Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-08, 19:12   #991
blondynfarbowany
Przyczajenie

Dot.: najlepszy samoopalacz

no a przy tym nie jest to zlota regula, ze bardzo drogie kosmetyki sa tez bardzo dobre. dla mnie dove jest w porzadku i daje fajne efekty, wiec moge ci go sprzedac po odpowiednio wysokiej cenie, zebys mial poczucie inwestcji w swoj wyglad
blondynfarbowany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 19:25   #992
maja55
Zakorzenienie

Do twarzy polecam mleczko samoopalające Clarins http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10570. Nie ma mowy o smugach, zaciekach, kolor bardzo naturalny i nie ma zapachu DHA typowego dla samoopalaczy. Dodatkowo nie wysusza mojej skóry.

Do ciała polecam Ci piankę samoopalająca LancasterSelf Tan - Tinted Instant Bronze Foam/Mousse Autobronzant Teinte.

Poza tym ja sobie chwalę tez Garniera w sprayu do ciała, chociaż trochę wysusza łydki, no i pytałeś tylko o wyższą półkę wiec Garnier odpada
Stary 2007-08-09, 11:48   #993
panna_prosperka
Raczkowanie

tanman skoro wiesz jaki samoopalacz jest najlepszy i sam je wymieniasz to po co trujesz ludziom głowe? żeby sie wyrzyć na tych którzy nie przeznaczaja 200 zł na samoopalacze? bo widzisz moze sa tez ludzie inni niz ty, którzy np. kupuja ksiązki czasem edukują sie..etc.
Ja nie używam samoopalaczy tylko balsamy brązujące własnie dove summer glow i bynajmniej opalenizna nie jest po nim pomarańczowa tylko naturalna, nie zostawia żadnych smug ani plam nie śmierdzi równomiernie się zmywa. Polecam
Stary 2007-08-09, 17:44   #994
tanman23
Przyczajenie

Do ala361: ok moze i swiadcza, ale to Ty napisalas, ze jestem dziwny i zupelnie nie wiem po co wiec moze to tez swiadczy o Tobie.
Nie wiem tez czemu sie tak czepiliscie tego calego mojego "bogactwa". To ze mam pieniadze i lubie je czasem wydac na kosmetyki to nie znaczy ze lubie wyrzucac je w bloto, dlatego wlasnie tu prosilem o porady.
Do Maja55 : bardzo dziekuje za konkretna wypowiedz.
Do panna_prosperka :jestes kolejna osoba ktora nie zrozumiala o co mi chodzi, co z tego ze wymieniam, skoro chcialbym poznac opinie o nich... hmm, no coz akurat co do edukacji to jesli chcesz wiedziec mam wyksztalcenie wyzsze , a juz samo napisane przez Ciebie slowo ,,wyrzyc" swiadczy chyba o tym , ze moze to Ty powinnas sie troche poedukowac i kupic pare ksiazek, moze tych najbardziej podstawowych...jak chocby slownik ortograficzny.
No i teraz na deser do amistad.k.m.s : po pierwsze:wlasnie forum jest od takich pytan, jesli uwazasz ze moj temat to smiec, nie musisz tego czytac...po drugie: tonu nie zmienie bo forum jest dla wszystkich i kazdy moze sie wypowiadac, nie uwazam zebym kogos tu obrazil, to raczej na mnie od dluzszego czasu jest tu jakas nagonka...poza tym jesli zaznaczam i prosze zeby wypowiadaly sie tylko osoby stosujace samoopalacze z wyzszej polki to chcialbym zeby tak bylo, a nie tworzyla sie dyskusja na temat porownan tanszych i drozszych bo wtedy zalozylbym inny temat.Czy Wy ludzie nie mozecie tego zrozumiec? po co mi opinie o tych tanszych i sredniech skoro mnie nie interesuja (i chyba mam do tego prawo i nie ma w tym nic zlego), poza tym pol forum o nich jest a o tych drozszych wlasnie bardzo malo....po trzecie: bez komentarza bo juz pisalem ze nie chce wyrzucac kasy w bloto, dlatego prosilem o opinie (bo owszem np.Dior jest z tych drozszych a rowniez uwazam ze jest taki sobie ale o niebo lepszy od tych tanszych, i tu zaznaczam ze to tylko moja opinia,wiec bez urazy dla uzywajacych te tansze ) , juz rozumiesz?...po czwarte : po raz kolejny moje zdanie, czesto jest jednak tak ze jakosc idzie w parze z cena i uwazam ze samoopalacze sa idealnym tego przykladem..po piate : mozesz rozwinac? bo rozumiem ze to jakas aluzja do mnie, ale czy ja Ciebie czyms obrazilem albo kogokolwiek innego tym ze prosze o opinie o drogich samoopalaczach bo z mojego punktu widzenia tansze uwazam za slabe??
Dziekuje i pozdrawiam. Temat mozna uznac za zamkniety bo juz znalazlem swoj samoopalacz.
tanman23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:14   #995
roka12345
Raczkowanie

Do założyciela wątku...
Twój temat nie jest śmieciem ale np. można było ten twój problem napisać w jakimś innym wątku o samoopalaczach...więc niektórzy mogą Ci o tym dać znać że "zaśmieca forum" a forum nie ejst od tego żeby miało 1500 takich samych wątków musi być porządek...A jeśli chodzi o wykształecenie wyższe to plis nie chwal się tym tutaj, bo może w szkole jesteś mądry ale w życiu nie koniecznie... Ale nie mówie że ty w życiu jesteś nie tegest...Nie oceniam Cię bo Cię nie znam...
Stary 2007-08-10, 08:48   #996
AgataM86
Rozeznanie

Tanman23 - jak już odkryjesz, które z tych drogich są takie sobie a które bardzo dobre to daj znać.
Bo o to tutaj chodzi.
Stary 2007-08-10, 10:17   #997
tanman23
Przyczajenie

roka12345 no widzisz, nie oceniasz bo nie znasz i ok...ale sa tacy co oceniaja a nie znaja...i czepiaja sie rzeczy kompletnie nie zwiazanych z tematem ale ok juz nie chce tego rozwijac...a co do tematu to tak masz racje faktycznie moglem go umiescic w innym miejscu albo inaczej nazwac i okreslic za co juz wczesniej przeprosilem i przepraszam jeszcze raz ale mozna chyba bylo po kolejnych wypowiedziach zrozumiec ze prosze o opinie a nie otwierac dyskusje na inny temat.
A co do samoopalaczy to juz z cala pewnoscia moge polecic (przetestowane na sobie) St tropez na cialo a do twarzy Clarins, Concentre Teinte Auto-Bronzant Intense oraz Eau Lactee Auto - Bronzante , daja bardzo dobry brazowy kolor nawet po kolejnym nalozeniu w odstepie 2 godzin daje mocniejszy brazowy kolor, zadnej pomaranczy jak w moim przypadku po Dove.
Stary 2007-08-10, 10:51   #998
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Po pierwsze, od takich pytań jest KWC, a tego typu wątki zaśmiecają forum.
Po drugie, zmień ton, bo zadzierasz nosa.
Po trzecie, jeśli interesuje cię cena to zapraszam do drogerii. Wybierz sobie najdroższy samoopalacz jaki tam znajdziesz. Mam nadzieję, że spełni twoje oczekiwania.
Po czwarte, jeśli interesuje cię jednak jakość, a nie cena to zapraszam na biochemie i studiowanie dokładnie składów.
Po piąte, bogactwo przestaje być zaletą, gdy nie idzie w parze z kulturą.

Powodzenia
Zgadzam się, uzupełniając o link do KWC, o który zapewne chodziło od samego początku:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=60

zlosliwiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 13:13   #999
wrednazasysara
Raczkowanie

Problem jasnych dloni przy samoopalaczu

mam wspanialy samoopalacz i wszystko byloby ok, gdyby nie nieestetyczne odznaczanie sie dloni od pozostalej czesci reki. czy macie jakies sposoby na dlonie, aby nie byly jasne przy uzytkowaniu samoopalacza w porownaniu z reszta ciala?
Stary 2007-08-11, 13:50   #1000
BlackParade
Raczkowanie

Dot.: Problem jasnych dloni przy samoopalaczu

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
mam wspanialy samoopalacz i wszystko byloby ok, gdyby nie nieestetyczne odznaczanie sie dloni od pozostalej czesci reki. czy macie jakies sposoby na dlonie, aby nie byly jasne przy uzytkowaniu samoopalacza w porownaniu z reszta ciala?
Ja osobiście przy smarowaniu się samoopalaczem wsmarowuję odorbinę tego specyfiku w zewnętrzną część dłoni i nic się nie odznacza PS. Jaki masz samoopalacz??
BlackParade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 16:03   #1001
Maxsia_
Rozeznanie

wysmarować się, umyć rączki i poprosic TŻa żeby wysmarował łapciie
Stary 2007-08-11, 19:16   #1002
wrednazasysara
Raczkowanie

Aha, dziekuje Paniom bardzoA kosmetyk to samoopalacz w piance Dax. jest naprawde cudowny. po jednej aplikacji mam sliczna, naturalna opalenizne, ktorej nigdy nie uzyskalam smazac sie godzinami na sloncu ani w solariumNaprawde polecam, zero zaciekow, smug...
Stary 2007-08-11, 19:21   #1003
Nektarynka
Zadomowienie

Po wysmarowaniu ciała psiknij parę razy (wg uznania) na rękę (w paru miejscach) i rozsmaruj. Potem to samo z drugą ręką. Następnie umyj dokładnie dłonie. Na końcu psiknij 1x na jedną dłoń i rozetrzyj dokładnie o drugą. Pamiętaj o bokach i między palcami

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 23:27   #1004
lalami
Przyczajenie

Ja kiedyś nakładałam samoopalacz na wierzch dłoni i smarowałam wierzchem drugiej. Czasami mi się udawało uzyskać dość naturalny efekt, ale czasami widać było odcięcie z boku.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest użycie spray'u, np. Garniera (recenzje na kwc: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19339). Oczywiście, jeżeli planujesz używanie samoopalacza jedynie w lato, to może być nieopłacalne kupowanie tego specyfiku tylko do rąk
Gdybyś znalazła opakowanie po innym specyfiku (typu mgiełka do włosów) i rozwodniła w nim samoopalacz np. z wodą mineralną, to może uzyskałabyś ten sam efekt. Ważne, żeby taki "psiukacz" tworzył właśnie taką mgiełkę, a nie pojedyncze krople wody .
lalami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:26   #1005
panna_prosperka
Raczkowanie

słuchaj tanman nie obrażaj ludzi bo wnioskuję że buc z Ciebie niesamowity, a co do mojego wykształcenia to tez mam wyższe i z pewnością na lepszej uczelni niż ty... )) tak sie zastanawiam ale z tego co opisujesz to chyba jesteś po technikum krawieckim i zajmujesz moda kolegów z osiedla...no cóż "byt warunkuje świadomość" jak pisał Marks, a Ty jesteś dobrym tego przykładem. Aha i nadal polecam dove jako swietny balsam brązujący.
Pozdrawiam Tanmana, człowieka spalonego głupotą
Stary 2007-08-13, 15:35   #1006
panna_prosperka
Raczkowanie

zapomniałam zapytać może Ci faceta brakuje Tanman i dlatego taki złośliwy z Ciebie gość?
Stary 2007-08-13, 17:59   #1007
Sathi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez panna_prosperka Pokaż wiadomość
słuchaj tanman nie obrażaj ludzi bo wnioskuję że buc z Ciebie niesamowity, Pozdrawiam

Tanmana, człowieka spalonego głupotą
W tym momencie to Ty obrażasz jego.
A nikt nie dał Ci prawa do obrażania i oceniania.
Wizaż to forum do wymiany pogladów i takie komentarze sa tu zbędne

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:32   #1008
roka12345
Raczkowanie

A możę zakończmy temat....założyciel znalazł już swój właściwy samoopalacz i nie ma już po co dyskutować:/ To koniec naszej pracy czyli doradzania itd.
Stary 2007-08-14, 15:03   #1009
panna_prosperka
Raczkowanie

napisał tanman: Do panna_prosperka :jestes kolejna osoba ktora nie zrozumiala o co mi chodzi, co z tego ze wymieniam, skoro chcialbym poznac opinie o nich... hmm, no coz akurat co do edukacji to jesli chcesz wiedziec mam wyksztalcenie wyzsze , a juz samo napisane przez Ciebie slowo ,,wyrzyc" swiadczy chyba o tym , ze moze to Ty powinnas sie troche poedukowac i kupic pare ksiazek, moze tych najbardziej podstawowych...jak chocby slownik ortograficzny.
hm to dziwne bo nie ja to zaczelam.
nikt nie ma prawa do obrazania ale trudno siedziec jak myszka kiedy ktos po tobie jedzie.
i nadal polecam dove summer glow
Stary 2007-08-14, 15:32   #1010
tanman23
Przyczajenie

prosperka nie bede sie wdawac z Toba w dyskusje bo wlasnie sama pokazalas kim jestes naprawde ja Cie nie obrazilem tylko odpowiedzialem na to co napisalas wiec nie wiem kto tu zaczal, a to ze polecam Ci slownik ..no coz...wnioskuje ze moze Ci sie przydac, a swoje dove jesli nadal nie rozumiesz mojego tematu to mozesz polecac najwyzej kolezankom z zawodowki.
Jak juz pisalem temat dla mnie zamkniety (szkoda ze nie ma tu na tym forum jakiegos moderatora co by mogl taki temat normalnie zamknac moze byloby mniej komentarzy w Twoim stylu) dziekuje tym ktorzy wyrazali swoje opinie zarowno te normalne jak i mniej normalne. Pozdrawiam
Stary 2007-08-14, 16:18   #1011
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Mam pytanie odnoscie samoopalacza do twarzy L'OREAL Sublime Bronze Soin Autobronzant. Otóż zawiera on kwasy AHA i nie wiem czy po jego uzyciu moge sie opalać na słoneczku?

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:10   #1012
Selekcjonerka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoscie samoopalacza do twarzy L'OREAL Sublime Bronze Soin Autobronzant. Otóż zawiera on kwasy AHA i nie wiem czy po jego uzyciu moge sie opalać na słoneczku?
Nie radzę. Zwłaszcza, jeżeli nie są na szarym końcu.
Stary 2007-08-14, 20:50   #1013
scarletta
Raczkowanie

Poszukuje jakiegoś samoopalacza do twarzy ( cera trądzikowa) ktory by jej nie zapychał i nadawl ładny odcień. Z góry dzięki za odp.
Stary 2007-09-18, 23:05   #1014
myszysko2000
Przyczajenie

samoopalcz z "wyzszej polki"

mam prosbe o polecenie. panie w sklepach kosmetycznych wykazuja sie ewidentnym brakiem wiedzy. Chce kupic sobie dobry samoopalacz, ktory nie ma zapachu samooplaczowego. Ktora firma uzywa innej technologi w samooplaczach?. Dzis uzylam probki Clarinsa i smierdzi dla mnie jak inne tansze. I czy konsystencja gra role czy tylko mi sie wydaje? Uzywalam Loreala w zelu a nastepnie kupilam w kremie i bylam rozczarowana. Probowalam zel Lancoma ale momentami mialam problem z rozprowadzeniem za szybko wysychal. ale kolor byl piekny. Dziekuje z a wszystkie sugestie
Ps czy moge prosic o linka do rankingu samooplaczy? dawnop temu bylo cos takiego ale nie umiem znalesc
myszysko2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 01:21   #1015
mango bzik
Zadomowienie

Dot.: samoopalcz z "wyzszej polki"

Nadal jest KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=60

A to najlepsze wg KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=60

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2007-09-19 o 01:54
mango bzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:35   #1016
Tancerka Pl
Zadomowienie

"Psiukacz" opalający

Hej!
Szukam kosmetyku w sprayu - psiukacza. ;D Nie ostrego samoopalacza, a czegoś delikatnego, jak Dove Summer Glow lub Garnier - skóra muśnięta słońcem.
No ewentualnie, jak nie ma czegoś takiego w sprayu to prosiłabym o nazwy specyfików, które są łatwe w aplikacji. Mi zawsze, mimo peelingów, etc. powstają smugi i nie lubię się kremować. ;]

Pozdrawiam ;*
Stary 2007-09-22, 15:37   #1017
dzustam
Zakorzenienie

Dot.: "Psiukacz" opalający

Ja od kilku lat nieprzerwanie poluję na psikadło riviera - rewelacyjnie mnie opalało, nie złaziło palckami i do tego ładnie się rozprowadzało. Nigdzie nie moge dostać a jakiś wielkich poszukiwań nie zamierzam robić. Polecam ten samoopalacz.

dzustam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:23   #1018
evangeline
Zakorzenienie

Jeśli lubisz linię "Skóra muśnięta słońcem" Garniera to może właśnie spray z tej serii?

Dołączam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier.jpg (12,8 KB, 6 załadowań)

WYMIANKA
evangeline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:26   #1019
Tancerka Pl
Zadomowienie

Dziękuję za pomoc.
Stary 2007-09-23, 13:20   #1020
evangeline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc.
Bardzo proszę, nie ma problemu.

Zdaje się, że to psikadełko Garniera kosztuje ok. 20 zł.

WYMIANKA
evangeline jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blizny, dla, krem brazujacy, krem brązujacy, mężczyzny, mleczko, opalenizna, przebarwienia, samoopalacz, spray brązujacy, sun ozon, tradzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości