sie dobrze zapowiada
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-13, 19:04   #2343
migotka1010
Zakorzenienie

GG do migotka1010

Dzis przyszla mi Prostownica BABYLISS PRO Tourmaline 24mm, powiem wam ze chyba nie umiem prostowac nia wlosow albo ten SILK STRATE FAROUK tak dziala dziwnie nie wiem, ale i tak mi sie podoba zdecydowalam sie na nia bo ma regulacje tem. konsultowalam sie z kolezanaka co miala game ta za 209 zl ona sobie cala grzywke popalila... i to tak na serio... i to zadecydowala o wyborze mojej prostownicy

Narazie nie bede sie wypowiadac na temat wlosko, bo tak niezdarnie to narazie robie ale po miesiacu wypowiem sie
migotka1010 jest offline  
Stary 2007-09-13, 20:37   #2344
klaudynka89
Raczkowanie

jutro wybiore sie do sklepu fryzjerskiego, ale tylko popytać o prostownice... może zainwestuje w Tonedo? bo z tego co widzę najbardziej ją polecają użytkowniczki:P efalock na poczatku byl chwalony a jednak ma wiele wad. jeszcze myslałąm o remington ale chyba jej nie poleca szersze grono(jak w przypadku Tonedo)
klaudynka89 jest offline  
Stary 2007-09-13, 20:53   #2345
Marta_
Raczkowanie

ja uzywam efalocka od jakiegos roku i zaczyna mi schodzic ta ceramika...,tzn nie jest juz to takie sliskie i gladziudkie jak na poczatku, rok to chyba nie jest az tak dlugo? chyba tez pomysle o Tonedo
Marta_ jest offline  
Stary 2007-09-14, 00:02   #2346
Karina_S
Przyczajenie

Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam panny
kupilam dzisiaj nowa prostownice Babyliss (model Pro 200 Slim Ceramic (2025HU)). nigdzie nie moge znalezc opinii o tym modelu i chcialabym zapytac czy ktorakolwiek z Was moze sie wypowiedziec na ten temat. nie wiem czy to byl udany zakup. prosze o odpowiedz. chcialabym zaznaczyc, ze interesuje mnie glownie czy nie niszczy wlosow i czy sa one proste do nastepnego mycia.
z gory dziekuje
Karina_S jest offline  
Stary 2007-09-14, 16:17   #2347
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klaudynka89 Pokaż wiadomość
jutro wybiore sie do sklepu fryzjerskiego, ale tylko popytać o prostownice... może zainwestuje w Tonedo? bo z tego co widzę najbardziej ją polecają użytkowniczki:P efalock na poczatku byl chwalony a jednak ma wiele wad. jeszcze myslałąm o remington ale chyba jej nie poleca szersze grono(jak w przypadku Tonedo)
Remingtona odradzam. Mi już drugi raz schodzi powloka z plytek- juz raz wymienialam na nowa prostownice i zapewne teraz tez bede musiala to zrobic

Cytat:
Napisane przez Marta_ Pokaż wiadomość
ja uzywam efalocka od jakiegos roku i zaczyna mi schodzic ta ceramika...,tzn nie jest juz to takie sliskie i gladziudkie jak na poczatku, rok to chyba nie jest az tak dlugo? chyba tez pomysle o Tonedo
Rok? Mi schodz po miesiacu Widac ze nieoplaca sie kupowac powlekanych prostownic.
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-14, 16:46   #2348
akile
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Karina_S Pokaż wiadomość
witam panny
kupilam dzisiaj nowa prostownice Babyliss (model Pro 200 Slim Ceramic (2025HU)). nigdzie nie moge znalezc opinii o tym modelu i chcialabym zapytac czy ktorakolwiek z Was moze sie wypowiedziec na ten temat. nie wiem czy to byl udany zakup. prosze o odpowiedz. chcialabym zaznaczyc, ze interesuje mnie glownie czy nie niszczy wlosow i czy sa one proste do nastepnego mycia.
z gory dziekuje
Do mnie takze dotarla wczoraj paczka z ta prostownica i chyba tez bede musiala pocwiczyc nad technika prostowania, bo jak na razie robie to jeszcze troche niezgrabnie Jesli chodzi o sama prostownie to jest ona o niebo lepsza o mojej wczesniejszej (a mialam jakis bubel za 20 zl o ktorym nie ma co duzo sie rozpisywac).

Dziewczyny a jakich kosmetykow uzywacie do prostowania? Ja na razie nic nie kupowalam bo nie prostowalam wlosow juz od baardzo dawna. Myslalam jedynie o jedwabiu biosilka no ale moze zmienie zdanie i kupie cos typowo do prostowania. ??
akile jest offline  
Stary 2007-09-14, 16:49   #2349
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akile Pokaż wiadomość
Do mnie takze dotarla wczoraj paczka z ta prostownica i chyba tez bede musiala pocwiczyc nad technika prostowania, bo jak na razie robie to jeszcze troche niezgrabnie Jesli chodzi o sama prostownie to jest ona o niebo lepsza o mojej wczesniejszej (a mialam jakis bubel za 20 zl o ktorym nie ma co duzo sie rozpisywac).

Dziewczyny a jakich kosmetykow uzywacie do prostowania? Ja na razie nic nie kupowalam bo nie prostowalam wlosow juz od baardzo dawna. Myslalam jedynie o jedwabiu biosilka no ale moze zmienie zdanie i kupie cos typowo do prostowania. ??
Ja mam matrixa (iron smoother) Jeszcze nie wiem czy dobrze chroni (oby) bo go za krotko używam ale napewno troche utrwala włosy. Troche tez obciaza ale ja mam cienkie wlosy a pozatym daje go sporo
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-14, 16:54   #2350
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

W poniedziałek dizeń sądu ostatecznego - muszę sobie w końcu zamówić jakąś prostownicę,bo wyjeżdżam niedługo na studia A tu nadal nie wiem...Tondeo Cerion Active,czy co...no załamka za dużo ich A co z Philips 4648 ION?Na(niestety tylko)5 głosów wszystkie są pozytywne,ale 5 to trochę za mało.Kurcze,jestem w kropce -_-'
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-14, 17:06   #2351
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
W poniedziałek dizeń sądu ostatecznego - muszę sobie w końcu zamówić jakąś prostownicę,bo wyjeżdżam niedługo na studia A tu nadal nie wiem...Tondeo Cerion Active,czy co...no załamka za dużo ich A co z Philips 4648 ION?Na(niestety tylko)5 głosów wszystkie są pozytywne,ale 5 to trochę za mało.Kurcze,jestem w kropce -_-'
A nad czym myślisz? Tondeo, philips i co jesze? Tego philipsa odradzam bo czesto sie psują, a uwierz ze to nic miłego latac co chwile do sklepu na reklamacje
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-14, 17:37   #2352
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

W sumie to jestem chyba(na 99%?)zdecydowana na tondeo.Co prawda ma jedną niepochelbną opinię i włąśnie dlatego się boję,że ja dam drugą taką.No tak się zastanawiałam,czemu o Philipsie tak cicho,może dlatego.Dzięki w każdym razie.Właśnie nie chce jakiegoś nietrwałego sprzętu,dlatego napewno Babyliss odpada.Zostaje mi chyba tylko Tondeo.Jeszcze nad jedną się zastanawiałam,Wigo albo Efalock,niepamiętam.Ale dla mnie ergonomia ma wielkie znaczenie(mam problemy ze stawami i nadgarstki przy zbyt ciężkiej prostownicy wysiadłyby od razu)i dlatego odrzuciłam którąś.
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-14, 20:01   #2353
olimpia15823
Przyczajenie

a co myslicie o prostownicy babyliss pro 230 ?????????
olimpia15823 jest offline  
Stary 2007-09-14, 20:04   #2354
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

to samo,co strone wcześniej
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-14, 20:33   #2355
blaque
Zakorzenienie

Cześć.
Dziewczyny-przymierzam się do zakupu prostownicy ale nie znam się za bardzo na nich Co prawda mam jakąś ale ma ok. 4 lat i kosztowała pewnie jakieś 40zł (siostra kupiła)

Znalazłam dobre opinie Babylissa
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18832

Co o tym myślicie? Na allegro kosztuje 200 zł.. Opłaca się?

Naczytałam się dużo o Babylissie i nie są to pochlebne opinie, dlatego mam opory..

A i 200zł.. to za dużo trochę dla mnie..:|
Chciałam kupić sobie jakąś za 100zł ale.. nie wiem czy warto..;|
Stary 2007-09-14, 20:42   #2356
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Po pierwsze,tka jak zauważyłaś w Babyliss(tymbardziej,że masz niewielkie fundusze na ten cel i zapewne chcesz je dobrze wydać)nie warto inwestować,skoro szybko się niszczą i jest podobno mnóstwo reklamacji.Po drugie...za 100zł nie kupisz nic dobrego nowego.Ja sie zaciągnę u mamy i inwestuję w droższą,ale pewną.
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-14, 20:57   #2357
blaque
Zakorzenienie

Ech, no nic.. Popatrzę, poszukam, poczekam..

Chociaż moja koleżanka ostatnio kupiła prostownicę za 90zł i mówi, że naprawdę fajnie prostuje i jest zadowolona..

Dzięki za odp
Stary 2007-09-15, 02:42   #2358
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

No tak.Moja EUROLUX(za 30/45zł?)też prostuje niczego sobie.Ale to,co robi z włosami po dłuższym czasie to szkoda gadać.Takie prostownice są robione z tańszych materiałów,więc czego się spodziewać.Nawet jak oddziaływanie nie będzie widoczne tak szybko,to chyb samo się nasuwa,że zwykły nagrzany kamień,bez żadnych dodatków itp.'trochę' niszczy włos.Jakakolwiek marka by go w pokrowiec nie ubrała ;-)
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-15, 08:30   #2359
ashyn
BAN stały

A gdzie kupujecie swoje prostownice. Na allegro??
ashyn jest offline  
Stary 2007-09-15, 10:29   #2360
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Chciałam kupić sobie jakąś za 100zł ale.. nie wiem czy warto..;|
NIE! Ja mam taka za 100zł dopiero od czerwca a juz byłam raz wymieniac na nowa a teraz znowu zaczyna schodzic powloka :/ Normalnie załamac sie można. I jeszcze nadodatek włosy sie na dlugo nie trzymaja. Nawet ze sprayem do prostowania i lakierem trudno je utrzymac proste podczas deszczowej/wilgotnej/wietrznej pogody A niby to tak zachwalany remington

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Ech, no nic.. Popatrzę, poszukam, poczekam..

Chociaż moja koleżanka ostatnio kupiła prostownicę za 90zł i mówi, że naprawdę fajnie prostuje i jest zadowolona..

Dzięki za odp
Ale ja juz zniszczylam wlosy ta moja "cud" prostownica Wiec naprawde nie radze

Nie wiecie czy można zarzadac kasy od sprzedawcy po ktorejs z kolei reklamacji Ja juz mam dosyc wymieniania tego złomu A z checia bym kupiła Tondeo albo Game nawet za te 200zł-300zł tylko żeby była naprawde dobra a tak to nie moge bo stówka poszła na ten bubel
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-15, 10:36   #2361
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Cytat:
Napisane przez ashyn Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie swoje prostownice. Na allegro??
u zaufanych sprzedawców np.grabcia,hairshop

karla_92 tylko pozazdrościć cierpliwości.Może jest jakieś prawo konsumenta,które właśnie w takiej sytuacji umożliwia zwrot kosztów.Wejdź sobie na google i wpisz 'prawa konsumenta'.Jest mnóstwo stronek z forami,na których właśnie można poznać swoje prawa.
Dokładnie,może z lekkim bólem,ale zainwestuje już w ta Tondeo
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-15, 10:47   #2362
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
u zaufanych sprzedawców np.grabcia,hairshop

karla_92 tylko pozazdrościć cierpliwości.Może jest jakieś prawo konsumenta,które właśnie w takiej sytuacji umożliwia zwrot kosztów.Wejdź sobie na google i wpisz 'prawa konsumenta'.Jest mnóstwo stronek z forami,na których właśnie można poznać swoje prawa.
Dokładnie,może z lekkim bólem,ale zainwestuje już w ta Tondeo
Wiem tak zrobie Tylko że już rozmawialam wczesniej z jedna Wizażanka na ten temat i mówila ze sprzedawca może dowolnie wymieniac produkt tyle ile mu sie podoba Mimo że dziewczyna zna sie na rzeczy to i tak sama jeszcze poszukam i sie upewnie A Ty kupuj to Tondeo i sie nie zastanawiaj A spotkałas sie z jakąs niepochlebną opinią na temat tych prostownic? ?Bo ja szczerze powiedziawszy nie
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-15, 11:18   #2363
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Ahh,to dobrze,bo w sumie nie znamy wielul sowich praw,które są tak korzystne ,może tu się coś znajdzie.
Jedna w KWC przy Tondeo Cerion Active,jedna z wizażanek napisała,że prostownica jest jak każda inna i niszczy włosy w równei ekspresowym tempieJak narazie postanowione - w pn kupuje na allegro i od razu zapłacę,żeby jak najszybciej przyszła,już się nie mogę doczekać nno
marthusia jest offline  
Stary 2007-09-15, 11:27   #2364
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Ahh,to dobrze,bo w sumie nie znamy wielul sowich praw,które są tak korzystne ,może tu się coś znajdzie.
Jedna w KWC przy Tondeo Cerion Active,jedna z wizażanek napisała,że prostownica jest jak każda inna i niszczy włosy w równei ekspresowym tempieJak narazie postanowione - w pn kupuje na allegro i od razu zapłacę,żeby jak najszybciej przyszła,już się nie mogę doczekać nno
To daj znac jak działa jak już dostaniesz
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-15, 13:17   #2365
_divinity_
Zadomowienie

Kochane Wizażanki chciałabym się poradzić dziewczyn które maja jakieś pojęcie na temat prostownic. Niedawno dostałam taki sprzęt z Remingtona model S2003. Jestem ciekawa co sądzicie o niej.

Moje włosy są cienkie i delikatne, a na prostownicach nie znam się nic a nic Gdzieś czytałam że dobre są z ceramicznymi płytkami, a ta ma ceramiczno-tourmalinowo-teflonowe i nie wiem czy jest gorsza czy lepsza od samych ceramicznych z tego co się orientuje Remington to dobra firma ale Wy chwalicie Efalock i Babyliss...

Wyciągnijcie mnie z tej niewiedzy

model na allegro
http://allegro.pl/item240470912_pros...mp_nowosc.html

_divinity_ jest offline  
Stary 2007-09-15, 13:41   #2366
justys_555
Raczkowanie

Prostownice Babyliss..prosze o rade?

Ma ktos prostownice tej firmy? sa warte swojej ceny? dotychczas aiala prostownice euroluxa -50zl, ale po 2latach zepsula sie i chce zainestowac w cos innego. Tylko czy sie opłaca?
Mysle o tych:
http://www.allegro.pl/item241052548_...gwarancja.html
http://www.allegro.pl/item244241229_...najtaniej.html
http://www.allegro.pl/item242605833_...line_30mm.html
http://www.allegro.pl/item244856755_...0_za_139_.html
wiec nie wiem na ktora sie zdecydowac, oze używałyscie, oze slyszalyscie cos? prosze o rade
Stary 2007-09-15, 14:12   #2367
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Hej Niewiem kogo mam sie poradzić,więc pisze tu... Mam kręcone włosy tzn. najbardziej chodzi mi zeby prostowac grzywkę i boki koło grzywki ... Mam taką zwykłą prostownice ,ale jak jest brzydka pogoda to po poaru godzinach już te boki na grzywce sie kręca i to jak ;// Moge wydac na nowa prostownice ok. 150zŁ nieiwm czy kupowac nową wydawac tyle kasy a okaze się też że przy brzydkiej pogodie tez bd się kręcić . Słyszałam ze te z nakładkami ceramicznymi sa dobre i podobne te węższsze prostownice sa nby lepsze??. Ktoś ma taki proglem z grzywka i piszcie jakie prostownice pomagają pozdrawiam;*

Nancy_Franciss jest offline  
Stary 2007-09-15, 15:01   #2368
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki chciałabym się poradzić dziewczyn które maja jakieś pojęcie na temat prostownic. Niedawno dostałam taki sprzęt z Remingtona model S2003. Jestem ciekawa co sądzicie o niej.

Moje włosy są cienkie i delikatne, a na prostownicach nie znam się nic a nic Gdzieś czytałam że dobre są z ceramicznymi płytkami, a ta ma ceramiczno-tourmalinowo-teflonowe i nie wiem czy jest gorsza czy lepsza od samych ceramicznych z tego co się orientuje Remington to dobra firma ale Wy chwalicie Efalock i Babyliss...

Wyciągnijcie mnie z tej niewiedzy

Ja mam model S2002 (teflon+ceramika) i musze Cie zmartwic ale jak dla mnie to jest on badziewny. Moje wlosy (cienkie, puszace, zniszczone, falowane) szybko sie wykrecaja (zwlaszcza te cieniowane przy twarzy). Wczesniej prostownica lepiej prostowala wysarczala najniższa temeratura-1 kropka, a teraz juz nawet dwie nie wystarczaja ale to wina wlosow widocznie juz sie tak zniszczyly (przez niecale 2 miesiace) i trudniej sie prostuje I znowu musze to napisac po raz setny: po miesiacu zaczela mi schodzic powloka i wymienialam na nowa, a teraz znowu nawet jeszcze miesiac nie minął a znowu schodzi Juz można cholery dostac! Ponoc to zasłga tego teflonu (przeczytaj sobie ze 2 str wczesniej tam byla o tym mowa). Dla pocieszenia dodam ze tylko ja jestem taka niezadowolona, innym pasje a uwierz mi że czytalam wiele opini i pytalam wiele osob ale każdy mówil ze to bardzo fajna prostrownica i uwierzyłam...

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Hej Niewiem kogo mam sie poradzić,więc pisze tu... Mam kręcone włosy tzn. najbardziej chodzi mi zeby prostowac grzywkę i boki koło grzywki ... Mam taką zwykłą prostownice ,ale jak jest brzydka pogoda to po poaru godzinach już te boki na grzywce sie kręca i to jak ;// Moge wydac na nowa prostownice ok. 150zŁ nieiwm czy kupowac nową wydawac tyle kasy a okaze się też że przy brzydkiej pogodie tez bd się kręcić . Słyszałam ze te z nakładkami ceramicznymi sa dobre i podobne te węższsze prostownice sa nby lepsze??. Ktoś ma taki proglem z grzywka i piszcie jakie prostownice pomagają pozdrawiam;*
Musisz miec dobra prostownice do takich wlosow. Wiem co mowie bo ja mimo ze mam tylko lekko falowane wlosy to zaraz po wyprostowaniu szajską prostownica (patrz wyżej) zmieniaja sie spowrotem w fale i jakieś ugnioty Mimo że używam sprayu do prostowania ktory utrwala (nawet calkiem dobrze) i tony lakieru po prostowaniu to i tak wlosy przy twarzy (pazurki) ukladaja sie w fale a niektorzy po wyprostowaniu dobra prostownica np. Tondeo moga isc przez deszcz albo jak jest wilgotno i nic sie z włosami nie dzieje:I
karla_92 jest offline  
Stary 2007-09-15, 17:01   #2369
marcelqaaa
Raczkowanie

okay. z tego co piszecie wszyszło na to, że prostownica Efalock Flat Master jest najlepsza.. ktoś już zapytał gdzie można kupić odpowiedź brzmiała allegro, a może wiecie czy w jakiś sklepach z AGD da się kupić ? (:
marcelqaaa jest offline  
Stary 2007-09-15, 17:12   #2370
Marta_
Raczkowanie

w sklepach z akcesoriami fryzjerskimi, z agd to watpie
Marta_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzura, nivea, proste wlosy, proste włosy, prostownica

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości