Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-01-06, 18:42   #301
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Dziewczyny a w jakiej drogerii (Natura, Rossman) lub hipermakecie można kupić ten spray Joanny??
madzia.a jest offline  
Stary 2006-01-06, 19:28   #302
mania19
Zadomowienie

Widzialam te spraye w obu wymienionych przez Ciebie Ale dalej nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ??????
mania19 jest offline  
Stary 2006-01-06, 21:35   #303
kArInAx
Przyczajenie

Question Dekolaryzacja

tak sie zastanawiam ile bedzie kosztowala taka kuracja u fryzjera jak opisala w tym watku pipi ....
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja

jak myslicie ???
Stary 2006-01-06, 23:31   #304
shyleta
Przyczajenie

Dot.: z CZARNEGO na BRĄZ?

Na moje odbarwione pasemka fryzjerka polozyla odzywke koloryzujaca. I musze przyznac, ze trzymala sie ona dosyc dlugo. Tak wlasnie mi sie przypomnialo, ze istnieje cos takiego jak plukanka do wlosow. Moze nie jest zbyt trwala - wystarcza na kilka myc, ale na pewno mniej szkodliwa niz farba. Dostepna jest w kilku kolorach, takze miedzianym bodajze.
shyleta jest offline  
Stary 2006-01-08, 00:06   #305
1motylek
Przyczajenie

Question farbowanie włosów ciemnych na blond

Ostatnio chciałam rozjasnic swoje farbowane wlosy ciemny braz na ciemny blond, ale fryzjerka mi odradzila i nawet zrobila probke na kosmyku wlosow, wyszedl bordo. Jednak moja kolezanka powiedziala,ze kiedys fryzjerka rozjasniala jej farbowane ciemne wlosy na blond i sie udalo.... powiedziala ze to wszystko zalezy od fryzjerki, wiec teraz juz nie wiem co robic. Chcialabym wrocic do swojego naturalnego odcienia ale w sumie ryzyko jest..Prosze o rade
1motylek jest offline  
Stary 2006-01-08, 19:02   #306
erdholien
Raczkowanie

Dot.: farbowanie włosów ciemnych na blond

hm... to zależy nie tylko od fryzjerki, ale przede wszytkim od włosów
nawet najzdolniejszy fryzjer nie rozjaśni włosów, których rozjaśnić się nie da. Jedynie może przewidziec skutki takiego zabiegu. U Ciebie fryzjerka zrobiła próbę - wyszedł bordo. Tak więc znasz już wynik zabiegu.
Możesz natomiast spytac się o kilkufazowe rozjasnainie, tj najpierw rozjaśni Ci do jakiegoś ordo, a po jakimś czasie, do blondu. Moim zdaniem to najlepsza metoda. Nie wiem dokłądnei o co pytasz, piszać "proszę o rade". Czy o to w jaki sposób rozjasnić, czy czy sie zdecydować. Jeśli pierwsze to stopniowe rozjaśnianie. Jeśli drugie - sama zdecyduje czy chcesz walczyć ze zniszczonymi włosami. Wpisz w wyszukiwarkę "rozjasnainie" lub "dekoloryzacja" i dowiesz się o kilku ciekawych, aczkolwiek niezbyt przyjemnych efektów tychże zabiegów.
erdholien jest offline  
Stary 2006-01-08, 21:15   #307
monika_wiss
Rozeznanie

Ja mialam ciemny braz i farbowalam na blond. Tyle ze, tez nie wyszlo na pasemku. Fryzjerka zrobila mi dekoloryzacje i dopiero wtedy nalozyla farbe. Wyszeld ladny miodowy blond. Wlosow nie mialam zniszczonych. Teraz i tak wrocilam do ciemnego, bo jest mi w nim duzo lepiej.
Ale nie polecam tego zabiegu, ani nie odradzam. Ciezko mi powiedziec, bo to jak ze wszsytkim, jest roznie.
monika_wiss jest offline  
Stary 2006-01-09, 09:35   #308
ma-li-na
Zadomowienie

wydaje mi sie ze jedyny sposoob to dekoloryzacja <uwaga ! strasznie ponoc nieszczy wlosy>

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline  
Stary 2006-01-10, 12:11   #309
korzonek18
Przyczajenie

Thumbs down powrot do naturalnego koloru wlosow po farbowaniu

pofarbowałam sobie włosy na czarno.teraz natomiast chce powrocic do naturalnego koloru wlosow.slyszalam pogloske ze istnieje takie cos jakby dezakytwator farby do wlosow.chcialabym sie dowiedzioec czy rzeczywiscie takie cos istnieje.chcialabym atakze uniknac farbowania na swoj naturalany kolor gdyz farba strasznie zniszczyla mi wlosy,dobrze by bylo zeby to byl jakis specjalny srodek do przywracania naturalnego koloru wlosow.prosze o pomoc i dziekuje z gory.jesli takie cos istnije to w jakich granicach cenowych to wystepuje.
korzonek18 jest offline  
Stary 2006-01-10, 12:28   #310
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney
Dot.: powrot do naturalnego koloru wlosow po farbowaniu

Jedyny sposob do dekoloryzacja, a potem farbowanie. Jesli jednak masz zniszczone wlosy to stanowczo odradzam, bo mozesz zostac bez wlosow
sweeney jest offline  
Stary 2006-01-10, 14:49   #311
ma-li-na
Zadomowienie

Dot.: powrot do naturalnego koloru wlosow po farbowaniu

zgadzam sie z poprzedniczką jedynie mozesz zrobic dekoloryzacje u fryzjera jednak ona w znacznym stopniu niszczy włosy w twoim przypadku uzbroiłabym sie w cierpliwosc i poczekała az włosy troche odrosną i odzyja

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline  
Stary 2006-01-10, 22:31   #312
pcynesia
Rozeznanie

Lightbulb Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Witam!
Bardzo proszę Was o radę. Czy jest jakiś sposób na to żeby powrócić do naturalnego koloru włosów? Problem nie dotyczy mnie tylko mamy i siostry, które mają włosy ufarbowane na czarno. Ich naturalny odcień włosów jest oczywiscie jaśniejszy. No i problem pojawia się wtedy gdy chcą zmienić kolor na jaśniejszy. Po 1: zostają ufarbowane tylko odrosty, więc np. odrosty są w odcieniu kasztanowym (bo taki akurat wybrała mama) a reszta włosów jest czarna. To samo jest z moją siostra. Obie chciałyby powrócić do natralnego koloru swoich włosów, ale jak to zrobić kiedy farbują się tylko odrosty? (używały farb Joanna, Wella, Loreal, palette)
1. Czy znacie jakieś specyfiki odbarwiające włos?
2. Lub czy znacie jakieś farby (wszystkie jaśniejsze odcienie brązu), które pokryją zafarbowane wcześniej na czarno włosów?
3. Ewentualnie ile może kosztować taki zabieg odfarbowania u fryzjera?
pcynesia jest offline  
Stary 2006-01-11, 08:49   #313
malaulcia
Raczkowanie

Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

można zastosowac dekoloryzacje farby [tzn. 'ściąganie' farby, jest to zabieg kilkurazowy] ale to strasznie niszczy włoski.. więc nie polecam.. ewentualnie jedyne co znam.. choć też szkodliwe to rozjaśnienie włosków do blondu a następnie zafarbowaniu ich ponownie na wybrany kolor.. ja też farbowałam włoski na czarno - raz bo miałam jakieś takie 'widzi mi się' i teraz żałuje.. uzyłam na pare pasm jednak rozjaśniacza i wyszedł ładny czekoladowy odcień... bo do blondu to trzeba więcej razy rozjaśniać włoski.. myśle, że to by pomogło.. a jak nie to iść po rade do fryzjera

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline  
Stary 2006-01-11, 10:50   #314
Asiula1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pcynesia
Witam!
Bardzo proszę Was o radę. Czy jest jakiś sposób na to żeby powrócić do naturalnego koloru włosów? Problem nie dotyczy mnie tylko mamy i siostry, które mają włosy ufarbowane na czarno. Ich naturalny odcień włosów jest oczywiscie jaśniejszy. No i problem pojawia się wtedy gdy chcą zmienić kolor na jaśniejszy. Po 1: zostają ufarbowane tylko odrosty, więc np. odrosty są w odcieniu kasztanowym (bo taki akurat wybrała mama) a reszta włosów jest czarna. To samo jest z moją siostra. Obie chciałyby powrócić do natralnego koloru swoich włosów, ale jak to zrobić kiedy farbują się tylko odrosty? (używały farb Joanna, Wella, Loreal, palette)
1. Czy znacie jakieś specyfiki odbarwiające włos?
2. Lub czy znacie jakieś farby (wszystkie jaśniejsze odcienie brązu), które pokryją zafarbowane wcześniej na czarno włosów?
3. Ewentualnie ile może kosztować taki zabieg odfarbowania u fryzjera?

Problem stary jak świat było juz duzo takich wątków, wspólczuję bo pozbycie się czarnego koloru to jest prawdziwa masakra!

Ja polecam ( sama tak zresztą) wyszłam z czerni na głowie: pójscie do dobrego fryzjera i tam zrobienie pasemek od odrostutzn pójscie z odrostem kilku- centymetrowym ( aby fryzjer mógł zobaczyć jaki jest naturalny kolor włosów ) nastepnie fryzjer przygotuje farbę, która bedzie zblizona do naturalnego koloru włosów i zrobi pasemka, i tak co miesiąc chodzić i powiększać ilośc pasemek... to działa i nie jest takie totalnie niszczące dla włosów, wyjściem jest równiez dekoloryzacja ....ale to też radzę wykonywać w salonie fryzjerskim - bo to szkodaliwy zabieg.

Pozdrawiam

ps. sugeruję wykorzystać wyszukiwarkę ... było bardzo duzo pytań na ten sam temat
Asiula1 jest offline  
Stary 2006-01-11, 17:25   #315
sunrise
Rozeznanie

malaulcia : a po jakim czasie od rozjasniania na blond mozna polozyc jakis kolor? slyszalam, ze po 2 tygodniach.. to prawda? jak Ty zrobilas?
sunrise jest offline  
Stary 2006-01-11, 20:59   #316
malaulcia
Raczkowanie

sunrise ja miałam pare cieniutkich pasm na próbe robionych.. wyszła mi taka czekoladka zalatująca rudościami.. po ok.2 tyg. je zafarbowałam ale to całkiem przypadkowo bo dopiero wtedy dostałam kase od starych na nową farbą

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline  
Stary 2006-01-11, 21:50   #317
marya21
Raczkowanie

GG do marya21

Ja całe zycie mialam blond, asz tu nagle nadszedl jeden z najgorszych dni w moim zyciu Cos mi odbilo i zrobilam sobie ciemna czekolade.. Nie podobalo mi sie w ogole. Przetrwalam tak z 3 miesiace i chcialam powrocic do swojego koloru, zaznaczam, ze mialam wlosy za łopatki Kupilam dekoloryzator z loreala i wyszly mi marchewkowo pomaranczowe Tragediaaaaaa myslalam ,ze sie poplacze nie wychodzilam z domu przez tydzien, po tygodniu nalozylam kolejna farbe jakis popielaty blond, ale dalej mialam brzydkie do tego musialam obciac je tak po szyje bo byly totalnia przepalone czekalam bardzoo długo zeby poworcily do poprzedniego stanu, wiec na przyszlosc ostrzegam, ze eksperymenty z wlosami nalezy dobrze przemyslec ..
Stary 2006-01-12, 10:08   #318
Asiula1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marya21
Ja całe zycie mialam blond, asz tu nagle nadszedl jeden z najgorszych dni w moim zyciu Cos mi odbilo i zrobilam sobie ciemna czekolade.. Nie podobalo mi sie w ogole. Przetrwalam tak z 3 miesiace i chcialam powrocic do swojego koloru, zaznaczam, ze mialam wlosy za łopatki Kupilam dekoloryzator z loreala i wyszly mi marchewkowo pomaranczowe Tragediaaaaaa myslalam ,ze sie poplacze nie wychodzilam z domu przez tydzien, po tygodniu nalozylam kolejna farbe jakis popielaty blond, ale dalej mialam brzydkie do tego musialam obciac je tak po szyje bo byly totalnia przepalone czekalam bardzoo długo zeby poworcily do poprzedniego stanu, wiec na przyszlosc ostrzegam, ze eksperymenty z wlosami nalezy dobrze przemyslec ..

hej jejku straszna ta Twoja historia, myslalam ,ze to ja miałam przejscia z ciemnymi włosami

NO wlasnie podzielam Twoje zdanie! Bardzo trzeba przemysleć farbowanie włosów na ciemniejszy niż naturalny.... ja na poczatku byłam zadowolona ale potem.... jak musiałam farbować włosy co 3 tygodnie to juz miałam szczerze dosyć i własnie wyszłam z czarnych poprzez stopniowe pasemka miałam nawet taki pomysł aby wylać na głowę dekoloryzator... ale uuffff na szczescie jakos mi ten pomysł przeszedł!
Pozdrawiam serdecznie
Asiula1 jest offline  
Stary 2006-01-12, 16:01   #319
madzia.a

Dziewczyny, kupiłam ten rozjaśniacz i niestety nie jestem zadowolona z efektów. Użyłam go dwa razy i moje włosy stały się bardzo żółte, czy sa jakies szanse, że kolor zejdzie??? HELP ME!!!!!!!!!!!! Co zrobić, żeby się pozbyć tego koloru?????
Jeśli któras z dziewczyn nosi się z zamiarem kupienia tego rozjasniacza to chętnie odstapie.
madzia.a jest offline  
Stary 2006-01-12, 16:06   #320
201707171556
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mania19
Wygrzebuje watek poniewaz potrzebna jest mi Wasza rada. Zafarbowalam wloski jakies 2 msce temu ale wyszly ciemniejsze niz chcialam i mam na glowie zamiast jasniutkiego orzechowego brazu, wlosy typowo brazowe. Myslalam ze kolor po tych 2 mscach sie wymyje troche... Nie chce isc do fryzjera na rozjasnianie bo b. dbam o wloski i boje sie ze zbytnio sie wysusza Moze jednokrotne / dwukrotne uzycie tego sprayu sprawi ze wloski ladnie mi sie rozjasnia i nie wysusza ... Czy ktoras z Was uzywala tego sprayu z palette/ joanny na farbowane na braz wloski ??? Jaki to daje efekt ???
Na opakowaniu jest napisane żeby nie używać tego sprayu na włosy inne niz blond. Jeżeli masz brązowe (naturalnie) włosy to kolor może wyjść czerwonawy ( nie wiem jak będzie z farbowanymi).
201707171556 jest offline  
Stary 2006-01-12, 16:13   #321
201707171556
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Dziewczyny, kupiłam ten rozjaśniacz i niestety nie jestem zadowolona z efektów. Użyłam go dwa razy i moje włosy stały się bardzo żółte, czy sa jakies szanse, że kolor zejdzie??? HELP ME!!!!!!!!!!!! Co zrobić, żeby się pozbyć tego koloru?????
Jeśli któras z dziewczyn nosi się z zamiarem kupienia tego rozjasniacza to chętnie odstapie.
Wydaje mi sie, że zostało Ci tylko czekać aż odrosną...
Stary 2006-01-12, 17:21   #322
madzia.a

Ale na tym rozjasniaczu pisze cyt.: "poziom pierwszy- zmywalne po pierwszym myciu, poziom drugi- zmywalne po 24 myciach, poziom trzeci -kolor trwały" Czy mam rozumiec, że po dwóch użyciach sa jakies szanse, że kolor zejdzie??
madzia.a jest offline  
Stary 2006-01-12, 17:37   #323
201707171556
Konto usunięte

Wydaje mi sie, że właściwie tak...skoro tylko 2 razy uzyłaś...Ale piszerz, że kolor wyszedł bardzo żółty więc chyba mocno złapał włosy.
Stary 2006-01-12, 18:14   #324
madzia.a

To może ja opowiem wszystko od poczatku, bo musze sie komus wyżalić! miałam robione pasemka pół roku temu, w celu regeneracji i wzmocnienia moich zniszczonych włosów, postanowilam wstrzymac się przez pewien czas z pasemkami (chyba nie musze pisac jak okropnie wygladam z 10 cm odrostami!!!) No i włąsnie przeczytałam na forum o "wspaniałym" rozjasniaczu w sprayu, Stwierdziałam, ze dzieki temu może moje odrosty nie bedą tak bardzo widoczne. Nic bardziej mylnego- jest jeszcze gorzej. Włosy nie sa koloru żółtego, ale maja odcień żółty- mało widoczny przy dziennym swietle, jednak doskonale go widac w sztucznym! Dziewczyny, pocieszcie mnie, prosze!!!
madzia.a jest offline  
Stary 2006-01-13, 01:41   #325
soley1
Raczkowanie

A czy mozna z tego zrobic pasemka? Jezeli jak to w jaki sposob je robicie .Psikacie na pasma i zawijacie w folie aluminiowa, czy jak?
Mam troche blond pasemek a chcialabym wiecej , bo chyba fryzjer mi jednak troche za malo zrobil. I w jakim odstepie czasu psikacie ponownie zeby wzmocnic kolor?
soley1 jest offline  
Stary 2006-01-13, 10:32   #326
KENZO
Rozeznanie

Madziu.m domyslam sie ze zle zrozumialas to co jest napisane na rozjasniaczu- mowie o tych poziomach-tam sa opisane poziomy pianek koloryzujacych,szamponow koloryzujacych i farb ktore firma ma w ofercie czyli pianki schodza po 1 myciu,szampony po 24 a farby i rozjasniacze sa trwale- jesli juz rozjasnilas wloski tym rozjasniaczem to on niestety nie zejdzie obawiam sie ze jedynie zrobi sie bardziej wyblakly i zolty
KENZO jest offline  
Stary 2006-01-13, 11:58   #327
asiunia
Raczkowanie

Mam ciemny blond wlosow i chciala bym lekkie pasemka .....wiec polecacie czy nie ??
asiunia jest offline  
Stary 2006-01-13, 17:58   #328
primavera
Zakorzenienie

Kurczę, to teraz mam dylemat...kupiłam sobie rozjaśniacz palette, stoi na półce i mnie kusi, oj kusi. Mam włosy ciemny blond, na nich robione jasne pasemka - ale już dawno nie robiłam, bo chciałam zregenerować włosy. Teraz kupiłam rozjjaśniacz i sama nie wiem - farbować, nie farbować? Myślałam o pasemkach, ale nie bardzo wiem, jak miałabym to zrobić - mam długie włosy, więc czepek odpada, a w folię trochę się obawiam...
primavera jest offline  
Stary 2006-01-13, 22:55   #329
kicala1
Raczkowanie

GG do kicala1

Ha! A ja byłam twarda i zaczekałam aż odrosły
Początki były nieciekawe, ale się przemogłam i wytrzymałam. Potem przez 3 miesiące chodziłam w końskim ogonie Potem zaczęłam je stopniować i obcięłam grzywkę - przy twarzy były już jasne, a tylko z tyłu na koncach zostało po kilka centymetrów ciemnego. Ale zdążyło już przez ten czas trochę wyblaknąć, więc nawet niektórzy pytali u którego fryzjera mi tak fajnie zrobili I teraz mam włosy do łopatek w moim naturalnym kolorze
kicala1 jest offline  
Stary 2006-01-14, 15:48   #330
karo-la
Wtajemniczenie

DEKOLORYZACJA- i jak potem?

Mam zamiar usunąć czarny-brąz z mojej głowy, oczywiście u fryzjera. Jak po tym wyglądają włosy i czy od razu mogę je pofarbować? Znudził mi się już kolor(6 lat!), no a jaśniejsze włosy odmładzają Marzy mi się średni,głęboki brąz-a nie kruki z którymi nic nie da się zrobić...
Wizażanki po dekoloryzacji- odezwijcie się - jak wasze włosy, czym pielęgnujecie- i czy to dobry pomysł tak w ogóle?

karo-la jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości