Clinique - kolorówka - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-21, 23:38   #841
Gajowniczka
Zadomowienie

Dot.: Clinique - kolorówka

dzięki za odpowiedzi..Za sprawą forum kupiłam już 2 maczki i jestem bardzo zadowolona (posy i plum poppy).Chociaż wolę posy.
Gajowniczka jest offline  
Stary 2007-12-21, 23:45   #842
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A który efekt lepszy? Jakie masz rzęsy?

Przepraszam, że tak męczę, ale nie chcę popełnić błędu za 90 zł.
Ja testowalam LD i HI. Niestety ani w jednym ani w drugim przypadku nie bylam zadowolona. Kocham klinikowa kolorowke, ale tusze to dla mnie kompletny niewypal.
Pierwszy kupilam LD (cale szczescie na lotnisku, wiec tak bardzo nie bolalo,-). Oprocz koloru nie dawal NIC. ( moje rzesy sa krotkie, ale raczej geste). Tusz polecial do mamy
Nie mogac uwierzyc, ze klinik mogl wypuscic takiego bubelka, postanowilam dac szanse HI.Znowu NIC.
Najbardziej przeszkadzalo mi, ze tusze sa strasznie wodniste.Moze przez to nie widzialam efektow?

Zebys miala jakis punkt odniesienia- dla moich rzes najlepszy jest Hypnose, Inimitable, Masterpiece Max.

Radze zaczac od miniaturek z allegro , albo wyprobowac w drogerii
Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2007-12-21, 23:54   #843
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Zebys miala jakis punkt odniesienia- dla moich rzes najlepszy jest Hypnose, Inimitable, Masterpiece Max.

tak to już jest, że wszystko zależy od rzęs

dla mnie HI jest cudowny,
Hypnose - średni efekt za duże pieniądze,
Inimitable bardzo lubię, a Masterpiece nigdy nie testowałam, a bez testów, tuszy nie kupuję
Madlaine jest offline  
Stary 2007-12-22, 00:06   #844
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi..Za sprawą forum kupiłam już 2 maczki i jestem bardzo zadowolona (posy i plum poppy).Chociaż wolę posy.
a opisz proszę czym się róznią, jak wrażenia po posy??? Sama go dostane na gwiazdke i juz nie mogę się doczekać . Twoja opowieść o jego cudownych właściwościach z pewnością bardziej mnie nakręci
A jak plum, jaki ma odzień na twarzy? Nie jest bardzo rózowy? Gdzie go ustrzeliłaś?

mulier jest offline  
Stary 2007-12-22, 00:08   #845
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Inimitable bardzo lubię, a Masterpiece nigdy nie testowałam, a bez testów, tuszy nie kupuję
W takim razie koniecznie wyprobuj MM Ja kupilam go jako substytut Inimitable - zmusily mnie do tego zasoby finansowe- i efekt jest bardzo podobny.
Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2007-12-22, 00:24   #846
lola23
Wtajemniczenie

Cytat:
ano nie mam

jakoś się ciągle nie składało, a jak byłam w Sephora i miałam zniżkę, to akurat Kittcata zabrakło a po ostatnich zakupach wolałabym jednak mieć jakąś zniżkę, zobaczymy jak długo wytrzymam

PS. a Shapera którego ? śliweczka
Myślę nad śliweczką właśnie i nad takim kittycatowym kolorem a zakupiłam Black Diamond .

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline  
Stary 2007-12-22, 00:39   #847
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Ja testowalam LD i HI. Niestety ani w jednym ani w drugim przypadku nie bylam zadowolona. Kocham klinikowa kolorowke, ale tusze to dla mnie kompletny niewypal.
Pierwszy kupilam LD (cale szczescie na lotnisku, wiec tak bardzo nie bolalo,-). Oprocz koloru nie dawal NIC. ( moje rzesy sa krotkie, ale raczej geste). Tusz polecial do mamy
Nie mogac uwierzyc, ze klinik mogl wypuscic takiego bubelka, postanowilam dac szanse HI.Znowu NIC.
Najbardziej przeszkadzalo mi, ze tusze sa strasznie wodniste.Moze przez to nie widzialam efektow?

Już kupiłam HI.

Póki co użyłam go tylko 2 razy. Wczoraj byłam załamana i wściekła. Dzisiaj jestem nawet zadowolona, ale bez fajerwerków. Faza testów trwa.

Z tuszy, które wymieniasz, miałam Masterpiece Max i nawet lubiłam.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-12-22, 18:27   #848
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
a opisz proszę czym się róznią, jak wrażenia po posy??? Sama go dostane na gwiazdke i juz nie mogę się doczekać . Twoja opowieść o jego cudownych właściwościach z pewnością bardziej mnie nakręci
A jak plum, jaki ma odzień na twarzy? Nie jest bardzo rózowy? Gdzie go ustrzeliłaś?
Gajowniczko, podpinam się pod pytanie Małgosi o maczka Poppy - tylko dla mnie mógłby być bardzo różowy

A do mnie dotarła trójeczka Doe-Eyed i że nie chciało mi się machać pełnego makijażu oczu na bazie, to łażę z tylko jednym okiem umalowanym i straszę

Na razie z wrażeń wstępnych to chyba tylko tyle, że ta trójka jest bardziej napigmentowana niż Niezapominajki

Więcej wrażeń na dniach.

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-22, 19:00   #849
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
W takim razie koniecznie wyprobuj MM Ja kupilam go jako substytut Inimitable - zmusily mnie do tego zasoby finansowe- i efekt jest bardzo podobny.
niestety nigdzie nie ma testerów

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Myślę nad śliweczką właśnie i nad takim kittycatowym kolorem a zakupiłam Black Diamond .
super wybór, ja chyba namówię męża na Kittycata dla mnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Już kupiłam HI.

Póki co użyłam go tylko 2 razy. Wczoraj byłam załamana i wściekła. Dzisiaj jestem nawet zadowolona, ale bez fajerwerków. Faza testów trwa.

Z tuszy, które wymieniasz, miałam Masterpiece Max i nawet lubiłam.
iceflower, gdyby jednak HI Ci nie podszedł, i chciałabyś na coś wymienić, to pamiętaj o mnie

a przy okazji

udanych, spokojnych i pełnych radości świąt w otoczeniu bliskich osób oraz oczywiście spędzonych w Klinikowych makijażach , w których będziecie lśniły nie mniej niż pierwsza gwiazda na niebie
Madlaine jest offline  
Stary 2007-12-22, 19:36   #850
Gajowniczka
Zadomowienie

oba maczki kupiłam na allegro.plum poppy jest dla mnie bardzo różowy na twarzy i zazwyczaj dokładam na niego białą czekoladę jak mi się wydaje że jest go za dużo i wtedy ok.
a posy nadaje mi naturalny efekt ożywienia twarzy.taki brudny różowawy braz.(cienka jestem w opisywaniu).ale rzuca się w oczy ten efekt bo dostawałam komplementy za niego (a raczej dzięki niemu)
Gajowniczka jest offline  
Stary 2007-12-22, 20:26   #851
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
iceflower, gdyby jednak HI Ci nie podszedł, i chciałabyś na coś wymienić, to pamiętaj o mnie

a przy okazji

udanych, spokojnych i pełnych radości świąt w otoczeniu bliskich osób oraz oczywiście spędzonych w Klinikowych makijażach , w których będziecie lśniły nie mniej niż pierwsza gwiazda na niebie
Będę pamiętać, jakby co. Ale dzisiaj jestem juz prawie całkiem zadowolona - efekt jest już ładny, nie wiem, czemu za pierwszym razem było tak beznadziejnie. Jeszcze muszę popróbować, żeby nie było widać, ze w prawym oku mam ładniejsze i dłuższe rzęsy. Jak się nie uda, to prawdopodobnie będzie na wydaniu.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-12-22, 20:43   #852
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
oba maczki kupiłam na allegro.plum poppy jest dla mnie bardzo różowy na twarzy i zazwyczaj dokładam na niego białą czekoladę jak mi się wydaje że jest go za dużo i wtedy ok.
a posy nadaje mi naturalny efekt ożywienia twarzy.taki brudny różowawy braz.(cienka jestem w opisywaniu).ale rzuca się w oczy ten efekt bo dostawałam komplementy za niego (a raczej dzięki niemu)
Plum Poppy na Allegro...?

Szczęściara z Ciebie - i do tego jest różowy, ach

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-22, 22:41   #853
Gajowniczka
Zadomowienie

upolowałam jakieś pół roku temu.Sprzedająca miała 4 odcienie i zeszły wszystkie w jeden dzień .
Gajowniczka jest offline  
Stary 2007-12-23, 12:30   #854
agunia37
Rozeznanie

mam pytanie.
Czy cienie Colour Surge Quad - SPICY , sa matowe??
agunia37 jest offline  
Stary 2007-12-23, 18:21   #855
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A do mnie dotarła trójeczka Doe-Eyed i że nie chciało mi się machać pełnego makijażu oczu na bazie, to łażę z tylko jednym okiem umalowanym i straszę

Na razie z wrażeń wstępnych to chyba tylko tyle, że ta trójka jest bardziej napigmentowana niż Niezapominajki

Więcej wrażeń na dniach.
I pieknie, trojak Doe Eyed wlazl na liste zamiast eksmitowanej Helenki

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
mam pytanie.
Czy cienie Colour Surge Quad - SPICY , sa matowe??
Nie Sa to cienie z serii Soft i Super Shimmer. Mam dwie kostki z tego quada w palecie NFIS-6.

Wtret osobisty - dokopalam sie w Mleczaku dna Alez ze mni brutal, taka pieknosc wykorzystywac do spodu Przy ostatniej okazji na Truskawie nie zrobilam zapasu i licze na to, ze w ciagu najblizszych miesiecy sie pojawi, bo jak nie to krewa.
vril jest offline  
Stary 2007-12-23, 18:44   #856
Reese
Zakorzenienie

Dziewczyny, a mi Blended Face 08 nie podpasił Jest dla mnie za ciężki, taki tapeciarski, a ja juz myślałm że bede mieć puder idealny a tu klops Chętnie go wymienię, jakby któraś była chętna to wystawiłam na targowisku
Reese jest offline  
Stary 2007-12-23, 18:51   #857
agunia37
Rozeznanie

vril
Na Ciebie zawsze mozna liczyc
Szukam cieni, ladnych,cieplych brazow, czyzby zostalo mi tylko, Teddy Bear?bo wiem ,ze te sa na pewno matowe..
agunia37 jest offline  
Stary 2007-12-23, 18:57   #858
agunia37
Rozeznanie

Nie martw sie wril mleczakow jest duzo w DE, w razie czego sluze pomoca
agunia37 jest offline  
Stary 2007-12-23, 19:03   #859
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:

Więcej wrażeń na dniach.
A więc z wrażeń - Doe-Eyed jest:

- zdecydowanie mocniej napigmentowana niż Forget me Not, szczególnie piszę to w odniesieniu do najciemniejszego cienia z zestawu

- są nie tak aksamitne, bardziej suche jakby niż Niezapominajki, ale i tak nie ma problemu z nakładaniem ich

- łatwo się cieniują i zacierają między nimi granice koloru

- nie wiem, czy to kwestia mocniejszego napigmentowania czy tez samego doboru kolorów, ale bardziej pasują mi na wieczór, chociaż pewnie dyskretniej nałożone świetnie sprawdzą się i na dzień

Najciekawsze w tych cieniach są kolory - poza jasnym, kremowym, takim ecru, pozostałe dwa są wyjątkową mieszanką szarości i beżu, brązu tak, że trudno właściwie powiedzieć, jakie to kolory

W każdym razie to zestaw wg mnie dla zimnych typów urodowych

Ja mam zielono-szaro-niebieskie oczy, żółtawą cerę, brązowe włosy, ubieram i maluję się na zimno i mnie pasują - po pierwszym użyciu jestem zadowolona

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-23, 19:04   #860
Olaola
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
I pieknie, trojak Doe Eyed wlazl na liste zamiast eksmitowanej Helenki

Nie Sa to cienie z serii Soft i Super Shimmer. Mam dwie kostki z tego quada w palecie NFIS-6.

Wtret osobisty - dokopalam sie w Mleczaku dna Alez ze mni brutal, taka pieknosc wykorzystywac do spodu Przy ostatniej okazji na Truskawie nie zrobilam zapasu i licze na to, ze w ciagu najblizszych miesiecy sie pojawi, bo jak nie to krewa.
A mnie mało rzeczy cieszy bardziej, niż dokupienie zapasu ukochanego kosmetyku taka się czuję wtedy spełniona , jak wiem, że lubię np. cień tak bardzo, że potrzeba mi już kolejnego opakowania! Oto, co dla kobiety znaczy mieć swój KWC
Olaola jest offline  
Stary 2007-12-23, 19:08   #861
pączek
Raczkowanie

Na allegro jest właśnie maczek ale tylko w wersji testerowej ... a szkoda bo cena to prawie 50% ceny sklepowej... więc byłoby warto...
http://www.allegro.pl/item285089376_...loom_posy.html
cóż chociaż sobie popatrzę jaki on ładny
pączek jest offline  
Stary 2007-12-23, 19:19   #862
vril
Zakorzenienie

Agunia
Spicy sa wlasnie cieple, takie troche rude, najlepiej nazwalabym je Copper, chociaz przyprawy tez pasuja.

Joasiak rozumiem, ze Doe Eyed sa bardziej szare niz brazowe
vril jest offline  
Stary 2007-12-23, 19:48   #863
calma
Raczkowanie

Dziewczynki napiszcie mi proszę do jakiej cery nadaje się puder sypki. Ładny daje efekt? Napaliłam się i chcę kupić po nowym roku...
calma jest offline  
Stary 2007-12-23, 22:42   #864
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Joasiak rozumiem, ze Doe Eyed sa bardziej szare niz brazowe
Zdecydowanie bardziej szare

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-23, 23:01   #865
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:

Margaretka jakaz to konkurencja dla cieni klinika
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Margaretko, to podziel się wiedzą tajemną! ja chętnie się dowiem . Cieni Clinique nie próbowałam, mam to w planach - ale gdybyś podała i inne typy, to wpiszę je na swoją listę

Chodziło mi o cienie Mac i Bobbi Brown
Maca testowalam u koleżanki i bardzo mi się podobały (tak bardzo, że zdecydowałam się w końcu kupić: jeszcze ich nie mam, bo się zastanawiam, które), a Bobbi Brown niedawno kupiłam i się od razu w nich zakochałam (mam zestaw Stonewashed Nudes). vril, wiem, ze Ty nie przepadasz za Bibbi Brown, ale te są cudne: świetne kolory, nasycenie, jakość i trwałość.

Albo ja jestem taka wybredna, albo ogólnie coś jest nie tak z cieniami. Wypróbowałam większość górno-, średnio- i dolnopółkowych (dostępnych w Polsce) i niewiele mi podeszło. Większości się pozbywam po kilkakrotnym przetestowaniu. Także Buttermilk i Doe-Eyed są miłą niespodzianką.

Mam też Kittycata, ale mam zamiar się go pozbyć (chyba ). Kolor rzeczywiście niespotykany, bardzo ładny, tylko kompletnie gasi mi kolor tęczówki, jak się nim pomaluję. Ale wiem dlaczego: ja mam kolor oczu bardzo podobny właśnie do Kittycata, więc wszystko się zlewa.

Cytat:
Zdecydowanie bardziej szare
Zgadzam się
Ale ta szarość jest jakaś taka złamana, prawda? To nie są typowe szare odcienie.
Cieszę się, że Ci się podobają
margaretka02 jest offline  
Stary 2007-12-24, 01:30   #866
Olaola
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o cienie Mac i Bobbi Brown
Maca testowalam u koleżanki i bardzo mi się podobały (tak bardzo, że zdecydowałam się w końcu kupić: jeszcze ich nie mam, bo się zastanawiam, które)
A to świetnie, że to właśnie cienie MAC przedstawiasz jako konkurencję dla chwalonych "kliników", bo mam je na swojej liście Do Wypróbowania . Oczywiście problem z wyborem koloru jest w tym wypadku zrozumiały... . Ja maluję się niewieloma kolorami (brązy, beże, brązowawe zielenie - choć te ostatnio rzadko, fiolety - również rzadko, brzoskwiniowe róże. Wszystko w różnych nasyceniach, także bardzo ciemne), i wszystkie z tej mojej listy pożądanych kolorów na razie mam. Więc z testowaniem MACa poczekam, aż czegoś więcej zużyję .

Ale Ty odezwij się, jak już je zdobędziesz!
Olaola jest offline  
Stary 2007-12-24, 09:49   #867
vril
Zakorzenienie

Znaczy Kociak i Doe Eyed powinny byc dobre dla niebieskookiej
vril jest offline  
Stary 2007-12-24, 14:12   #868
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:

W każdym razie to zestaw wg mnie dla zimnych typów urodowych

Ja mam zielono-szaro-niebieskie oczy, żółtawą cerę, brązowe włosy, ubieram i maluję się na zimno i mnie pasują - po pierwszym użyciu jestem zadowolona
ja się malowałam ostatnio Doe-Eyed i muszę powiedzieć, że w moim odczuciu one są uniwersalne, ja mam zielone oczy, bursztynowe włosy, piegi, karnację jasną, ale zdecydowanie ciepłą , a było mi w tych cieniach również dobrze, one nie są na mojej skórze ani całkiem szare, ani brązowe, ciemniejsze odcienie są przełamane i chyba dlatego pasują prawie wszystkim

w perfumerii znajoma konsultantka Clinique - ta z tych nie wciskających ciemnoty powiedziała, że ten zestaw kupują kobiety o różnych typach urody i wszystkie są bardzo zadowolone

do mnie doszła dzisiaj wreszcie paletka 6 cieni, jestem zachwycona, tylko jeden kolor mi się powtórzył, więc tym bardziej udały mi się te zakupy - oczywiście cienie już wypróbowane i wystąpią na rodzinnej wigilii razem ze mną
Madlaine jest offline  
Stary 2007-12-24, 16:43   #869
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mam też Kittycata, ale mam zamiar się go pozbyć (chyba ). Kolor rzeczywiście niespotykany, bardzo ładny, tylko kompletnie gasi mi kolor tęczówki, jak się nim pomaluję. Ale wiem dlaczego: ja mam kolor oczu bardzo podobny właśnie do Kittycata, więc wszystko się zlewa.

Zgadzam się
Ale ta szarość jest jakaś taka złamana, prawda? To nie są typowe szare odcienie.
Cieszę się, że Ci się podobają
Margaretko - tak, podobają mi się

A masz gdzieś zdjęcie tego Kittycata...?

Opiszcie dziewczyny, jaki on ma kolor, bo jakoś nie kojarzę żadnego zdjęcia z sieci - poszukam jeszcze w linkach podanych przez Vril.

Cytat:
ja się malowałam ostatnio Doe-Eyed i muszę powiedzieć, że w moim odczuciu one są uniwersalne, ja mam zielone oczy, bursztynowe włosy, piegi, karnację jasną, ale zdecydowanie ciepłą , a było mi w tych cieniach również dobrze, one nie są na mojej skórze ani całkiem szare, ani brązowe, ciemniejsze odcienie są przełamane i chyba dlatego pasują prawie wszystkim

w perfumerii znajoma konsultantka Clinique - ta z tych nie wciskających ciemnoty powiedziała, że ten zestaw kupują kobiety o różnych typach urody i wszystkie są bardzo zadowolone
O, no widzisz, Mad, na mnie te cienie zrobiły się zdecydowanie zimnoszare W opakowaniu one są bardziej brązowe niż szare, a na oczach na odwrót - na moich oczach

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-12-24, 20:54   #870
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Vril, i jak sie sprawuje Twoj Active White Lab Solution (chyba) Brightening Loose Powder. Jest rodzaju rozswietlających... jak rozswietla? Masz moze porównanie do klasycznego sypkiego Clinique z drobinami rozswietlajacymi ? Mam na mysli gentle light glow ..
psycha jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości