Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-24, 19:44   #3241
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

wiadomo dekoloryzator niszczy wlosy jak kazdy zabieg tego typu ale tak jak juz powiedzialam sa rozne wlosy np L0LA we wczesniejszych postach chwali sobie dekoloryzator Renee Blanche. O moze powiem tak jesli chcesz szybko zmienic swoj wizerunek to dekoloryzator plus farba jesli nie zalezy Ci na czasie to pasemkami[/quote]

kurcze troszke sie boje tego dekoloryzatoru tym bardzej ze mam bardzo zniszczone wlosy

najpierw porobie stopniowo pasemka a jak nie zdarze do wrzesnia do slubu to walne dekoloryzatorem haha a jak sie spala to i tak w nosie bo przed slubem chce dowiazac wlosy blad a tych poniszczonych nie bedzie widac
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-04-24, 20:23   #3242
Foczusia
Przyczajenie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja polecam garniera. Nutrisse jest spoko ja teraz przenioslam sie na color naturals. Tylko za jednym razem extra jasny nie wyjdzie to slabe farby. Ale wlosy sa przyjemne w dotyku i maja swietne odzywki jak dla mnie.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Swoja droga masz bardzo ladny ten kolor taki rowny.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

http://e-styl.com/photo/product_big/...be7346f7fa.jpg ten polecam to juz chyba najbardziej extremalnie jasny blond garniera dzis go zreszta kupilam
Aniusia1990, a myslisz że jak szybko po pierwszym rozjaśnianiu możnaby ponownie próbowac.. po rozjaśnianiu u fryzjera i farbowaniu na troszkę ciemniejszy blond wyszło tak jak na zdjęciu, trochę w ryde wpadające ale to efekt tego że naturalne sa ciemno brązowe.. Obawiam się tylko żeny mi jakieś badziewie nie wyszło przez to ponowne rozjaśnianie..
Foczusia jest offline  
Stary 2009-04-24, 21:37   #3243
sereniti
Zakorzenienie

hej dziewczyny mam problem z moimi włoskami od kiedy pamiętam farbuje je na ciemny brąz, ostatnio porzuciłam farby i farbuje henną...jednak zobaczyłam ostatnio świetną fryzurę i zamarzył mi się kolor ciemny rudy, taka intensywna miedź z czerwony refleksem od henny mimo że brązowe moje włosy mają rude refleksy ale to jednak nie to. jak myślicie - planuje do 1 października zmienić fryzurkę na upragnioną - czy mogę dojść do tego robiąc sobie delikatne pasemka? rozjaśniacz chwyci na hennie? w sumie jak wyjdzie marchewka to będę bliżej niż dalej, byleby jednak nie wyszła marchewkowa nać
to moja wymarzona fryzurka
[IMG]file:///C:/Users/Sereniti/Desktop/gif/cudo.jpg[/IMG]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cudo.jpg (14,5 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez sereniti
Czas edycji: 2009-04-24 o 21:46
sereniti jest offline  
Stary 2009-04-24, 21:50   #3244
anusia1990
Zakorzenienie

Ja drugi raz rozjasnialam po dwoch miesiacach.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------
do allegro
098767890
jesli masz zniszczone wlosy lepiej nie ryzykuj deko. Moze sie zrobic tzw guma Masz jeszcze duzo czasu

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-04-24 o 21:51
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-04-24, 21:59   #3245
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam problem z moimi włoskami od kiedy pamiętam farbuje je na ciemny brąz, ostatnio porzuciłam farby i farbuje henną...jednak zobaczyłam ostatnio świetną fryzurę i zamarzył mi się kolor ciemny rudy, taka intensywna miedź z czerwony refleksem od henny mimo że brązowe moje włosy mają rude refleksy ale to jednak nie to. jak myślicie - planuje do 1 października zmienić fryzurkę na upragnioną - czy mogę dojść do tego robiąc sobie delikatne pasemka? rozjaśniacz chwyci na hennie? w sumie jak wyjdzie marchewka to będę bliżej niż dalej, byleby jednak nie wyszła marchewkowa nać
to moja wymarzona fryzurka
[IMG]file:///C:/Users/Sereniti/Desktop/gif/cudo.jpg[/IMG]
.....
upewnij się najlepiej fryzjera,jesli nie jest to podkerślone na farbie którą chcesz nałozyc,ze moze byc stosowana na włosy po hennie...często jest to przeciwskazanie do stosowania chemicznych produktów po farbowaniu farbami ziołowymi<czyli henną i mało kto o tym pamięta> nie mam tez w zwiazku z tym najmniejszego pojęcia co by było gdybys teraz na włosy nałozyła rozjasniacz...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-25, 10:49   #3246
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
hejka, rzadko tu zaglądam. No z rudego skończyło się czekoladami- które wymywały się natychmiastowo. za to "ciemny blond z serii natura" jest trwalszy niż te czekolady i hmmm ciemniejszy-a to miał być juz powrót, bo wymyłam się do miodowego. a jak sytuacja u Ciebie? Skoro buszujesz po tym wątku, to znaczy ze wracasz do blondu?
Wrzucam foty mych "pienknych" odrostów- jakoś na szczęście tak dużego kontrastu na co dzień nie ma- kwestia flesha.
ja już chcę blond. mam nadzieje na pasemka w podobnym do "siebie" odcieniu ehhh...
Udało mi się wrócić do jasnego brązu, włoski niezniszczone Dekolor na pasemkach; teraz jestem u Rodziców, ale jak wróce do Wawy, to wrzucę foty
Voodia jest offline  
Stary 2009-04-25, 11:17   #3247
sereniti
Zakorzenienie

na większości farb rzeczywiście pisze żeby nie używać po hennie...ehh będę musiała się wybrać do fryzjera ciekawe czy jakiś się tego podejmie
sereniti jest offline  
Stary 2009-04-26, 16:19   #3248
Moonspell90
Raczkowanie

Dekoloryzacja nie jest mi obca. W ciągu dwóch miesięcy włosy odbarwiałam pięć razy aby uzyskać głęboki rudy. Kolor mi się znudził, zafarbowałam się paloną kawą. Wprawdzie barwa czerwona została i przeswituje, jednak mam ciemiejsze włosy. Zrobiłam głupią rzecz, poniewaz teraz znowu chce powrócić do rudego, jednak szkoda mi ponownie je odbawiać. Może pasemkami schodzic do miedziaka?
Moonspell90 jest offline  
Stary 2009-04-26, 17:41   #3249
martagg
Rozeznanie

[quote=anusia1990;11988641 MOja siostra jest fryzjerka wiec to jej dzielo, zapytalam ja co do dekoloryzacji i ona jest przeciwna temu zabiegowi ,dlatego na moich wlosach postanowila zrobic bardzo gesty baleyage.Sama kiedys miala czern,obecnie ma platyne i bardzo piekne niezniszczone wlosy. [/quote]

A skąd jesteście Dziewczyny? Efekt wygląda na bardzo fajny gatuluję

wróciłam, jest OK, choć nie tak jasno jak sobie wymarzyłam- ciemny blond(?). teraz się wypłukuje. włosy nie są zniszczone- mimo że mam cienkie, nie widzę uszczerbku. końce podcięto 1cm. po dekoloryzacji byłam farbowana pasmo po paśmie, bo kolor łapał po 20sekundach. pomazać i spłukać i następne pasmo. foty wrzucę jak znajdę kabel do telefonu...

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-04-26 o 17:42
martagg jest offline  
Stary 2009-04-26, 21:41   #3250
anusia1990
Zakorzenienie

My jestesmy z okolic Warszawy
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-04-26, 23:57   #3251
Pilcia
Przyczajenie

GG do Pilcia

Hej! Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Ja jak to ja lubię eksperymentować z fryzurami. Raz wpadłam na pomysł pofarbowania sobie włosów farbą. Poszłam do fryzjera i zdecydowałam się na jasny blond (ok. 3-4 tony jaśniejszy od mojego naturalnego). Przetrwałam jeszcze dwie wizyty u fryzjera, ale postanowiłam że nie chę wydawać pieniędzy na farbowanie, a poza tym za drugim razem fryzjerka coś chyba zmieszała dwie różne farby i bardzo dziwny odcień wyszedł. Teraz mam za swoje. Mogłam przecież szamponem sobie pofrabować! Słyszałam o dekolaryzacji i pomyślałam, że warto byłoby spróbować. Nie wiem jednak jak będę wyglądać po zabiegu. Nie chę mieć białych włosów, ani nic z tego rodzaju! Dodam że mam baaardzo grube i mocne włosy, które zniosą wszystko. Chciałabym tylko wiedzieć, chociaż w przybliżeniu czego mogę się spodziewać, lub co ewentualnie zrobić...
Proszę pomóżcie!
Pozdrawiam ;**
Pilcia jest offline  
Stary 2009-04-27, 18:51   #3252
martagg
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Udało mi się wrócić do jasnego brązu, włoski niezniszczone Dekolor na pasemkach; teraz jestem u Rodziców, ale jak wróce do Wawy, to wrzucę foty
czekam(y)

Cytat:
My jestesmy z okolic Warszawy
a możesz mi dac namiar na siostre? nie wiem, może jeszcze pójdę z "reklamacją", choć jak tu reklamować usługę... I skoro sobie nie poradzili, bo po zafarbowaniu małego kawałka, powiedziałam że chcę jaśniej i powiedzieli że zrobią jaśniej, a wyszło jak wyszło...W świetle dziennym kolor nie jest blondem, po dekoloryzacji byłam jasna, choć ruda, ale po nałożeniu blondu, to jasne nie jest... w świetle widzę ze to brąz jasny, albo bardzo ciemny blond. w tym tempie i w ten sposób w życiu nie wrócę do własnego blondu...

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-04-27 o 19:21
martagg jest offline  
Stary 2009-04-27, 20:51   #3253
anusia1990
Zakorzenienie

Zakladzik fryzjerski miesci sie w milanowku to taka wioska pod warszawa hehe
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-04-27, 21:11   #3254
martagg
Rozeznanie

Cytat:
Zakladzik fryzjerski miesci sie w milanowku to taka wioska pod warszawa hehe
to poproszę o namiar do zakładu- telefon i imię Siostry oczywiście, bo jak już mam jechać taki kawał, to chcę trafić do niej. chyba że na hasło wizaż wszyscy wiedzą do kogo
Stary 2009-04-27, 21:29   #3255
Laveen
Raczkowanie

Cytat:
Mam mam Fotki sa w roznym swietle, po pierwszym i po drugim baleyagu. ( Dodam jeszcze ze mialam wlosy extra czarne raz nawet farbowane palette)NIe jest ciezko potrzeba troszke czasu, rozjasnic to nie problem potem tylko trzeba stopniowo niwelowac zolty odcien, mysle ze jeszcze jeden zabieg i bede miala bardzo jasniutenki blond mam nadzieje ze Wam tez sie uda pozbyc czerni. MOja siostra jest fryzjerka wiec to jej dzielo, zapytalam ja co do dekoloryzacji i ona jest przeciwna temu zabiegowi ,dlatego na moich wlosach postanowila zrobic bardzo gesty baleyage.Sama kiedys miala czern,obecnie ma platyne i bardzo piekne niezniszczone wlosy.

Anusiu,
ile razy musiałas udac się do fryzjera aby przejsc z ciemnego na blond ?
Laveen jest offline  
Stary 2009-04-28, 09:46   #3256
anusia1990
Zakorzenienie

dwa razy jak widac na zdjeciu za pierwszym razem to skromnie bylo na glowie ale za drugim postanowilam "zaszalec" w czerwcu bedzie trzecie podejscie...wymarzona platyna

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=p...=16&iwloc=addr ulica Przeskok 6 tu zaklad gdzie pracuje siostra

osobiscie moge Ci tez polecic
"Beata" Zakład Fryzjerski Jadwiga Lachowicz

• Milanówek, ul. Skośna 1 a Tu mozesz sie udac najpierw. Wlascicielka czyli Jadwiga swietnie robi wlosy ogolnie ten zaklad u nas jest najlepszy. Zawsze u niej robilam tylko ostatnio z braku funduszy robilam w rodzinieI nie jest drogo u niej w googlach znajdziesz do niej telefon trzeba wczesniej sie umowic bo u niej straszne sa kolejki, ale to jest najlepszy zaklad w okolicy.oo i tel CI znalazlam 022 7558621

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-04-28 o 09:50
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-04-28, 12:51   #3257
mallinka86
Raczkowanie

Dziewczyny mam duży problem. Wczoraj udałam się do fryzjera, aby pomalować sobie włoski. Mój naturalny kolor to ciemny blond , a fryzjerka od jakiegoś czasu nakładała mi kolor farby zbliżony do mojego, ale znacznie fajniejszy, bo mój jest taki matowy bezbarwny. Zawsze wychodziło super, a wczoraj normalnie koszmar!. W salonie tego nie zauważyłam, bo było dość ciemno, ale jak wróciłam do domu i zobaczyłam się w świetle dziennym to okazało się, że na dole mam ciemny brąz, z na samym czubku głowy wyszedł mi jasny rudy. Wyglądam w nim koszmarnie , bo nie pasuje mi do karnacji i w ogóle nie lubię rudego. Co mam teraz zrobić. Doradźcie mi coś. Myślicie, że to dobry pomysł, aby udać się do fryzjera i np: poprosić, żeby nałozyła mi na górę kilka ciemniejszych pasemek, żeby to jakoś wyglądało. Nie chcę już niszczyć włosów i narażać je na ponowne farbowanie, ale nie chce też chodzić z rudą czupryną. To co radzicie?
mallinka86 jest offline  
Stary 2009-04-28, 13:01   #3258
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mallinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam duży problem. Wczoraj udałam się do fryzjera, aby pomalować sobie włoski. Mój naturalny kolor to ciemny blond , a fryzjerka od jakiegoś czasu nakładała mi kolor farby zbliżony do mojego, ale znacznie fajniejszy, bo mój jest taki matowy bezbarwny. Zawsze wychodziło super, a wczoraj normalnie koszmar!. W salonie tego nie zauważyłam, bo było dość ciemno, ale jak wróciłam do domu i zobaczyłam się w świetle dziennym to okazało się, że na dole mam ciemny brąz, z na samym czubku głowy wyszedł mi jasny rudy. Wyglądam w nim koszmarnie , bo nie pasuje mi do karnacji i w ogóle nie lubię rudego. Co mam teraz zrobić. Doradźcie mi coś. Myślicie, że to dobry pomysł, aby udać się do fryzjera i np: poprosić, żeby nałozyła mi na górę kilka ciemniejszych pasemek, żeby to jakoś wyglądało. Nie chcę już niszczyć włosów i narażać je na ponowne farbowanie, ale nie chce też chodzić z rudą czupryną. To co radzicie?
....
zdecydowanie wróc do salonu na poprawkę,moim zdaniem Pani Fryzjerka powinna Ci to zrobic gratis...no ale.... w kazdym razie pasemka to b.dobry pomysł... a to,ze tym razem włosy sie zle zafarbowały to moze miec na to wpływ wiele czynnikow,nawet to w jakiej fazie cyklu byłas ...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-28, 16:34   #3259
karr654
Przyczajenie

Witam mam powazny problem z ktorym sie borykam juz ponad 2 tygodnie mam wlosy koloru ciemno brazowego i marzy mi sie balejage Akurat na tej stronie znalazlam taki jaki mi sie podoba tylko jest jeden problem... Czy jest szansa zeby wyszla mi platyna za pierwszym razem na moich wlosach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t_5_674.jpg (25,2 KB, 91 załadowań)
karr654 jest offline  
Stary 2009-04-28, 16:35   #3260
karr654
Przyczajenie

To jest zdjecie baleyage ktory bym chciala
karr654 jest offline  
Stary 2009-04-28, 18:10   #3261
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karr654 Pokaż wiadomość
Witam mam powazny problem z ktorym sie borykam juz ponad 2 tygodnie mam wlosy koloru ciemno brazowego i marzy mi sie balejage Akurat na tej stronie znalazlam taki jaki mi sie podoba tylko jest jeden problem... Czy jest szansa zeby wyszla mi platyna za pierwszym razem na moich wlosach?
....
czy Twoje włosy były farbowane na bronz czy są naturalne? jesli farbowane to raczej nie spodziewaj się 100procentowego efektu...jesli naturalne to przy uzyciu odpowiedniego rozjasniacza typu Platiner/Whiter+jakiś fioletowy Gres... da się zrobić taki kontrastowy balejage.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-28, 18:42   #3262
mallinka86
Raczkowanie

Dziękuję Darko1. Jutro rano wybieram się do swojej fryzjerki, która przez telefon wmawiała mi, że kolor wyszedł taki jak zawsze. Chyba wezmę ze sobą zdjęcie na którym mam ten ciemny blond. Mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić. Dam znać jak poszło.
mallinka86 jest offline  
Stary 2009-04-28, 18:58   #3263
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mallinka86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Darko1. Jutro rano wybieram się do swojej fryzjerki, która przez telefon wmawiała mi, że kolor wyszedł taki jak zawsze. Chyba wezmę ze sobą zdjęcie na którym mam ten ciemny blond. Mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić. Dam znać jak poszło.
....
spox...tylko za bardzo nie złosc sie na Fryzjerkę,bo wiesz to jest praca na żywym organiźmie jak ja to mówię,a chemia to chemia więc czasami zły efekt nie jest wynikiem błędu Fryzjerki...ale zawsze da się poprawic,wiec głowa do góry.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-28, 21:11   #3264
karr654
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
czy Twoje włosy były farbowane na bronz czy są naturalne? jesli farbowane to raczej nie spodziewaj się 100procentowego efektu...jesli naturalne to przy uzyciu odpowiedniego rozjasniacza typu Platiner/Whiter+jakiś fioletowy Gres... da się zrobić taki kontrastowy balejage.
Milam takie naturalne ale przefarbowaalam na bląd a potem na ciemny braz a moze maccie jakies pomysly na inny kolor baleyage ?
karr654 jest offline  
Stary 2009-04-28, 22:36   #3265
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karr654 Pokaż wiadomość
Milam takie naturalne ale przefarbowaalam na bląd a potem na ciemny braz a moze maccie jakies pomysly na inny kolor baleyage ?
....
słuchaj,da się zrobić na bronzie balejage od średniego bronzu,poprzez rudości,do jasnego blondu,czy nawet bardzo jasnego...problem tylko w tym,ze moze nie wyjsc od razu zimny ,platynowy i tak baaardzo jasny jak na fotce,tylko w ciepłych złotawo-rudawych tonacjach.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-30, 18:27   #3266
anusia1990
Zakorzenienie

Wiecie co.... zastanawiam sie czy blond w moim przypadku to dobry poomysl. Otoz po dwoch tygodniach mam straszne odrosty juz no a taka jest prawda ze moje naturalne sa dosyc ciemniejsze i nie wiem czy je dalej rozjasniac. Mam zielone oczy moze bardzo jasny braz?
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-04-30, 22:27   #3267
DarkLilly
Raczkowanie

Właśnie za radą koleżanki postanowiłam walczyć z czarną farbą za pomocą...L'oreal Excell10 od 4 lat farbuję włosy na czarno i,szczerze mówiąc,mam dosyć byłam załamana,że będę musiała iśc na dekoloryzację itd. Koleżanka,która kiedyś również miała czarne włosy powiedziała mi,że ona najpierw zafarbowała na średni brąz,potem na bardzo jasny,a potem na rudy i...wszystko wyszło. Mam nadzieję,że mi też wyjdzie jestem naiwna,ale tonący brzytwy się chwyta. Ostatnio na czarny farbowałam 2,5 tygodnia temu,wiec teoretycznie nie powinno byc zadnych odrostow. Kupilam farbe jasny braz i postanowilam rozpoczac watpliwy sposob kolezanki dzisiaj wieczorem. Przed chwila obejrzalam sie w lustrze i...moje krucze włosy mają teraz całkiem inny połysk,taki brązowawy i w baaaaardzo wielu miejscach mam jasniejsze wlosy. Moze nie o wiele jasniejsze,ale jak sie przypatrzylam to nawet dosc wyraznie je widac moze akurat zadziala. Za tydzień planuję "walnąc" sobie na glowe jeszcze jaśniejszy brąz i wtedy zobacze czy cos wyszlo. Trzymajcie kciuki

KOCHAć I BYć KOCHANYM!

DarkLilly jest offline  
Stary 2009-05-01, 09:43   #3268
karr654
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
słuchaj,da się zrobić na bronzie balejage od średniego bronzu,poprzez rudości,do jasnego blondu,czy nawet bardzo jasnego...problem tylko w tym,ze moze nie wyjsc od razu zimny ,platynowy i tak baaardzo jasny jak na fotce,tylko w ciepłych złotawo-rudawych tonacjach.
Bardzo dziekuje za odp
karr654 jest offline  
Stary 2009-05-02, 12:34   #3269
martagg
Rozeznanie

Cytat:
Wiecie co.... zastanawiam sie czy blond w moim przypadku to dobry poomysl. Otoz po dwoch tygodniach mam straszne odrosty juz no a taka jest prawda ze moje naturalne sa dosyc ciemniejsze i nie wiem czy je dalej rozjasniac. Mam zielone oczy moze bardzo jasny braz?
Anusiu, wrzuć zdjęcie kawałka buziaka i włosów. Pomyślimy.
wiesz, dzwoniłam do tego salonu, ale mnie lekko spławiono . z resztą to ponad 30km ode mnie.
I teraz się zastanawiam, czy lepiej dziś zdekoloryzować a jutro nałożyć farbę, czy jedno po drugim? Możesz zapytać siostry, jak masz ją gdzieś koło siebie?

Zakupiłam:
dekoloryzator renee blanche
farbę alfaparf evolution 10,21 (najjaśniejszy blond popielaty- bo nie chcę przyciemnić, tylko zbić żółto-pomarańcz)
wody 3,6,9%
farbę bez amoniaku alfaparf color vear 9,21
ampułkę neutralizującą farby i rozjaśniacze, taką domykającą łuski włosów

plan jest taki
dekoloryzacja do jasnorudego (2-3razy), farbka 10,21, ampułka
za 2 tygodnie gdy wypłucze się barwnik- koloryzacja ton w ton popielem

zielone nie wyjdą, bo farba zbudowana jest na fiolecie a nie niebieskim
już się nie mogę doczekać!

to dziś zacząć, czy jutro, oto jest pytanie?

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-05-02 o 12:44
martagg jest offline  
Stary 2009-05-02, 13:03   #3270
suspense
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
Właśnie za radą koleżanki postanowiłam walczyć z czarną farbą za pomocą...L'oreal Excell10 od 4 lat farbuję włosy na czarno i,szczerze mówiąc,mam dosyć byłam załamana,że będę musiała iśc na dekoloryzację itd. Koleżanka,która kiedyś również miała czarne włosy powiedziała mi,że ona najpierw zafarbowała na średni brąz,potem na bardzo jasny,a potem na rudy i...wszystko wyszło. Mam nadzieję,że mi też wyjdzie jestem naiwna,ale tonący brzytwy się chwyta. Ostatnio na czarny farbowałam 2,5 tygodnia temu,wiec teoretycznie nie powinno byc zadnych odrostow. Kupilam farbe jasny braz i postanowilam rozpoczac watpliwy sposob kolezanki dzisiaj wieczorem. Przed chwila obejrzalam sie w lustrze i...moje krucze włosy mają teraz całkiem inny połysk,taki brązowawy i w baaaaardzo wielu miejscach mam jasniejsze wlosy. Moze nie o wiele jasniejsze,ale jak sie przypatrzylam to nawet dosc wyraznie je widac moze akurat zadziala. Za tydzień planuję "walnąc" sobie na glowe jeszcze jaśniejszy brąz i wtedy zobacze czy cos wyszlo. Trzymajcie kciuki

3 koloryzacje w ciagu czterech tygodni? nie za dużo tego????
suspense jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości