Blizny/Plamy Trądzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-29, 22:14   #1
Swietlik1990
Przyczajenie

Blizny/Plamy Trądzikowe

Witam, kiedyś robiłem temat podobny i doradzono mi kosmetyczkę, aktualnie byłem u 1 kosmetyczki, lecz tylko aby się dowiedzieć orientacyjnie co i jak, za 1 wizytę chciała 100 złotych, a miało by ich być 8-10 , to miało być lecznie i blizn i trądziku jakimiś kwasami ( o ile pamiętam migdałowy i jakiś na "P"). Nie stać mnie na tak drogie wizyty, patrzałem na allegro i widzę iż całkiem tanio można sporo rzeczy ( równierz kwasy i inne środki )można dostać na allegro, po dostępnych cenach , głównie ( jeżeli to zniknie będę w niebo wzięty) zależy mi na 1 plamie trądzikowej, bardzo jej czerwony kolor znać a na dodatek jest w widocznym miejscu ( nos) , reszta twarzy nie jest zła ( wiadomo że nie piękna, lecz wiem że nie wygram z tym na zawsze ), gdzie nie gdzie pojedyncze pryszcze ale to się da przeżyć
Czy leczenie na własną rękę ma sens? jeżeli tak proszę o wszelkie porady co i jak
Wiem że to forum głównie dla kobiet a dla odmiany powiem wiem że jest płci męskiej w kwiecie wieku ( 16 lat) proszę o porady od expertów
Swietlik1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 12:20   #2
Angel@
Zakorzenienie

Dot.: Blizny/Plamy Trądzikowe

Czytałeś ten wątek?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=plamy
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:23   #3
Swietlik1990
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
dzięki lecz aktualnie nie mam czasu czytać całego tematu, może ktoś skusi się by mi dać radę w tym temacie
dodam iż bywałem u dermatologa który twierdził że plam się nie pozbędę -.-
Stary 2007-09-30, 19:27   #4
falkka
Raczkowanie

swietlik ja chodze teraz nazabiegi kwasami , jestem po 2 zabiegu i powiem ci ze warto. znikaja mi pryszcze , plamy i blizny. cera jest gladsza, jasniejsza i czysta. ja mam cere tradzikowa i srednie problemy ale jesli chcesz usunac tylko jedna plamke to nie wiem czy warto tyle kasy placic.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:58   #5
Swietlik1990
Przyczajenie

ile kosztuje Cię taki 1 zabieg?
Bo mi powiedziano 8-10 zabiegów, czy można po którymś zabiegów normalnie przerwać leczenie ? Trochę drogo 100 złotych za zabieg
Stary 2007-09-30, 23:04   #6
Swietlik1990
Przyczajenie

czekam na dalsze porady
Stary 2007-10-01, 12:16   #7
Hosenka*
Moderator KWC

Kup jakiś krem z kwasami - mocno działa Lysanel Activ SVR i pamietaj o ochronie przecwisłonecznej (wysoki stabilny filtr kupiony w aptece). Odkrylam jakiś czas bardzo fajny i działający krem - no i tani - Soraya Care & Control redukujacy blizny potrądzikowe. Nie wiem na jak "powazny" jest twój problem, ale u mnie zdaje egzamin. Nie mam problemu z dużymi bliznami po tradziku ale gdy pryszcz się goi to dosyć długo zostaje mi czerwona plamka po nim - coś w rodzaju blizny. Po tym kremie ta plamka znika bardzo szybko - starczy mi kilka aplikacji.

co do allegro to uwzględniając koszt przesyłki nie zawsze sie opłaca. nie raz sie okazywało że w aptece moge kupić taniej (nawet nei wliczając kosztu przesyłki)

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 18:10   #8
Swietlik1990
Przyczajenie

czekam na więcej sugesti
mam pytanie czy jeżeli ktoś korzystał z kosmetyczki to ile kosztował go jeden zabieg? Może wie ktoś gdzie tanio można znaleść kosmetyczki w częstochowie ?
Stary 2007-10-01, 20:50   #9
falkka
Raczkowanie

hej ja place za zabieg 55 zl i kosmetyczka kazala mi zrobic 5 -6 . z tym ze ja jestem z okolic bialegostoku wiec nie polece ci kosmetyczki

EDIT: pytasz czy można po którymś zabiegów normalnie przerwać leczenie ?

zawsze mozna , ale mysle ze jest to bez sensu . jesli sie decydowac to na calosc poniewaz , te zabiegi powoduja ze sie naskorek sciera. wiec te 8 zabiegow jest po to by dotrzec do swiezej skorki. trzeba albo sie podejmowac albo nie.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:46   #10
Swietlik1990
Przyczajenie

no to nic, chyba pozbieram trochę pieniędzy i jeszcze przez ten czas się pomęczę i będę szukał w mieście najtańszych zabiegów
Stary 2007-10-02, 19:29   #11
Swietlik1990
Przyczajenie

nadal czekam być może ktoś mi doradzi tanią kosmetyczkę w częstochowie,
Stary 2007-10-03, 14:55   #12
Swietlik1990
Przyczajenie

w górę
Stary 2007-10-11, 20:07   #13
michasia19
Przyczajenie

hey ja chodzilam na takie leczenie kwasami i kosztowalo mnie chyba wszystko ok 2000zl i bylo super piekna cera itd . do momentu jak nie przerwalam tego wtedy wszystko i tak wrocilo co prawda nie tak jak wczesniej lecz w mniejszym stopniu teraz to zostawilam stosuje tonik do oczyszczania twarzy i pilingi i mam normalna cere i za mniejsze pieniadze.
wiec radze sie zastanowic nad takim wydatkiem dodam jeszce ze chodzilam do renomowanego salonu pozdrawiam
michasia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości