wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 14:52   #1171
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Sposób na ciemną karnację

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Czy będzie jadła marchewkę czy sam beta-karoten w tabletkach to wyjdzie na to samo - karnacja ciemniejsza, lecz pomarańczowa To właśnie beta-karoten z marchewki "opala".
O bosze, rzeczywiście, ale żem się wiedzą popisała
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:48   #1172
hedwii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Sposób na ciemną karnację

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
no własnie.. bo boję się, że po marchwii będę bardziej pomarańczowa niż czekoladkowa xD.. choć to nie możliwe.. ale choć troszkę dążę ku ideałowi xd
Jeśli o mnie chodzi moja skóra nie jest pomarańczowa lecz brązowa!! Zaznaczyłam również że biorę te tabletki - solaren forte - od dwóch miesięcy. Jeśli poczytacie stronkę którą wam poleciłam wcześniej to sie dowiecie z niej między innymi że długotrwałe branie beta karotenu powoduje żółty bądź też pomarańczowy odcień skóry
cyt:"Długotrwałe stosowanie może spowodować zażółcenie skóry (przeważnie, brzucha, dłoni i pleców). Jest to znak, że skóra jest już dostatecznie zaopatrzona w beta-karoten i jest przez niego chroniona. Zmiany są odwracalne, wystarczy tylko zaprzestać stosowania produktu"
"Beta-karoten gromadzony jest w tkance podskórnej, właśnie dlatego nadaje skórze stopniowo coraz ciemniejszy wręcz "złotawy" kolor. Wywołuje przebarwienia skóry, nasilając w ten sposób produkcję pigmentu i nie dopuszcza do negatywnego działania na skórę promieni UV."
lub też co jest bardzo ważne
"Należy pamiętać, ze podczas stosowanie beta-karotenu nie wolno przyjmować witaminy A, gdyż może to grozić przedawkowaniem"
Dowiadywałam się również z innych źródeł że najlepiej brać beta karoten przez trzy miesiące po czym zrobić sobie przerwe na jakiś czas i od nowa wtedy napewno nie będzie się miało efektu marchewki
hedwii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 02:22   #1173
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Sposób na ciemną karnację

własnie ten temat od jakiegos czasu interesuje
ile ja bym dała za ciemna karnacje ajj


do samoopalaczy jestem raczej steptycznie nastawiona, nie mam z nimi dobrych wspomnien a co do tych tabletek solaren forte ,moze warto zainwestowac skoro widze że są dobre efekty ^
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:55   #1174
dzidzia_89
Raczkowanie
 
Avatar dzidzia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 76
Dot.: Sposób na ciemną karnację

Cytat:
Napisane przez hedwii Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi moja skóra nie jest pomarańczowa lecz brązowa!! Zaznaczyłam również że biorę te tabletki - solaren forte - od dwóch miesięcy. Jeśli poczytacie stronkę którą wam poleciłam wcześniej to sie dowiecie z niej między innymi że długotrwałe branie beta karotenu powoduje żółty bądź też pomarańczowy odcień skóry
cyt:"Długotrwałe stosowanie może spowodować zażółcenie skóry (przeważnie, brzucha, dłoni i pleców). Jest to znak, że skóra jest już dostatecznie zaopatrzona w beta-karoten i jest przez niego chroniona. Zmiany są odwracalne, wystarczy tylko zaprzestać stosowania produktu"
"Beta-karoten gromadzony jest w tkance podskórnej, właśnie dlatego nadaje skórze stopniowo coraz ciemniejszy wręcz "złotawy" kolor. Wywołuje przebarwienia skóry, nasilając w ten sposób produkcję pigmentu i nie dopuszcza do negatywnego działania na skórę promieni UV."
lub też co jest bardzo ważne
"Należy pamiętać, ze podczas stosowanie beta-karotenu nie wolno przyjmować witaminy A, gdyż może to grozić przedawkowaniem"
Dowiadywałam się również z innych źródeł że najlepiej brać beta karoten przez trzy miesiące po czym zrobić sobie przerwe na jakiś czas i od nowa wtedy napewno nie będzie się miało efektu marchewki
bardzo dobrze napisane właśnie tylko nie przesadzać z tym karotenkiem laseczki
__________________
Jesteśmy tym, co sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat!

dzidzia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 11:47   #1175
hedwii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Sposób na ciemną karnację

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość



do samoopalaczy jestem raczej steptycznie nastawiona, nie mam z nimi dobrych wspomnien a co do tych tabletek solaren forte ,moze warto zainwestowac skoro widze że są dobre efekty ^
moja przyjaciółka bierze np Belissa Sun i również nie narzeka zdecydowała sie właśnie na te tabletki bo zawierają wyciąg ze skrzypu polnego a to ponoć dobrze robi na włosy i paznokcie mają one mniej beta karotenu ale jej to nie przeszkadza
więc wniosek z tego taki że najlepiej poczytać jaki skład mają jakie tabletki a następnie wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie
hedwii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:50   #1176
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Sposób na ciemną karnację

Cytat:
Napisane przez karusss Pokaż wiadomość
Osobiscie mam bardzo ciemna karnacje po tacie ktory jest hiszpanem i tylko mam z tym problem, np przy kupnie podkladu nigdy nie moge znalezc tak ciemnego koloru, ludzie pytaja czy jestem polka itd, polecam balsamy brazujace, daja super naturalny efekt
Zazdroszczę!!! Chcialabym mieć naturalnie ciemną karnację
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:33   #1177
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Sposób na ciemną karnację

Hey dziewczyny znacie może jakies fajne kremy brazujace ktore nie robia parańczowej skóry,plam i niezapychaja? I jakis fajny balsam brązujący ? z góry dzieki
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 11:27   #1178
karusss
Raczkowanie
 
Avatar karusss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 149
Dot.: Sposób na ciemną karnację

Jesli chodzi o balsam to moge polecic dove summer glow, wybierz ten do ciemnej karnacji - daje fajny naturalny efekt a rezultat widac juz od pierwszego uzycia, mozesz stosowac go naprzemiennie z balsamen nawilzajacym, wtedy tempo "opalania" bedzie naturalne. Mozesz tez skorzystac z wyszukiwarki KWC
karusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:52   #1179
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: Skinoren

czy skinoren wam wyciaga krostki na wierzch?
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:13   #1180
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

polecam peeling kawowy! na prawdę z doświadczenia wiem, że schodzą wszystkie smugi;p a poza tym jest tani i po żadnym innym nie będziesz miała takiej gładkiej skóry
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:49   #1181
SirGaGa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

Witam Zwracam się do Was z małym zapytaniem. Otóż zależałoby mi na posiadaniu lekkiej opalenizny na twarzy na luty Jestem mężczyzną i chciałbym znaleźć kosmetyk, który nie zostawiałby widocznych śladów a opalenizna nie wyglądałaby "żółto". Byłbym bardzo wdzięczny jeśli któraś/któryś z Was mógłby mi coś polecić Pozdrowienia

Edytowane przez SirGaGa
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:11
SirGaGa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:18   #1182
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

Polecam lekturę tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 22:39   #1183
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

a może nie balsamy, tylko skusiłbyś się na tzw. Airbrush tanning Uv free w salonie kosmetycznym. Bezpieczny dla skóry, równomiernie rozprowadzony na skórze i bez smug. 10 min.- natrysk i 10 min wysychanie. Starcza do 14 dni ażeby to przedłużyć stosować balsamów przedłużających trwałość opalenizny, koszt do 100 zł.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:38   #1184
SirGaGa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Dot.: Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
a może nie balsamy, tylko skusiłbyś się na tzw. Airbrush tanning Uv free w salonie kosmetycznym. Bezpieczny dla skóry, równomiernie rozprowadzony na skórze i bez smug. 10 min.- natrysk i 10 min wysychanie. Starcza do 14 dni ażeby to przedłużyć stosować balsamów przedłużających trwałość opalenizny, koszt do 100 zł.
Serdecznie dziękuję Spróbuje coś na ten team się dowiedzieć
SirGaGa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:25   #1185
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Question Samoopalacz - jak przygowotac skore ?

Jestem dosc blada ,zeby nie powiedziec biala jak snieg ,chcialabym dodoac sobie troche kolorku ,kupilam trzy samoopalacze do twarzy (do jasnej karnacjii) Kolastyny ,L'oreal i Lirene (Dr.Eris) ,z trzech wymienionych nie znam tylko L'oreal ,nie wiem jaki ma odcien ,pozatym choc zawsze stram sie przygotowac odpowiednio skore .... wychodza mi plamy ,nie wiem ,czy zle aplikuje samoopalacz ,czy moja skora nie zostala przygotowana wystarczajaco dobrze ?
Kiedys uzylam do twarzy samoopalacza w sprayu Kolastyny ,zmieszalam go z kremem nawilzajacym i wyszla mi piekna zlota i rowna opalenizna ...
i to byl pierwszy i ostatni raz ... potem tylko plamy ,kurka co robie nie tak ? ....
Na kilka dni (2-3) przed nalozeniem samoopalacza robie porzadny peeling ,maseczke i nawilzam skore .... nie wiem czy plamy to rezultat peelingu ( to mozliwe ? ) ... skora przed nalozeniem samoopalacza jest dobrze "odtluszczona" od wszeklich kosmetykow ... boooo ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:48   #1186
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Samoopalacz - jak przygowotac skore ?

Może lepiej używac kremu brązującego? Bo samoopalacz jest za ostry i mogą wychodzic plamy szczegolnie na jasnej karnacji.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:04   #1187
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Samoopalacz - jak przygowotac skore ?

Moim zdaniem krem brazyjacy jest jeszcze gorszy ,po samoopalaczu przynajmniej widzisz efekt w bardzo szybkim tepie i jak cos nie wyjdzie to mozna odrazu zaczac dzialac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:10   #1188
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Samoopalacz - jak przygowotac skore ?

polecam zrobić porządny peeling bezpośrednio ( tego samego dnia) przed nałożeniem samoopalacza....
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:40   #1189
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Samoopalacz - jak przygowotac skore ?

Tylko ,ze ja robie peeling ,ale po zrobieniu go i nalozeniu samoopalacza skora piecze ...nie lubie tego , no dobra ,zobaczymy co mi z tego wyjdzie
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 08:02   #1190
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Samoopalacz - jak przygowotac skore ?

A nie lepiej poczekać pare dni na świetny efekt, ale bez plam? Mieszaj sobie samoopalacz z kremem, wtedy plam nie będzie, skoro nie lubisz balsamów brązujących (szkoda, one przynajmniej mniej śmierdzą ;P)
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:02   #1191
kokosi19
Raczkowanie
 
Avatar kokosi19
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 48
Dot.: Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

od samoopalacza lepsze jest solarium, trzeba więcej wydać ale lepiej poświecić pińć złociszy wiecej przynajmniej nie jest się żółtym. Po samoopalaczu zawsze wychodzi żółty kolor i nigdy nie jest rowno .pozatym to bez sensu bo się jest tylko na twarzy opalonym a reszta jest blada i szyja na przykład jest w innym kolorze bo jak zrobisz na szyi samoopalaczem to zawsze wychodzi masakra,bo tam się nie da równo
kokosi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:07   #1192
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez kokosi19 Pokaż wiadomość
od samoopalacza lepsze jest solarium, trzeba więcej wydać ale lepiej poświecić pińć złociszy wiecej przynajmniej nie jest się żółtym. Po samoopalaczu zawsze wychodzi żółty kolor i nigdy nie jest rowno .pozatym to bez sensu bo się jest tylko na twarzy opalonym a reszta jest blada i szyja na przykład jest w innym kolorze bo jak zrobisz na szyi samoopalaczem to zawsze wychodzi masakra,bo tam się nie da równo

Masakra to dopiero bedzie z twoja skora jak bedziesz do solarium chodzic. Warto poswiecic kilka zl wiecej i zainwestowac w dobry samoopalacz, a za to miec zdrowa, dluzej mloda skore bez przebarwien. Strasznie draznia mnie takie posty... bo kazdy wie co solarium robi z cera
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:29   #1193
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Samoopalacz, krem/spray brązujacy? dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez kokosi19 Pokaż wiadomość
od samoopalacza lepsze jest solarium, trzeba więcej wydać ale lepiej poświecić pińć złociszy wiecej przynajmniej nie jest się żółtym. Po samoopalaczu zawsze wychodzi żółty kolor i nigdy nie jest rowno .pozatym to bez sensu bo się jest tylko na twarzy opalonym a reszta jest blada i szyja na przykład jest w innym kolorze bo jak zrobisz na szyi samoopalaczem to zawsze wychodzi masakra,bo tam się nie da równo
Umiejętne nałożenie samoopalacza nie pozostawi żadnych smóg, i wygląda bardzo naturalnie(warto zainwestować w dobry samoopalacz) , ja używam juz od 3 lat tylko i wyłącznie samoopalaczy i jestem bardzo zadowolona, nie katuje swojej skóry solarium, nie opalam się tez na słońcu(wcale) moja skóra odżyła, nie jest już tak przesuszona, nie mam żadnych przebarwień, pieprzykówitp...
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 23:02   #1194
Tynka0019
Przyczajenie
 
Avatar Tynka0019
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Jakie samoopalacze?

Jakie samoopalacze są dobre ?
Może jakieś nazwy bo się na tym nie znam a nie za bardzo chciałabym iść na solarium bo słyszałam że to bardzo szkodzi skórze.
Tynka0019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 23:09   #1195
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Jakie samoopalacze?

Ja użyłam parę razy Dove Summer Glow i jestem z niego zadowolona
Tu możesz poczytać recenzję: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14215,dove-summer-glow-balsam-do-ciala-z-samoopalaczem-jasna-i-ciemna-karnacja-stara-wersja.html
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 01:25   #1196
AuroreB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Jakie samoopalacze?

Ja uzywam Loreal Sublime Glow, jest naprawde super i ma przyjemny cytrusowy zapach http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11140
AuroreB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 05:44   #1197
Tynka0019
Przyczajenie
 
Avatar Tynka0019
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Jakie samoopalacze?

a czy samoopalacz stosuje sie na twarz również
wiem że to takie dziwne pytanie ale wolę się dowiedzieć.
Tynka0019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 08:10   #1198
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Jakie samoopalacze?

Cały wątek o kosmetykach brązujących i opalających ciało:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=opalamy
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 10:19   #1199
Tynka0019
Przyczajenie
 
Avatar Tynka0019
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Jakie samoopalacze?

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Cały wątek o kosmetykach brązujących i opalających ciało:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=opalamy
dzięki znalazłam;*
Tynka0019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:06   #1200
cholwa1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Samoopalacz dla... faceta.

Witam wszystkich a w szczególności Panie
Mam taki (ze tak to nazwę) problemik. A mianowicie od dłuższego czasu (2 lata) mniej lub bardziej regularnie, ale uczęszczam na solarium, stąd (szczególnie ;P) dziewczyny znają mnie jako takiego opalonego... Ale teraz zaczyna się robić krucho z kasą, a dokładnie szkoda mi w tygodniu wydać około 30zł na solarium, bo taki nastał u mnie wiek, że zbieram pieniądze na grubsze tematy :P Ale także nie chciałbym przestawać "być opalony". Dlatego pytanie: Czego tu mogę użyć? Pytam dlatego, bo wiem, że z tymi samoopalaczami i kremami to jest czasami niebezpiecznie: jakieś smugi, brudy itp. Więc co byście mogły mi polecić? Zależy mi na intensywnej opaleniźnie, ale też żeby to było brązowy kolor a nie zółty... Z góry dzieki. Buziaczki
cholwa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.