Potrzebuję Waszych opinii, rad i korekty:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-03, 03:04   #1
Yaollinne
Raczkowanie

GG do Yaollinne
Question

Potrzebuję Waszych opinii, rad i korekty:)

Witam serdecznie, z moim wyglądem jakoś sobie radzę, ale potrzebuję Waszej pomocy i opinii oraz krytyki. Jestem ciekawa jak mnie ocenicie, bo wiadomo, że znajomi zawsze będą "słodzić" i nigdy nie powiedzą szczerze "co i jak" bo zbyt często nas, dlatego liczę na Wasze szczere opinie i wskazówki.

Potrzebuję Waszych rad na temat makijażu, ale moim największym problemem są włosy! Chciałabym wyglądać korzystniej. Zazwyczaj ubieram się na sportowo i źle czuję się w kolorkach na twarzy, uwielbiam długie włosy, ale chciałabym aby ładniej się układały, no i ten kolor...

Najpierw odpowiem na "regulaminowe" pytania.

1. Opalam się błyskawicznie, od razu na złoto bez potrzeby leżenia plackiem, a gdy zbyt długo przebywam na słońcu to skóra robi się bardzo brązowa z czym nie czuję się dobrze. Opalenizna również bardzo szybko znika i cera staje się wręcz porcelanowa (usiana jedynie piegami). Zimą twarz jest jasna, lecz wtedy piegi stają się bardzo widoczne. W tych porach roku wyglądam jak inna kobieta, porównując twarz latem i zimą, jest nie do poznania!

2. Oczy są w kolorze ciemnej zieleni, bez ciemnej obwódki, tęczówka z plamkami. Oprawa oczu ciemna i bardzo wyraźna w szczególności brwi. Rzęsy bardzo rzadkie.

3. Piegi latem są złotawe i ładnie komponują się z opalenizną, ale zimą wyglądają okropnie!

4. Cera latem jest znośna - zdrowa i ciepła bo szybko się opalam, a opalenizna w moim przypadku ładnie podkreśla oczy. Latem nie noszę na twarzy makijażu. Największe problemy mam zimą, wtedy twarz wygląda surowo, jest bardzo jasna i nie wygląda atrakcyjnie, wtedy muszę się malować nie korzystam z solarium dlatego muszę radzić sobie z tym problemem lekkimi bronzerami. Nie rumienię się.

5. Naturalny kolor włosów to ciemny blond. Obecnie z pasemkami. Latem słońce je ładnie rozjaśnia i powstają złote przebłyski. Kręcą się i falują.

6. Kolor ust - brzoskwiniowy

7. Jeżeli chodzi o ubiór to dobrze czuję się w odcieniach niebieskiego, granatowym, brązach, bieli, nie znoszę czerni, wyglądam w niej okropnie (jak widać na zdjęciu)! W sprawie makijażu to preferuję lekki i naturalny, chociaż czerwienią na ustach nie pogardzę Źle się czuję z różnymi "kolorkami" na powiekach. Dodam, że noszę okularki "minusy" czyli optycznie pomniejszające oko.

Ostatnio zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na ciepły brąz, ale nie jestem tego pewna. Nigdy nie farbowałam włosów więc troszkę się tego boję, mam suche włosy więc mogą wyglądać na matowe po ufarbowaniu. Chciałabym aby kolor włosów wpłynął na wygląd mojej cery bo w naturalnym kolorze chyba nie jest mi zbyt dobrze. Nie wiem czy lepiej je rozjaśnić, czy przyciemnić, pomóżcie!

Bardzo proszę o poradę i komentarze w sprawie mojego wyglądu, co powinnam zmienić, podkreślić, tuszować. Dodam, że uwielbiam urodę Latynosek, szczególnie JLO, jest moim ideałem jeśli chodzi rysy twarzy, styl i gust.

Załączam kilka zdjęć (niektóre robione aparatem w telefonie więc nie są zbyt dobrej jakości):

1. Lato - bez makijażu
2. Moja strzecha latem.
3. Profil - bez makijażu.
4. Zima - trupia cera, podkreślone usta i kości policzkowe.
5. Akurat sylwestrowe zdjęcie, makijaż i "wyprostowane" włosy.

Z góry dziękuję za komentarze i opinie, liczę na Waszą krytykę i dobre rady.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BRAK_NAZWY2.jpg (78,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gfrds.JPG (100,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ghfd.JPG (13,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trzy1.jpg (70,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwek.JPG (68,4 KB, 87 załadowań)
Stary 2007-10-03, 04:02   #2
mango bzik
Zadomowienie

Dot.: Potrzebuję Waszych opinii, rad i korekty:)

Najbardziej podobają mi się fryzury 1 i 5 (cudownie), grzywka z 3 dużo mniej , pasemka też , o ile dobrze widzę , nie wydają mi się potrzebne , w moim odczuciu postarzają nieco , ale możliwe , że tylko w moich oczach .
A znajomi mają podstawy do szczerego słodzenia
mango bzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:14   #3
Yaollinne
Raczkowanie

GG do Yaollinne

Co do grzywki to jest na etapie zapuszczania... Nigdy więcej grzywki! Na 3 zdjęciu są upięte byle jak, żeby do szklanki nie wpadały

mango bzik Dziękuję za pierwszą opinię
Stary 2007-10-09, 02:25   #4
Yaollinne
Raczkowanie

GG do Yaollinne

Szkoda, że nikt się nie odzywa:/
Stary 2007-10-09, 12:21   #5
QrCze_PiEcZoNe
BAN stały

uważam że grzywka Ci nie potrzebna, bo masz bardzo ładne proporcje czoła...może postawiłabym na bardziej zdecydowany kolor - blond chłodny, lub jakiś ciepły brąz...i na pewno bym je wygładzała - nie dopuszczała do takiego puszenia się
QrCze_PiEcZoNe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:55   #6
Yaollinne
Raczkowanie

GG do Yaollinne

Wiem, że mam siano na głowie, ale w wakacje ciężko jest je doprowadzić do porządku, jak się ciągle jest nad wodą Co do blondu to się chyba nie zdecyduję
Stary 2007-10-09, 14:45   #7
MoniaK
Zakorzenienie

Pierwsze zdjęcie - śliczne i ślicznie na nim wyglądasz.
Widać, że bardzo przejmujesz się swoim wyglądem a moim zdaniem niepotrzebnie aż tak, gdyż jesteś na prawdę ładną dziewczyną
Co do włosów, postawiłabym na porządną pielęgnację (bo chyba masz trochę przesuszone włosy) i zdecydowanie lepiej Ci bez grzywki.
Innych uwag nie mam. Pozdrawiam
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:10   #8
Yaollinne
Raczkowanie

GG do Yaollinne

Tak, włosy mam okropnie suche i już próbowałam wszystkiego, i nigdy nie uzyskałam porządnego efektu, włosy albo są zbyt obciążone albo wyglądają na nieumyte po odżywkach, ja to się z nimi mam:/
Dziękuję za miłe słowa
Stary 2007-10-12, 18:14   #9
nebya
Wtajemniczenie

Po pierwsze: jesteś bardzo ładna ( i naprawdę Ci nie słodzę ). Po drugie tak jak już pisały dziewczyny zdecydowane NIE dla grzywki. Po trzecie rzeczywiście chyba musisz dobrze nawilżyć włosy żeby nad nimi trochę zapanować. Postawiłabym na jakiś fajny kolorek i ewentualne pasemka-refleksy żeby trochę ożywić włosy może jakieś brązy? Odradzam blond. Może przedziałek z boku głowy? I muszę to napisać: podoba mi się pierwsze zdjęcie- świetnie na nim wyglądasz pozdrawiam

nebya jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości