Wielkie Grzechy Fryzjerów - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-01, 03:00   #331
milablondi79
BAN stały

Dot.: co sie dzieje z tymi fryzjerkami?

up up hej kolezanki czy naprawde zadna nie wie co mi doradzic?
milablondi79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:45   #332
doradzacz
Przyczajenie

Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
no własnie;/ jak można długie włsoy grzebykiem czesać?? masakra.. zawsze nie mam połowy włosów..
dobry fryzjer dobrze rozczesze długie włosy samym grzebyczkiem , nie potrzebuje szczotki do tego. jest specjalna technika trzymania grzebienia która amortyzuje siłe gdy grzebień natrafi na splątany pukiel włosów...
doradzacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:10   #333
karolka2211
Raczkowanie

GG do karolka2211

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
mozesz poprosic zeby ci nie modelowali, ja zawsze tak robie i wygladam jak normalny czlowiek po wyjsciu
no właśnie nie zawsze fryzjerka rozumie co się do niej mówi
Stary 2009-02-01, 15:20   #334
gosixa09
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milablondi79 Pokaż wiadomość
witam wkurzaja mnie juz te fryzjerki po co pracuja w zawodzie jak nie znaja sie na rzeczy za kazdym razem kiedy robie swoje ciemne odrosty na jasny blond wychodza zolte wlosy lub rudawe tragedia ze te fryzjerki sa takie wkurzajace mam dosc zoltego koloru juz nie wiem co mam robic

Ten sam problem, bywałam w zakładach bardziej renomowanych i mniej, i zawsze to samo rude włosy po 3 dniach, masakra ostatnio zapłaciłam u fryzjera za odrosty 210zł i miałam po tygodniu pół głowy rudej a pół blond, nie wytrzymałam tego i przefarbowałam włosy na ciemniejszy kolor jak dotychczas jestem zadowolona
gosixa09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:31   #335
gosixa09
Raczkowanie

Najgorszy przypadek to jak fryzjerka załatwiła mi bluzkę, robiłam pasemka i po powrocie do domu, zauważyłam ze moja bluzka ma cały tył w plamach przeżartych od rozjaśniacza, bluzka do wyrzucenia, nie wiem jak można mieć taki tupet, ta farba musiała spać jej kilka razy z pędzla, i ona udawała że nic nie widzi. A tak to wiadomo fryzjera z miną cierpiętnicy, jakby ktoś ją biczował, a standard, to robienie fryzury, modelowanie itd, czego sobie nie życzyłam no i wiadomo że cena 2 razy większa niż powinna być.
gosixa09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:30   #336
Zafirah
Rozeznanie

mone rosse: chyba trochę przesadzasz... kręcone włosy suszone dyfuzorem zawsze mocniej się skręcają - umyj włosy sama i ułóż tak jak zazwyczaj to robisz, okaże sie pewnie, ze nie sa tak krotkie jak Ci sie teraz wydaje. te "duże loki" to tez jest efekt stylizacji a nie cięcia.
i uwierz, szansa wyjscia od fryzjera z wymarzoną fryzura naprawdę nie jest równa zero...

odnosnie rozczesywania włosów - dokładnie tak jak napisal doradzacz - dlugie wlosy jak najbardziej mozna rozczesac grzebieniem, nie ma potrzeby uzywania szczotki. najwlasciwszą i najzdrowszą metodą jest rozczesywanie mokrych wlosow przy myjni po tym jak nalozymy na nie maskę czy odżywkę - sa wtedy śliskie i rozczesuja się prawie "same". oczywiscie nalezy zacząc od końcowek i stopniowo przesuwac sie w gorę bo jak ktos zaczyna rozczesywanie od skory a wlosy sa przesuszone lub kręcone to skonczy sie na wyrywaniu i zniechęceniu obu stron.
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:20   #337
BioIvO
Zakorzenienie

"Tyle zapuszczałam te włosy a teraz mam ledwo za ramiona. Jeszcze takie grube loki mi się zrobiły a miałam drobne! "

Nie chcę Cie jakoś specjalnie pocieszać ale z tego co piszesz to chyba ostatecznie fajnie wyszlo? Skoro wloski sie podniosły to znaczy ze uzyskały lekkość i cieniowanie poskutkowało. A co do długości włosów, to znam to z autopsji, że przy długich nie bedzie efektownej fryzurki- co najwyżej czekałaby Cie walka z puszeniem. Więc może bedzie ok?

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)

Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.

Edytowane przez BioIvO
Czas edycji: 2009-02-01 o 18:25
BioIvO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:59   #338
kaska222
Moderator

Wätki poläczylam.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:22   #339
aaaaaskaaaaa
Przyczajenie

Angry

Opowiem swoją historię... To było straszne....

chodzi o salon fryzjerski KENZO w Poznaniu

NIE POLECAM. BYŁAM OSTATNIO, KOBIETKA ZEPSUŁA MI FRYZURĘ TOTALNIE! POMIJAJĄC, ŻE ZROBIŁA ZUPEŁNIE INNĄ GRZYWKĘ NIŻ CHCIAŁAM, TO JESZCZE KRZYWĄ, Z JAKĄŚ DZIURĄ W ŚRODKU. MASAKRA!
JAK POPROSIŁAM, ABY KTOŚ INNY PODSZEDŁ COKOLWIEK "DOBREGO" Z TYM ZROBIĆ RESZTA PRACOWNIKÓW, MIMO, ŻE NIC NIE ROBIŁA, NIE RACZYŁA PODEJŚĆ.
JAK ZACZĘŁAM SIĘ MOCNO DENERWOWAĆ JAKAŚ (JEDYNA CHYBA MIŁA, KTÓRA TAM BYŁA) KOBIETKA PRZYSZŁA I COŚ TAM POPRAWIŁA, POTWIERDZAJĄC ŻE TAMTA SPIEPRZYŁA SPRAWĘ ;/. OCZYWIŚCIE WYGLĄDAM FATALNIE I JESTEM ZAŁAMANA!
NA DODATEK JESZCZE MNIE SKASOWALI!! USŁYSZAŁAM:
- SKORO GRZYWKA SIĘ PANI NIE PODOBA, TO NIECH PANI ZAPŁACI TYLKO ZA RESZTĘ CIĘCIA!
MÓWIĘ WAM, MASAKRA!
CHCIAŁAM SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z SZEFOWĄ, ALE OCZYWIŚCIE JEST NIEOSIĄGALNA ;/
MASAKRA!

A więc na mojej czarnej liście KENZO z Poznania.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-02 o 18:54 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
aaaaaskaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:23   #340
Zafirah
Rozeznanie

aaaaaaskaaaaaa: coz, za usluge trzeba zaplacic. ewentualne reklamacje uwzglednia sie pozniej.
Stary 2009-02-01, 20:59   #341
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaaaaskaaaaa Pokaż wiadomość
NA DODATEK JESZCZE MNIE SKASOWALI!! USŁYSZAŁAM:
- SKORO GRZYWKA SIĘ PANI NIE PODOBA, TO NIECH PANI ZAPŁACI TYLKO ZA RESZTĘ CIĘCIA!
Jeśli reszta jest ok to nie rozumiem w czym problem, tak naprawdę to dobrze ze chociaż to zaproponowali, sądząc po przygodach innych dziewczyn
Stary 2009-02-01, 23:02   #342
kasikaaaa81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milablondi79 Pokaż wiadomość
up up hej kolezanki czy naprawde zadna nie wie co mi doradzic?
A jaki jest Twój naturalny kolor ten na odrostach, z rozjasniaczem radziłabym uważac bo jak sobie go dasz na całoś to może Ci popalic włoski A co to sklepowych rozjaśniaczy to nie dokonca Ci pomoge bo nie uzywam, moze Twoim problemem jest to ze fryzjerki daja Ci farbe rozjasniajaca zamiast je troszke podjasnic i nałożyc popielaty blond? Jedyne co moge Ci poradzić to znalesc dobrego fryzjera opowiedziec mu o tym ze kazdy blad wychodzi Ci na odrostach rudy i wtedy moze on zrobi Ci dobrze na włoskach pozdrawiam
Stary 2009-02-02, 18:43   #343
stubbornme
Zadomowienie

no to ja do grzechow fryzjerow dodam juz tylko jedno: kompletny brak szacunku do klienta.
tzw krotka historia:
nigdy wiecej nie pojde do zadnej sieciowki. bylam w Lovley i... czekalam od 16 do... zamkniecia salonu. przy czym jedna fryzjerka ciagle rozmawiala przez telefon, druga poszla sobie na zakupy.
Szlak mnie trafial ale czekalam, upominalam sie z 5 razy slyszac ciagle ze "juz, za chwile, nie teraz, chwileczke" i co? Pani wpadla na pomysl o 19:30 (salon zamykany o 20:00) ze teraz mi moze zrobic moja fryzurke (farbowanie, modelowanie, sciecie? ciekawe jak chciala to zrobic). Odmowilam, poprosilam o dane osobowe wszystkich fryzjerek i numer do kierownika, powiedzialam ze nie wyjde tak dlugo, az nie dostane tego o co prosze. Przy klientach, oraz pracownikach zadzwonilam przedstawiajac cala sytuacje i mowiac o niesubordynacji pracownikow. I co? Dostalam propozycje darmowego sciecia... ja nie poszlam ;d w obawie przed zemsta, ale z tego co wiem od kolezanek od tego czasu takie sytuacje sie nie powtarzaja!

Fryzjer to tez czlowiek, ciagle niemalze robi to samo,
wiec poprostu trzeba mowic mowic i mowic, chociazby mieli cie dosc, chociazby chcieli juz wyrzucic, to Ty pozniej bedziesz chodzic z tym "czyms" na glowie

ja od tamtego czasu, jak i swojej katastrofy studniowkowej (tona lakieru ktora splukiwalam dwa dni, i fryzura ktora opadla po godzinie...) do fryzjera chwilowo nie chodze, bo i tak zapuszczam.

stubbornme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 22:02   #344
uzunia
Wtajemniczenie

Myśle,że sposobem na ograniczenie grzechow fryzjerskich jest wybranie jednego stalego i chodzenia do niego.Osobiście sprawdzałam i od polroku chodze do tego samego salonu-z reszta stała klientka=milsze traktowanie,bonusy itp itd wiadomo,że osoba ktora jest regularnie będzie traktowana lepiej niż przypadkowy klient (niestety);

Jeśli chodzi o wpadki to wlaściwie nie chodzi o mnie tylko o mojego TZ.Wkurzaly go juz za dlugie wlosy i sam beze mnie poszedl do fryzierki.Pamietam ,ze jeszcze tego samego dnia wyslal mi sms-a "boze jaki ja jestem brzydki",nie wiedzialam o co chodzi poki nie wrocilam do domu.To co zrobila mu TA kobieta.Wyciela..wlasciwi e wyrznela mu nierowno wlosy po bokach i jakos tak skrocila,ze mial buzie jak ksiezyc w pelni (a gruby nie jest!)-w dodatku ja mu zapuszczalam wlosy i mial lanie wycieniowane poppoprzedniej wizycie ,a pani do ktoej poszedl tak mu spaskudzila. Od tej pory przynajmniej ZAWSZE juz chodzi ze mna i na bierzaco kontroluje to co robi fryzierka.

Swoja droga jak konczyly sie wasze reklamacje klientowskie?
Mnie sie wydaje,ze nam Polkom to troche tak glupio reklamowac uslugi fryzierskie bo chyba jeszcze do tego ne przykyklysmy-ale to usluga jak kazda inna i wyglad dla kazdej z nas jest wazny,wiec trzeba walczyc!
uzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:55   #345
berenika84
Raczkowanie

GG do berenika84 Wyślij wiadomość przez Yahoo do berenika84

Rzeczywiście, stały fryzjer to chyba najlepsze wyjście... tym niemniej czasem trzeba znaleźć nowego... ja na przykład przeprowadziłam się do innego miasta i cóż zrobić - musiałam zaryzykować w tej sytuacji okazało się niezwykle pomocne wizażowe forumi myślę, że ten fryzjer, do którego poszłam, pozostanie moim "stałym"
berenika84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:09   #346
milypanicz
Raczkowanie

Hmm generalnie nie mylmy grzechów fryzjerów z spieprzeniem czegoś. Grzech fryzjera to nasikanie komuś do kawy, nałożenie odżywki joanny mówiąc że to superhiper exstra zabieg, mieszanie 20 kolorów, zapienainie nieudanego kolory itp itp. Jak ktoś np. spartaczy komuś włosy to nie grzech a poprostu zwykła fuszerka. Nie zgodzę się tutaj z zafirą, że za usługę trzeba zapłacić, bo gdy np. ktoś wstawia ci okno i ono się nie domyka to raczej nie będziesz chciała zapłacić, bo ktoś zrobił to poprosu źle.
milypanicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:15   #347
JustynaTBS
Przyczajenie

Talking Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Wiecie dziewczyny jest naprawdę wiele fryzjerów "partaczy" którzy robią to co robią tak jak tu piszecie. Zazwyczaj są to osoby które poszły do szkoły fryzjerskiej nie dlatego że to lubią i chcą się zajmować upiększaniem włosów tylko dlatego że albo myślą że jak będą fryzjerami to będą dużo zarabiać, albo szkoła jest blisko, albo nie wiedzą same co chcą i w końcu pada wybór na fryzjerstwo. Teraz są szkoły zaoczne trwające 2 lata oczywiście chodzi się w weekendy co 2 tygodnie, pod koniec szkoły jest miesiąc praktyk. Takie dziewczyny kończą te szkoły i co potrafią? może znają teorię ale w tym zawodzie bardziej potrzebna jest praktyka. Ja jak się uczyłam to się pierwsze 2 tygodnie uczyłam myć głowy. Po połowie roku zaczęłam modelować włosy klientką, oczywiście wcześniej uczyłam się na koleżankach. Miałam 3 lata praktyk i po skończeniu szkoły czułam że dalej jestem niedouczona
Tak że nie za bardzo rozumiem czego te dziewczyny w tych nowoczesnych szkołach się mają nauczyć. I zapewniam że takich osób będzie coraz więcej. Moim zdaniem dobra fryzjerka to taka która kocha ten zawód, lubi zajmować się włosami i widzi oczami wyobraźni fryzurę jeszcze przed jej zrobieniem. Inaczej mówiąc to taki "fryzjer z powołania" i takich wam dziewczyny życzę.
A co do tego że fryzjerki nie potrafią dobrać fryzury i koloru to macie racje bo ja też po skończeniu szkoły za dużo nie wiedziałam. Po prostu było o tym w szkole ale mało i przekazane w "nudny" sposób. Dużo uczę się do dzisiaj głównie czytając i nawet właśnie w internecie można często znaleźć ciekawe informacje
JustynaTBS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:31   #348
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Cytat:
Napisane przez arizona18 Pokaż wiadomość
Ja powiem tylko tyle... Poszłam do fryzjera rok temu. Specjalnie odłożyłam sobie z mojej pierwszej wypłaty, bo marzyłam żeby mieć ładny balejaż-a do tej pory nie było mnie zabardzo stać na balejaż u fryzjera. Ale to jeszcze nic. Rozsiadłam się w fotelu cała happy okrążyły mnie dwie fryzjerki i zaczeły pomagać mi wybierać kolorek i doradzać... zapytałam ile będzie mnie taki balejażyk kosztował? Usłyszałam 150 złotych. Jak na moje włosy do ramion. Myślę sobie no ok...jeszcze obleci. 4 godziny mnie obydwie robiły-nie wiem czemu dwie?NIGDY NIE PORZYJDE JUZ PRZED ZAMKNIECIEM! A to dla tego ze zostałam naciągnięta, być może dlatego ze nie było już szefowej! Po skończeniu ok 21-21.30 ide do kasy... a fryzjerka wertuje te ich cenniki, wertuje je dobre 3 minuty stuka coś na kalkulatorze i mówi mi:" ja mówiłam Pani 150?... No przepraszam, 250! pomyliłam sie"
Jaki z tego morał.... nie poszłam więcej na balejaż nigdzie!!!!! ciekawa jestem tylko co by przekochana pani fryzjerka zroila jakbym miala tylko umówione 150???? ;/

heh niezle policzyla u mnie w salonie za baleyage na srednie wloski sie placi 60-70 zl ;p
barbieii92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:47   #349
Evelayn
Raczkowanie

Siema kobietki!!

Ja właśnie przez taką fryzjerkę jestem tutaj na forum, bo jestem totalnie zrospaczona !!!
Miałam ładne włoski, zapuszczałam od roku.. Były za ramiona, ale chciałam lekko wycieniować żeby były lżejsze.. !!Na dodatek na drugi dzień miałam ważną imprezkę na której chciąłam fajnie wyglądać!
No i stało się... dopadła sie do mnie jakaś "fryzjerka" , która chyba minęła się z powołaniem,.. obcieła mi tak, że ledwo w kucyka złapie .. a wyraźnie mówiłam, ze z długości nie ścinać !!! Jak zwrółciłam jej uwagę powiedziała, ze juz za późno bo z jednej str mam ścięte juz.. !! Minęło dopiero 2 dni! czuje sie fatalnie .. ostrzegam przed takimi !!

27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 cm..
Evelayn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:36   #350
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Evelayn Pokaż wiadomość
Siema kobietki!!

Ja właśnie przez taką fryzjerkę jestem tutaj na forum, bo jestem totalnie zrospaczona !!!
Miałam ładne włoski, zapuszczałam od roku.. Były za ramiona, ale chciałam lekko wycieniować żeby były lżejsze.. !!Na dodatek na drugi dzień miałam ważną imprezkę na której chciąłam fajnie wyglądać!
No i stało się... dopadła sie do mnie jakaś "fryzjerka" , która chyba minęła się z powołaniem,.. obcieła mi tak, że ledwo w kucyka złapie .. a wyraźnie mówiłam, ze z długości nie ścinać !!! Jak zwrółciłam jej uwagę powiedziała, ze juz za późno bo z jednej str mam ścięte juz.. !! Minęło dopiero 2 dni! czuje sie fatalnie .. ostrzegam przed takimi !!
tyle,ze niestety to sie zwykle okazuje dopiero po fakcie (czyli obcieciu)
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:31   #351
JustynaTBS
Przyczajenie

Angry Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Cytat:
Napisane przez Evelayn Pokaż wiadomość
Siema kobietki!!

Ja proponuje aby przed obcięciem mówić fryzjerowi że chcemy ściąć 1 cm zamiast końcówki może to poskutkuje. Pamiętam jak byłam na praktykach to szefowa ścinała babce włosy do pasa tak że zostały do ramion i to miały być końcówki i później stwierdziła że były zniszczone i musiała tyle ściąć. Dużo jest takich fryzjerek co tną ile widzą końcówki czyli 20 cm włosów na końcach W razie konieczności można jeszcze wziąść linijkę i pokazać ile to jest 1 cm.

Edytowane przez JustynaTBS
Czas edycji: 2009-03-23 o 14:34
JustynaTBS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:53   #352
Fotomaniaczka
Przyczajenie

Ech... Jak ja doskonale rozumiem co to znaczy zostać skrzywdzona przez "fryzjerkę"... W sobote byłam sie obciąć. Powiedziałam, ze chce skrócić grzywkę, wyrównac i wycieniować. Nożyczki poszły w ruch. Cieszyłam sie na zmiane, ale do póki się nie zobaczyłam. Wyglądam OKROPNIE. mam zbyt krótką grzywkę, prawie prostą (taa i to ma być wyrównanie? chciałam , żeby była jak przedtem na bok tylko troche krótsza). Przez ten tydzień za bardzo nie zamierzam wychodzić z domu. Naszczęście grzywki szybko rosną. Ale jak ja się pokarze znajomym?
Uważam, ze trzeba pokazać "fryzjerowi" na włosach dokąłdnie ile sie chce ściąć i ZAGROZIĆ, ze jeżeli zetnie nam więcej to nie zapłącimy. CHyba tak bedę teraz robić..., bo innego rozwiązania nie widzę.
Pozdrawiam ;*
Fotomaniaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:25   #353
Evelayn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fotomaniaczka Pokaż wiadomość
Uważam, ze trzeba pokazać "fryzjerowi" na włosach dokąłdnie ile sie chce ściąć i ZAGROZIĆ, ze jeżeli zetnie nam więcej to nie zapłącimy. CHyba tak bedę teraz robić..., bo innego rozwiązania nie widzę.
Pozdrawiam ;*
Dokładnie, bo widzę, ze nie dociera jak się mówi TYLKO PODCIĄĆ !! Najlepsze jest to,ze ja pokazywałam babie ile ma dokładnie ciąć !

27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 cm..
Evelayn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:36   #354
lea88
Zakorzenienie

No wlasnie to nigdy nie wiadomo. Ja zawsze mowie ze 1 cm jak chce koncowki, a jak wiecej to mowie 2 cm :P. Tylko ze czasem i to nie pomaga, bo tna jak chca. Mnie jeszcze nigdy nie "opierniczyli" na mega krotko, ale zdazylo mi sie ze babka przez takie mowinie 1 cm nie obciela mnie prawie nic :/. I tak zle i tak zle.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:14   #355
Zafirah
Rozeznanie

wiecie co? podcięcie JEDNEGO centymetra wlosow praktycznie niczego nie zmienia, koncowki moga byc rozdwojone i zniszczone na dluzszym odcinku. a juz na wlosach cieniowanych w ogole sie ten centymetr gubi.
Stary 2009-03-23, 22:10   #356
Fotomaniaczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
wiecie co? podcięcie JEDNEGO centymetra wlosow praktycznie niczego nie zmienia, koncowki moga byc rozdwojone i zniszczone na dluzszym odcinku. a juz na wlosach cieniowanych w ogole sie ten centymetr gubi.
zgodzę się, ale jeżeli powiesz jej żeby Ci ściąła zniszczone końcówki to Ci opitoli włosy... Najlepiej im jakoś na wejściu zagrozić, ze sie nie zapłaci czy coś...
Stary 2009-03-23, 22:26   #357
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
nam nie chodzi o to zeby nam podcinali 1 cm tylko zeby podcieli nawet 5 cm, ale nie 10 czy 20 jak to bywa. Dlatego bezpiezcniej mowic 1 cm, bo wtedy ograniczaja sie do sciecia 5 cm (czyli tyle ile mniej wiecej chcemy, a nie pol wlosow, jak to bywa gdy mowimy, ze podcinamy koncowki).
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:34   #358
dragon_she
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

ogolnie ja i moja przyjaciolka stwierdzilysmy dawno, ze fryzjerzy niezbyt umieja podcinac grzywki

raz powiedzialam ze chce grzywke zaczesywana na bok, takie krotsze pasmo... zrobila mi skosna grzywke ktorej w ogole nie chcialam, wziela do tej grzywki chyba 20 wlosow na krzyz z tych pierwszych warstw od razu przy czole... wygladalam jak idz stad i nie wracaj

po jakims czasie sama sobie obcielam grzywke tak jak uwazalam i chodzilam juz tylko na podcianie (oczywiscie do innej fryzjerki)
Stary 2009-03-24, 11:04   #359
Zafirah
Rozeznanie

Nie wiem dziewczyny do kogo wy chodzicie... Ja zwykle pokazuję klientce na włosach ile mam zamiar ściąć z długości czy objętości. To chyba najlepsza metoda żeby sie dobrze porozumieć bo dotychczas nikt nie miał zastrzeżeń

Uwierzcie, że nie każdy fryzjer jest tępakiem nie odróżniającym 5 cm od 20 bo z niektórych wypowiedzi można tak wywnioskować...
Stary 2009-03-24, 11:50   #360
Fotomaniaczka
Przyczajenie

Cytat:
Nie wiem dziewczyny do kogo wy chodzicie... Ja zwykle pokazuję klientce na włosach ile mam zamiar ściąć z długości czy objętości. To chyba najlepsza metoda żeby sie dobrze porozumieć bo dotychczas nikt nie miał zastrzeżeń

Uwierzcie, że nie każdy fryzjer jest tępakiem nie odróżniającym 5 cm od 20 bo z niektórych wypowiedzi można tak wywnioskować...
Oczywiście, że są dobrzy fryzjerzy.
Tylko niestety nie zawsze się na takich trafia. Mówię z doświadczenia, ze chociaż starałam się wszystko dokąłdnie wyjasnić pokazywałam zdjecie to fryzjerka obcięła mnie według swojego uznania i kazała nie martwić bo ona wie co robi... Niestety teraz meczę się z za krótką grzywką i czekam aż odrośnie...
Odpowiedz

Tagi
błędy fryzjerów, złe cięcie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości