Odzywki do paznokci Sally Hansen - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-21, 23:16   #361
Jazzmanka
Zadomowienie

Dot.: Odzywki do paznokci Sally Hansen

Cytat:
Napisane przez Martina55 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od roku jestem fanka SH i w 100% ja polecam. Jest to dosc droga inwestycja, ale ja zamawiam te produkty na allegro i jest duzo duzo taniej, np odzywkę (nie pamietam jak sie nazywa) kupilam za 9,90 a centrum byla za ok 50,00. Naprwade polacam allegro.
A miałaś wcześniej te odżywki z drogerii i masz porównanie? Ja bym nie kupiła za tak niską cenę Za 30 zł jak najbardziej, ale 9,90 jest ewidentnie podejrzane. Koleżnka z pracy, która zachwalała właśnie tę złotą odżykę mówiła mi że kupowała te odżywki na all, ale niestety to były podróbki.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Kasiaoli, Ja SH polubiłam właśnie w USA - kupowałam z tej firmy głównie kremy do stóp i rąk. Lakierów niestety nie próbowałam. I żałuję, bo w Polsce ceny nie są porównywalne.

I jeszcze Wam opowiem o swoich doświadczeniach ze złotą odżywka, którą kupiłam jakieś 2 miesiące temu. Zaczęłam jej używać mając już ze 2-3 mm paznokcia i odżywka była naprawdę super. Miałam mocne paznokcie, które nie łamały mi się nawet jak w coś przypadkiem uderzyłam (a normalnie to połamałyby mi się natychmiast). Jeszcze nie miałam w życiu tak długich paznokci i nawet chciałam zrobić zdjęcie i je tutaj wkleić, ale podczas sprzątania pozbyłam się kawałka paznokcia i obcięłam je wszystkie. No i znowu się zaczęło. Rozdwajają się i są miękkie tak jak wcześniej Ta kuracja chyba potrwa dłużej niż myślałam. Następnym razem kupię sobie tę srebrną, ale na razie jeszcze dam ostatnią szansę tej złotej, a srebrną kupię po wakacjach, bo przed wyjazdem wolę nie szaleć z kasą. Jak już będę miała porównanie, to dam znać.
Jazzmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 23:27   #362
Hosenka*
Moderator KWC

Ja już nie będe zamawiać SH na Allegro

Ostatnio kupiłam moją ukochaną Growth Activator w sklepie i ... dobrze mi się wydawało, że te kupione na Allegro były jakies dziwne. Gdy zamówiłam pierwszy raz na Allegro, zwróciłam uwagę, ze jest jakas gęsta, klejąca, wolno się wchłania, ciężko było ją wsmarować. Pomyślałam, ze może wadliwa partia. Ale druga, trzecia buteleczka były takie same. W końcu znowu kupiłam w sklepie - juz byla ok - wodnista, wchłaniała się błyskawicznie, nie kleiła się.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 845 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 10:57   #363
alexandra81
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja już nie będe zamawiać SH na Allegro

Ostatnio kupiłam moją ukochaną Growth Activator w sklepie i ... dobrze mi się wydawało, że te kupione na Allegro były jakies dziwne. Gdy zamówiłam pierwszy raz na Allegro, zwróciłam uwagę, ze jest jakas gęsta, klejąca, wolno się wchłania, ciężko było ją wsmarować. Pomyślałam, ze może wadliwa partia. Ale druga, trzecia buteleczka były takie same. W końcu znowu kupiłam w sklepie - juz byla ok - wodnista, wchłaniała się błyskawicznie, nie kleiła się.
Zdarza sie ze na all maja po prostu przeterminowane produkty dlatego sa w niskiej cenie-moim zdaniem wlasnie na takie trafilas Ja akurat mieszkam w Uk tu maja one prawie ta sama cene bo kosztuja od 5-9 funtow wiec na to samo wychodzi co w Pl. Ja kupuje na eBay'u bo sa ciut tansze i nie zdarzylo mi sie jeszcze trafic na zly produkt ostatnio zakupilam nowosc whitener insta brite co niby wybiela plytke ale stosuje ja od paru dni i nie zauwazylam jeszcze jakiejs specjalnej poprawy-zobaczymy po dluzszym stosowaniu A tak to wyglada:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6430003105.jpg (12,7 KB, 19 załadowań)
Stary 2009-08-22, 19:02   #364
kasiaoli2001
Rozeznanie

Dzięki za odpowiedzi. Boję się kupować na allegro, obawiam się podróbek albo staroci... W zasadzie pamiętam jakie były oryginalne produkty i mam jeszcze kilka więc mogłabym porównać z nimi te kupione na allegro ale co potem jeśli okaże się , że coś z nimi nie tak?? Barować się i wkurzać o lakier lub odżywkę za 9 zł?? Koniec świata...
Stary 2009-08-23, 21:52   #365
Martina55
Raczkowanie

[QUOTE=Jazzmanka;13842669]A miałaś wcześniej te odżywki z drogerii i masz porównanie? Ja bym nie kupiła za tak niską cenę Za 30 zł jak najbardziej, ale 9,90 jest ewidentnie podejrzane. Koleżnka z pracy, która zachwalała właśnie tę złotą odżykę mówiła mi że kupowała te odżywki na all, ale niestety to były podróbki.[COLOR="Silver"]

W sumie nie kupywalam nigdy w drogerii, ale ta z allegro przyszła ładnie w całości zapakowana w tym pomarańczowym pudełeczku. Także nie ma sie do czego przyczepić. A i jakoś też dobra. Nic sie nie klei, szybko sie wchłania.
Martina55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:56   #366
kasia_90
Przyczajenie

Witam
wszyscy mi radzili żebym kupiła odżywkę Sally Hansen na moje paznokcie mam bardzo słabe co sobie zapuszczę od razu mi się łamią , są bardzo miękkie i się rozdwajają . Zastanawiam się na dwiema odżywkami Be-Long i Nailgrowth Miracle którą lepiej wybrać i która jest skuteczniejsza??
kasia_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 18:16   #367
Cytria
Przyczajenie

GG do Cytria

Ja mam kilku sprawdzonych sprzedawców na allegro i nie zawiodłam się nigdy ani na odżywkach a ni na lakierach.
Na moje pazurki naj lepiej działała maximum growth ale teraz zamowiłam inna bo mojej nie było i tak średnio mi się podoba narazie nie widzę specjalnej różnicy
Stary 2009-10-24, 18:22   #368
Magdzia94
Zakorzenienie

czy mogłabys mi tych sprzedawców wysłac na PW?

Zeby nie było ze robisz reklamę tutaj

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:03   #369
Kanaig
Raczkowanie

Wiele osób chwali odżywki Sally Hansen, a mi one nie za specjalnie pasują. Mieszkam teraz w Stanach, one są tu 4 razy tańsze niż w Polsce więc wypróbowałam kilka. Najbardziej drażni mnie w nich że tak szybko gęstnieją i już się nie nadają do użycia mino że jest jeszcze ponad pół buteleczki.
Stary 2009-11-09, 23:47   #370
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kanaig Pokaż wiadomość
Wiele osób chwali odżywki Sally Hansen, a mi one nie za specjalnie pasują. Mieszkam teraz w Stanach, one są tu 4 razy tańsze niż w Polsce więc wypróbowałam kilka. Najbardziej drażni mnie w nich że tak szybko gęstnieją i już się nie nadają do użycia mino że jest jeszcze ponad pół buteleczki.
Ja tę złotą mam od czerwca i jeszcze mi nie zgęstniała. Na początku malowałam co 2 dni, a potem kupiłam niebieską i złota poszła na jakiś czas w odstawkę dlatego tak długo leży. Ale Ja lakiery (i odżywki) trzymam w lodówce, więc nic mi nigdy nie gęstnieje.

A powiem Wam, że ta złota odżywka rzeczywiście działa i paznokcie rosną i na początku są mocne, no ale właśnie - na początku, bo jak urosły już trochę to tak czy owak mi się porozdwajały. Teraz testuję tę niebieską. Jak mi się przestaną rozdwajać, to znowu wrócę do złotej, żeby rosły, bo teraz maluję i piłuję, żeby mi się wyrównały, bo tak mam teraz poszarpane, że masakra - cudu się nie spodziewam, ale mam nadzieję, że coś mi to pomoże.

No właśnie Ja też w USA kupowałam z SH dużo rzeczy, bo było znacznie taniej. Teraz to dla mnie porażka targnąć się na taki zakup. No ale moje paznokcie to koszmar, więc zaciskam zęby i kupuję bo ślub za pół roku, a chciałam mieć pomalowane swoje własne pazurki
Stary 2009-11-10, 04:53   #371
Kanaig
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość

No właśnie Ja też w USA kupowałam z SH dużo rzeczy, bo było znacznie taniej. Teraz to dla mnie porażka targnąć się na taki zakup. No ale moje paznokcie to koszmar, więc zaciskam zęby i kupuję bo ślub za pół roku, a chciałam mieć pomalowane swoje własne pazurki
A Nail Rescue Rimmela próbowałaś? Dla mnie to odżywka idealna, dopiero po niej paznokcie przestały mi się rozdwajać. Ale na każdego działa coś innego.
Życzę dłuuuugich pięknych naturalnych paznokci na ślub
Stary 2009-11-10, 19:46   #372
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kanaig Pokaż wiadomość
A Nail Rescue Rimmela próbowałaś? Dla mnie to odżywka idealna, dopiero po niej paznokcie przestały mi się rozdwajać. Ale na każdego działa coś innego.
Życzę dłuuuugich pięknych naturalnych paznokci na ślub
Nie próbowałam, ale dobrze wiedzieć Dziękuję. Na pewno po nowym roku zaszaleję, bo teraz mam trochę wydatków, a jeszcze święta przed nami.
Stary 2009-11-11, 10:24   #373
ananonda191
Zadomowienie

Słuchajcie, a te odżywki SH to one są po prostu tańsze w USA? A dlaczego? Bo ja je widuję na allegro często w jakichś śmiesznych cenach w okolicach 10zł, ale w sklepie widziałam kosztują ponad 4 dyszki, więc nie kupowałam, bo uznałam, ze to jakieś podróby, pewnie jakaś inna odżywka albo nawet zwykły bezbarwny lakier wlany w buteleczkę od SH i sprzedawany.
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:17   #374
Jazzmanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a te odżywki SH to one są po prostu tańsze w USA? A dlaczego? Bo ja je widuję na allegro często w jakichś śmiesznych cenach w okolicach 10zł, ale w sklepie widziałam kosztują ponad 4 dyszki, więc nie kupowałam, bo uznałam, ze to jakieś podróby, pewnie jakaś inna odżywka albo nawet zwykły bezbarwny lakier wlany w buteleczkę od SH i sprzedawany.
Pewnie dlatego, że to jest firma amerykańska i za oceanem trochę bardziej popularna niż u nas. Ja najczęściej kupowałam w CVS Pharmacy, więc podam Ci ich stronkę. http://www.cvs.com/CVSApp/search/sho...3Asally+hansen To są normalne ceny, ale często można trafić na promocję i kupić jeszcze taniej.

A tu jest ta złota i niebieska odżywka: http://www.cvs.com/CVSApp/search/sea...nsen%20miracle
Dzisiaj dolar jest po 2,8 zł więc wychodzi około 25 zł za odżywkę, a u nas jest po 46 zł, więc niezła przebitka. I u nas te 46 zł to dużo, a jak pracujesz w usa, to te 8-9$ nie trzepie tak po kieszeni. A za lakier Dimond Strenght u nas się płaci 32 zł, a tam w przeliczeniu na nasze niecałe 15 zł.

Możesz sobie porównywać ceny z tymi amerykańskimi, jeśli znajdziesz coś na All co będzie tańsze niż w usa, to Ja bym się zastanowiła (np. to za 10zł). Ale jak cena będzie podobna, to myślę, że śmiało można kupować.
Stary 2009-11-11, 12:36   #375
ananonda191
Zadomowienie

Aha, dzięki!
No bo mówiłaś, ze w USA 4 razy taniej a to by wychodziło, że w okolicach 10zł te odżyweczki będą kosztować. Ale rozumiem, że jak w okolicach 20-25 to taka cena jest prawidłowa i mogę śmiało kupowac?
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:59   #376
Jazzmanka
Zadomowienie

Kanaig pisała, że 4 razy taniej. Ja tylko potwierdziłam, że rzeczywiście taniej. Ale jak się zarabia dolary, to te 8$ za odżywkę odczuwa się jak u nas 8 zł
Stary 2009-11-11, 19:55   #377
Kanaig
Raczkowanie

Tak dla porównania za tą odżywkę co na dołączonym obrazku zapłaciłam nie całe 2$. Jak zobaczyłam cenę to byłam w szoku i nie mogłam uwierzyć że to na pewno to samo za co w Polsce płaciłam 24zł.
Odżywki Sally Hansen mnie nie zachwyciły ale za to zmywacz bardzo, najlepszy jaki miałam i do tego w ogóle nie śmierdzi.
Stary 2009-12-14, 14:48   #378
giselefam
Przyczajenie

Dot.: Odżywki Sally Hansen

Witam mialam paznokcie po tipsach jak z papieru przy dotykaniu mnie bolalay cale plytki kupilam utwardzacz do paznokci Artdeco Nail Therapy Hardener i do tego 2 razy dziennie wmasowywalam w paznokcie zielony olejek do skorek i paznokci tez z Artdeco i musze wam powiedziec ze efekt swietny teraz kupilam zlota odzywke z sally hansen i zobaczymy czy przyspieszy wzrost. Dziewczyny mysle ze jesli macie mocno zniszczone paznokcie to warto najpierw je odbudowac ok miesiaca a dopiero potem lapac sie za odzywki przyspieszajace wzrost.
giselefam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 21:14   #379
agnieszka284
Przyczajenie

Dot.: Sally Hansen Nailgrowth Miracle

Właśnie dzisiaj przeczytałam o tej odzywce w gazecie , szukałam od dawna dobrego lakieru aby szybciej rosły moje paznokcie. Cena dość nie za ciekawa ok.50 zł. Ale czytając wasze opinie chyba się skuszę, jeśli ma pomóc to cóż się nie robi dla piękna
agnieszka284 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:02   #380
Asia_LP
Raczkowanie

GG do Asia_LP

Witajcie
Złota Sally Hansen to świetna odżywka!! ja osobiście polecam. W marcu ściągnęłam sobie paznokcie żelowe, a od ponad miesiąca mam już swoje długie paznokcie, które są momentami dłuższe niż te żelowe, które miałam. Muszę się jeszcze nauczyć malować sobie ładnego frencza i na pewno już sobie sztucznych nie zrobię.
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:52   #381
Essentiales
Raczkowanie

ja ją kupiłam i u mnie w drogerii kosztowała ta odżywka ok.30zł niedawno sobie ją paznokcie pomalowałam i zobaczymy jakie będą efekty

Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Essentiales jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:05   #382
Essentiales
Raczkowanie

ja już stosowałam tą odżywkę i muszę przyznać że ta odżywka to schodzi mi płatami a robię wszystko tak jak zaleca producent i prawie w ogóle się nie błyszczy a pod lakier się nie nadaje bo widać pęcherzyki powietrza co drażni już więcej nic z SH nie kupie bo to tylko szkoda pieniędzy to jest tylko i wyłącznie wyrzucanie pieniędzy w błoto a zapłaciłam za nią ok.30zł w super-pharmie

Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Essentiales jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:54   #383
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

ja myślałam czy nakładam zbyt grubą warstwę że robią mi się takie kuleczki a lakier powinien być nałożony w gladki sposob, jak nakładam bazę to dzieje sie to samo a utwardzacz już jest trochę lepszy. Nie wiem czy kupić inną odżywkę sally hansen, bo co do wzmocnienia to mam lepsze paznokcie tylko te kropeczki na lakierze;/
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:02   #384
Caramella
Wtajemniczenie

a ja wlasnie nalozylam odzywke a na nia lakier i nie ma kropek moze to zalezy od lakieru
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:20   #385
agateq
goniąca własny ogon..

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc zapytam tu, bo chodzi także o firmę SH.

Nie ma jej na KWC , w Internecie informacji niewiele.
Czy słyszałyście o SH Thicken Up?

Instagram
agateq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:30   #386
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Juka Pokaż wiadomość
Witam
Dosc niedawno przeczytalam w jakiejs gazecie o nowej odzywce Sally Hansen. Podobno dzieki niej paznokcie stana sie dluzsze 30% w 5 dni! Uzywala moze ktoras z Was juz tego cuda?? Jesli tak to podzielcie sie opiniami na jej temat.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Miałam ta odzywkę kilka lat temu ale zupełnie się nie spisała na moich paznokciach Były bardzo miękkie a i nie rosły wcale szybciej.

Polecam za to inne 2 SH, które uwielbiam i które działają: wchłaniająca się Growth Activator i w formie lakieru Maximum Growth.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 845 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 15:21   #387
justa886
Raczkowanie

Exclamation sally hansen która odzywka? poradźcie

witam
przykro mi ale nie mogłam nigdzie znalezc porady na ten temat wiec zakładam nowy wątek.
chciałabym zebyście mi doradziły która odzywka byłaby lepsza chodzi mi jednocześnie o szybszy znaczny wzrost i wzmocnienie paznokci, interesowały by mnie głównie z SH i jeszcze jest takie kryterium zeby to był płyn który sie wchłania w skórki i paznokcie, typu jak jest ten natural nail growth activator mam go ale wydaje mi sie ze jeszcze za wolno rosną, poradzcie mi coś.
czy ta złota "nailgrowth miracle" tez taka jest?
albo ta "be long" taka biała?
albo "maximum growth"?
justa886 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 16:29   #388
marcelina7
Raczkowanie

Dot.: sally hansen która odzywka? poradźcie

ja uzywam SH nailgrowth miracle, szybszego wzrostu nie zauwazylam za to super wzmacnia
wieczorem dodatkowo smaruje skorki olejkiem rycynowym i od jakis 4 miesiecy lykam silice
marcelina7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:26   #389
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

No niestety, moim zdaniem to wszystkiego rodzaju wzmacniające preparaty Sally Hansen to sobie można wsadzić w ... tam gdzie światło nie dochodzi Po którymkolwiek "wzmacniaczu" wszystkie paznokcie zaczynają się łamać w ciągu 2 dni, a sam specyfik schodzi płatami po kilku godzinach, i to zarówno ten zakupiony na Allegro, jak i w Superpharmie (czyli raczej na pewno orygilane).

Do wsmarowywania polecam za to z całego serca odżywkę do paznokci Herba Studio (ta firma od Tisane), jest w słoiczku, odkręcasz, wygrzebujesz palcem i wsmarowujesz w płytkę. Naprawdę doskonale wzmacnia, a i skórki są pięknie odżywione.

Z odżywek, co prawda nie wsmarowywanych, a "zasychających" polecam Nail Tek II Intensive Therapy.

Przepraszam, że nie wypowiadam się w temacie, ale wydaje mi się, że żaden z produktów Sally Hansen nie nadaje się do stosowania Ale oczywiście możesz mieć inne zdanie
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:12   #390
marcelina7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
No niestety, moim zdaniem to wszystkiego rodzaju wzmacniające preparaty Sally Hansen to sobie można wsadzić w ... tam gdzie światło nie dochodzi Po którymkolwiek "wzmacniaczu" wszystkie paznokcie zaczynają się łamać w ciągu 2 dni, a sam specyfik schodzi płatami po kilku godzinach, i to zarówno ten zakupiony na Allegro, jak i w Superpharmie (czyli raczej na pewno orygilane).

Do wsmarowywania polecam za to z całego serca odżywkę do paznokci Herba Studio (ta firma od Tisane), jest w słoiczku, odkręcasz, wygrzebujesz palcem i wsmarowujesz w płytkę. Naprawdę doskonale wzmacnia, a i skórki są pięknie odżywione.

Z odżywek, co prawda nie wsmarowywanych, a "zasychających" polecam Nail Tek II Intensive Therapy.

Przepraszam, że nie wypowiadam się w temacie, ale wydaje mi się, że żaden z produktów Sally Hansen nie nadaje się do stosowania Ale oczywiście możesz mieć inne zdanie
ja stosowalam kilka odzywek z SH i tez nie ze wszystkich bylam zadowolona. nie polecam SH no more breaks bo to taki shit ze szkoda slow.za to zadowolona jestem ze zlotej i ze srebrnej. nawet jak mam 5 warstw to nie odchodzi mi platami tylko dobrze sie trzyma.w moim przypadku bardzo pomogly. herba studio tez stosowalam i uwazam ze jest swietna tylko to smarowanie....jakos narazie wole odzywki w lakierze.
co do nail teka mi pomogl tylko przy pierwszej probie zapuszczania paznokci. pozniej zrobily mi sie brzydkie matowe lamaly sie i rozdwajaly. teraz mam do nigo teraz jakis uraz.
marcelina7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hansen, sally

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości