Makijaż u 15-16latki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-07-01, 21:15   #31
Rossie
Raczkowanie

Re: Makijaż u 15-16latki/ Do Ewy!

Hmm...to zdjecie jest duze, sprobuje je jezscze spakowac i wysłac, jak nie dojdzie to przez tlen połączeniem p2p Ci wyśle
Rossie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 21:22   #32
sarenka
Zakorzenienie

zmień format na jpg i załącz do posta.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 21:32   #33
liv
Raczkowanie

niop- sprobuj tak jak pisze sarenka albo ewentualnie troche poobcinaj!! tylko oczu nie utnij
liv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 21:52   #34
Rossie
Raczkowanie

Eh to jest własnie jpg, a obciąc nie umiem. Masz tlena ?
Stary 2004-07-01, 22:10   #35
liv
Raczkowanie

nie mam i nie mam tez miejsca na dysku zeby instalowac to badziewie, ale jak masz program acdsee to tam spoko powinnas to obciac- nawet ja umiem go obslugiwac :P
Stary 2004-07-02, 13:12   #36
Rossie
Raczkowanie

No już ściągnełam ten program i zmieniłam format zdjęcia, może teraz dojdzie do Ciebie na maila
Stary 2004-07-02, 14:26   #37
liv
Raczkowanie

doszlo doszlo kreski masz bardzo ladniutkie- tak wlasnie myslalam czy jak sie je robi po wewnetrznej stronie powieki to czy da sie przesadzic- i tak mi sie wydawalo, ze nie i jest spoko. A do tego masz pieeeeeekne wlosy NAPRAWDE!! i wogole- zdjecie tez jest sliczne!!
Stary 2004-07-02, 14:34   #38
Rossie
Raczkowanie

Zapomniałam napisać, że te włosy są prostowane, tak naprawde to to jest ogromna szopa nie do ułożenia, mam kompleksy z tego powodu od lat, a to co jest na zdjeciu to jest moment po prostowaniu, i tak nie sa idealnie gładkie :|Moje włoski sa od urodzenia jakies zniszczone, suche, ani kręcone ani proste ani falowane ani nie wiem jakie, po prostu taki pudel ;P Całe zycie wiąże włosy w kitke i wstydze sie pokazac na ulicy jak ich nie "ugniote". No ale miło mi, że tak sądzisz
Stary 2004-07-02, 15:30   #39
liv
Raczkowanie

zrob sobie trwala na prostowanie, bo naprawde pieknie Ci w takich. to wlasnie normalne ze jak ktos ma krecone to po rozprostowaniu ma takk duuuzo wlosow i slicznie to wyglada. bardzo ci zazdroszcze, bo moje wlosy sie oslabily z braku pielegnacji :/
Stary 2004-07-02, 15:43   #40
Rossie
Raczkowanie

Chce sobie trwałą na prostowanie zrobic, chce naeet do Londynu leciec, zeby zrobic tą japońską - no ale brak funduszy i nie wiem czy w moim wieku mozna A boje sie, że po X- tenso włosy mi sie jeszcze gorzej zniszcza albo wylecą
Stary 2004-07-02, 16:25   #41
liv
Raczkowanie

eee nie sadze, zeby ci sie moglo cos stac po trwalej- ale nie kombinuj, bo im wiecej kombinowani tym gorzej dla wlosow. ja jak je wzmocnie tez moze sobie zrobie ale zwykla trwala- zobaczymy co to warte... bo mnie sie tez wlosy faluja a nienawidze tego, a nie chce mi sie ciagle prostowac :/
Stary 2004-07-03, 00:27   #42
liv
Raczkowanie

aha- jeszcze jedno- poczytalam sobie o tym x- tenso. jak na moj gust szkoda czasu- efekt jak po zwyklej trwalej, a mozliwosc wypadniecia wlooooosoooow wieksza. bron boszzzzzz tego nie rob (zabraniam :P), bo szkoda takich cudnych wlosow
Stary 2004-07-03, 19:14   #43
darita
Raczkowanie

podbijam temat
darita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 15:15   #44
Lee
Wtajemniczenie

Zgadzam się całkowicie z Sarenką
Sama od jakiś przynajmniej 2 lat maluje stale rzęsy.
Owszem, wyjdę bez umalowanych, ale czuję sie jak bez ubrania
Używam błyszczyków- kolorowe czy transparentne- chodzi o błysk
Używam też kredki ale tylko do zrobienia delikatnej kreseczki poza kontur oka- aby wydało się lekko kocie
Cieni używam rzadko i jak to napisała sarenka, głównie jak nadejdzie nowa pora roku, tak w ramach przywitania
jeśli chodzi o cerę... to jestem zmuszona używać korektora, podkładu jeśli na prawde muszę. Ogolnie wydaje mi się, że jeżeli ktoś robi wszystko z umiarem to nic nie stoi na przeszkodzie. A teorii na temat tego, że dziewczyna malująca się w młodosci wygląda staro w przyszłosci nie popieram. Nie można wrzucać wszystkiego(wszystkich) do jednego worka... Jak ktoś rozwinie o co chodziło to określę dokładniej swoje stanowisko.
Buziaki
Stary 2005-05-13, 17:11   #45
Malwina12320
Raczkowanie

Dot.: Makijaż u 15-16latki

Moim zdaniem dziewczyny powinny sie malowac by podkreslic swoja urode(Delikatny ,naturalny makijaz , a wiadomo na imprezke troche mocniej)i nie uwazam ,ze wygladaja smiesznie w makijazu.Jak bylam mlodsza nasladowalam mame i chcialam sie malowac jak ona.Dzis mam prawie 18latek i do szkoly nie umiem isc bez makijazu(tusz,blyszczyk lub szminka,cienie do powiem-w odcieniach jasnych lub brazie -czyli pod kolor naturalnego koloru wlosow).W 1klasie LO babka powtarzala zebysmy sie nei malowaly itp ze tylko kremem powinnysmy sie smarowac.Jesli chcesz uzywac podkladu to radze ci dobrac go odpowiedni do cery-bo serio bawia mnei panny ktore nakladaja podklad ,,pomaranczowy'',ktory odznacza sie od szyji-wygladaja jak chodzace odblaski(bez obrazy)-ale ich faceci czesto smai sie z nich leja.
Malwina12320 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 17:29   #46
_Novotna_
Wtajemniczenie

Rossie jezeli masz jasniutkie rzęsy to moze zrobisz sobie brązową henne u kosmetyczki? Beda ciemniejsze i beda wygladaly naturalne a nie bedziesz musiala ich codziennie malowac wystarczy wtedy np. przezroczysta odzywka a pomalujesz na specjalne okazje.

Jezeli chodzi o cere to postawilabym na pielegnacje, zaimast pudru czy podkladu uzywalabym kremu tonujacego lub tylko matujacego, aby buzia byla matowa bez uzycia pudru.

na policzki odrobine! powtarzam odrobinke rózu w brzoskwiniowym lub delikatnie rozowym kolorze, Bedzie buzia wygladala swiezo i promiennie.

Na usta błyszczyk i przede wszystkim UŚMIECH NA BUZI
pozdrawiam !!!!
Stary 2005-05-13, 19:45   #47
pysia_modnisa
Raczkowanie

Dot.: Re: Makijaż u 15-16latki/ Do Rossi!!!!

Juz dawno zostało udowodnione ze malowanie sie nie szkodzi cerze to zostało wymwyslone gdy kosteki naszych babc były tłuste a pudry ciezkie teraz jest całkiem inaczej zreszta ja mam 14 lat i stouje delikatny makijaz taki jeszcze nikomu niezaszkodził
pysia_modnisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 20:46   #48
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia
Smile Dot.: Re: Makijaż u 15-16latki

Cytat:
Napisane przez paula78
pamietam czasu gdy ja mialam 15 lat i moje młodsze kolezanki smarowały sie podkładami erisa ,malowały kreski na powiekach i tuszowały rzęsy ,a ja nic sama natura ,wszyscy sie dziwili dlaczego ja sie nie maluje .
a ja stwierdziłam ,że nie stac mnie na dobrą kolorówke ,po drugie jest mi dobrze bez tego wszytskiego i stawiałm na pielęgnacje chociaz nigdy z cera nie miałam żadnych problemów ,wolałam kupic delikatny krem ,piling czy tonik a kolezanki nawet nie uzywały płynów do demakijazu tylko zmywały to wszytsko wodą (10 lat temu nikt nie zwracał uwagi na demakijaż-szkoda kasy było )a teraz one wyglądaja jak własne ciotki a ja nadal świeżynka ,czesto przychodzący fachmani do kranu pytaja czy są rodzice)
pzdr.
paula
dokladnie Cie rozumiem
Ja mam czasami problem udowodnic ze mam tyle lat ile mam
ale nie o tym chcialam....

czasami jak ide na zakupy i patrze na dziewczyny ktore sa prawie o polowe mlodsze odemnie to zazdroszcze im braku zmarszczek, jedrnej gladkiej skory, braku problemow ze skora wynikajacych z reakcji na warunki atmosferyczne itd.... i tak mysle po co one sie maluja jak tak ladnie wygladajabez makijazu?
za 10-15 lat beda narzekac na zniszczona kosmetykami cere i tesknic za czasami kiedy mialy mniej lat i makijaz nie byl potrzebny zeby ladnie wygladac....

Dziewczyny serio to wcale nie dodaje wieku ani powagi...
macie czas na to jeszcze
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 08:09   #49
Beauty1984
Zakorzenienie

GG do Beauty1984

Dokładnie, jak patrzę teraz na czternastolatki wymalowane jak na sylwestra to zastanawiam się jak będą wyglądać za 15 lat. Makijaż delikatny, zrobiony odpowiednimi dla wieku kosmetykami nie szkodzi skórze ani urodzie. Sama w wieku chyba 15, 16 lat używałam podkładu, pudru, cieni, błyszczyków itp. ale wszystko z serii dla młodej cery (no za wyjątkiem tych cieni ) i nigdy zamiast płynu do demakijażu nie używałam wody z mydłem .

Podstawa to umiar. Można się delikatnie malować będąc młodziutką nastolatką, ale z większymi szaleństwami zawsze się zdąży .
Stary 2005-05-14, 08:24   #50
sylwia18
Zakorzenienie

rossie moim zdaniem mozesz sie spokojnie malowac tylko prosze cie jezeli juz chcesz uzywac podkladu to w kolorze twojej skory bo jak widze te wszystkie pietnastki z pomaranczowa twarza to az sie plakac chcejezeli nie masz duzo pieniedzy (jak to czesto w przypadku nastolatek bywa) to polecam ci kosmetyki avonu. nie jest to najwyzsza jakosc ale moim zdaniem sa dobre i faktem jest ze tanie. podklady sa dosc tanie (tylko nie color trend!) i dobre(uzywam podkladu antystresowego od kilku lat i jest naprawde dobry, nie daje efektu tapety), blyszczyki moga juz byc z color trendu, a tusz stylista jest takze godny polecenia. co do cieni to jak najbardziej delikatne, pastelowe. ja kupilam palete 48 cieni ruby rose i jestem zadowolona. kosztuje ok 14zl na allegro. pozdrawiam
Stary 2005-05-14, 13:59   #51
RapCandy
Zadomowienie

...

Edytowane przez RapCandy
Czas edycji: 2006-12-22 o 21:21
RapCandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:03   #52
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

Cytat:
Napisane przez RapCandy
Co to za podkład antystresowy i jakiej frimy
Szukam podkladu do cery tradzikowej, wlasnie zeby nie dawal efektu tapety
ten nielubiany przez niektorych Avon ma podklad rozswietlajaco- antystresowy (calming effect illuminating foundation)
Calkiem dobra rzecz i nie droga (normlanie 33,90)ale bywa ze w promocji mozna go kupic za okolo 20 zl.
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 14:07   #53
RapCandy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Wisnia
ten nielubiany przez niektorych Avon ma podklad rozswietlajaco- antystresowy (calming effect illuminating foundation)
Calkiem dobra rzecz i nie droga (normlanie 33,90)ale bywa ze w promocji mozna go kupic za okolo 20 zl.
Dzieki za szybka odpowiedz
RapCandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 15:02   #54
sylwia18
Zakorzenienie

tak wlasnie o tym podkladzie pisalam, jest naprawde dobry. tez mam problemy z cera ale ten co najwazniejsze dobrze krtje i nie wyglada "grubo"

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości