Odzywki do paznokci Sally Hansen - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-24, 13:43   #331
alexandra81
Zadomowienie

Dot.: Puzrki po odżywkach Sally Hansen! :D

Dziekuje
Stary 2009-02-24, 18:09   #332
eva19
Raczkowanie

alexandra81 paznokcie śliczne i zestawik
eva19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:37   #333
alexandra81
Zadomowienie

Eva19 dziekuje . A zestawik mam zamiar niedlugo powiekszyc . Moze tym razem jakis lakierek
Stary 2009-02-25, 14:46   #334
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alexandra81 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie .Wczesniej pisalam ze uzywam odzywek sally hansen i jestem bardzo zadowolona Nadal jestem ale chcialam cos dodac.Moj problem z paznokciami polegal na tym ze strasznie sie rozdwajaly,a co za tym idzie nie moglam ich zapuscic . Pierwsza odzywke jaka kupilam byla ta niebieska o ktorej juz pisalyscie Miracle cure.Troche mi pomogla ale nie do konca bylam zadowolona,wiec postanowilam kupic inna.Kupilam taki zestaw Diamond strenght+diamond shine+preparat do stosowania raz w tygodniu(Taki peeling do pazurkow).Teraz dopiero moge sie pochwalic pazurkami,wiem ze nie sa idealne ale ja jestem strasznie zadowolona bo sa chyba najdluzsze jakie kiedykolwiek udalo mi sie zapuscic.Mysle ze to te odzywki diamond mi pomogly bardziej wiec je polecam
śliczne

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:13   #335
alexandra81
Zadomowienie

Dzieki i nawzajem Twoje sa super
Stary 2009-03-03, 14:32   #336
alexandra81
Zadomowienie

Dot.: Odzywki do paznokci Sally Hansen

Czesc dziewczynyTo znowu ja Powiekszylam swoj zestawik.Nie kupilam lakieru za to zaszalalm i kupilam najdrozszy jaki do tej pory mialam zmywacz do paznokci.Oczywiscie Sally Hansen .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00328.jpg (40,1 KB, 35 załadowań)
Stary 2009-03-16, 15:04   #337
kasia1307
Raczkowanie

Witam was dziewczyny ja rowniez sie zastanawiam nad zakupem odzywki Sally Hansen ale nie wiem ktora bedzie dla mnie najlepsza? Moje paznokcie sie rozdwaja lamia o dlugich panokciach moge pomazyc. Z tego co przeczytalam to sa bardzo dobre i godne sojej ceny.
kasia1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:19   #338
Kanaig
Raczkowanie

Witam!
Ja używam odżywek Sally Hansen juz od bardzo dawna (z małymi przerwami) i muszę powiedzieć że dla mnie są najlepsze
Obecnie stosuje Maximum Growth na płytę i Hard and Nails pod wolny brzeg paznokcia, nawd kilka warstw pod spód żeby były mocniejsze.
Ale na rozdwajanie najbardziej pomogło mi moczenie w oliwie i cynk w tabletkach.
Kanaig jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 01:27   #339
alexandra81
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasia1307 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny ja rowniez sie zastanawiam nad zakupem odzywki Sally Hansen ale nie wiem ktora bedzie dla mnie najlepsza? Moje paznokcie sie rozdwaja lamia o dlugich panokciach moge pomazyc. Z tego co przeczytalam to sa bardzo dobre i godne sojej ceny.
Jak Ci sie lamia i rozdwajaja jednoczesnie to polecilabym Ci ta Diamond strenght. Jest najlepsza!!! Gdzie nie poczytasz tam pisze ze producent zapewnia ze paznokcie już po 5 dniach staja się mocniejsze, dzięki zastosowaniu naturalnych diamentów. I faktycznie tak jest Jak stosowalam ta niebieska odzywke nie bylam do konca zadowolona,ale odkad zaczelam stosowac ta diamond jestem zachwycona)) Pazurki mam coraz dluzsze i mocne przede wszystkim)) Na prawde polecam
Stary 2009-03-17, 08:33   #340
kasia1307
Raczkowanie

kurcze a ja si pospieszylam i zamowilan na allegro odzywke sally hansen GET GROWING w pomaranczowej buteleczce juz raczej sie wycofac nie mozna nie?
kasia1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:41   #341
alexandra81
Zadomowienie

Raczej sie juz nie da,ale nie martw sie ta co sobie zamowilas tez moze byc dobra. Z tego co poczytalam to jest to jakas oliwka witaminowa do smarowania najlepiej rano i wieczorem... Nie wiem dokladnie ale wydaje mi sie ze nie zostawia na paznokciu zadnej powloki,co moim zdaniem daje dodatkowe zabezpieczenie paznokcia,ale kto wie moze bedzie ok. Zreszta zawsze mozesz sobie z czasem dokupic nastepna,a taka oliweczka zawsze sie przyda Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona i za jakis czas pochwalisz sie swoimi pazurkami.... Pozdrawiam
Stary 2009-03-18, 17:56   #342
Zielone_korale
Wtajemniczenie

ja mam zlota odzywke SH juz 3 tygodnie i slabo na mnie dziala, mimo, ze stosuje tak jak zaleca producent to i tak niektore pazurki sie rozdzwajaja jak kiedys moze nie az tak bradzo, ale jednak...
Zielone_korale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 11:03   #343
alexandra81
Zadomowienie

To calkiem mozliwe...ja na samym poczatku tez myslalam ze te odzywki nie dzialaja,bo na poczatku stosowania tez mi sie jeszcze rozdwajaly Ale nie przestalam uzywac i pazurki rosna ze hoho
Stary 2009-03-20, 14:49   #344
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Cytat:
To calkiem mozliwe...ja na samym poczatku tez myslalam ze te odzywki nie dzialaja,bo na poczatku stosowania tez mi sie jeszcze rozdwajaly Ale nie przestalam uzywac i pazurki rosna ze hoho
to fajnie, pocieszylas mnie
w sumie to i tak bede uzywac, bo skoro kupilam to zuzyc trzeba
Zielone_korale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:24   #345
Asia911217
Raczkowanie

własnie jestem w trakcie stosowania odżywki Sally Hansen Nailgrowth Miracle i naprawdę jestem pełna podziwu. żadna odżywka tak szybko nie zadziałała jak ta! używam jej 2 tygodnie i już urosły mi paznokcie! nie jest to co prawda kolosalna długość bo ok. 1 mm, ale urosły i to jest ważne, bo nie pamiętam kiedy ostatnio urosły mi nierozdwajające się paznokcie. nie widać śladu łamania się, czy rozdwajania. myśle, że niedługo bede mogła się tu pochwalić długimi paznokciami
Asia911217 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:38   #346
SiNafay
Raczkowanie

Dot.: Sally Hansen na Allegro

Ja kupuję produkty Sally Hansen na allegro od użytkownika saaberek Tylko jedną rzecz dostałam w ciut zniszczonym opakowaniu,ale było to napisane w aukcji i opakowanie od kremu było naprawdę odrobinkę urwane, Ogólnie jestem zadowolona, ceny są Ok (produkty według mnie nie podróbki,ponieważ 3 rzeczy miałam kupione wcześniej w drogerii i nie zauważyłam żadnej różnicy). Plusem jest na pewno to,że kupując parę rzeczy za przesyłkę i tak płaci się tylko raz więc to też jest oszczędność Ach no i najważniejsza rzecz to najpierw uważnie przeczytać komentarze wystawione danemu sprzedającemu Pozdrawiam
SiNafay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:44   #347
deidre333
Przyczajenie

Dot.: Sally Hansen na Allegro

w zeszłym tygodniu kupiłam produkty SH na allegro u 2 sprzedawców: Paintball-Rybnik i -FINESS-.

Wszystkie są świeże i oryginalne.

Na allegro jest tak tanio, bo to są produkty sprowadzane bezpośrednio z USA
deidre333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:27   #348
Rybcia133
Raczkowanie

żółte paznokcie od odżywki sally hansen nailgrowth miracle

mam pytanie do wszystkich dziewczyn które używały albo używają odżywki sally hansen nailgrowth miracle. czy od tej odżyki macie żółte paznokcie??
Rybcia133 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 08:01   #349
eveee
Przyczajenie

Dot.: żółte paznokcie od odżywki sally hansen nailgrowth miracle

nie, nigdy nie mialam, a uzywam od kilku lat
eveee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:35   #350
La Monica
La Moderatoiure

Łączę
Proszę o korzystanie z wyszukiwarki, bo taki wątek już istniał.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:02   #351
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eveee Pokaż wiadomość
nie, nigdy nie mialam, a uzywam od kilku lat
ja również nie mam takiego problemu.

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:53   #352
Jazzmanka
Zadomowienie

Hej dziewczyny mam nadzieję, że jeszcze czytacie ten wątek i mi poradzicie kupiłam sobie złotą odżywkę Sally Hansen Nailgrowth Miracle i po wypłacie chcę też kupić niebieską Miracle Cure. Ale mam do Was pytanko jak ich używać. Tzn. wszystko jest opisane na opakowaniu, że co dwa dni i takie tam, ale chodzi o to że po raz pierwszy od dawna udało mi się uchodować 2-3 milimetry paznokcia, wiem, że mi się zaraz rozdwoją jak zawsze, ale tak mi żal ich ścinać... no i to jest właśnie pytanie czy żeby te dwie odżywki przyniosły efekty muszę obciąć paznokcie? czy mogę malować takie dłuższe już trochę porozdwajane (a pewnie rozdwoją się jeszcze bardziej jak ich te cuda nie uratują)? To wpłynie jakoś na działanie? Jeśli tak to zetnę, ale taaaak mi żal...

Też bym chciała niedługo wkleić fotkę panokci tak jak Wy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg złota HS.jpg (21,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieska HS.jpg (23,2 KB, 15 załadowań)
Jazzmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:10   #353
alexandra81
Zadomowienie

Czesc Jazzmanka Jak ja zaczelam stosowac odzywki Sally Hansen(pierwsza Miracle Cure-niebieska) tez mialam bardzo rozdwajajace sie pazurki,ale mimo tego ich nie obcinalam tylko pilowalam czesciej niz zwykle,czasem nawet opilowywalam wierzchnia czesc w celu wyrownania powierzchni. A jak stosowalam odzywki??? Tak czesto jak bylo to konieczne-nie co dwa dni jak pisze na opakowaniu-po prostu jak juz sama sie scierala to zmywalam i nakladalam nowa warstwe. Ale ta odzywka Miracle Cure wcale nie jest az tak dobra. Mi bardziej pomogla druga jaka sobie zakupilam Srebrna Diamond strenght,wiec ta bym Ci bardziej polecila kupic. Ta niebieska nie dosc ze mi mniej pomogla to jeszcze szybko zrobila sie dosc gesta i juz nawet malowanie nia bylo uciazliwe,natomiast ta Diamond uzywam do dzis,juz mam koncoweczke ale jeszcze jest w dobrym stanie Zalaczam zdjecie ponizej co bys wiedziala o ktora dokladnie chodzi Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow w zapuszczaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 47310140_1[1].jpg (36,6 KB, 31 załadowań)
Stary 2009-07-04, 00:35   #354
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Czesc Jazzmanka Jak ja zaczelam stosowac odzywki Sally Hansen(pierwsza Miracle Cure-niebieska) tez mialam bardzo rozdwajajace sie pazurki,ale mimo tego ich nie obcinalam tylko pilowalam czesciej niz zwykle,czasem nawet opilowywalam wierzchnia czesc w celu wyrownania powierzchni. A jak stosowalam odzywki??? Tak czesto jak bylo to konieczne-nie co dwa dni jak pisze na opakowaniu-po prostu jak juz sama sie scierala to zmywalam i nakladalam nowa warstwe. Ale ta odzywka Miracle Cure wcale nie jest az tak dobra. Mi bardziej pomogla druga jaka sobie zakupilam Srebrna Diamond strenght,wiec ta bym Ci bardziej polecila kupic. Ta niebieska nie dosc ze mi mniej pomogla to jeszcze szybko zrobila sie dosc gesta i juz nawet malowanie nia bylo uciazliwe,natomiast ta Diamond uzywam do dzis,juz mam koncoweczke ale jeszcze jest w dobrym stanie Zalaczam zdjecie ponizej co bys wiedziala o ktora dokladnie chodzi Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow w zapuszczaniu
Dziękuję wypłata za parę dni to zaszaleję
Jazzmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 00:53   #355
All_that_jazz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rybcia133 Pokaż wiadomość
mam pytanie do wszystkich dziewczyn które używały albo używają odżywki sally hansen nailgrowth miracle. czy od tej odżyki macie żółte paznokcie??
To może być wina kiepskiego zmywacza i częstego zmywania.
Sama tak miałam jak zaczynałam malować.
Ktoś na forum polecił mi zmywacz Rossmann z ochronnym olejkiem i od tego czasu problem znikł.O ile paznokcie wybaczą słaby lakier o tyle podłego zmywacza raczej nie.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
A wiesz ile lakierów do paznokci i farb do włosów zawiera toluen, który też jest trujący? Cytując jedno z najprzystępniejszych źródeł, toluen jest toksyczny dla układu oddechowego, krwionośnego, rozrodczego, nerwowego i immunologicznego, nerek i wątroby. Obniża zdolność uczenia się. Może wywoływać podrażnienia oczu i skóry, a także uszkodzenia mózgu. Toksyczny dla organizmów wodnych.

To, że coś jest w większej ilości trujące, nie oznacza, że w małej nie jest przydatne. Przecież cała masa leków (w tym wszystkie szczepionki) opiera się na podaniu małej ilości szkodliwej/groźnej substancji, żeby w dłuższej perspektywie czasu pomóc Myślę, że dobrze jest kupować świadomie, tj. w przypadku zarówno jedzenia, kosmetyków jak i ubrań czytać skład/metkę. Współczuję szczerze uczulenia - sama jestem alergikiem i wiem co to znaczy zmagać się z alergią.

A na przyszłość wiesz już, że masz się trzymać z daleka od formaldehydów. Ja z kolei muszę uważać np. na wszystko co zawiera nikiel - od pasków z metalową klamrą, przez metalowe haftki w stanikach po warzywa w puszkach i czekoladę zawijaną w sreberka
Zgadzam się o toulenie warto pamiętać.
Wolne od toulenu są ingloty i za to je bardzo cenię.
I dla tego będę wierna tej marce.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:23   #356
Rybcia133
Raczkowanie

All_that_jazz
To może być wina kiepskiego zmywacza i częstego zmywania.
Sama tak miałam jak zaczynałam malować.
Ktoś na forum polecił mi zmywacz Rossmann z ochronnym olejkiem i od tego czasu problem znikł.O ile paznokcie wybaczą słaby lakier o tyle podłego zmywacza raczej nie.

używam zmywacza z Constance Carroll i to od kilku dobrych lat. może już czas zamienic go na inny może ten z Rossmana albo ten z Palomy wypróbuje bo podobno z Palomy tez jest dobry
Rybcia133 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 17:12   #357
natina2
Zakorzenienie

GG do natina2

Proszę o pomoc paznokcie po tipsach, osłabione, łamliwe. Która odżwyka z poniższych najlepsza?

ZŁOTA
http://allegro.pl/item704263620_sall...ax_wzrost.html
DIAMOND STRENGTH HARDENER
http://allegro.pl/item704264708_sall...twardzacz.html
Diamond Strength&Shine
http://allegro.pl/item704265035_sall...twardzacz.html

Będę wdzięczna za jakikolwiek strzał
Stary 2009-08-08, 17:19   #358
alexandra81
Zadomowienie

Moim zdaniem ta druga z tych trzech najlepsza Ta trzecia to raczej taki nablyszczac koncowy choc tez pewnie troche utwardza plytke tylko w Twoim przypadku trzeba by paznokcie odzywic najpierw,moze poszukaj jakies "witaminowe cus" nie wiem w jakim stanie sa Twoje paznokcie. Ja uzywam tej drugiej bo mialam bardzo lamliwe i rozdwajajace sie paznokcie i mi pomogla ale wiadomo nie dla kazdego to samo bedzie dobre.....Pozdrawiam
Stary 2009-08-14, 13:19   #359
kasiaoli2001
Rozeznanie

Witam! Fajnie że taki wątek istnieje Jetem od bardzo dawna "fanką" SH. Mam kilka swoich ulubionych odżywek i lakierów ale szczególnie uwielbiam kremy do rąk SH.
Mam pytanie do Was o sprawdzonych sprzedawców SH na Allegro. Kiedyś głownie zaopatrywałam się w SH w Sephorze i Galerii Centrum ale po kilkumiesięcznym pobycie w USA (tam SH ma bardzo przystępne ceny) stwierdzam, że S i GC narzucają bandyckie marże i nie zamierzam wobec tego tu w Polsce przepłacać i napychać im kabzy. Obawiam się jednak tego, że trafię na sprzedawcę podrobionych lub przeterminowanych "fantów". Jeśli znacie kogoś wartego zaufania proszę o link lub wiadomość na PW. Będę bardzo wdzięczna
Stary 2009-08-21, 22:25   #360
Martina55
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Witam! Fajnie że taki wątek istnieje Jetem od bardzo dawna "fanką" SH. Mam kilka swoich ulubionych odżywek i lakierów ale szczególnie uwielbiam kremy do rąk SH.
Mam pytanie do Was o sprawdzonych sprzedawców SH na Allegro. Kiedyś głownie zaopatrywałam się w SH w Sephorze i Galerii Centrum ale po kilkumiesięcznym pobycie w USA (tam SH ma bardzo przystępne ceny) stwierdzam, że S i GC narzucają bandyckie marże i nie zamierzam wobec tego tu w Polsce przepłacać i napychać im kabzy. Obawiam się jednak tego, że trafię na sprzedawcę podrobionych lub przeterminowanych "fantów". Jeśli znacie kogoś wartego zaufania proszę o link lub wiadomość na PW. Będę bardzo wdzięczna
Dziewczyny od roku jestem fanka SH i w 100% ja polecam. Jest to dosc droga inwestycja, ale ja zamawiam te produkty na allegro i jest duzo duzo taniej, np odzywkę (nie pamietam jak sie nazywa) kupilam za 9,90 a centrum byla za ok 50,00. Naprwade polacam allegro.
Martina55 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hansen, sally

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości