G瘰te w這sy:( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-04, 14:57   #1
nat92
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 609
GG do nat92
Unhappy

G瘰te w這sy:(

Ot騜 problem polega na tym, 瞠 mam do嗆 g瘰te w這sy, a twarz mam raczej drobn Wi璚 nie wygl康a to za dobrze Zw豉szcza, 瞠 nie s ani proste, ani kr璚one(z tym sobie akurat radz, bo ju od roku mam zakupion prostownic)W這sy mam d逝go軼i jakie 10cm za ramiona. Co kochane wiza篡stki polecacie? Prosi豉bym je郵i mo積a zdj璚ia fryzurek Z g鏎y dzi瘯uj
nat92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-04, 16:30   #2
maswerka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 499
Dot.: G瘰te w這sy:(

Ja polecam ostre cieniowanie i grzywk na bok.

maswerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-04, 18:05   #3
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

ja czasem spinam czesc wlosow do tylu mala klamerka w mini kucyczek przy rozpuszczonych wlosach, fryzura ladna wygodna i nie ma sie za duzo wlosow przy twarzy, mozesz sprobowac
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-04, 19:05   #4
nat92
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 609
GG do nat92

Grzywk mam ju zaczesan na bok:P, a co do postu Truskawkowiosny to jako lepiej si czuj w rozpuszczonych w這sach... Ponawiam jeszcze pro軸, 瞠by wklei jakie zdj璚ia, bo fryzjerzy w moim mie軼ie maj tendencj do obcinania w這s闚 inaczej ni ja to sobi wyobra瘸m, gduy nie widz jak maj to zrobi
nat92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-04, 19:17   #5
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez nat92 Poka wiadomo嗆
Grzywk mam ju zaczesan na bok:P, a co do postu Truskawkowiosny to jako lepiej si czuj w rozpuszczonych w這sach... Ponawiam jeszcze pro軸, 瞠by wklei jakie zdj璚ia, bo fryzjerzy w moim mie軼ie maj tendencj do obcinania w這s闚 inaczej ni ja to sobi wyobra瘸m, gduy nie widz jak maj to zrobi
ale przeciez ja Ci proponuje fajny sposob na rozpuszczone wlosy sama mam wlasnie podobne jak Twoje, jak nie sa wyprostowane to mam wrazenie ze jest ich jakos nieproporcjonalnie duzo z przodu dlatego jak ju rozpuszczam, to lekko podpinam z przodu, a z przodu mozna zostawic troche wlosow przy twarzy, a boczna grzywka sprawdza sie doskonale. wklejam moje fotki(czarne byly kiedys) z wyprostowanymi wlosami. a jak bede miala jutro czas to postaram sie porobic z naturalnymi-pofalowanymi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (73,8 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 2.jpg (43,4 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 3.jpg (31,5 KB, 33 za豉dowa)
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 10:49   #6
Marta_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

tez mam geste wlosy i zawsze porzedzam u fryzjera,tyle ze dobrego stylisty, uwazam ze on sie lepiej na tym zna, nie kazda fryzura nada sie na wlosy a gdy zdecydujesz sie na mocne ciecie a pozniej nie beda sie chcialy dobrze ukladac to nic juz nie pomoze...
Stary 2007-10-07, 11:14   #7
jvlka900
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 688
GG do jvlka900

Ja tez mam geste wlosy i krecone.Uwazam ze cieniowanie nie jest za dobre.Sama w wakacje poszlam do fryzjera i cieniowalam.W ten dzien kiedy wrocilam od fryzjera wlosy wygladaly swietnie.Nastepnego dnia umylam wlosy, nie ulozylam ich.Nawet dobra prostownica nie pomogla, musialam znowu je nosic w tej glupiej kitce.Teraz jest juz lepiej bo mi odros造 i s zdeka d逝窺ze, (wtedy mialam wlosy nad ramieniem)teraz za ramienie!Nie wiem jak jest w twoim przypadku

Aparatka
g鏎a: 23.03.12
d馧 : 28.06.12

jvlka900 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-05, 15:13   #8
malyglod
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mo瞠sz je kr璚i tak jak Lucy Hale - ona te ma drobn twarz i du穎 w這s闚. Sprawd w googlach.
malyglod jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.