Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-14, 23:38   #3691
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Siedze własnie z dekoloryzatorem na głowie.. raz kozie śmierc

Troche było wygibasów przy tym nakładaniu, bo trzeba nałozyc 3 cm od nasady i w wielu miejscach mi się to nie udało, ale będe kontrolowac proces rozjasniania chyba.. Po 20-30 min mam nałozyc na te u nasady i dalej z tym siedziec przez pol godziny. Zobaczymy, jak cos zacznie sie dziac strasznego, przerwe proces.

Dekoloryzator nie smierdzi bardziej niz zwykla farba do włosów z amoniakiem. Nie piecze. Troszke grzeje, ale to wszystko.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

obejrzałam rozwój sytuacji w lustrze i jestem baardzo juz zadowolona!!!!!!!! albo nie ciesze sie jeszcze, zeby nie zapeszyc.

czarny generalnie juz zniknął!!! wszystko ładnie się ściąga. Potrzymam jeszcze 20 minut a nie 30 jak piszą na opakowaniu.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

niestety jakos specjalnie super to nie jest. miejscami kolorek to ognista czerwien przeplatana miodem i ciemnym brazem.. ale czekam jeszcze troszke na rozjasnienie, moze farba troche to poprawi.

złapałam stresa.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

no wiec.. po wysuszeniu okazało się, że są generalnie.. rude

zdziwiłam się mocno, że mi całkiem ładnie w tym kolorze. Wyszło tak śmiesznie wielotonowo. Od kurczaczka po rude, ale nawet łądnie. Na szczescie na tym nie konczymy Włoski troszke wysuszone, ale to wszystko, bede je musiała bardzo mocno odzywiac. Farba pewnie tez zrobi swoje. Obetne najwyzej te parę cm.

W kazdym razie farba blond juz na głowie. O 23:15 efekt koncowy.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

farba przybrała baaardzo ciemny kolor zebym tylko znow czarna nie wyszła..

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

jestem srednio zadowolona. wyszedł rudy. taki miedziany z refleksami.
włosy przesuszone. ech. jutro ocenie w swietle dziennym co ja narobiłam.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-15, 08:44   #3692
mysia m
Zakorzenienie

Kochane. Melduję się.

Pierwsza reakcja męza: "o wow, jak ładnie!" Ja na to, że rude jak diabli, a on że to nie rudy tylko blond miedziany

A wiec w świetle dziennym tez jest rudo Ale ładnie. Mnie pasuje ciepły odcien. Wrzucam, co wyszło:

W róznym świetle róznie wygląda.

Pytanie, jak zrobic z tego przy następnym farbowaniu blond?

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-15 o 08:45
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:46   #3693
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kochane. Melduję się.

Pierwsza reakcja męza: "o wow, jak ładnie!" Ja na to, że rude jak diabli, a on że to nie rudy tylko blond miedziany

A wiec w świetle dziennym tez jest rudo Ale ładnie. Mnie pasuje ciepły odcien. Wrzucam, co wyszło:

W róznym świetle róznie wygląda.

Pytanie, jak zrobic z tego przy następnym farbowaniu blond?
widzę,że też masz różne kolory na włoskach,ale nawet możliwie wyszło jak na samodzielną dekoloryzję.Ale myślę kochana,że jeśli chcesz mieć blond to bez rozjaśniania się nie obejdzie:/
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-15, 14:26   #3694
mysia m
Zakorzenienie

kolorków całe mnóstwo, ale na zywo ładnie to wygląda.

poczytałam troche i juz wiem, że musze na to nałozyc farbe superrozjasniajaca z popielem, to bedzie szło do blondu

ewentualnie rozjasniacz i farba. bedzie trudno pozbyc sie barwnika czerwonego, bo mój naturalny blond zawsze rudział na końcach. No ale ja nie chce zimnego blondu, tylko złoty, taki jak na szczycie głowy wyszedł.

to była tylko bitwa
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-15, 14:34   #3695
nathaly27
Przyczajenie

jasne/ciemne

Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz. Zimą zafarbowałam włosy na ciemny brąz i tak farbuje do teraz.
Słyszałam o takim czymś jak dekoloryzacja. Nie chcę tego robić na własną rękę, bo wychodzę z założenia, że fryzjerka zrobi to lepiej dlatego mam pytanie ile kosztuje taki zabieg? Chodzi mi dokładnie o przejcie z takiego ciemnego na taki jasny jak w poniższych obrazkach z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez nathaly27
Czas edycji: 2009-09-15 o 14:38
nathaly27 jest offline  
Stary 2009-09-15, 15:38   #3696
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
kolorków całe mnóstwo, ale na zywo ładnie to wygląda.

poczytałam troche i juz wiem, że musze na to nałozyc farbe superrozjasniajaca z popielem, to bedzie szło do blondu

ewentualnie rozjasniacz i farba. bedzie trudno pozbyc sie barwnika czerwonego, bo mój naturalny blond zawsze rudział na końcach. No ale ja nie chce zimnego blondu, tylko złoty, taki jak na szczycie głowy wyszedł.

to była tylko bitwa
a mi się ten miedziany podoba mogłabym taki miećmogłabyś wkleić zdjęcia tego dekoloryzatora którego używałaś to bym poszukała takiego po sklepach
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-15, 16:21   #3697
agata456
Zakorzenienie

Dot.: jasne/ciemne

tu masz wszystko o dekoloryzacji http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259 ,tam poradz się dziewczyn napewno Ci ktoś doradzia ja wiem z doświadczenia,że z jednym zabiegiem nie przejdziesz z ciemnego brązu do blondu.Będą rude tak zazwyczaj jest przy ciemnych włosach:/
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-15, 16:32   #3698
mysia m
Zakorzenienie

Wysyłam Ci linka ze zdjęciem i recenzjami tego produktu na wizażu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26623

Tez się dopisałam

Będziesz tez próbowac? Trzymam mocno kciuki, ale do rudego to na pewno zejdziesz. Moze jakbym potrzymała to godzinę, tak jak pisza maxymalnie na opakowaniu, to bym i miała blond, ale bałam się, ze mi strasznie sie włosy zniscza, a jednak nic takiego się nie stało.

Ciesze sie bardzo, że juz nie są takie czarne na wskroś i nie ma tego strasznego odrostu. Wyglądam dosc nietuzinkowow takim kolorze, jak artystka (a jestem zwykła pania domu i mamą). Mierzyłam dzis pare par kolczyków, których nigdy nie zakładałam, takich dużych w róznych odcieniach metalu, i byłam pozytywnie zaskoczona efektem. Poza tym wygladam jeszcze młodziej niż wyglądałam

Lec kochana do sklepu, kupuj tego decolorka i rób! Wrzuc zdjecie jakie masz teraz włoski.

a kolor to ja chce miec ostatecznie taki:

albo taki

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-15 o 16:39
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-15, 16:45   #3699
mysia m
Zakorzenienie

Dot.: jasne/ciemne

ee.. skasowałam post, bo myślałam, że się pomyliłam, a to zostało połączone

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-15 o 20:44
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-15, 18:19   #3700
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Wysyłam Ci linka ze zdjęciem i recenzjami tego produktu na wizażu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26623

Tez się dopisałam

Będziesz tez próbowac? Trzymam mocno kciuki, ale do rudego to na pewno zejdziesz. Moze jakbym potrzymała to godzinę, tak jak pisza maxymalnie na opakowaniu, to bym i miała blond, ale bałam się, ze mi strasznie sie włosy zniscza, a jednak nic takiego się nie stało.

Ciesze sie bardzo, że juz nie są takie czarne na wskroś i nie ma tego strasznego odrostu. Wyglądam dosc nietuzinkowow takim kolorze, jak artystka (a jestem zwykła pania domu i mamą). Mierzyłam dzis pare par kolczyków, których nigdy nie zakładałam, takich dużych w róznych odcieniach metalu, i byłam pozytywnie zaskoczona efektem. Poza tym wygladam jeszcze młodziej niż wyglądałam

Lec kochana do sklepu, kupuj tego decolorka i rób! Wrzuc zdjecie jakie masz teraz włoski.

a kolor to ja chce miec ostatecznie taki:

albo taki
śliczne te kolory włosków które wkleiłaśpomarzyć możnajutro polatam po sklepach i poszukam.Mi by wystarczyło gdybym po dekoloryzacji i farbowaniu uzyskała jasny brąz.Mówisz,że można ryzykować,że nie zniszczył Ci włosów??bo tego się boję,moje włosy dużo wycierpiały przez ten rozjaśniacz joanny:/a czym w najbliższym czasie masz zamiar farbować tym rozjaśniającym blondem?chwal się jakby coi ja będę pisać jeśli zdecyduję się dekoloryzować.zmotywowała ś mnie i pocieszyłaś,że jednak samodzielnie też można pozbyć się tego czernidła z włosówdodaje zdjęcie swojego''Brązu''Garnier zaraz po farbowaniu(teraz jest jaśniejszy po paru myciach)

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-09-15 o 18:35
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-15, 20:53   #3701
mysia m
Zakorzenienie

Masz bardzo ładne włosy, nic a nic nie widac, żeby były poniszczone. I fakt.. czarne choc brązowe.

Jestem bardzo ciekawa jak się Tobie uda. Ciesze się, że moja zmiana pozytywnie na Ciebie wpłynęła

Co do zniszczen, to naprawde, moje nadal wyglądają baaardzo dobrze. Są oczywiście bardziej suche, ale nie jakies tam bardzo przesuszone. Napisze za 2 dni jak po pierwszym myciu będzie. Ja stosuję odżywkę profesjonalną Syoss i mam liqid natychmiast regenerujacy koncowki z jedwabiem. Ale włosy są zupełnie gładkie, miękkie i błyszcza się. W dotyku nic nie czuc, że coś z nimi robiłam.

Na wszelki wypadek chce jednka kupic odzywke Wax henna treatment, podobno rewelacja- pobudza porost włosów i je mocno regeneruje. Do nabycia w aptekach za około 20 zł za 450g, bo to sie rozrabia i wmasowuje w skóre głowy. Nie zaszkodzi, a w razie czego mam nadzieje, ze powstrzyma wypadanie, bo ja mam bardzo cienkie włoski, naprawde cieniutkie, choc gęste. Ale boje sie wypadania jak ognia, bo jak mi się przerzedzi ten cieniusi ogonek to juz w ogole nie warto bedzie zapuszczac.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-16, 08:21   #3702
mysia m
Zakorzenienie

heh to znowu ja.. chyba się uzależniłam a tak naprawde to zakochałam w marzeniu o złotym blondzie

poradziłam się na forum loreala specjalistki od zadan specjalnych po dekolorze okazuje się, że 7 z exelenca, choc napisane na niej jasny blond.. wychodzi ciemniejsza niz średni blond nr 9

aby uzyskac to, co ma modelka na zdjceiu tym pierwszym mam nałożyc odcien ferii 92 lub belle color 13 a jesli chce jąsniejszy blond o zneutralizowanym odcieniu niemal bez miedzi to preference 03. Tak wyposażona w wiedze udam się przeszukac sklepy

a obecny kolor coooraz badziej mi sie podoba!!! i juz zadnych brazów nie chce. Było warto!
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-17, 01:17   #3703
shewa
Zakorzenienie

Witam.
Raz już przechodziłam rozjaśnianie z prawie czarnych włosów do blondu W domu, po kilka razy - rozjaśniacz + farba. Oczywiście za każdym razem w końcu przebijała mi się żółć.
W końcu po roku pofarbowałam na ciemno. I tak przez rok z 6-7 razy nakładałam farbe. Obecnie mam rudy brąz. Ale... w blondzie czuje się najlepiej i chciałabym do niego wrócić. Myślałam o tym ściągaczu koloru Elgon, ale chyba na mnie nie podziała?
A może rozjaśniacz bez amoniaku? A potem farba z belle color superrozjaśniający jasny popielaty blond. Tylko boje się tej żółci
Co mi radzicie? Na fryzjera niestety mnie nie stać...
Widziałam że polecacie rozjaśniacz z leo, i dekoloryzator z Renee Blanche. Gdzie to można kupić poza allegro? Ten Leo chyba widze ale z RB nic nie ma...
shewa jest offline  
Stary 2009-09-17, 08:25   #3704
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
heh to znowu ja.. chyba się uzależniłam a tak naprawde to zakochałam w marzeniu o złotym blondzie

poradziłam się na forum loreala specjalistki od zadan specjalnych po dekolorze okazuje się, że 7 z exelenca, choc napisane na niej jasny blond.. wychodzi ciemniejsza niz średni blond nr 9

aby uzyskac to, co ma modelka na zdjceiu tym pierwszym mam nałożyc odcien ferii 92 lub belle color 13 a jesli chce jąsniejszy blond o zneutralizowanym odcieniu niemal bez miedzi to preference 03. Tak wyposażona w wiedze udam się przeszukac sklepy

a obecny kolor coooraz badziej mi sie podoba!!! i juz zadnych brazów nie chce. Było warto!
hmm czyli zeby uzyskać taki kolor jak na zdjeciu pierwszym musisz nałożyć belle color garniera nr 13 tak?to jest bardzo jasny beżowy blond...nie musisz ich drugi raz rozjaśniacz złapie Ci na tych rudych???
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-17, 08:43   #3705
mysia m
Zakorzenienie

agatko, te farby co podałam sa podobno superrozjaśniające, szcególnie ta recital preference i mam juz wtedy 2 w1. Waham się czy uzyc bezu czy popielu, bo teraz nie chce farbowac, bo boje sie o kondycję włosów a jak beda odrosty, to nie chce żeby za bardzo się od reszty rózniły.

Ta babka powiedziała, że po 13 z bell color lub ferii92 bedzie taki kolor jak ze zdjęcia, ale osobiscie.. nie wydaje mi się

Dlatego raczej użyje cos z bardzo bardzo rozjasniających blondów i zobacze, jak wyjdzie za jasno to przyciemnie, a jak za ciemno, to nastepne farbowanie powinno podbic odcien. No i rumianek tez bedzie robił swoje Generalnie strasznie się boje, ze z rudego wyjdzie pomaranczka

Podobno takie zdekoloryzowane włosy ładnie sie rozjasniaja od farb rozjasniajacych. Zobaczymy.

A Ty jak? Kupiłas już swego wybawiciela? :P

Shewa elgon podobno jest świetny,że nie niszczy włosów, mozna go robic pare razy pod rzad, bo nie ma amoniaku, ale jak sobie poradzi, to trudno powiedziec. Musiałabys sprobowac. Zawsze mozesz, jak nie wyjdzie uzyc czegos z amoniakiem. Ja uzyłam loreala, bo miałam palete ze dwa razy połozoną a to fatalna sprawa z tą paletą. I jak na paletkę zeszło super. Poza tym ja nie trzymałam całego czasu.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-17 o 08:44
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-17, 11:36   #3706
shewa
Zakorzenienie

Mysia M - znalazłam na all jakiś rozjaśniacz bez amoniaku z L'oreala. Ale nie wiem czy to to czy nie to.
Generalnie włosy mam krótkie bo sporo ściełam, ale nie chce ich zbyt mocno niszczyć, a znowu na ten blond się uparłam. Nie chodzi mi o jakiś super jasny - tylko średni. Gdyby to załatwiła 1 wizyta u fryzjera to jeszcze mogłabym to przemyśleć... ale jak się okaże że bede musiała wydać z 500 zł to ja nie wiem
shewa jest offline  
Stary 2009-09-17, 12:18   #3707
mysia m
Zakorzenienie

Shewa, ja molestuję wszystkie wątki w internecie o dekoloryzacji od ponad tygodnia i nadal nie mam zadnego pewnika

Ja uzywałam z loreala z amoniakiem i to taki sklepowy eclair declair a Ty piszesz o profesjonalnym i nazywa się platimum. Generalnie najwięcje pozytywnych opinii jest o elgonie, ale trudno powiedziec, czy Ci ściagnie kolor do żółtego czy do jasnej miedzi czy pomaranczy. W zaleznosci od tego musisz zaopatrzyc sie w jakas farbe, ktora nałozysz zaraz po dekoloryzacji, bo jak tego nie zrobisz, to Ci włoski mocno ściemnieją same z siebie.

No i sa dwie szkoly, nakladac jasniejszy kolor po dekolorze bo i tak sciemnieje a druga nakladac kolor jak najbardziej posredni np ciemny blond/jasny brąz. I dopiero kolejne 1-2 farbowania pozwola uzyskac odpowiedni kolor.

Tak poza tym to zawsze jest to droga przez kilka farbowan w dłuzszych odstepach czasu, jesli nie chcesz stracic połowy włosów.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

ja za dekoloryzacje u frycka płaciłam 350zł na włosy za ucho. wyszłam co prawda z blondem 9okropny był kolor) i wlosami o 3/4 krotszymi. Wygladałam strasznie i sie zniechecilam do fryzjerow w tym zakresie. A drugi raz robilam na pasemka i wygladalam jak skunksik i miałam poniszczone strasznie te włosy. Wiec nie poradze Ci co lepiej.

Tak wygladalam po dekoloryzacji u fryza byłam totalnie załamana!

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-17 o 12:23
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-17, 12:30   #3708
JOANNA16
Zakorzenienie

Cytat:
kolor to ja chce miec ostatecznie taki:

albo taki
BOSKI
Stary 2009-09-17, 12:31   #3709
Sysuuunia
Przyczajenie

Smile Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

Witam Was
Chciałabym zmienić kolor włosów, z ciemnego brązu na taki pomarańczowo-rudawy (coś podobnego jak Wiola Fiuk) i się zastanawiam czy by mi pasował? Jak myślicie? a może jakieś inne propozycje??
Sysuuunia jest offline  
Stary 2009-09-17, 14:05   #3710
shewa
Zakorzenienie

Mysia Byłam popytać mojej fryzjerki i generalnie możliwe że taki kolor jak ja chce wyjdzie mi za 1 razem, ale nie może mi zagwarantować bo każdemu wychodzi inaczej. Ona schodziła z czarnego i wyszło jej mniej więcej coś takiego o co mi chodzi za pierwszym razem właśnie. Tylko ta kasa 115 zł już z farbą i podcięciem włosów. W sumie jak na taki zabieg niedużo, no ale jednak
shewa jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:44   #3711
SummerGlow
Rozeznanie

Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

Twoje zdjecie jest dosc malutkie, moze dasz kilka w zalacznik? Z tego co widze masz bardzo ladny kolorek obecnie..
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline  
Stary 2009-09-17, 16:28   #3712
mysia m
Zakorzenienie

Shewa, to super! A cena jest baardzo niska! Ja za dekoloryzator plus farba plus kolejna farba i jeszcze rozjasniacz na wszelki wypadek zapłaciłam 130zł hehe a jeszcze musiałam to sama zrobic wszytsko.
Bardzo pewna siebie ta fryzjerka, ale może własnie wie co robi. Trzymam kciuki! Bo rozumiem, że się umówisz do niej?!
Wrzuc koniecznie zdjecie jakei mas zteraz włoski i po frycku!
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-17, 16:43   #3713
kikusia19
Przyczajenie

z brazu na blond

witam
moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, ostanio mialam zafarbowane na bardzo jasny blond i cos glupiego strzelilo mi do glowy i pofarbowalam moje wlosy na brazowo -wyszedl taki sredni braz( farba loreal) i teraz nie czuje sie dobrze w tym kolorze wlasciwie to czuje sie okropnie , czy jest to mozliwe aby znowu powrucic do tego jasnego blondu ? dodam ze moje wlosy sa juz troche zniszczone ale jestem gotowa obciac je nawet o kilka centymetrow i na dodatek mam jeszcze przeswity takiego rudego, prosze o pomoc
kikusia19 jest offline  
Stary 2009-09-18, 07:45   #3714
mysia m
Zakorzenienie

Dot.: z brazu na blond

kikusia, no ja tez walcze z rudym.

a dzis juz złapałam załamke, bo umyłam wieczorem włosy i jak wysuszyłam, to sie okazało, że ściemniały o jakies 2 tony. Były takie ładne złote blond pasma i nie ma ich. Włosy wyglądają poza tym rewelayjnie. Zero oznak, ze przeszły jakies zabiegi.

Ide dzis do rossmana kupic rozjasniajaca farbe i na dniach zrobie. Wiedziałam, ze odrobine ściemnieją, ale zeby tak mocno. Mam teraz jasny rudy brąz. Teraz juz rozmumiem, czemu nalezało połozyc znacznie jasniejsza farbe, niz ja kładłam.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-18, 08:25   #3715
Karola2
Przyczajenie

Witajcie

Otoz mam taki problem. w wakacje zafarbowalam wlosy na czarny kolor. tyle ze nie farba lecz szamponetka. moj kolor to jasny braz. chcialabym teraz zmienic kolor na blond i wlasnie tutaj pytanie czy bede musiala te wlosy dekoloryzowac.? i czy po dekoloryzacji bedzie mozna nalozyc blond farbe. moje wlosy sa dosc zniszczone od prostowania i boje sie ze po dekoloryzacji bede miala calkowite siano. juz od kilku dni zastanawiam sie co robic. bede wdziacna za kazda pomoc. pozdrawiam. ;p
Karola2 jest offline  
Stary 2009-09-18, 10:02   #3716
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
agatko, te farby co podałam sa podobno superrozjaśniające, szcególnie ta recital preference i mam juz wtedy 2 w1. Waham się czy uzyc bezu czy popielu, bo teraz nie chce farbowac, bo boje sie o kondycję włosów a jak beda odrosty, to nie chce żeby za bardzo się od reszty rózniły.

Ta babka powiedziała, że po 13 z bell color lub ferii92 bedzie taki kolor jak ze zdjęcia, ale osobiscie.. nie wydaje mi się

Dlatego raczej użyje cos z bardzo bardzo rozjasniających blondów i zobacze, jak wyjdzie za jasno to przyciemnie, a jak za ciemno, to nastepne farbowanie powinno podbic odcien. No i rumianek tez bedzie robił swoje Generalnie strasznie się boje, ze z rudego wyjdzie pomaranczka

Podobno takie zdekoloryzowane włosy ładnie sie rozjasniaja od farb rozjasniajacych. Zobaczymy.

A Ty jak? Kupiłas już swego wybawiciela? :P

Shewa elgon podobno jest świetny,że nie niszczy włosów, mozna go robic pare razy pod rzad, bo nie ma amoniaku, ale jak sobie poradzi, to trudno powiedziec. Musiałabys sprobowac. Zawsze mozesz, jak nie wyjdzie uzyc czegos z amoniakiem. Ja uzyłam loreala, bo miałam palete ze dwa razy połozoną a to fatalna sprawa z tą paletą. I jak na paletkę zeszło super. Poza tym ja nie trzymałam całego czasu.
oj wiesz co ja już sama nie wiem co mam robić,bardzo się wacham bo boję się zniszczenia włosów bo przecież po dekoloryzacji trzeba będzie jeszcze farbę nałożyć...chlopak na mnie krzyczy żebym wkońcu przestała farbować i dała rosnąć naturalnym
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-18, 11:48   #3717
mysia m
Zakorzenienie

agatko, hahaha to tak jak mój mąz mówi, że nie rozumie, po co baby wciaz farbują włosy. Wystarczy przeciez poczekac 2 lata i odrosną.. ZONK! Faceci nie widza tu problemu, a to masakra biegac z takim odrostem.. beee
Nie bede Cie przekonywac do dekoloryzacji, ale z moich obserwacji wynka, że akurat farba najmniej niszczy. No a dekoloryzacja, w koncu to inwazyjny zabieg, ale po to są dołaczone do tego specjalne odzywki, żeby po włosach nie było widac. Ja bym generalnie mogła zostac przy kolorze, który wyszedł, bo to naprawde jasny brazik ze złotomiedzianym refleksem, ale na blond sie uparłam i aby osiagnac cel musze je troche jeszcze pokatowac.

Karola, nie ma innego sposobu jak włosy dekoloryzowac albo rozjasnic, zeby z ciemnego uzyskac blond. Dekoloryzacja znacnzie mniej niszczy włosy jak rozjasnianie, ale to silne zabiegi. Skoro juz masz podniszczone suche włosy, to na pewno odczują zdejmowanie koloru. Jest jeszcze kąpiel rozjaśniająca (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662) która rozjasnia o kilka tonów i mogłabys w ten sposób uzyskac kolor brązowy.

A ja własnie wróciłam z maluchem ze spaceru. Byłam w rossmanie i kupiłąm krem superrozjaśniający z loreala )) Jest na nim napisane, ze włosy jasny do średni braz rozjasnia do średniego blondu ) troche nie wierze, ale z pewnościa bedzie jasniej. Mam zamiar go połozyc na koncówki i środek a na nasade na sam koniec, bo to kolor superjasny blond naturalny. Moze mi troszke miedzi zdejmie.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-18 o 11:56
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-18, 20:38   #3718
mysia m
Zakorzenienie

nałozyłam na jedno cieniutkie pasemko i czekam ale użyłam wody ze zwykłego exelenca a nie z supremu, bo nie chce zeby zwietrzała i moze to miec wpływ na wynik, bo pewnie sie procentowo różnią.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

nawet o pół tonu nie ruszyło. fatalna sprawa. czyli pozostał znienawidzony rozjaśniacz.. albo druga dekoloryzacja.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-19, 11:56   #3719
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nałozyłam na jedno cieniutkie pasemko i czekam ale użyłam wody ze zwykłego exelenca a nie z supremu, bo nie chce zeby zwietrzała i moze to miec wpływ na wynik, bo pewnie sie procentowo różnią.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

nawet o pół tonu nie ruszyło. fatalna sprawa. czyli pozostał znienawidzony rozjaśniacz.. albo druga dekoloryzacja.
kochana,może spróbuj farb tzw''superrozjaśniających ''Garniera?z serii 100% color mają superrozjaśniający blond,i superrozjaśniający złocisty blond,lub z serii Belle Color jasny popielaty blond superrozjaśniający lub jasny złoty blond superrozjaśniający??uważa m,że warto spróbować.Wklejam Ci zdjęcia tych farb.Te kolorki z Belle color są super według mnie,tylko zapewne efekt trochę różni się od zdjęcia na opakowaniu ale po dekoloryzacji powinno wyjść wszystko dobrzeja to nadal się zastanawiam co do zmiany koloru narazie jestem bardzo ciekawa co wyjdzie Tobiepowodzenia

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-09-19 o 11:58
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-19, 12:12   #3720
mysia m
Zakorzenienie

dzieki słońce zanim spróbuje tych, co wkleiłas, nałoże superrozjaśniającą z loreala, po prostu odżałuje i otworze tą wodę utlenioną do tego dołaczoną. należy do dośc silnych, więc może akurat. Tylko zaczynam się bac, czy sianka nie będzie.

bardzo mi się podoba ta 112 z bell color, złote włoski.. mniam!
mysia m jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości