Wchodzcie! Pomocy! Potrzebna jakas zmiana.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-18, 18:05   #31
kaska222
Moderator

Dot.: Wchodzcie! Pomocy! Potrzebna jakas zmiana..

Bedzie pasowac fryzurka,tylko nie cieniuj ich za mocno.Najlepiej zeby wycieniowala na calych wlosach.Poszukam jeszcze inne fryzurki i wkleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (29,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 283.jpg (58,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kelly%252520clarkson.jpg (89,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_photo_07.JPG (27,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_d3125d4d170814349e3d0304e9d0f058.jpg (60,5 KB, 41 załadowań)

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-10-18 o 18:27 Powód: zalaczenie zdjec
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:27   #32
Lawinia2007
Rozeznanie

Grzywka na bok - TAK, ciemniejsze wlosy - tak ale zostan przy blondzie najwyzej zmien odcien albo balejaz.
Lawinia2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 22:56   #33
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

up up up
nikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 23:07   #34
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

Dzieki wielkie dziewczyny za odpowiedzi!! Jeszcze czekam na jakies propozycje tak szybko. To juz jutro. wkleje fotki Po jak bede miala mozliwosc.

Pozdrawiam
Stary 2007-10-19, 10:43   #35
Lawinia2007
Rozeznanie

Nikia to koniecznie wklej fotki jak bedziesz po zmianie Na pewno bedzie dobrze
Lawinia2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:40   #36
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

eh nigdy chyba nie wyszlam od fryzjera tak niezadowolona i zawiedizona chyba.. Przygotowana bylam i chcialam duzej zmiany... Chcialam zeby wlosow wydawalo sie wiecej ale jednoczescie fryzura byla lekka. co dostalam? strzyzenie ktore trwalo 50minut.. z czego 40minut to bylo wymachiwanie nozyczkami przy grzywce... Chcialabym grzywke na bok.. a dostalam co? ogromna grzywke na prosta na cala glowe;/ bo pani powiedziala ze bardzo taka bedzie mi pasowac.. mialam ladny "trojkat" z tylu... pani prawie ze go wyrownala (podciela koncowki jej zdaniem oczywiscie) choc prosilam ze na dole nie ma zmienic sie za duzo.. chce tylko zajac sie gorna partia wlosow. nikt nawet nie zauwazyl ze bylam u fryzjera ;/;/;/ na pocieszenie kupilam sobue farbe do wlosow.. zeby nastroj sobie poprawic. oj chyba umowie sie jeszcze raz do fryzjera ale do innego na pewno!! postaram sie jak najszybciej wkleic fotki.

Pozdrowienia kochane wizazanki nie zycze takich fryzjerow co sluchaja a i tak robia co innego. i biora jeszcze za to 25zl... ;/
Stary 2007-10-19, 18:26   #37
OnLy,,I"
Raczkowanie

25 to dużo Ja włosy obcinam sama ,związuje je w kucyk na czubku głowy i ,,jade,,maszynka do golenia))) Są fajnie postrzepione i puszyste Ostatnio trafiłam na fajne zdjęcie Jessiki Alby w krótkich blond włosach i chciałam je tutaj wkleić ale nie wiem jak a poza tym już byłas u fryzjera więc się troche spóźniłam;::::::
OnLy,,I" jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 22:00   #38
kaska222
Moderator

nikia przykro mi ze sie nie udala wizyta ale nastepnym razem napewno bedzie dobrze,wydaje mi sie ze 25zl to jest malo za strzyzeniea czemu ja zawsze place wiecej!
wejdz moze na watek fryzjerski,dziewczyny polecaja w jakim miescie do fryzjera oplaca sie chodzic

Only;;I"slyszalam ze maszynka do golenia strasznie rozdwajaja sie wlosy,nie chce nawet myslec jak sama tym obcinasz

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-10-19, 22:32   #39
OnLy,,I"
Raczkowanie

No ja np za obcięcie płaciłam 10zł)))) A moje włosy wyglądaja bardzo dobrze i jakos nie widze żeby sie rozdwajały) Z każdych włosów nawet tych cienkich i bez objetości można zrobic coś fajnego,trzeba tylko wiedziec jak je obcinać)
Stary 2007-10-20, 14:06   #40
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

W wiekszym miescie na pewno wizyta u dobrego fryzjera wiecej kosztuje. W moim miescie ktore nie jest duze (40tys mieszkancow) za strzyzenie placi sie wszedzie 15 zl. Oprocz dwoch salonow, w tym ktorym zaplacilam 25:/ i w jeszcze jednym u jakiegos stylisty Kosowski czy cos :P ktory za obciecie bierze 50zl. No ale wtedy widzisz za co placisz, bo podchodzi do ciebie indywiduanie.. Nie jak u niektorych czasami na sztuke.. aby wiecej:P

Z tym zwiazywaniem wlosow i strzyzeniem hehe to moja mama mi opowiadala ze sbie kiedys tak scianala. Brala glowe w dol kucyka robila i scinala na prosto:P i takie super pocien iowane podobno miala nie odwazylabym sie szczerze powiedziawszy

Fryzura ogolnie jest az tak zla.. eh po prostu niewarta 25;/ bo nie widac roznicy jakbym wam nie powiedziala ze bylam u fryzjera sadze ze byscie nie zauwazyly nawet tego :/ najbardziej zaluje ze zniszczyla mi moj piekny trojkacik.. ktory 1 raz w zyciu poprzedni fryzjer zrobil mi dobrze

Pozdrawiam Was dziewczyny i obiecuje wleic fotki najszybciej jak sie da

PS : hehe za to bardzo poprawilo mi nastroj farbowanko rowniez na fotkach widac bedzie
Stary 2007-10-20, 15:06   #41
olinciaa
BAN stały

hehe taka juz nasza kobieca uroda, że by wygladamy dobrze to tez tak sie czujemy
olinciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:12   #42
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

Hehe dokladnie olinciaa

ale wloskow na ciemno nie pomalowalam jak niektore z wam radzily i sie ciesze jak na razie jak obicywalam fotki jak tylko bedzie mozliwosc zamieszcze to jeszcze dziewczynki moze jakies porady w sprawie makijazu ? ktoras chetna hehe?
Stary 2007-10-20, 18:52   #43
OnLy,,I"
Raczkowanie

Hmm ja też z trójkoącikiem na włosach miałam problem....Któregoś pięknego dnia wybrałam sie do fryzjerki żeby podciąć końcówki.....Włosy miałam bardzo długie bo prawie po pas i z tyłu obcięte do szpica ...Ani się nie obejrzałam jak ,,pani fryzjerka,,skróciła mi włosy do ramion ,ścinając je w linii prostej;/////////Myślałam że na miejscu ją pobije;// Skwitowała tylko że wyglądam lepiej i skasowała ode mnie swoją dyche;/// Od tego czasu obcinam sobie włosy sam bo myśle że ścinam je tak jak ja chce a nie jak fryzjerkom sie podoba))Ps (nauczcie mnie załączać zdjęcia do tekstów)))))))
Stary 2007-10-22, 11:28   #44
nikia
Rozeznanie

GG do nikia
Tak jak obiecalam zamieszczam fotki jesli ktos widzi roznice w scieciu to gratuluje jest ogrOomna przeciez xD hehe ale mysle ze w kjolorze widac czekam na komentarze

Jeszcze raz bo tam cos nie dodalam chyba hehe

Przeglada tyle osob ale wypowiedziec to juz nikt sie nie wypowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo-0122a.jpg (99,4 KB, 244 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-10-22 o 23:57 Powód: post pod postem
Stary 2007-10-22, 14:01   #45
kaska222
Moderator

Powiem szczerze ze nie zauwazylam zmianyAle wygladasz ladnie w tej fryzurce.tylko ta grzywke zaczesywalabym na ukos

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

Stary 2007-10-22, 14:26   #46
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

No wlasnie jak ja zaczesze na bok to hm.. no za duzo jej.. bo ja w ogole nie mam teraz przedzialka.. ta grzywka jest na cala glowe. i w ogole taka ciezka jest nie wycieniowala jej fryzjerka. w ogole nie uzywala tych nozyczek do cieniowania.. jak za 25zl to calkiem ladnie sciela nie ? heh.. niebawem jeszcze raz do fryzjera ale na pewno nie tam...
Stary 2007-10-22, 14:42   #47
surykata
Zadomowienie

GG do surykata

ja Cię widzę w chłodnym brazie, ale to juz chyba za pozno nie martw sie masz dluga grzywkę, szybciutko Ci odrosnie, idz do innego fryzjera takiego co nie robi wg swoich wizji tylko klienta, scieniuja Ci grzywke po skosie i bedzie oki, ale teraz tez sie nie martw bo tez Ci ladnie
surykata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 14:45   #48
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

w brazie? hm nie wiem ja jakos nie potrafie sobie tego wyibrazic.nawet jak w "shopie" probowalam cos robic zeby ciemny kolor wlosow to nie jakos mi sie nie podobalo. Jak od dziecinstwa ma sie blond wlosy to tak juz jest wy jetsescie obiektywne. co do fryzjera masz racje wydaje mi sie ze dobry fryzjer ktory mnie wyslucha i ewentualnie poprawi moja wizje cos z tego zrobi zeby bylo ladnie )
Stary 2007-10-22, 14:47   #49
surykata
Zadomowienie

GG do surykata

na pocieszenie jeszcze dodam ze ja ostatnio dalam za obciecie 60 zl chcialam grzywke ze srodak glowy, taa masywna, a reszte wlosow na prosto,bez cieniowania, do ramion, wyszlam z grzywka wycieta z paru wlosow reszta wlosow z przodu jest krzywo obcieta z tylu nawet nie chce sie ogladac, wiec za 2-3 miechy znow wizyta u fyzjera, zamierzam isc teraz do faceta, pierwszy raz w zyciu
surykata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 14:55   #50
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

hehe no to faktycznie. fryzjerzy lubia realizowac wlasne wizje.. ok ale powinni z deka konsultowac to z klientem chyba co?;/ a nie klient swoje i fryzjer swoje. a jak czegos fryzjer nie rozumie to powinnien doladnie w czasdie sciacia pytac.. do faceta? no prosze u mnie tez jest 50zl o ile sie nie myle bierze. a to stylista to juz w ogole balabym sie ze jego wizja beda krotkie wlosy i koniec
Stary 2007-10-22, 18:24   #51
Loredana
Przyczajenie

GG do Loredana
Mam podobna fryzurke. . . A moze sprobuj sciac grzywke na skos,zeby nadac charakteru i lekkiego pazurka i moze troche pasemek w ciemnym blondzie . . . Ja za sciecie i balejaz place 150zl

Bardzo fajna ta 4 fryzurka,masz moze ja w innych ujeciach?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-10-22 o 23:58 Powód: post pod postem
Loredana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:48   #52
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

Juz niedlugo znowu do fryzjera tym razem po naprawde jakas zmiane
Stary 2007-10-31, 13:49   #53
Ilena
Zakorzenienie

zmiana niewielka .... ja rowniez widze cie w brazie .... w tym kolorze wygladasz tak ni jak ... bez charakteru ....
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:54   #54
charlotta88
Raczkowanie

fryzurka ladna ja osobiscie mam naturalne blond wlosy. sa dosc dziwne , maja kolor miodowy z przeblyskami jasnego i lekko brazowego taki wlasnie kolor bym ci proponowala. w tym wygladasz nienaturalnie,lepiej postawic na cos co moze byc kolorem niefarbowanym. nie pamietam jakiej firmy farbą , ale moja mama sie farbuje na taki wlasnie miodowy blond z przeblyskami jest ŚLICZNY ! moglabys tez ladnie wygladac gdybys tylko troche podkrecala wlosy na lokowce !!!! tak inaczej;] grzywka powinna byc troche dluzsza i powinna opadac na bok . proponuje wiec zapuscic grzywke i pofarbowac na kolor naturalny miod - blond pozdrawiam
charlotta88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 23:43   #55
nikia
Rozeznanie

GG do nikia
Witam Was drogie wizaznki. Kiedys kiedys kiedys zakladalam juz watek na matemorfozach i otrzymalam od was pomoc. Dzieki Wam zrobilam sobie grzywke na prosto ktora z czasem ewoluowala )

W tej chwili rowniez zwracam sie do Was z prosba o jakas pomoc...
Od kiedz zyje mam blond wlosy. Bywaly rozne odcienie ale tak naprawde do tej pory nie potrafie sobie odpowiedziec jakie wlosy do mnie pasuja...

Chcialabym zebyscie pomogly mi dobrac kolor wlosow i ewentualnie jakies fajne ciecie.. Ogolne rady na temat wygladu chetnie przyjme

A o to informacje ktore powinny tu byc wg regulaminu, moze Wam cos pomoga...

1. Jak się opalasz - szybko, na poczatku lekko czerwono a potem brazowieje mi opalenizna

2. Kolor oczu - kiedys czysto niebieskie w tej chwili 'kolorowe' zielone gdzie niegdznie niebieskie takie szarawe.. :| z malymi brazowymi plamkami :P

3. Piegi - nie posiadam

4. Cera - skora? chlodny odcien wydaje mi sie blady... widac na zdjeciach

5. Naturalny kolor włosów - naturalny blond taki popielaty raczej

6. Kolor ust hm taki normalny ..rozowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje sie w wiekszosc kolorow dobrze... czerwonym czarnym zoltym niebieskim pomaranczowym bialym.

Ponizej dodaje zdjecia i czekam na jakies rady Na kazdym zdjeciu jest inaczej..

1.Najbardziej aktualne, wlosy pocieniowane warstwami i tkai wlasnie o to kolorek
2.bardzo jasny popielaty blond wlosy hm nijakie brakowalo czegos w cieciu moim zdaniem
3.bardzo bardzo jasny popielaty blond a raczej platynowy xD grzywka na prosto jakis rok temu
4.kolorek jasniutki wloski po pierwszej zmianie, grzywka na bok pocieniowana i pazurki
5.prawie to samo tylko po wlasnej przerobce grzywki xD i farbowaniu
6.postaremu grzywka i jasne bardzo wlosy.

Z gory Wam dziekuje

a o to zdjecia zapomnialam tam dodac ;/ hehe ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (119,1 KB, 957 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,9 KB, 690 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (58,1 KB, 601 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (63,3 KB, 597 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (107,5 KB, 797 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (98,8 KB, 537 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-30 o 00:23 Powód: post pod postem
Stary 2008-06-30, 00:46   #56
aussie31
Raczkowanie

Po pierwsze jesteś śliczna i masz bardzo "delikatna" urode. Co rzuciło mi się w oczy: unikałabym ciemnych kolorów ciuszków typu czarny przynajmniej przy twarzy...
Mnie się jakoś najbardziej podobasz na zdjęciu w jasnocytrynowej bluzie co do fryzurki to mi się podoba taka jaka jest... ale mysle ze ktos z wieksza wena cos Ci zaproponuje

i w czerwonym takim ostrym jak na 2 zdjeciu tez Cie nie widze

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-06-30 o 13:09 Powód: post pod postem
aussie31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:47   #57
veiled
Rozeznanie

GG do veiled
a ja widziałaby cię w turkusie połączonym z bielą albo nawet w granacie- granat świetnie podkreśla delikatną urodę kobiety, to jeszcze zależy jaki krój i z czym to połączysz no ale z bielą można łączyć no prawie wszystko :P róż według mnie odpada, bo będzie za słodko...

mówię o ciuszkach oczywiście... bo jeśli chodzi o kolorek włosów to może miodowy, nie wiem czemu ale jakoś tak wydaje mi sie ze dobrze bys wygladala i do tego na kości policzkowe troszkę brązu... na pierwszej fotce masz takie wloski jakby lekko wpadajace w kolor miodowy i wlasnie dlatego tu mi sie najbardziej podobasz... ahh i musisz wyregulowac brewki bo moim zdaniem sa ciutke za szerokie pozdrawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-01 o 10:46 Powód: post pod postem
veiled jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:55   #58
karta666
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ~*~ Chce cos w sobie zmienic, pomozcie wizazanki :( ~*~

Mi się zdaje, ze kolor wlosow dla Ciebie to bardzo jasny brąz z blond refleksami.

Jestem FIT !

karta666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:29   #59
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

Dziekuje dziewczyny za porady wszystkie

mowicie ze brwi sie nadaja do regulacji? a co do koloru moze jakies przykladowe zdjecia byscie mi przeslaly? co do wszelkich brazerow itp wiem wiem tylko musze kupic jakis dobry

czekam na dasze opinie
Stary 2008-07-02, 14:33   #60
czeklitmusse
Raczkowanie

jaki kolor włosków masz na 1 zdj chodzi mi konkretnie o farbę boski jest
i według mnie najbardziej ci pasuje tan kolor

Rekonstrukcja

Jeśli ja jestem twoim snem, to ty jesteś moim

czeklitmusse jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości