Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-29, 15:25   #3331
anusia1990
Zakorzenienie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzis bylam u fryzjera.... mial byc zblizony do naturalnego ewentualnie braz.....wiec pani położyła ciemny blond....wyszly ciemne ale to sie szybko wyplucze ogolnie braz z refleksami jak sie wyplucze troszke to zrobie foto bo swiezo malowane to wiadomo ze takie nie beda caly czas.
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-05-29, 16:36   #3332
duskie
BAN stały

GG do duskie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jest naprawdę dobra najlepsza palette
palette to najgorsza farba i nikomu jej nie polecam. niszczy niszczy i jeszcze raz niszczy i powie to nie jedna fryzjerka
duskie jest offline  
Stary 2009-05-29, 16:56   #3333
anusia1990
Zakorzenienie

omijac palette szerokim lukiem. Umylam jeszcze raz glowe i sie zakochalam.......chyba jednak braz zostanie u mnie na glowie. Kolor jest identyczny jak w fotce nizej.Do tego czekoladowa opalenizna oj....rozmarzylam sie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg penelope_cruz_1870718.jpg (22,9 KB, 84 załadowań)
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-05-29, 17:01   #3334
anusia1990
Zakorzenienie

Lacturia ten rudy byl extra!!!!!!Ale taki osiagnac to nie wiem czy jest to duzy problem. Ja bym zrobila tak zrobilabym dekoloryzacje wyjda rude polozyc na to bardzo jasny braz jakis orzechowy cos takiego rozne sa nie znam sie na brazach ale teraz z checia sie poznam:d i powinien wyjsc wlasnie taki
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-05-29, 19:38   #3335
ewelina2102
Raczkowanie

Którą farbę polecacie na mój nowy kolor po dekoloryzacji??????? ktoś mi odradził farby z loreal wiec kupiłam garnier 100% kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (18,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułubcg.jpg (20,0 KB, 30 załadowań)
ewelina2102 jest offline  
Stary 2009-05-29, 21:56   #3336
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
a moglabys dodac zdjecie dekolaryzatora ktorego uzywalas? znalazlas go w jakims sklepie czy szukalas nie wiadomo gdzie?

hhmm mowisz ze efekt to jasny rudy? jak na moje oko (zdjecia) to jest on ciemniejszy ale to moze tylko tak na zdjeciach wyszlo
jak dlugo trzymalas dekolaryzator na wlosach? nakladalas go pomalu na pasma wlosow? czy jakos inaczej?

jaka farba chcesz pomalowac? tzn jaka firma i odcieniem?
no nie wiem jak ci to wyjdzie ale w kazdym razie zycze powodzenia i trzymam kciuki
...ii czekam na odpowiedz )

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

oj obyy jezeli znajde ja w sklepie to pewnie ja kupie

kurde.. juz znalazlam ta z garniera a ty mowisz ze moze nie zlapac

a wiesz moze jakiego rozjasdniacza najlepiej uzyc?
ja juz nie wiem nic xD
jedni mi radza Joanne inni Palette
mialam juz kupowac proteinowy rozjasniacz z Joanny ale sie okazalo ze on jest do pasemek. albo inny rozjasniacz z Joanny nie jest do czarnych wlosow. z regołu bardzo duzo jest rozjasniaczy ktore rozjasniaja o 6-7 poziomow ale sa do brazowych wlosow ;/ juz nie wiem czy takim np rozjasniaczem rozjasnie czarne wlosy
Ja polecam joanne do pasemek , no i nakładaj go na całe włosy, ale lepiej najpierw je zmocz, nie myjąc ich, bo krem jest gęsty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29510.jpg (33,4 KB, 15 załadowań)
fryz5 jest offline  
Stary 2009-05-29, 22:10   #3337
palomablanka
Raczkowanie

a wystarczy mi jedno opakowanie? mam włosy za ramiona..

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa

PalomaBlanKa
palomablanka jest offline  
Stary 2009-05-29, 22:20   #3338
fryz5
Zakorzenienie

a gęste? ja myśle że jak nie są gęste to na mokre włosy starczy jendo opakowanie, tylko nakładaj w miarę szybko bo szybko rozjaśnia ...przynajmniej mi szybko, już po niecałych 5 min z czarnych zrobiły sie pomaranczowe tam gdzie nakładałem na poczatku..ale może to wina moich zniszczonych włosów.
A i trzymaj go na głowie aż uzyskasz żółty kolor, najgorzej jak pomarańcz wyjdzie, bo potem trudno będzie uzyskać ten ciemny blond

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2009-05-29 o 22:21
fryz5 jest offline  
Stary 2009-05-29, 22:51   #3339
palomablanka
Raczkowanie

no nie sa za geste to pewnie wystarczy jedno..
ja myslalam ze rozjasniacze to sie trzyma duzo dluzej ale skoro mowisz ze 5 min wystarczy.
albo zrobir tak naloze na mały kosmyk włosów toche tej mieszanki i po jakichs 7 min zmyje i zobacze jak wyszlo.. no i na odroscie bd musiala chyba tez jakos inaczej trzymac bo na nim nie mam czarni.. tylko braz..

Raissa

PalomaBlanKa
Stary 2009-05-30, 11:12   #3340
fryz5
Zakorzenienie

nieee.....nie 5 min ! ;d ja tak tylko powiedziałem ze mi tak rozjaśniło bo ja miałem zniszczone.....ty trzymaj nawet godzine jak trzeba zeby wyszły żółte.....najgorzej jak będą pomarańczowe bo trudno zafarbować potem rudy kolor żeby on nie był rody
fryz5 jest offline  
Stary 2009-05-30, 11:39   #3341
Lacturia
Wtajemniczenie

GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Lacturia ten rudy byl extra!!!!!!Ale taki osiagnac to nie wiem czy jest to duzy problem. Ja bym zrobila tak zrobilabym dekoloryzacje wyjda rude polozyc na to bardzo jasny braz jakis orzechowy cos takiego rozne sa nie znam sie na brazach ale teraz z checia sie poznam:d i powinien wyjsc wlasnie taki

Dziękuje za komplementy ;*

No mi też sie podobał. Poszlam do sallonu i pytam o dekoloryzacje a one mi mowia ze 300 zł i 5h siedzenia No i nie wiem co mam teraz robic....

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Stary 2009-05-30, 11:41   #3342
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Mi sie marzy taki blond jak tu na tym Garnieru jest
Już się nie mogę doczekać 15.00 kiedy w końcu pozbędę się czerni

Paati89 jest offline  
Stary 2009-05-30, 12:55   #3343
Edytkaa1
BAN stały

Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam dołaczam się do tego tematu ponieważ JEST możliwe przejscie z czarnych farbowanych włosów do jasnego platynowego blondu i nie jest prawdą ze jest to tylko możliwe w salonie fryzjerskim po niszczącej dekoloryzacji Ja to zrobiłam sama w domu w przeciągu trzech dni do tego włsoy nie są zniszczone wiadomo przesuszone ale nie ma efektu ciągniecia sie włsow czy nadmiernego wypadania mysle iz kilka kompresów z oliwy z oliwek i bedzie ok.Włosy farbowałam od kilku lat ze wzgledu na pojawienie sie w bardzo wczesnym wielu siwych a ze moje naturalne to bardzo ciemny szatyn wiec farbowałam czarno Zamarzyłam byc jasna blondynką pytałam w 3 salonach stwierdzili ze nie jest to mozliwe całkowicie a jesli juz to nie reczą za wyłysienie Ale je jestem uparta poczytałam poczytałam w necie i znalazłam profesjonalny nowej generacji rozjasniacz firmy LEO poprosiłam pania telefonicznie sprzedała mi jeden wyczytałam od dziewczyn na forum ze dobra jest garnier 111 farba i tak postanowiłam zaryzykowac w czwartek pierwszenałozenie rozjasniacza włosy mam sciete na Boba efekt białe u nasady potem żółto pomaranczowawe jasno zadnego rudego ten rozjasniacz eliminuje odcienie czerwieni na drugi dzien drugie nałozenie efekt biało jasnozóltawo pomaranczowy ale coraz jasniejeszy no i sobota mysle albo blondi albo łysa nałozyłam czekam zmywam włosy ok kolor biło jasno zółtawy minimalnie na to od razu garnier jasny popielaty blond i w efekcie jestem jasna blondynka biało platynową włsoy nie wypadaja pokazałam w salonie to dotykali czy tonie peruka bo wierzyć nie chcieli powiedziałą pani ze dziwne iz nie są zniszczone a ja niema bog wie jak silnych włosów2 poprostu zrobiłam to profesjonalnym kosmetykiem teraz zastanawiam sie czym oni robia w tych salonach ze kobiety potem pisza popalili mi włsoy albo wyszłam z zółtymi itd itd dlaczego nie kupią sobie takiego dobrego rozjasniacza przeciesz jest dostepny mam go pół kilo czyli na hohoho do tego ten garnier albo nawet garniera nie trzeba bo jak juz bedemiała swoje włosy to sam rozjasniacz w momencie daje kolor bieli do tego szampon z tej samej firmy silver kosztuje pół litra 10 zł a rozjasniacz 50 zł ale jest pół kilo woda utleniona 9% jakie 9 zł i jest na pare lat moze na same odrosty i ten rozjasniacz to nowej generacji jest bez amoniaku i zadne dekoloryzacje bog wie czym!!!!!ze kobiety wychodza z salonow bez włosów sam rozjasniacz działa jako dekoloryzator ale jest bezpieczny mi to takiej dawce nei wypadaja włsoy nie łamia sie ani nic i kolor idealny
Edytkaa1 jest offline  
Stary 2009-05-30, 16:20   #3344
fryz5
Zakorzenienie

ja jestem tego samego zdania że można z czarnego uzyskać w jeden dzień blond i to bardzo jasny. bo robiłem to sklepowymi rozjasniaczami więc zniszczyło..no ale trudno
fryz5 jest offline  
Stary 2009-05-30, 16:34   #3345
palomablanka
Raczkowanie

Cytat:
nieee.....nie 5 min ! ;d ja tak tylko powiedziałem ze mi tak rozjaśniło bo ja miałem zniszczone.....ty trzymaj nawet godzine jak trzeba zeby wyszły żółte.....najgorzej jak będą pomarańczowe bo trudno zafarbować potem rudy kolor żeby on nie był rody

aha chyba ze tak heh
ja tam bardzo zniszczonych nie mam.. ale martwi mnie to ze mi kawałki wypadaja tych wlosow i to czesto.
ale nic.. chce rozjasnic, pofarbowac a potem zajme sie regeneracja.
trzymac nawet godzine? to nie za dlugo? jak mi wlosy spali? ;o
a jak np wyjda pomaranczowe moge znowu nalozyc rozjasniacz i dalej trzymac jakis czas?

Raissa

PalomaBlanKa
Stary 2009-05-30, 17:07   #3346
tewa1259
Zadomowienie

Cytat:
ja jestem tego samego zdania że można z czarnego uzyskać w jeden dzień blond i to bardzo jasny. bo robiłem to sklepowymi rozjasniaczami więc zniszczyło..no ale trudno

to nie wiem co za sens rozjaśniać w jeden dzień skoro zniszczone włosą będą... ? noo naprawde pięknie wygląda platynowa słoma na głowie... nie ma co!!

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość

Drogie wizażanki, pytanie brzmi. Mogłybyście mi powiedziec jak mam wrócić do tego koloru rudego? Swietnie sie w nim czułam. Naprawdę. I nie wiem co mam teraz zrobić. Jestem w stanie nawet poswiecic troche wlosy. Aby tylko miec ten kolor znów... Prosze was o pomoc! Bo jestem zrozpaczona.

PS. Nie patrzcie na to ze zdjecia sa glupie, ale chcialam tylko dobrze pokazac kolor.
przepiękny ten Twój 'były' kolorek, ale to chyba jakiś brązik?
i Twoje włoski aż lśnią, są takie zdrowe!
Błagam Cię nie cuduj sama w domu tylko idz do fryjera, masz naprawdę ładne włosy a jak je zniszczysz to nawet najlepsze i najdroższe kosmetyki nie sprawią że włos będzie miał kondycję wyjściową.

ja obecnie jestem na etapie przechodzenia z ciemnego na jasny poprzez pasemka - trwa to miesiąc i za dwa tygodnie mam znowu pasemka i kładę już kolorek
kolor kolorem... ale jeśli ma być to wymłucona słoma, to ja bardzo dziękuję za takie włosy... dlatego robię to powoli i mało inwazyjnie... chociaz mnie cholerka strzela, bo to tyle czasu... ale cóż... chcesz być piękna - musisz cierpieć

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-05-30 o 17:11
tewa1259 jest offline  
Stary 2009-05-30, 17:34   #3347
Edytkaa1
BAN stały

Cytat:
aha chyba ze tak heh
ja tam bardzo zniszczonych nie mam.. ale martwi mnie to ze mi kawałki wypadaja tych wlosow i to czesto.
a jak np wyjda pomaranczowe moge znowu nalozyc rozjasniacz i dalej trzymac jakis czas?
witam cie moze uzyj profesjonalnego rozjasniacza ktory niweluje żólty badz czerowny odcien przy rozjasnianu nie rozjasniaj byle czym tylko ze niewiem piszesz ze kawałki włosów ci wypadaja ale z jakiego powodu?ja nakładałam rozjasniacz 3 dni pod rząd i niespecjalnie mi zniszczyło suche wiadomo jak kazdy rozjasniony włos ale to chyba tez zalezy od włosa kondycji chociasz ja wybrałam włąsnie fryzjerski rozjasniacz tej nowej generacji bez amoniaku i nie miałam efektu pomaranczowego moze za pierwszym razem ale taki minimalny pomarancz zaznaczam rozjasniałam z czarnej farby ale wiem ze to dzieki temu własnie rozjasniaczowi bo gdybym to robiła np joanna to nie dosc ze byłabym po 3 razach jak pomarancz to na dodatek pewnie juz bym była łysa

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
to nie wiem co za sens rozjaśniać w jeden dzień skoro zniszczone włosą będą... ? noo naprawde pięknie wygląda platynowa słoma na głowie... nie ma co!!

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

przepiękny ten Twój 'były' kolorek, ale to chyba jakiś brązik?
i Twoje włoski aż lśnią, są takie zdrowe!
Błagam Cię nie cuduj sama w domu tylko idz do fryjera, masz naprawdę ładne włosy a jak je zniszczysz to nawet najlepsze i najdroższe kosmetyki nie sprawią że włos będzie miał kondycję wyjściową.

ja obecnie jestem na etapie przechodzenia z ciemnego na jasny poprzez pasemka - trwa to miesiąc i za dwa tygodnie mam znowu pasemka i kładę już kolorek
kolor kolorem... ale jeśli ma być to wymłucona słoma, to ja bardzo dziękuję za takie włosy... dlatego robię to powoli i mało inwazyjnie... chociaz mnie cholerka strzela, bo to tyle czasu... ale cóż... chcesz być piękna - musisz cierpieć
tak ale fryzjer nie zawsze sprawi ze masz piekne włosy znam osoby zreszto na forum czytałam ze nie jeden raz fryzjer tak spieprzył włosy ze tragedia szczegolnie dekoloryzacja dziewczyny garsciami włosy wyjmowały poprzez etaowe zabiegi fryzjerskie no cóz ja z czarnego przeszłam na biały i jakos niema słomy na głowie wrecz przeciwnie włosy mam mieciutkie lsniace niezniszczone takze mysle ze to jest kwestia włosa szczescia czy tez dobrego fryzjera bo nawet fryzjer potrafi etapowo zrobic wymłóconą słome
Edytkaa1 jest offline  
Stary 2009-05-30, 17:54   #3348
palomablanka
Raczkowanie

Edytkaa1 .. te wlosy mi tak wypadaja w tych kawałkach od jakichs 2 miesiecy i to nie jeden.. dwa..
nie wiem czemu tak.. malowałam włosy jakies 4 razy.. od 2 miesiecy nie malowalam wcale a wlosy wypadaja. odstawilam wszystkie lakiery do wlosow itd rzadko kiedy prostuje.. rzadko susze. caly czas chodze w kucyku i opasce bo tak wygladam lepiej niz jak mam rozpuszczone. oo gory z 9 cm brazu a reszta czern wrrr ;/
a te wloski to wypadaja przewaznie tylko w czasie mycia głowy i czesania ;o nie wiem czemu tak stosuje odzywki do wlosow ale mi one nie pomagaja

Raissa

PalomaBlanKa
Stary 2009-05-30, 20:04   #3349
tewa1259
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość

tak ale fryzjer nie zawsze sprawi ze masz piekne włosy znam osoby zreszto na forum czytałam ze nie jeden raz fryzjer tak spieprzył włosy ze tragedia szczegolnie dekoloryzacja dziewczyny garsciami włosy wyjmowały poprzez etaowe zabiegi fryzjerskie no cóz ja z czarnego przeszłam na biały i jakos niema słomy na głowie wrecz przeciwnie włosy mam mieciutkie lsniace niezniszczone takze mysle ze to jest kwestia włosa szczescia czy tez dobrego fryzjera bo nawet fryzjer potrafi etapowo zrobic wymłóconą słome

zgadzam się z Tobą, ale chodizło mi o profesjonalny salon... to własnie w profesjonalnym Twoje włosy zostaną poddane analizie i odpowiednio dobrane środki żeby jak najmniej uszkodzić strukturę włosa... naprawde sama w domu nie jesteś w stanie ocenić stanu swoch włosów, jeden ma bardziej podatne na zabiegi inny nie... w Twoim przypadku było akurat wszystko ok, ale po co ryzykowac?!
jeśłi ktoś ma długie włosy to szkoda eksperymentować...
tewa1259 jest offline  
Stary 2009-05-30, 21:13   #3350
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
witam dołaczam się do tego tematu ponieważ JEST możliwe przejscie z czarnych farbowanych włosów do jasnego platynowego blondu i nie jest prawdą ze jest to tylko możliwe w salonie fryzjerskim po niszczącej dekoloryzacji Ja to zrobiłam sama w domu w przeciągu trzech dni do tego włsoy nie są zniszczone wiadomo przesuszone ale nie ma efektu ciągniecia sie włsow czy nadmiernego wypadania mysle iz kilka kompresów z oliwy z oliwek i bedzie ok.Włosy farbowałam od kilku lat ze wzgledu na pojawienie sie w bardzo wczesnym wielu siwych a ze moje naturalne to bardzo ciemny szatyn wiec farbowałam czarno Zamarzyłam byc jasna blondynką pytałam w 3 salonach stwierdzili ze nie jest to mozliwe całkowicie a jesli juz to nie reczą za wyłysienie Ale je jestem uparta poczytałam poczytałam w necie i znalazłam profesjonalny nowej generacji rozjasniacz firmy LEO poprosiłam pania telefonicznie sprzedała mi jeden wyczytałam od dziewczyn na forum ze dobra jest garnier 111 farba i tak postanowiłam zaryzykowac w czwartek pierwszenałozenie rozjasniacza włosy mam sciete na Boba efekt białe u nasady potem żółto pomaranczowawe jasno zadnego rudego ten rozjasniacz eliminuje odcienie czerwieni na drugi dzien drugie nałozenie efekt biało jasnozóltawo pomaranczowy ale coraz jasniejeszy no i sobota mysle albo blondi albo łysa nałozyłam czekam zmywam włosy ok kolor biło jasno zółtawy minimalnie na to od razu garnier jasny popielaty blond i w efekcie jestem jasna blondynka biało platynową włsoy nie wypadaja pokazałam w salonie to dotykali czy tonie peruka bo wierzyć nie chcieli powiedziałą pani ze dziwne iz nie są zniszczone a ja niema bog wie jak silnych włosów2 poprostu zrobiłam to profesjonalnym kosmetykiem teraz zastanawiam sie czym oni robia w tych salonach ze kobiety potem pisza popalili mi włsoy albo wyszłam z zółtymi itd itd dlaczego nie kupią sobie takiego dobrego rozjasniacza przeciesz jest dostepny mam go pół kilo czyli na hohoho do tego ten garnier albo nawet garniera nie trzeba bo jak juz bedemiała swoje włosy to sam rozjasniacz w momencie daje kolor bieli do tego szampon z tej samej firmy silver kosztuje pół litra 10 zł a rozjasniacz 50 zł ale jest pół kilo woda utleniona 9% jakie 9 zł i jest na pare lat moze na same odrosty i ten rozjasniacz to nowej generacji jest bez amoniaku i zadne dekoloryzacje bog wie czym!!!!!ze kobiety wychodza z salonow bez włosów sam rozjasniacz działa jako dekoloryzator ale jest bezpieczny mi to takiej dawce nei wypadaja włsoy nie łamia sie ani nic i kolor idealny
....
wiesz,miałam nie komentować Twojej wypowiedzi,ale jakoś nie mogę,proszę nie wmawiaj dziewczynom,ze takie drastyczne eksperymenty w domu są OK,jesli Ty lubisz tak ryzykowac to Twoja sprawa,ale ten entuzjazm jest zbyteczny...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-05-30, 23:26   #3351
Paati89
Zakorzenienie

Dziewczyny i sie załamałam
Własnie wrociłam od fryzjera... byłam tam 7 godzin...dekoloryzacje mi odradziła,bo moje włosy by tego nie przetrzymały,więc zrobila bardzo gęsty balejage...miał być blond... ale niestety po 2.5 godziny trzymania tego co mi tam dała,wyszedł od nasady blond i ku dołowy od rudego do czerwonego... jako ze mnie to lekko podłamało,to nałożyła utleniacz? Nie wiem w kazdym razie jeszcze przed tym farbe jakaś.,, pozniej ten utleniacz... wytarmosiła nieziemsko do tej pory skóra głowy mnie boli. NA koniec czyms popsikała... zaczeła suszyć i jako że tam juz była 22.00 to nawet jakos spelcjanie się nie przeglądałam w lusterku po tym, wydawało mi się że mam na moich czarnych taki lekki brąz... po powrocie do domu zaczelam je ogladac.. no i niestety to jest rudy Wydałam 175zł na darmo

Paati89 jest offline  
Stary 2009-05-30, 23:31   #3352
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i sie załamałam
Własnie wrociłam od fryzjera... byłam tam 7 godzin...dekoloryzacje mi odradziła,bo moje włosy by tego nie przetrzymały,więc zrobila bardzo gęsty balejage...miał być blond... ale niestety po 2.5 godziny trzymania tego co mi tam dała,wyszedł od nasady blond i ku dołowy od rudego do czerwonego... jako ze mnie to lekko podłamało,to nałożyła utleniacz? Nie wiem w kazdym razie jeszcze przed tym farbe jakaś.,, pozniej ten utleniacz... wytarmosiła nieziemsko do tej pory skóra głowy mnie boli. NA koniec czyms popsikała... zaczeła suszyć i jako że tam juz była 22.00 to nawet jakos spelcjanie się nie przeglądałam w lusterku po tym, wydawało mi się że mam na moich czarnych taki lekki brąz... po powrocie do domu zaczelam je ogladac.. no i niestety to jest rudy Wydałam 175zł na darmo
.......
raczej należało się spodziewać,ze za pierwszym razem nie uzyskasz koloru o jaki Ci chodzi, MOŻE dopiero przy kolejnej ''koloryzacji''

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-05-31, 00:47   #3353
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
aha chyba ze tak heh
No skoro wypadają to ja nie chce polecić Ci czegoś co jeszcze zrobi gorzej....

faktycznie lepiej jest uzyć fryzjerskiego rozjaśniacza ale one są drogie, chyba że masz kase na takie i chcesz taki, ja polecam joanne z tych NIEprofesjonalnych czyli sklepowych.

no ja trzymam aż mi kolor wyjdzie. nie wiem ile to zajmie czasu u Ciebie, ale postaraj się nałożyć tylko tam gdzie masz farbe a na koniec na całe już i potrzymaj 10 min. bo te naturalne sie rozjaśnią szybko.
moim zdaniem lepiej jest raz rozjasnić , niż kilka razy. ale jak będzie taka potrzeba to możesz później rozjaśnić je farbą żeby nie męczyć rozjaśniaczem
fryz5 jest offline  
Stary 2009-05-31, 11:08   #3354
palomablanka
Raczkowanie

a moze polecic ktos jakies odzywki/maseczki do włosów po rozjaśnianiu? ktore nie sa strasznie drogie
a slyszalam od kogos ze mycie zimna woda wlosow jest dobre. ze w ten sposob cos sie zamyka we wlosach... i że przestaja wypadac]
to prawda czy jakis mit?

Raissa

PalomaBlanKa
Stary 2009-05-31, 11:40   #3355
Paati89
Zakorzenienie

Cytat:
a moze polecic ktos jakies odzywki/maseczki do włosów po rozjaśnianiu? ktore nie sa strasznie drogie
a slyszalam od kogos ze mycie zimna woda wlosow jest dobre. ze w ten sposob cos sie zamyka we wlosach... i że przestaja wypadac]
to prawda czy jakis mit?
No coś tam Ci dzowni :P
Jeśli włosy się przetłuszczają to przy spłukiwaniu szamponu lepiej używać chłodniejszej wody,bo ta tak nie pobudza skóry do produkcji łoju,ale samo mycie to nie wszystko bo przy czesaniu włosów jeśli będzie się też dotykało skóre głowy to to też pobudza produkcje łoju. Dlatego lepiej używać grzebieni i nie czesać włosów tuż przy nasadzie.
A to z wypadaniem,nie ma nic do rzeczy. I to z zimną wodą to też nie tak jak napisałaś, bo chodzi o to,że przy suszeniu gdy suszarka jest ustawiona na ciepły strumień powietrza to powoduje to otwarcie się łusek włosa, przez co później ucieka woda i włos staje się suchy,aż w koncu zazwyczaj się kruszy albo właśnie wypada. Dlatego najlepiej jest suszyć włosy chłodnym powietrzem,ewentualnie na początku ciepłym a gdy będa wilgotne-chłodnym aby zamknąć łuski włosa.
Hmm to chyba wszystko
A co do odzywek to ja aktualnie używam Pantene Pro-intensywna regeneracja i jest ok

Paati89 jest offline  
Stary 2009-05-31, 17:32   #3356
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
to prawda czy jakis mit?
.....
spłukanie włosów zimną wodą<na koncu mycia> powoduje domykanie łusek włosa dzięki temu są one bardziej gładkie,mniej szorstkie i tym samym nie mierzwią się tak i nie zaczepiają jedne o drugie,nie ma to wpływu na wypadanie włosów,warto też do ostatniego płukania dodać kilka kropel octu żeby zakwasić wodę,to też zamyka łuski włosa ,podobnie działają szampony zakwaszające stosowane po farbowaniu.Generalnie woda do mycia włosów powinna być ciepła<ale nie gorąca>gdyż w zimnej wodzie nie rozpuścisz odpowiednio''brudku'' na włosach i niedokładnie zmyją się resztki stosowanych preparatów kosmetycznych.

Niedrogą a fajną odżywką jest Kallos z proteinami mleka,jest to uniwersalna odżywka,ale świetnie działa,serio i kosztuje coś około 25zł za 1LITR.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2009-05-31 o 17:33
dark01 jest offline  
Stary 2009-06-01, 14:02   #3357
Justyna2602
Raczkowanie

hej dziewczyny w zeszły poniedziałek fryzjerka zepsuła mi włosy z pięknego beżowego blondu został ciemny czerwony kasztan była to tragedia. Poszłam dziś znów z zamiarem powrotu do starego koloru. zrobiła mi dekoloryzację. Włosy odbarwiała wodą utelnioną 6% i trzymałam tylko 20 minut. Odbarwiły się do bardzo jasnego koloru i później nałożyła mi na to mój ulubiony beżowy blond. zajęło mi to 2 godziny. Włosy są dość jasne o wiele jaśniejsze niż ten stary blond ale i tak jestem zachwycona, jedyny problem to to że piecze mnie skóra głowy i nei za bardzo wiem co z tym zrobić......
Justyna2602 jest offline  
Stary 2009-06-01, 23:08   #3358
Agatau88
Zakorzenienie

Po wielu eksperymentach robilam dzis dekoloryzajcje u fryzjera. Cale zycie mialam platynowe wlosy, 3 mce temu zafarbowalam Majirelem na poziomoe 5, powtorzylam to 3 razy. Jakis czas temu zamarzylam sobie zlociste/karmelowe wlosy. Zaczelam sama kombinowac z rozjasnianiem, ale nic z tego nie wyszlo. Poszlam na pasemka do frzyjerki ale efekt byl taki ze na czubku glowy byly, na dole nie. Znowu eksperymenty, az w koncu dzis poszlam do fryzjera
Pani zrobila mi kapiel dekoloryzujaca Lorealem (siedzialam nad myjka, myla mi wlosy dekolorem), potem nalozyla Majirela 7,3.
Jestem dosc zadowolona, a moje wlosy sa chyba w lepszym stanie niz po tych pasemkach

Wydaje mi sie ze dzisiejsza technologhia pozwala na skuteczna i jak najmniej inwazyjna dekoloryzacja, a odzywkami itd mozna duzo zdzialac
Nie bojcie sie kochane dekoloryzacji, to nic strasznego

Pamietam jak robilam dekolor okolo 5 lat temu - wtedy to moje wlosy ucierpialy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2598.jpg (64,7 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2728.jpg (25,4 KB, 264 załadowań)
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-06-03, 17:40   #3359
robkas7891
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Po wielu eksperymentach robilam dzis dekoloryzajcje u fryzjera. Cale zycie mialam platynowe wlosy, 3 mce temu zafarbowalam Majirelem na poziomoe 5, powtorzylam to 3 razy. Jakis czas temu zamarzylam sobie zlociste/karmelowe wlosy. Zaczelam sama kombinowac z rozjasnianiem, ale nic z tego nie wyszlo. Poszlam na pasemka do frzyjerki ale efekt byl taki ze na czubku glowy byly, na dole nie. Znowu eksperymenty, az w koncu dzis poszlam do fryzjera
Pani zrobila mi kapiel dekoloryzujaca Lorealem (siedzialam nad myjka, myla mi wlosy dekolorem), potem nalozyla Majirela 7,3.
Jestem dosc zadowolona, a moje wlosy sa chyba w lepszym stanie niz po tych pasemkach

Wydaje mi sie ze dzisiejsza technologhia pozwala na skuteczna i jak najmniej inwazyjna dekoloryzacja, a odzywkami itd mozna duzo zdzialac
Nie bojcie sie kochane dekoloryzacji, to nic strasznego

Pamietam jak robilam dekolor okolo 5 lat temu - wtedy to moje wlosy ucierpialy
Nie widać na tych zdjęciach Twojej twarzy ale kolor wyszedł po tych experymentach i działaniach bardzo ładny.
robkas7891 jest offline  
Stary 2009-06-03, 22:37   #3360
Looolek666
Przyczajenie

Za niecałe 2 tygodnie idę do fryzjera (dosyć dobrego) dekoloryzować włoski. Obecnie mam średni brąz, a ich długość wynosi mniej więcej za ramiona. Boję się, że się zniszczą, a chcę uzyskać średni blond lub coś koło tego. Co powinnam z nimi robić po dekoloryzacji? Jakie odżywki stosować??? Wiecie coś na temat? Boję się tego zabiegu...
Looolek666 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości