Matowo i z kolorem :)Nowy aparat !Huuura! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-24, 01:26   #1
Daisy23
Zadomowienie

Red face

Matowo i z kolorem :)Nowy aparat !Huuura!

Bawie sie matem dziewczeta ,szkole swoja wprawe w cieniowaniu ...i jestem coraz bardziej z siebie zadowolona A dzis sobie kupilam legendarny pedzel 217 M.A.C i sie zakochalam !!! Najdoskonalszy "blending brush " jaki trzymalam w dloni ...Polecam ,jesli ktos ma 8O zl na zbyciu

Poza tym chcialam sie dzis obstrykac nowym aparatem ,ale mi po trzech zdjeciach zdechla bateria ,wrrr. Dwie ostatnie fotki sa zrobione nowym aparatem...Tez polecam,ale koszt to juz troche wiecej niz pedzel

Kosmetyki to:
Podlad Rimmel Recover, 4 cienie matowe Bell, kohl Lancome,Max Factor 2000 Kalorii,usta pomadka Body Shop + odrobina blyszczyku Bourjois ,roz Loreal ,puder sypki APC

Dziekuje za opinie i komentarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matowo2.jpg (82,6 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matowo3.jpg (74,3 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matowo.4.jpg (69,9 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matowo fuji2 .jpg (84,1 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matowo fuji.jpg (75,4 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (85,2 KB, 423 załadowań)
Daisy23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 03:08   #2
Maromavath
Vampire Aristocrat

Dot.: Matowo i z kolorem :)Nowy aparat !Huuura!

Mi się jak zwykle podoba Twój makijaż. Delikatny i kobiecy, w sam raz na dzień!!! Plus za fajny kolor swetra. Możesz podać numery cieni Bell jakich użyłaś w tym makijażu??

Pozdrawiam
Maromavath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 06:49   #3
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

śliczna jesteś i pięknie Ci w tym mkijażu
Kobieco, delikatnie po prostu ślicznie
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 06:56   #4
Gween
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
A dzis sobie kupilam legendarny pedzel 217 M.A.C i sie zakochalam !!! Najdoskonalszy "blending brush " jaki trzymalam w dloni ...Polecam ,jesli ktos ma 8O zl na zbyciu
Czy Ty zawsze musisz czymś kusić?
Makijaż baaardzo subtelny, podkreślający urodę. Ładnie Cię ożywia ten sweterek

Gween jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:54   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Stokrotko, piękne zdjęcia kocham się w matach więc zachwycona jestem makijażem, niezwykle elegancki, stonowany i kobiecy.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:55   #6
coldold
Proszkonizatorka

Piękne cieniowanie, do twarzy Ci w tym kolorze. Piękna jesteś, a ten makijaż, podkreśla tą świeżość, którą masz w sobie. W szkole będziesz robiła furorę.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:44   #7
virka
Zakorzenienie

Jak zwykle, bardzo ładnie, a to zdjęcie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5362227
jest

virka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:52   #8
candibar
Zakorzenienie

Ślicznie, elegancko, subtelnie.... strasznie mi się spodobało i aż nabrałam ochoty na taki sweter (oczywiscie zaraz po makijażu )
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:52   #9
mikolajka_1985
Raczkowanie

GG do mikolajka_1985

Ślicznie
mikolajka_1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:26   #10
truskaffka
Zakorzenienie

delikatny dzienny makijaz bardzo slicznie w nim wygladasz
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:01   #11
Daisy23
Zadomowienie

Maromavath - dziekuje za opinie I oczywiscie podam kolorki ,ktore moim zdaniem sa bardzo fajne ,a byly ostatnie w sklepie, bo nikt ich nie chcial ! 150,148145 i 144.Numer 145 polecam jako cien bazowy .

kasiasiar- bardzo dziekuje

Gween- nie kusze , pomagam Uwazam ,ze lepiej miec jeden dobry pedzel i 4 cienie niz 20 takich sobie pedzli i dzwadziescia cieni ...I wiem, co mowie ,bo kupilam pedzle na allegro za 200 i sa dosc kiepskie prawde powiedziawszy .Mam kilka pedzli Lancome ,Kryolan i Charles'a Fox'a ,zaden nie jest tak dobry ...Poza tym , kupie sobie jeszcze jeden taki, bo moja nauczycielka uzywa tez tego pedzla jako pedzla do nakladania korektora i ja sie jej nie dziwie ,wszystkie pedzle do korektora ,ktore mam sa okropnie twarde i szorstkie,wiec ja ich nawet nie uzywam !

Ps, a jak idzie " bezslodyczowo " ...Ja tez codziennie planuje zaczac i jakos mi nie wychodzi

agabil1 - dziekuje Ogladajac Twoje stare makijaze natchnelo mnie,zeby w ogole dac im szanse ,tzn matom . Zawsze daja subtelny i elegancki efekt,nieprawdaz ? Poza tym moja nauczycielka powiedziala,ze jak sie nauczyly dobrze cieniowac na matach to reszta to pesta ,potraktowalam to jako prace domowa A co myslisz o zdjeciach zrobionych Fuji (dwa ostatnie ) ?

coldold- a dziekuje bardzo ,caly czas je cwicze i coraz czesciej mi wychodzi tak jak chce ...choc czesto na poczatku jak zaczynam to mam ochote od razu to zmazac ,dopiero efekt koncowy mnie zadowala

virka- milo mi,ze sie podoba ...I zawsze sie staram,zeby te zdjecia jakos wygladaly skoro je wam pokazuje

candibar - To nie jest sweter , to jest bolerko, ale strasznie oblazi, kupilam je ze wzgledu na kolor ,ale bardzo rzadko je nosze wlasnie dlatego,ze tak linieje

mikolajak_1985 , truskaffka - dziekuje dziewczyny bardzo Bardzo mi milo !!
Stary 2007-09-24, 11:42   #12
aklat
Rozeznanie

slicznie wygladasz, elegancko i kobieco
bardzo ladny makijaz!
aklat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:27   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Maty są rewelacyjne do cieniowania, błyski zawsze potrafią zniekształcić i dać zupełnie nie inny efekt w zależnosci od kąta padania swiatła. Maty wygładzają skórę, dają takie aksamitne wykończenie.
Co do zdjęć- widać różnicę. Może ostrość jeszcze nie do końca idealna (ale to do opanowania, sama pstrykam swoim nowym i jeszcze jestem na początku drogi jesli chodzi o światło, kolory i ostrość) ale kolorystyka cieplejsza, już nie tak wychłodzona niebieskościami i magentą w tle, widać dosycenie kolorów

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 12:55   #14
Daisy23
Zadomowienie

aklat- dziekuje bardzo

agabil1- dla mnie ta roznica jest wystarczajaca Na pewno z czasem sie doszkole i pewne rzeczy stana sie dla mnie bardziej oczywiste,ale pierwsze poskromienie jest z glowy ...Nietety robienie zdjec sobie tym aparatem jest o wiele trudniejsze niz lekka i poreczna cyfrowka,ktora sie miesci w jednej dloni...Do tego zepsulam statyw
Nadal sumiennie studiuje instrukcje i poradnik Wiec stad moze byc juz tylko lepiej ...
A kiedy Ty wrocisz do matow ? Bardzo Cie lubie w takich makijazach ,moje ulubione Twoje makijaze sa wlasnie matowe ...
Stary 2007-09-24, 12:59   #15
Maromavath
Vampire Aristocrat

Cytat:
Maromavath - dziekuje za opinie I oczywiscie podam kolorki ,ktore moim zdaniem sa bardzo fajne ,a byly ostatnie w sklepie, bo nikt ich nie chcial ! 150,148145 i 144.Numer 145 polecam jako cien bazowy .
Ja mam 145, 150 i 142....właściwie nie wiem po co mi 142... Myślę jeszcze nad 147 i 148... 145 jest super i chyba najszybciej mi schodzi... bo uzywam go jako rozświetlacz pod oczy...
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Maty są rewelacyjne do cieniowania, błyski zawsze potrafią zniekształcić i dać zupełnie nie inny efekt w zależnosci od kąta padania swiatła. Maty wygładzają skórę, dają takie aksamitne wykończenie.
Co do zdjęć- widać różnicę. Może ostrość jeszcze nie do końca idealna (ale to do opanowania, sama pstrykam swoim nowym i jeszcze jestem na początku drogi jesli chodzi o światło, kolory i ostrość) ale kolorystyka cieplejsza, już nie tak wychłodzona niebieskościami i magentą w tle, widać dosycenie kolorów
Aguś czekam z niecierpliwością na nowe makijaże...
Maromavath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 13:49   #16
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Makijaz bardzo delikatny, aż za.
Bardzo podoba mi się kolor bluzki/sweterka, ostatnio mam mam fazę na ten kolor ciuchów i kupiłam już ze 3 takie.

CZekam na jakiś mocny makijaż, co by aparat mógł się wykazać.
Stary 2007-09-24, 15:05   #17
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

elegancko,pierwsza klasa
Stary 2007-09-24, 15:11   #18
Gween
Rozeznanie

Cytat:

Gween- nie kusze , pomagam Uwazam ,ze lepiej miec jeden dobry pedzel i 4 cienie niz 20 takich sobie pedzli i dzwadziescia cieni ...I wiem, co mowie ,bo kupilam pedzle na allegro za 200 i sa dosc kiepskie prawde powiedziawszy .Mam kilka pedzli Lancome ,Kryolan i Charles'a Fox'a ,zaden nie jest tak dobry ...Poza tym , kupie sobie jeszcze jeden taki, bo moja nauczycielka uzywa tez tego pedzla jako pedzla do nakladania korektora i ja sie jej nie dziwie ,wszystkie pedzle do korektora ,ktore mam sa okropnie twarde i szorstkie,wiec ja ich nawet nie uzywam !

Ps, a jak idzie " bezslodyczowo " ...Ja tez codziennie planuje zaczac i jakos mi nie wychodzi
Wiem, wiem Ale też kusisz. Też zakupiłam komplet pędzli na allegro, nie narzekam. Choć po ostatnim przeglądaniu makeuptalk.com gdzie praktycznie wszystkie dziewczyny mają pędzla MAC'a, spodobały mi się one. Na szczęście nie mam do nich dostępu i funduszy Jakoś trudno by było mi wydać 80 zl na jeden pędzelek, choć może kiedyś..
A no i zapomniałam pochwalić zdjęć robionych nowym aparatem.. są takie ładne, ciepłe jak lubię Nie cierpię wychłodzonych zdjęć.

Co do bezsłodyczowa, to cudnie hehe. Od 11 sierpnia nie miałam w ustach nic słodkiego, żadnych ciast, czekolad, cukierków, chipsów, paluszków, napoji gazowanych itp Bo to właśnie rozumiem przez to moje 'bezsłodyczowo'. Kiedyś nie potrafiłam bez tego żyć, a tak z dnia na dzień po codziennym opychaniu się słodyczami przestałam Teraz nawet nie mam ochoty na nie. A no i dodam, że już od dwóch lat nie słodzę. Uff.. to się rozpisałam :P Taki mały offtop.

PS Kiedy nowy makijaż? Może tym razem coś mocniejszego?

Stary 2007-09-24, 16:59   #19
Del
Wtajemniczenie

GG do Del

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
śliczna jesteś i pięknie Ci w tym mkijażu
Kobieco, delikatnie po prostu ślicznie
zgadzam się

Del jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:06   #20
phdwao
Zakorzenienie

bardzo subtelnie i delikatnie, ale slicznie Ci tak, ten makijaż rozpromienia Cię i dodaje świeżości.mam pytanieco robisz/robiłaś, że masz taką gładziuchną cerę?
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:22   #21
maja55
Zakorzenienie

Rewelacyjnie! Elegancko przede wszystkim.
Podziwiam podwójnie, ponieważ maty wg mnie wcale nie tak łatwo opanować- ja nie potrafię cieniować matami Potrafię jedynie uzyskać jako taki efekt satynowymi cieniami. Ale z kolei błyski na zdjęciach(przynajmniej mioch) wychodzą fatalnie - znika cieniowanie, światło je rozprasza itp.

Piękne rzęsy - czy Ty uzyskujesz zawsze taki efekt perfekcyjnie rozdzielonych rzęs czy ten tusz to cudotwórca?
Ja postanowiłam zużyć Bourjois i już chciałam nim cisnąć do kosza bo skleja niemiłosiernie;(
A na początku był taki fajny...

I rewelacyjny dla Ciebie odcień sweterka
Stary 2007-09-24, 20:45   #22
Daisy23
Zadomowienie

Pomadko - jak sie tylko przyczepiasz do tego, ze jest za delikatnie to jest ok Mnie teraz pochlonely sliwki i fiolety ,bardzo mi odpowiadaja kolory na ten sezon. A z tym mocniejszym makijazem , jak bede miala okazje to cos wkleje ...Trudno mi znalezc czas na szkole,prace i zycie osobiste ,niestety wizaz schodzi na ostatnia pozycje ...

angel1980- bardzo dziekuje To naprawde dla mnie duzy komplement !

Gween - ja Ci oddam wszystkie swoje pedzle jesli mialoby mi to pomoc zostawic slodycze ! Ja moge sie rodziny wyrzec ,ale nie slodyczy Ja najbardziej jestem uzalezniona od chipsow !!!Wstretne ,pyszne potwory !!! Gween , masz moj szacunek do grobowej deski , ja jestem slaba, zalosna i uzalezniona ...Kurcze, ale tak od razu ucielas ?Podziel sie z kolezanka recepta na sukces
A z aparatu jestem baaardzo zadowolona, przestraszona jeszcze troche ,ale zadowolona

Del - bardzo dziekuje

phdwao-milo mi, ze Ci sie podoba W zasadzie to nie wiem, co zrobilam Polozylam podklad i puder ...Duzo zmienia jesli wykonczasz makijaz pudrem, nadaje aksamitna gladkosc,makijaz dluzej sie trzyma ...To taka kropka nad i Ja nie mam problemow z cera ,tzn mam - naczynka Ale nie mam zadnych nierownosci, krostek czy wypryskow .
Stary 2007-09-24, 20:47   #23
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Ślicznie
Jesteś cudna jak laleczka: masz pieknie wykrojone usta, cudny zadarty nosek i duże oczy
Bardzo ładnie się malujesz tak precyzyjnie i dokładnie.
Bez zastrzeżeń
Stary 2007-09-24, 20:53   #24
Gween
Rozeznanie

Cytat:

Gween - ja Ci oddam wszystkie swoje pedzle jesli mialoby mi to pomoc zostawic slodycze ! Ja moge sie rodziny wyrzec ,ale nie slodyczy Ja najbardziej jestem uzalezniona od chipsow !!!Wstretne ,pyszne potwory !!! Gween , masz moj szacunek do grobowej deski , ja jestem slaba, zalosna i uzalezniona ...Kurcze, ale tak od razu ucielas ?Podziel sie z kolezanka recepta na sukces
A z aparatu jestem baaardzo zadowolona, przestraszona jeszcze troche ,ale zadowolona
No proszę ;P To ja Ci tu receptę, a Ty mi pędzelki A tak serio to po prostu przez pobyt TŻ-ta u mnie podczas wakacji ciągle opychałam się słodyczami, brzuch mi się zrobił niczym w ciąży, choć zawsze jest płaski. Stwierdziłam, że basta, koniec ze słodyczami i wraz z dniem wyjazdu TŻ-ta oboje przestaliśmy je jeść. Tak po prostu. Z tym że TŻ ma już jeden punkt karny za zjedzenie orzeszków Ja się nadal trzymam i w ogóle mnie nie ciągnie. Choć np tak jak Ty chipsy uwielbiam..oj Szczególnie Laysy fromage albo Pringelsy ryżowe fromage. Pycha. No, ale niezdrowe to jak cholera, więc na zdrowie mi wyjdzie ograniczanie

A aparatu jak najbardziej zazdroszczę Może kiedyś się też dorobię jakiegoś fajnego. TŻ ma lustrzankę cyfrową Canona, ale to dla mnie trochę czarna magia i nie lubię go za bardzo [aparatu, nie TŻ ]

Stary 2007-09-24, 20:58   #25
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
phdwao-milo mi, ze Ci sie podoba W zasadzie to nie wiem, co zrobilam Polozylam podklad i puder ...Duzo zmienia jesli wykonczasz makijaz pudrem, nadaje aksamitna gladkosc,makijaz dluzej sie trzyma ...To taka kropka nad i Ja nie mam problemow z cera ,tzn mam - naczynka Ale nie mam zadnych nierownosci, krostek czy wypryskow .
pozazdrościć
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:01   #26
Daisy23
Zadomowienie

Vibeska - to juz drugi taki wybitnie mily komentarz od Ciebie Ty sie czegos przyczep, bo dziewczyny sobie pomysla,ze jestesmy spokrewnione albo,ze Ci place za takie komentarze A powaznie - bardzo dziekuje i nie ukrywam,ze przyjemnie mi sie to czyta

maja55- zgadzam sie , co do matow .Na pierwszych kilku probach poleglam Ale jak wszystko, to tez kwestia wprawy , ja tez caly czas sie ucze ...
Jesli chodzi o rzesy - to ja nie jestem maniaczka rozczesywania rzes,wrecz przeciwnie -robie to tylko ,gdy musze ...Na tym zdjeciu malowalam je jakies z siedem razy ,tzn siedem dotkniec , nie nabieralam nowego tuszu ...Ja zawsze robie tak,ze staram sie dostosowac ilosc tuszu na szczoteczce do tego, co chce miec na rzesach ...I szczoteczka tworze caly efekt .Troche wprawy ze szczoteczka i jest ok, ja nie lubie rozczesanych rzes przesadnie-to dla mnie jakos nienaturalnie wyglada ,bo moje rzesy bez tuszu sie sklejaja nawet No i nakladam klasyczna , sprawdzona metoda - od srodka do zewnatrz .I zawsze mam glowe do gory a patrze na dol ,wtedy nawet bez zalotki ladnie sie podkreca ...Tu akurat uzylam zalotki.
Stary 2007-09-24, 21:14   #27
Martyna83
Rozeznanie

piekny makijaż. taki subtelny i kobiecy. podoba mi sie precyzja z jaka jest wykonany
Martyna83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:17   #28
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie

super makijaz, widacv ze masz do tego reke i wyczucie,podkresliłas naturalne pieknosuperr
Stary 2007-09-24, 21:24   #29
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Cytat:
Vibeska - to juz drugi taki wybitnie mily komentarz od Ciebie Ty sie czegos przyczep, bo dziewczyny sobie pomysla,ze jestesmy spokrewnione albo,ze Ci place za takie komentarze A powaznie - bardzo dziekuje i nie ukrywam,ze przyjemnie mi sie to czyta
No cóż ja poradzę, skoro tak mi się podobasz i Ty i to co zmalujesz
Stary 2007-09-24, 22:58   #30
Daisy23
Zadomowienie

Martyna83- bardzo dziekuje Tak drobiazgowa zrobilam sie ,bo wrzucam zdjecia na wizaz, teraz przeniosalam to do codziennego uzytku ...To akurat dobra rzecz Zamienia sie w dobry nawyk ,ktory mi sie przyda w pracy .

gosiaczku-buziaczku - dziekuje bardzo A przy okazji...jestesmy imienniczkami, Malgosiu

Vibeska- strasznie mi przyjemnie Naprawde ...I pisze to odkladajac ego i proznosc na bok...Ja tez zawsze sie staram widziec w ludziach to,co piekne ...A najfajniejsze jest to,ze im jestem starsza tym latwiej mi to przychodzi ...Duzo mysli mi przechodzi teraz przez glowe .Chcialam tylko napisac ,ze bardzo sie zminilam w ciagu ostatnich lat i mam nadzieje,ze mozna z mojej buzi wyczytac wewnetrzne piekno, z ktorego jestem najbardziej dumna ...Ze widac cieplo i zyczliwosc ...Tego bym sobie zyczyla najbardziej Wybralam taka kariere ,ktora bazuje na "wygladzie " ,ale mam przy tym duzo zdrowej perspektywy...Troche to takie pomieszanie z poplataniem ,ale jest w tym to,co czuje ...a przynjamniej pare moich mysli To nie miejsce na takie uzewnetrznienie ,ale jakos wydawalo mi sie to wazne ...Pozdarwiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości