Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-09, 10:52   #3511
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

moim zdaniem bardzo ładnie Ci w tym brązie, swoją drogą bardzo naturalny kolor ale jeśli lepiej się czujesz w blondzie, to wracaj do blondu, bo bardzo ładnie w nim wyglądasz
Stary 2009-07-09, 11:01   #3512
Ehinokokus
Zadomowienie

Moniko! Tobie też o wiele bardziej pasuje blond!! Zupełnie jak 2 różne osoby!
Ehinokokus jest offline  
Stary 2009-07-09, 11:05   #3513
monika_wiss
Rozeznanie

Tak, kolor wyszeld bardzo naturalny i musze przyznac, ze i tka jest juz jasniejszy troche niz na zdjeciu. Bardzo sie spiera (na szczescie!).
I ja zdecydowanie lepiej czuje sie w blondzie. CHociaz moj fryzjer mowil mi, ze fatalnie mi w jasnych wlosach bo jestem 'rozmyta plama' ale chyba najwazniejsze jest to, jak my sie czujemy w danym kolorze.

No nic, deadline 29.07 a co z tego wyjdzie to zobaczymy...Ta fryzjerka pracuje na kosmetykach Kadus, czy ktoras z Was miala robiona dekoloryzacje Kadusem? Bo tak mysle, ze moze lepiej kupic swoj dekoloryzator - Elgon.
monika_wiss jest offline  
Stary 2009-07-09, 14:18   #3514
dull
Raczkowanie

Witam
Skusiłam się na dekoloryzator renee blanche i po jednokrotnym uzyciu jestem ruda
Pisze na nim ze mozna sciagac kolor do 3 razy w krotkim odstepie czasu wiec jeszcze sprobuje sie pobawic ... wciaz troche za ciemne jak dla mnie ale calkiem dobrze sie czuje w tych rudych Wszystko juz lepsze niż znudzony ciemny braz

a co jeszcze chcialam dodac - nie ma najmnijeszych sladów zniszczenia na wlosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2009_06_28.jpg (53,4 KB, 238 załadowań)
dull jest offline  
Stary 2009-07-09, 15:40   #3515
madziaa1986r
Przyczajenie

na pewno nie uda ci sie to za pierwszym razem ... najlepiej udac sie do fryzjera
na sciagniecie koloru i dobranie jasniejszego odcienia . musisz byc cierpliwa pozdrawiam
madziaa1986r jest offline  
Stary 2009-07-09, 17:04   #3516
Nice Sprite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dull Pokaż wiadomość
Witam
Skusiłam się na dekoloryzator renee blanche i po jednokrotnym uzyciu jestem ruda
Pisze na nim ze mozna sciagac kolor do 3 razy w krotkim odstepie czasu wiec jeszcze sprobuje sie pobawic ... wciaz troche za ciemne jak dla mnie ale calkiem dobrze sie czuje w tych rudych Wszystko juz lepsze niż znudzony ciemny braz

a co jeszcze chcialam dodac - nie ma najmnijeszych sladów zniszczenia na wlosach

ojej jak ślicznie też zamierzam kupić ten dekoloryzator, obecnie mam czarne wlosy malowane szamponem na 24 mycia, kolor troche sie wypłukuje, marze o rudym, podobnym do Twojego, zamierzam nalożyć po dekolorze farbe loreala jakas w odcieniach ciemniejszej bursztynowej miedzi mniej wiecej. Powiedz mi czy robiąc dekoloryzacje miałas odsrosty?? i czy kolor na odrostach a ten który wyszedł po renee bardzo sie odróżnia??

Kiedys robiłam dekoloryzacje elgonem 2 razy pod rzad, nie zniszczył włosów ale miałam w przeróżnych odcieniach rudych i pomalowałam farbą jasny brąz i znowu były czarne:P a odstosty brązowe;P
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline  
Stary 2009-07-09, 21:46   #3517
BeataaaS
Przyczajenie

Witam.Mam problem. Jestem naturalną średnio ciemną blondynką.Od kilku lat rozjaśniałam włosy pasemkami (pokrywały więc już całą głowę praktycznie)Mimo to kolor był ładny bo nie za biały ani żółty tylko taki w sam raz. Wczoraj coś mi odbiło i zachciało mi się przyciemnić włosy- więc użyłam farby garnier "blond" która wyszła okropnie! Mam teraz ciemne blond wpadające w szarość z zielenią :/!! Tym bardziej widać to na mocniej rozjaśnionych włosach- na końcówkach:/ Włosy są bez życia Są ponure...i smutne.Czuję się w nich okropnie...Proszę o radę- co mam zrobić?Czy dekoloryzator przywróciłby mi tamte włosy? Czy konieczne jest po jego zastosowaniu farbowanie na jakiś blond?- tego bym bardzo nie chciała..bo nie wiem czy coś zostanie z moich włosów Nigdy nie używałam dekoloryzatora..zawsze tylko rozjaśniacz..więc boję się eksperymentów..:/ Dzieczyny prosze o rade..
BeataaaS jest offline  
Stary 2009-07-09, 21:57   #3518
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez BeataaaS Pokaż wiadomość
Witam.Mam problem. Jestem naturalną średnio ciemną blondynką.Od kilku lat rozjaśniałam włosy pasemkami (pokrywały więc już całą głowę praktycznie)Mimo to kolor był ładny bo nie za biały ani żółty tylko taki w sam raz. Wczoraj coś mi odbiło i zachciało mi się przyciemnić włosy- więc użyłam farby garnier "blond" która wyszła okropnie! Mam teraz ciemne blond wpadające w szarość z zielenią :/!! Tym bardziej widać to na mocniej rozjaśnionych włosach- na końcówkach:/ Włosy są bez życia Są ponure...i smutne.Czuję się w nich okropnie...Proszę o radę- co mam zrobić?Czy dekoloryzator przywróciłby mi tamte włosy? Czy konieczne jest po jego zastosowaniu farbowanie na jakiś blond?- tego bym bardzo nie chciała..bo nie wiem czy coś zostanie z moich włosów Nigdy nie używałam dekoloryzatora..zawsze tylko rozjaśniacz..więc boję się eksperymentów..:/ Dzieczyny prosze o rade..
......
dekoloryzator,ale krótko trzymany,ewentualnie potem farba w wybranym blondzie,żeby nadać ładny odcien i ujednolicic kolor włosów.... przypuszczam,że jesli zapytałabyś fryzjerkę co zrobić to być może zaproponowałaby rozjasniacz...ale nie wiem do jakiego odcienia rozjasniły by się takie popielate włosy...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-10, 09:26   #3519
BeataaaS
Przyczajenie

aha...hm dzięki..
mam długie włosy i boję się że bedę musiała je obciąć po takich zabiegach- ściąganie farby i ponowne malowanie...to będzie dla nich szok:/
echh po co wymyślili farby ://
BeataaaS jest offline  
Stary 2009-07-10, 15:21   #3520
Dzindzej
Zakorzenienie

Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dull śliczny kolorek
A ja dziś byłam u fryzjera i muszę napisać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Kolorek wyszedł taki jaki chciałam.

Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline  
Stary 2009-07-10, 15:43   #3521
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
dull śliczny kolorek
A ja dziś byłam u fryzjera i muszę napisać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Kolorek wyszedł taki jaki chciałam.
a tzn jaki?
Stary 2009-07-10, 17:45   #3522
jajun
Raczkowanie

dzindzej wstaw jakies zdj po dekoloryzacji
jajun jest offline  
Stary 2009-07-10, 19:54   #3523
Dzindzej
Zakorzenienie

Nie wstawię zdjęć, ponieważ aparat pożyczyłam koleżance która teraz jest na wakacjach. Wcześniej byłam blondynką. A teraz moje włosy są w kolorze ciepłego brązu

Studia.

Dzindzej jest offline  
Stary 2009-07-10, 20:43   #3524
Czarnuszka88
Przyczajenie

a oto moje włoski.....czarne i długie przed trwała i dekoloryzowaniem i potem krotsze czarne (obcielam po nieudanej trwalej) i na koncu brązik napiszcie co sądzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 144.jpg (73,6 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (93,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (65,7 KB, 202 załadowań)
Czarnuszka88 jest offline  
Stary 2009-07-10, 20:53   #3525
Dzindzej
Zakorzenienie

Mnie się podoba, chociaż uważam, że chyba ładniej by Ci było w ciemnych włoskach.

Studia.

Dzindzej jest offline  
Stary 2009-07-11, 21:04   #3526
smerfetka282
Przyczajenie

Dot.: Z czarnego na blond :)

[Hej mozesz mi powiedziec jakiego dekoloryzatora uzylas i pozniej co ci nalozyla zeby uzyskac taki efekt??dziekuje
smerfetka282 jest offline  
Stary 2009-07-12, 11:06   #3527
smerfetka282
Przyczajenie

Pomocy

Mam bardzo ciemny braz jak na zdjeciu z blond pasemkami.Chce zmienic wlosy na platynowy blond.Prosze mi doradzic jaki jest najlepszy dekoloryzator i czy jak poloze 18% rozjasniacz i plukanke to otrzymam zamierzony efekt.Mam grube i geste wlosy takze nie boje sie jak sie ich troche pozbede.
Stary 2009-07-12, 11:14   #3528
Dzindzej
Zakorzenienie

A nie lepiej iść do fryzjera?

Studia.

Dzindzej jest offline  
Stary 2009-07-12, 11:44   #3529
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfetka282 Pokaż wiadomość
Pomocy

Mam bardzo ciemny braz jak na zdjeciu z blond pasemkami.Chce zmienic wlosy na platynowy blond.Prosze mi doradzic jaki jest najlepszy dekoloryzator i czy jak poloze 18% rozjasniacz i plukanke to otrzymam zamierzony efekt.Mam grube i geste wlosy takze nie boje sie jak sie ich troche pozbede.
....
założę się o stówkę,że nic Ci z tego nie wyjdzie... szkoda włosków..jesli bardzo sie upierasz przy platynie to idz do fryzjera i przygotuj się,ze dojście do wymarzonego koloru zajmie Ci conajmniej pół roku..czyli 3-4 wizyty u fryzjera.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-12, 19:18   #3530
smerfetka282
Przyczajenie

Hej

Ale ja ide do fryzjera tylko ciezko znalezc jakiegos dobrego dlatego wole wiedziec jakich kosmetykow uzyc tzn dekoloryzatora,rozjasniac za itp
Stary 2009-07-12, 20:50   #3531
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfetka282 Pokaż wiadomość
Hej

Ale ja ide do fryzjera tylko ciezko znalezc jakiegos dobrego dlatego wole wiedziec jakich kosmetykow uzyc tzn dekoloryzatora,rozjasniac za itp
...
wiesz każdy salon używa innej marki zazwyczaj,jesli używają dekoloryzatorów i rozjasniaczy to pewnie z ich przewodniej firmy,Loreal ma dobre produkty,Kadus,Matrix itd....trudno powiedziec które najlepsze...osobiscie lubię np rozjasniacz LEO Blond Special,a dekoloryzator z Ducastel'a ..więc trudno coś doradzić,fryzjer powinien dobrac najodpowiedniejsze produkty dla Ciebie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-15, 11:38   #3532
palomablanka
Raczkowanie

byłam u fryzjerki bo chciałam sie zapytać czy mi zrobi włosy jak przyniose swoj roozjasniacz i farbe. powiedzialam ze chce wrocic do swojego naturalnego blondu.
aktualnie mam na glowie wiele odcieni brazu i ze 3 cm odrostu.
i ona powiedziała zebym nie dawala rozjasniacza na cale wlosy bo mi cebulki spali czy cos. ze mi nie wyjdzie blond tylko rudy. to ja powiedziałam ze po co tym mi wyjdzie z rozjasniania chce polozyc farbe o ocieniu podobnym do naturalnego.
fryzjerka powiedziała zebym zrobiła sobie pasemka ale ja nei chce zadnych pasemek tylko cale moje blond wlosy!
czy fryzjerka ma racje?

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa

PalomaBlanKa
palomablanka jest offline  
Stary 2009-07-15, 13:18   #3533
JOANNA16
Zakorzenienie

dziewczyny czy któraś z Was farbowała kiedyś tą farbą włosy?

ja mam swoje włosy ciemny blond teraz mam odrosty po pasemkach zastanawiałam się czy jakbym ta farbą chciała zrobić pasemka to czy by mi wyszły? i czy nie wyjdą żółte...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2328_1.jpg (36,0 KB, 40 załadowań)
Stary 2009-07-15, 21:00   #3534
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was farbowała kiedyś tą farbą włosy?

ja mam swoje włosy ciemny blond teraz mam odrosty po pasemkach zastanawiałam się czy jakbym ta farbą chciała zrobić pasemka to czy by mi wyszły? i czy nie wyjdą żółte...?
......
generalnie ta farba zawsze wychodzi ciemniej niz na opakowaniu..poza tym sprzeczałabym sie,ze jest to w ogóle farba,działa raczej jak toner,jak koloryzacja ton w ton,napewno nawet najjasniejszy kolor z palety nie rozjasni włosów,jedynie Castingiem mozna włoski przyciemnic,ewentualnie nadac im odcien...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-15, 21:24   #3535
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarnuszka88 Pokaż wiadomość
a oto moje włoski.....czarne i długie przed trwała i dekoloryzowaniem i potem krotsze czarne (obcielam po nieudanej trwalej) i na koncu brązik napiszcie co sądzicie

Tobie ladnie w tych czarnych jak i w brazie. Znacie jakis sposob zeby rozjasnic wlosy o 2tony?Chodzi mi zeby tak minimalnie.
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-07-15, 21:38   #3536
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Tobie ladnie w tych czarnych jak i w brazie. Znacie jakis sposob zeby rozjasnic wlosy o 2tony?Chodzi mi zeby tak minimalnie.
...
farba rozjaśniająca,albo kąpiel ściągająca kolor,ewentualnie rozjasniacz krótko trzymany na niskiej wodzie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-07-18, 11:56   #3537
hotdreams
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
GG do hotdreams
Post Czarny kolor włosów - Jak go zmyć? :(

Hejka... mam poważny kłopot! od ponad roku farbuje włosy na czarno... Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz
Teraz chcę zmyć ten kolor, i zafarbować włosy na brąz (http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura240038.htm ) Mam w niektórych miejscach poprzypalane włosy i boję się ze w nich dekoloryzacja da dziwny kolor! PYTANIA:
1. Czym zmyć kolor czarny całkowicie?
2. Czy rozjaśnianie sprawi że włosy będą mieć na stałe uzyskany kolor bez odrostów?

3. Polećcie czym zmyć kolor całkowicie lub zejść z niego do brązu

PS: wolę całkowicie zmyć bo jak mówiłam mam poprzypalane włosy i tam może wyjść niechciany kolorek

Bardzo proszę o porady.....

Edytowane przez hotdreams
Czas edycji: 2009-07-18 o 11:58
hotdreams jest offline  
Stary 2009-07-18, 12:21   #3538
Jioanna
Rozeznanie

Dot.: Czarny kolor włosów - Jak go zmyć? :(

Cytat:
Napisane przez hotdreams Pokaż wiadomość
1. Czym zmyć kolor czarny całkowicie?
Kupić rozjaśniacz i robić w domu na własną rękę lub iść do fryzjera na ściągnięcie farby.

Cytat:
2. Czy rozjaśnianie sprawi że włosy będą mieć na stałe uzyskany kolor bez odrostów?
Nie. Rozjaśniacz sprawi, że Twoje włosy mogą wpadać w kolor rudego blondu, potem należy nałożyć farbę zbliżoną do Twojego naturalnego koloru by uniknąć kontrastujących odrostów.

Cytat:
3. Polećcie czym zmyć kolor całkowicie lub zejść z niego do brązu
Jak pisałam wyżej w pytaniu pierwszym. Myślę, że jeżeli nie miałaś nigdy do czynienia z rozjaśniaczem lepiej będzie udać się do fryzjera, choć ostrzegam, że jest to kosztowny zabieg.

o4.11.2007. <3

Jioanna jest offline  
Stary 2009-07-18, 12:49   #3539
Agatau88
Zakorzenienie

Odwiedz watek o dekoloryzjacji ma ponad 100stron
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-07-18, 12:53   #3540
tennyo4
Zadomowienie

Każdy rozjaśniacz czy dekoloryzator usuwa też naturalny pigment z włosa, także po takim zabiegu włosy mają opłakany kolor (na ogół odrosty są jaśniejsze a końcówki ciemniejsze) - dlatego też ważne jest żeby umieć je potem ładnie i równomiernie pokryć farbą.

Mam za sobą parę takich eksperymentów i szczerze doradzam Ci fryzjera - zwłaszcza, że masz naturalne dość jasne włosy a końce czarne.
Czerń usuwa się strasznie ciężko i łatwo przy tym popalić włosy a Ty masz już zniszczone efekt takiej "domówki" może by taki, ze będziesz musiała je obciąć.
tennyo4 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości