Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-28, 12:58   #3451
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez czikicziki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak pozbyć się tego rudego odcienia?
Ja dekoloryzowałam włosy 2 razy bo mam długie, grube i mocne i za pierwszym razem coś nie bardzo to wyszło Teraz mam owszem-brąz i jasny nawet ale ta rudość mnie dobija Nie cierpię ciepłych odcieni na swojej głowie :| Wieczorem nie jest źle ale w sztucznym świetle i w dzień jestem brązowo-ruda :|
Da radę coś z tym w ogóle zrobić?Ktoś próbował? Będę wdzięczna jak się ktoś podzieli sposobami
...
możesz używać popielatych,chłodnych odcieni fabrb.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-06-28, 19:13   #3452
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
możesz używać popielatych,chłodnych odcieni fabrb.
z tym że często z włosów po dekoloryzacji szybko wypłukuje się farba i kończy się to tak, że włosy mają chłodny odcień 2-3 dni, a później z dnia na dzień coraz bardziej rude...
Stary 2009-06-28, 19:39   #3453
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
z tym że często z włosów po dekoloryzacji szybko wypłukuje się farba i kończy się to tak, że włosy mają chłodny odcień 2-3 dni, a później z dnia na dzień coraz bardziej rude...
....
noo tak,brakuje pigmentu we włosach który połączyłby się z farbą,może dobra by była dla Ciebie prepigmentacja? proponuje pogadac o tym z dobrym fryzjerem.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-06-29, 10:17   #3454
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
....
noo tak,brakuje pigmentu we włosach który połączyłby się z farbą,może dobra by była dla Ciebie prepigmentacja? proponuje pogadac o tym z dobrym fryzjerem.
Hmm, a co to jest prepigmentacja? Przepraszam, że tyle pytam, ale z fryzjerką jestem umówiona dopiero za 2 tygodnie, a chciałabym już cokolwiek wiedzieć w tym temacie zanim z nią porozmawiam.
Stary 2009-06-29, 22:13   #3455
Leseratte
Zadomowienie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

proszę o radę; tez mam problem z rudościami na głowie. Zastanawiam się, czy nie położyć na nie farby rozjaśniającej z garniera. Jak myślicie, jaki kolor wyjdzie? Obecnie ma włosy rudobrązowe Moim wielkim marzeniem jest mieć takie karmelowe...
Leseratte jest offline  
Stary 2009-06-29, 22:52   #3456
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
proszę o radę; tez mam problem z rudościami na głowie. Zastanawiam się, czy nie położyć na nie farby rozjaśniającej z garniera. Jak myślicie, jaki kolor wyjdzie? Obecnie ma włosy rudobrązowe Moim wielkim marzeniem jest mieć takie karmelowe...
.....
będą jeszcze bardziej rażąco rude...jasniejsze,ale bardziej żywo rude

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Hmm, a co to jest prepigmentacja? Przepraszam, że tyle pytam, ale z fryzjerką jestem umówiona dopiero za 2 tygodnie, a chciałabym już cokolwiek wiedzieć w tym temacie zanim z nią porozmawiam.
....
jest to wprowadzenie pigmentu z farby do włosa,ale bez użycia wody utlenionej,jakby ''fizyczne'' wtarcie pigmentu do włosa,żeby uzupełnic niedobory jego we włosie,a potem na to standartowa koloryzacja.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-06-30, 11:04   #3457
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
.....
....
jest to wprowadzenie pigmentu z farby do włosa,ale bez użycia wody utlenionej,jakby ''fizyczne'' wtarcie pigmentu do włosa,żeby uzupełnic niedobory jego we włosie,a potem na to standartowa koloryzacja.
dziękuję bardzo za odpowiedź nie wpadłabym na to
Stary 2009-06-30, 11:27   #3458
Leseratte
Zadomowienie

to co mam zrobić, aby uzyskać karmel na głowie?
Leseratte jest offline  
Stary 2009-07-01, 18:43   #3459
Leseratte
Zadomowienie

Jest na to jakaś szansa?
Leseratte jest offline  
Stary 2009-07-01, 19:38   #3460
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję bardzo za odpowiedź nie wpadłabym na to
....
proszę,własnie dzisiaj poddałam się temu zabiegowi,bo moje włosy są dośc porowate i bardzo szybko wypłukuje się z nich każda farba.Po koloryzacji docelowym kolorem wyszły bardzo ładnie...ze 2 tony ciemniej niz zazwyczaj wychodziły po odcieniu na poziomie 4tym.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-02, 12:10   #3461
Leseratte
Zadomowienie

Znajdzie się dla mnie jakaś rada?
Leseratte jest offline  
Stary 2009-07-02, 17:16   #3462
jajun
Raczkowanie

do DZINDZEJ wczoraj mialas dekoloryzacje, pochwal sie jak ci wyszło. jestem strasznie ciekawa
jajun jest offline  
Stary 2009-07-02, 20:13   #3463
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
do DZINDZEJ wczoraj mialas dekoloryzacje, pochwal sie jak ci wyszło. jestem strasznie ciekawa
ja też! ja też! ja też! zdaj relację, bo nas ciekawość zje
Stary 2009-07-02, 21:19   #3464
Leseratte
Zadomowienie

???????
Leseratte jest offline  
Stary 2009-07-03, 12:44   #3465
karo69
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Witam panie i serdecznie pozdrawiam.
Ja moja przygodę zacznę od pójścia do fryzjera i złego ścięcia włosów, miałam je za łopatki teraz mam do szyi i to jeszcze wycieniowane. miałam mieć do tego rude z czerwonymi pasemkami a mam coś co w sumie nie da się nazwac kolorem, potem na to braz przyszedł a potem pruda rozjaśnienia ich ale farbą. Obecnie mam kolor blizej nie określony a chce jasne.
Wybieram się na dekoloryzacje we wtorek. Zamieszczę zdjęcia obecnego koloru jak się baterie naładują :P i oczywiście we wtorek załączę zdjęcia co z tego wyszło.

karo69 jest offline  
Stary 2009-07-03, 13:49   #3466
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez karo69 Pokaż wiadomość
Witam panie i serdecznie pozdrawiam.
Ja moja przygodę zacznę od pójścia do fryzjera i złego ścięcia włosów, miałam je za łopatki teraz mam do szyi i to jeszcze wycieniowane. miałam mieć do tego rude z czerwonymi pasemkami a mam coś co w sumie nie da się nazwac kolorem, potem na to braz przyszedł a potem pruda rozjaśnienia ich ale farbą. Obecnie mam kolor blizej nie określony a chce jasne.
Wybieram się na dekoloryzacje we wtorek. Zamieszczę zdjęcia obecnego koloru jak się baterie naładują :P i oczywiście we wtorek załączę zdjęcia co z tego wyszło.
witamy no to z tego co piszesz, to miałaś trochę przejść z tymi włosami powodzenia we wtorek, będę trzymać kciuki i czekać na zdjęcia
Stary 2009-07-03, 19:33   #3467
karo69
Rozeznanie

Mam nadzieje ze zdjęcia się dodały, zrobione bez lampy bo tak bardziej widać mój kolor,. Chce coś takiego jak ma Jennifer na załączonym zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (157,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (153,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-hoyle-jackson-jeans-02.jpg (49,0 KB, 100 załadowań)

karo69 jest offline  
Stary 2009-07-04, 00:24   #3468
bye bye kitty
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3
GG do bye bye kitty Send a message via Skype™ to bye bye kitty

Kurcze, faktycznie ten twoj kolor dziwny jakis i do tego odrost po wizycie u fryzjera?
Ja z mojego doswiadczenia wiem, ze jak fryzjer za kolor i fsciecie bierze mniej niz 120zl to od razu mowie "Zegnaj!"
Ja tez glupia gula uparlam sie, zeby samej zatuszowac swoj ciemny 3cm odrost farba(co mi do lba strzelio????!!!!). Kupilam farbe GARNIER Belle Kolor nr.111-super rozjasniajaca. Zamiast siedziec z farba 30 min, to oczywiscie przedluzylam sobie sesyjke o jakies kolejne 30 min...albo 45min :/.....nie dosc, ze odrosty sa w rudym kolorze, to moje wychodowane, odnowione wlosy stracily gestosc( wypadly), sa suche i sianowate.....a za miesiac slub...
BUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu....... ..!!!!
Stary 2009-07-04, 02:44   #3469
ultrafiolet88
Zakorzenienie

hej
a ja mam taki problem. naturalnie jestem ciemną blondynką, od jakiegos dluzszego czzasu farbuje sie na jasnieszy blond z pasemkami zrobionymi rozjasniaczem.
ostatnio(ze dwa dni temu) zachcialo mi się brązu miodowego takiego ale bardziej ciemniejszego. kupilam wiec szamponetke Joanny kasztanowy brąz, wlosy wyszly brązowo nijakie, ale to jeszcze bylo by ok gdyby nie to ze pasemka wszyskie mialam filotowe...a odrosty jasne. masakra.
wiec na to kupilam farbe trwalą (oj jak zaluuuje) garniera nutrisse sredni brąz czy jakos tak.
Wyszedl mi natomiast mega ciemny... nie czarny ale bardzo bardzo ciemny, nawet refleksów nie bylo zlotawych czy cos, jeden plus ze pasemka sie wyrownaly.
tyle ze w tym kolorze mi strasznie... bo mam bardzo jasna karnacje i w ogole, czuje sie okropnie. Wiec jako ze mama tez sie tą farbą ufarbowala z blondu i tez byla zalamana,kupila farbe blond garniera, co oczywiscie tej ciemnosci na jej glowie nie ruszylo. Wyliczylam sobie wiec ze pewnie u mnie tez nie ruszy, i kupilam dzis blond rozjasniający palette. czyli rozjasniacz. nalozylam to na glowe (wloski , wybaczcie mi..) dwa razy raz za razem. i nic... moze odrobine hm...zszarzaly miejscami,ale są ciemne jak byly. ohydne... i co mam teraz zrobic, zeby ten brąz chociaz jasniejszy otrzymac? dekoloryzacja i farba? ale czy dekoloryzacja, jak wyczylalam na wątku, to nie to samo co rozjasnienie? a skoro to nic nie dalo to jest sens znow to zrobic? wlosy mi sie nie zniszczyly, nie wiem jak z wypadaniem jeszcze, ale musze cos z tym kolorem zrobic... a chcialam tylko brąz...: rycze-smarkam:

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-07-04, 07:33   #3470
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
hej
a ja mam taki problem. naturalnie jestem ciemną blondynką, od jakiegos dluzszego czzasu farbuje sie na jasnieszy blond z pasemkami zrobionymi rozjasniaczem.
ostatnio(ze dwa dni temu) zachcialo mi się brązu miodowego takiego ale bardziej ciemniejszego. kupilam wiec szamponetke Joanny kasztanowy brąz, wlosy wyszly brązowo nijakie, ale to jeszcze bylo by ok gdyby nie to ze pasemka wszyskie mialam filotowe...a odrosty jasne. masakra.
wiec na to kupilam farbe trwalą (oj jak zaluuuje) garniera nutrisse sredni brąz czy jakos tak.
Wyszedl mi natomiast mega ciemny... nie czarny ale bardzo bardzo ciemny, nawet refleksów nie bylo zlotawych czy cos, jeden plus ze pasemka sie wyrownaly.
tyle ze w tym kolorze mi strasznie... bo mam bardzo jasna karnacje i w ogole, czuje sie okropnie. Wiec jako ze mama tez sie tą farbą ufarbowala z blondu i tez byla zalamana,kupila farbe blond garniera, co oczywiscie tej ciemnosci na jej glowie nie ruszylo. Wyliczylam sobie wiec ze pewnie u mnie tez nie ruszy, i kupilam dzis blond rozjasniający palette. czyli rozjasniacz. nalozylam to na glowe (wloski , wybaczcie mi..) dwa razy raz za razem. i nic... moze odrobine hm...zszarzaly miejscami,ale są ciemne jak byly. ohydne... i co mam teraz zrobic, zeby ten brąz chociaz jasniejszy otrzymac? dekoloryzacja i farba? ale czy dekoloryzacja, jak wyczylalam na wątku, to nie to samo co rozjasnienie? a skoro to nic nie dalo to jest sens znow to zrobic? wlosy mi sie nie zniszczyly, nie wiem jak z wypadaniem jeszcze, ale musze cos z tym kolorem zrobic... a chcialam tylko brąz...: rycze-smarkam:
Nie rób na razie nic, bo sobie włosy zniszczysz. Poczekaj z miesiąc, myj w tym czasie szamponem przeciwłupieżowym i płucz rumiankiem. Jeśli włosy były rozjaśniane to na 100% trochę Ci kolor zejdzie. Później tylko dekoloryzacja i farbowanie włosów odcieniem jaśniejszym niż chcesz uzyskać.
Też się podobnie załatwiłam jak Ty, tylko, że po dekoloryzacji- farbowałam na ciemny blond- wyszedł prawie czarny :/ Już nigdy sama się za taką robotę nie wezmę, wywalanie kasy w błoto :/
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-07-04, 11:31   #3471
bye bye kitty
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3
GG do bye bye kitty Send a message via Skype™ to bye bye kitty
Unhappy Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Kurcze, a ja chcialam nalozyc na wlosy farbe blond. Mam teraz jasne blond z ruda podkladka. Wlosy strasznie stracily na objetosci, wypadly...mizernie to wyglada. Myslicie ze warto nalozyc o 2 tony ciemniejsza farbe-chociaz moc spojrzec w lustro i zabrac sie za odzywianie? Juz siedze z jajem na glowie :/
H_E_L_P_!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540179654_pack.jpg (19,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszmar-jakis-004.jpg (51,5 KB, 128 załadowań)
Stary 2009-07-04, 14:52   #3472
karo69
Rozeznanie

A ten rumianek ściągnie trochę farbę z głowy, bo wiem że szampon przeciwłupieżowy nic już mi nie ściąga. I to normalnie z torebek go zaparzyć czy jakiś specjalny??

karo69 jest offline  
Stary 2009-07-04, 17:03   #3473
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bye bye kitty Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja chcialam nalozyc na wlosy farbe blond. Mam teraz jasne blond z ruda podkladka. Wlosy strasznie stracily na objetosci, wypadly...mizernie to wyglada. Myslicie ze warto nalozyc o 2 tony ciemniejsza farbe-chociaz moc spojrzec w lustro i zabrac sie za odzywianie? Juz siedze z jajem na glowie :/
H_E_L_P_!!!!!!!
....
uuuu zdecydowanie użyj farby ciemniejszej,zeby włosy ujednolicic troche...narazie kiepsko to wygląda,rudy za mocno kontrastuje z blond pasmami....

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-04, 17:51   #3474
lilyblack
Zadomowienie

Ok. Teraz czas na moją historię.
Farbowałam włosy w sierpniu 2008 farbą Palette Granatowa Czerń Szamponem Koloryzującym 24 myć. Myję włosy co drugi dzień, wiec liczyłam na to, że farba wypłuczę się dość szybko. Ale niestety. W październiku pojawiły się straszne odrosty, a nie chciałam już czarnego koloru. Przetrzymalam trochę, jednak pod koniec listopada nie wytrzymałam. Położyłam znowu Palette XXL czerń. Zaraz po położeniu farby jednak żałowałam, a z drugiej strony cieszyłam się, że nie mam juz odrostów. Zaraz postanowiłąm, że nie będę już farbować a jak nie zmyją mi się do świąt Wielkanocy, to zrobię dekolyrazje. Fryzjer odpadał, bo nie miałam tyle pieniedzy. Poczytałam troche o dekolaryzatorach ale nie miałam piniedzy żeby go kupić ( I bardzo dobrze, bo nie wiem czy moje zniszczone włosy by utrzymały się na mijescu )) Przemęczyłam się jakoś. Wytrwałam z odrostami jakieś 6 cm. Potem zaczęło się wszystko wypłukiwać równomiernie. W maju poszłam jecsez do fryzjera, podcięłam znacznie i mocno wycieniowałam włosy. Gdzie niegdzie miałam jecsez bardzo ciemny brąz, ale we większości były już naturalne. Przez 7 miesięcy nie robiłam z włosami nic, nie wiem jakim cudem wytrwałam ale udało mi się pozbyć tej czerni. Mówię wam dziecwyzny, nie ryzukujcie z tą dekolaryzacją, tylko bądźcie cierpliwe Wasze włoski dużo na tym zyskają.
Stary 2009-07-04, 17:56   #3475
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilyblack Pokaż wiadomość
Ok. Teraz czas na moją historię.
Farbowałam włosy w sierpniu 2008 farbą Palette Granatowa Czerń Szamponem Koloryzującym 24 myć. Myję włosy co drugi dzień, wiec liczyłam na to, że farba wypłuczę się dość szybko. Ale niestety. W październiku pojawiły się straszne odrosty, a nie chciałam już czarnego koloru. Przetrzymalam trochę, jednak pod koniec listopada nie wytrzymałam. Położyłam znowu Palette XXL czerń. Zaraz po położeniu farby jednak żałowałam, a z drugiej strony cieszyłam się, że nie mam juz odrostów. Zaraz postanowiłąm, że nie będę już farbować a jak nie zmyją mi się do świąt Wielkanocy, to zrobię dekolyrazje. Fryzjer odpadał, bo nie miałam tyle pieniedzy. Poczytałam troche o dekolaryzatorach ale nie miałam piniedzy żeby go kupić ( I bardzo dobrze, bo nie wiem czy moje zniszczone włosy by utrzymały się na mijescu )) Przemęczyłam się jakoś. Wytrwałam z odrostami jakieś 6 cm. Potem zaczęło się wszystko wypłukiwać równomiernie. W maju poszłam jecsez do fryzjera, podcięłam znacznie i mocno wycieniowałam włosy. Gdzie niegdzie miałam jecsez bardzo ciemny brąz, ale we większości były już naturalne. Przez 7 miesięcy nie robiłam z włosami nic, nie wiem jakim cudem wytrwałam ale udało mi się pozbyć tej czerni. Mówię wam dziecwyzny, nie ryzukujcie z tą dekolaryzacją, tylko bądźcie cierpliwe Wasze włoski dużo na tym zyskają.
......
nie panikujmy dekoloryzacja to nie przeszczep serca ale po pierwsze :robimy ją u doświadczonego fryzjera,po drugie nie częściej niż co 3 mc...
poza tym gratuluję samozaparcia..mi ciężko by było znieść odrosty dłuższe niż 1 cm

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-04, 18:28   #3476
lilyblack
Zadomowienie

Cytat:
......
nie panikujmy dekoloryzacja to nie przeszczep serca ale po pierwsze :robimy ją u doświadczonego fryzjera,po drugie nie częściej niż co 3 mc...
poza tym gratuluję samozaparcia..mi ciężko by było znieść odrosty dłuższe niż 1 cm

wiesz, moje włosy były już w tragicznym stanie, młoda jesem to i głupia. Nie wiedziałam, że palette to takie złooo

No było ciężko, nawet bardzo. Ale liczy sie efekt końcowy.
Teraz będe pięknie ruda, tak jak marzyłam
Stary 2009-07-04, 19:51   #3477
Malami12
Przyczajenie

jestem już po dekoloryzacji
schodziłam z prawie czarnych włosów. Efekt taki sobie. Rudo-brązowy z prześwitami blond gdzie niegdzie
Malami12 jest offline  
Stary 2009-07-04, 21:12   #3478
karo69
Rozeznanie

Witam, ja już się nie potrafię doczekać kiedy moje ciemne włosy znikną. Przyznaje ze nie potrafię wytrzymać jak już mam takie odrosty i do tego jeszcze to nie udane farbowanie co widać na zdjęciu, odrost potem coś jaśniejszego a potem reszta włosów. A wiem ze jak bym czekała to pewnie znów bym nałożyła jakiś jednolity ciemny lub czerwony i znów od nowa. a poza tym mam je dość krótkie jak na to co bym chciała uzyskać wiec nie są to włosy po pas a tylko włosy za ucho, więc w miarę wzrostu włosów i tak to będzie obcięte.

karo69 jest offline  
Stary 2009-07-04, 22:38   #3479
ultrafiolet88
Zakorzenienie

hej, pisalam pare postów powyzej co mnie spotkalo, a raczej co sobie odwalilam. no i ze do odwaznych swiat nalezy kupilam sobie rozjasniacz do calych wlosów Joanny blond. z baaardzo ciemnych brązowych prawie czarnych, (a mial byc upragniany miodowy brąz...) po dwoch dniach od farbowania zrobilam sobie dzis sama rozjasnienie. najpierw jedno pasemko, trzymalam 8 miniut i wyszlo, ladnie takie brązowe. potem kolejnych kilka, a potem juz calą glowe. wyszlo ok, zadnej marchwi (a dziwne bo blondy kiedys czesto mi w rudy wpadaly), zadnego jajka, poprostu brąz i delikatny ciemny blond. wyszedl mi taki balejaż w sumie. wiec ok. wlosow nie spalilam, trzymalam calosc jakies 15 minut nad lusterkiem i obserwowalam zmiany, zeby nie rozjsnic za mocno. teraz polozylam na to szamponik koloryzujacy ciemny blond bo jak wiemy po rozjasnianiu kolory wychodzą ciemniejsze, a ja chce moj brąz no i nie spalilam wlosow, wszystko ok. co moge doradzic, przede wszystkim obserwowac wlosy przy rozjasnianiu. NIE owijac ich folią i NIE podgrzewac co bylo napisane na opakowaniu. NIE trzymac godzine. nie ręczę ze kazdemu wyjdzie, ale teraz sie ciesze ze nie poszlam do fryzjera bo zamiast wydac 300zl albo wiecej wydalam 8 na rozjasniacz i 4 na szampon.

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline  
Stary 2009-07-05, 09:45   #3480
Aga8
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie. Mój naturalny kolor to coś pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem, ale zawsze marzyłam o rudych włosach. Wczoraj kupiłam farbę Garnier Belle Color 75 - Jasna Intensywna Miedź i nałożenie jej na moje włosy to była najgłupsza rzecz, jaką zrobiłam w tym roku! Kupiłam jedno opakowanie, bo mam włosy do ramion ( cieniowane - z tyłu do ramion, ale z przodu do szyi ). Farbę nakładała mi mama i już na początku mówiła, że może jej zabraknąć, ale po nałożeniu powiedziała, że jednak wystarczyło i pokryła całe włosy. Ehh.. Nie wiem, czy to wina farby, czy po prostu jej małej ilości, bo nie pokryła mi całych włosów.. ;/ Najgorzej jest, jak zwiążę włosy w kitkę - z lewej strony ( przed uchem ) mam jaskrawo rudą ciapkę, a po drugiej stronie mój kolor włosów z lekkim rudym połyskiem. Generalnie cały spód włosów tak wygląda ( brąz z rudym połyskiem ). Wyglądam fatalnie i nie mam pojęcia, co dalej robić. Pofarbowałam włosy pierwszy raz, więc może dekoloryzacja? Tylko boję się, że wyjdzie mi z tego jakiś jasny blond.. Czy znacie ( czy w ogóle istnieją! ) jakieś sposoby na zmycie farby z włosów? Ktoś wcześniej pisał o szamponach przeciwłupieżowych i rumianku, ale czy to naprawdę działa? Ewentualnie mogę przefarbować się na kolor zbiżony do mojego naturalnego, ale obawiam się, że przez kilka odcieni na mojej głowie, znowu nie wyjdzie równomiernie. Jestem w kropce, błagam pomożcie mi coś zrobić z włosami!
Aga8 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości