Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-19, 12:32   #3721
agata456
Zakorzenienie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dzieki słońce zanim spróbuje tych, co wkleiłas, nałoże superrozjaśniającą z loreala, po prostu odżałuje i otworze tą wodę utlenioną do tego dołaczoną. należy do dośc silnych, więc może akurat. Tylko zaczynam się bac, czy sianka nie będzie.

bardzo mi się podoba ta 112 z bell color, złote włoski.. mniam!
hehe mi teżale bym mósiała zamawiać przez net bo u mnie w dziurze w sklepach niema ani dekoloryzatora loreala ani farb Belle Color:/powodzenia i wklej zdjęcia jeśli coś się zmieni
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-19, 12:44   #3722
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

u nas w dziurze dekolor był w ilości jedna sztuka na półce w naturii i baardzo poobijany. Bell colorków tez u nas nie ma, coc mamy tu rossmana ale takiego biednego, że trudno to rossmanem nazwac.

pewnie, że wkleję, dojrzewam do tego, zeby w poniedziałek sobie juz to zrobic. W poniedziałek, bo męzus w pracy a maluch będzie spał, to spokojnie zrobie cichaczem
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-19, 12:59   #3723
agata456
Zakorzenienie

co do jasnego złotego blondu z Belle Color,w tym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 AnnaMK wkleiła zdjęcia po użyciu tej farby,nakładała na włosy po dekoloryzacji,kolorek wyszedł jej śliczny
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-19, 13:28   #3724
mysia m
Zakorzenienie

AnnaMK była moim natchnieniem, ale jej wyszło dlatego, że dekoloryzacja odbarwiła jej włosy do koloru żółtego i to najłatwiej czyms stonowac a nie taką miedz jak moja.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-19, 14:22   #3725
tewa1259
Zadomowienie

Cytat:

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

nawet o pół tonu nie ruszyło. fatalna sprawa. czyli pozostał znienawidzony rozjaśniacz.. albo druga dekoloryzacja.
samą farbą nie rozjaśnisz, musisz zastosowac dekoloryzację, ewentualnie kąpiel rozjaśniającą (lub gęste pasemka), jest zbyt duża róznica kolorostyczna zeby farba wzięła ci na jasno.
tewa1259 jest offline  
Stary 2009-09-19, 18:39   #3726
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
AnnaMK była moim natchnieniem, ale jej wyszło dlatego, że dekoloryzacja odbarwiła jej włosy do koloru żółtego i to najłatwiej czyms stonowac a nie taką miedz jak moja.
a nie myślałaś,żeby dojść do blondu poprzez pasemka?bo ja teraz sobie tak pomyślałam,żeby może zrobić pasemka albo balejaż(nie wiem co bardzo czym to się od siebie różni bo nigdy nie robiłamtylko nie wiem czy na takich ciemno brązowych włosach da radę zrobić?
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-19, 19:43   #3727
mysia m
Zakorzenienie

Tewa, boję się robic drugą dekoloryzacje, to straszna inwazja dla włosów. A na opakowaniu jest napisane, że włosy po dekoloryzacji powinno chwycic. Juz sama nie wiem.

Agatko, pasemka mi sie strasznie nie podobają, u kogos tak, ale u mnie to wyglądałoby tragicznie. Juz wolę rozjaśniac niz robic pasemka. Poza tym kiedys sie zdecydowałam na pasemka i miałam siano na głowie. pasemka niby sie robi stopniowo, ale tez stopniowo niszczy coraz więcej włosów a na koniec i tak trzeba na to farbe połozyc.

Pasemka sa to grubsze pasma niz balejaz, przy którym pasemka są bardzo liczne i bardzo drobniutkie. Pasemek robi się kilka a w balejazu cała główkę.

Tak sobie kombinuję z tą kąpielą, ale ona jest w stanie rozjasnic o 2-3 tony, tak jak rozjasniacz dodany juz do farby superrozjaśniającej. I głupieję.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-19 o 20:05
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-19, 20:44   #3728
lilianna69
Raczkowanie

dziewczyny ratujcie ;<
ja juz nie wiem co mam robic......
po dekoloryzacji z czekoladowego brazu wyszedl mi slomkowy blond i farbowalam juz wlosy 3 razy i nic farba od razu sie wyplukuje a kolor rudo-zielony zaczyna sie robic....... ;/
moze kapiel rozjasniajaca cos pomoze? bo myslam o szamponetce ale one sa za slabe
lilianna69 jest offline  
Stary 2009-09-19, 20:48   #3729
eveb
Raczkowanie

Witam wszystkie wizażanki
Nie jestem pewna czy któraś tutaj nie zadała takiego pytania ale niestety nie jestem w stanie przeczytać tylu wypowiedzi (trochę czytałam,zeby nie było) a czas mnie goni

Otóż moim problemem jest niejednolity kolor włosów. Chodzi przede wszytskim o to, że po 1 mam brzydki kolor włosów( rudo brązowy ale brzydki i w dodatku z jakimiś prześwitami jakiegoś innego koloru) a po 2 mam odrosty, które również nie wyglądają estetycznie.

Wszystko stało się przez moją decyzję, kiedy to zadecydowalam zafarbować włosy gdy miałam bardzo duże odrosty( włosy zafarbowały sie na dwa inne odcienie) od tamtego czasu bylo coraz gorzej. Probujac to ,,zamaskować'' koloryzowałam włosy w domu na ciemnejszy kolor. Niestety efekt sie powtarzał. Od dłuższego czasu zaprzestałam farbowaniu i tak tkwię w tym dziwnym kolorze włosów.

Zastanawiam sie co powinnam teraz zrobić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ,,ściagnięcie koloru'', abym mogła mieć ponownie jednolity kolor a pożniej ładnie je zafarbować

A jak wy mi doradzacie wizażanki? Czy dekoloryzacja to dobry pomysł? a może jest inne wyjście z tej sytuacji?
Proszę pomóżcie mi z góry wszytskim DZIĘKUJE!
Bo naprawdę jestem zielona jeśli chodzi o takie zabiegi
eveb jest offline  
Stary 2009-09-19, 20:57   #3730
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez lilianna69 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie ;<
ja juz nie wiem co mam robic......
po dekoloryzacji z czekoladowego brazu wyszedl mi slomkowy blond i farbowalam juz wlosy 3 razy i nic farba od razu sie wyplukuje a kolor rudo-zielony zaczyna sie robic....... ;/
moze kapiel rozjasniajaca cos pomoze? bo myslam o szamponetce ale one sa za slabe
ja też mam taki sam problem;/ 3 razy już farbowałam po dekoloryzacji, a kolor się paskudnie wypłukuje do takiego właśnie żółto rudego i nie wiem już, czy wogóle kiedyś osiągnę wymarzony popielaty blond ktoś coś poradzi??
Stary 2009-09-20, 11:24   #3731
mysia m
Zakorzenienie

A próbowałyście dziewczyny tych srebrnych płukanek? JA tam nie mam większego pojecia o tym, ale moze na zielonozółtorude by Wam pomogło? Z tego, co się obczytałam, to to zielone wyłazi po nałozeniu popielu na żółte, lepiej kłąsc farbe o ciepłym odcieniu i robic płukanke, inaczej efekty moga byc własnie takie nieciekawe. Ale to nie moje zdanie, tylko to, co wyczytałam na któryms wątku.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-20, 12:52   #3732
lilianna69
Raczkowanie

ja robilam ta plukanke 'srebrzyk' czy jakos tak i to nic nie daje...
ostatni kolor jaki kladlam to szampanski blond od londy
lilianna69 jest offline  
Stary 2009-09-20, 19:19   #3733
shewa
Zakorzenienie

Cytat:
Shewa, to super! A cena jest baardzo niska! Ja za dekoloryzator plus farba plus kolejna farba i jeszcze rozjasniacz na wszelki wypadek zapłaciłam 130zł hehe a jeszcze musiałam to sama zrobic wszytsko.
Bardzo pewna siebie ta fryzjerka, ale może własnie wie co robi. Trzymam kciuki! Bo rozumiem, że się umówisz do niej?!
Wrzuc koniecznie zdjecie jakei mas zteraz włoski i po frycku!
Ona jest właśnie tania a dobra
Myśle że wie co robi bo sama z czarnego schodziła, a ja jednak czarnych włosów nie mam. I na początku nie chce jakiegoś bardzo jasnego blondu, bardziej o taki karmel mi chodzi. Więc bardzo możliwe że mi to wyjdzie
Umówić się ide w przyszłym tygodniu jak będę miała pieniądze
Zdjęcia oczywiście wrzuce
shewa jest offline  
Stary 2009-09-21, 10:29   #3734
Jasminka238
Raczkowanie

Ja schodziłam z włosów farbowanych przez 4 lata na ciemne brązy i czernie. Przechodzenie do blondu zajęło mi 4 miesiące.

Na fotce 1 jest pokazany kolor z jakiego schodziłam

Fotka 2 to kolor po dwóch etapach pasemek robionych w odstępstwie 2 miesięcy. Fryzjerka starała się wyłapać ciemne pasma i przeciągała po nich rozjaśniaczem. Jednak pozostało jeszcze dużo ciemnych pasemek.

3 i 4 zdjęcie to mój aktualny kolorek. Prawie całe włoski posmarowane były rozjaśniaczem. Nie zniszczyły mi się, są tylko trochę suche, ale taka już natura rozjaśnianych włosów. Muszę jednak przyznać że bardzo o nie dbam. Zainwestowałam w maskę absoluta którą stosuję co trzecie mycie. Polecam także jedwab Chi, płukankę flor illium i odżywkę w sprayu firmy revlon do włosów blond
Jasminka238 jest offline  
Stary 2009-09-21, 11:28   #3735
mysia m
Zakorzenienie

Shewa, trzymam kciuki w takim razie!

Agatko, ech..

Yasminka.. ale Ci zazdroszczę! Piękne włosy i blondyneczka. Jaka ogromna przemiana!
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 11:53   #3736
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jasminka238 Pokaż wiadomość
Ja schodziłam z włosów farbowanych przez 4 lata na ciemne brązy i czernie. Przechodzenie do blondu zajęło mi 4 miesiące.

Na fotce 1 jest pokazany kolor z jakiego schodziłam

Fotka 2 to kolor po dwóch etapach pasemek robionych w odstępstwie 2 miesięcy. Fryzjerka starała się wyłapać ciemne pasma i przeciągała po nich rozjaśniaczem. Jednak pozostało jeszcze dużo ciemnych pasemek.

3 i 4 zdjęcie to mój aktualny kolorek. Prawie całe włoski posmarowane były rozjaśniaczem. Nie zniszczyły mi się, są tylko trochę suche, ale taka już natura rozjaśnianych włosów. Muszę jednak przyznać że bardzo o nie dbam. Zainwestowałam w maskę absoluta którą stosuję co trzecie mycie. Polecam także jedwab Chi, płukankę flor illium i odżywkę w sprayu firmy revlon do włosów blond
osobiście uważam,że lepiej wyglądałaś ciemnych...ale to kwestia gustu.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

mysia m:miałaś dzisiaj nakładać farbę?jeśli to to chwal się efektami
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:01   #3737
mysia m
Zakorzenienie

agatko.. boję sie!!! no ale cos robie.. trzymam na psemku rozjasnaicz delii.. od 15minut i jak na razie nic a nic nie chwiciło a ma niby do 6 tonów rozjasniac.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

pff. nic a nic. nie wiem czy się w ogóle opłaca farbe nakładac. pasmo nie jest w ogole zniszcozne, wiec chyba moge zaryzykowac.. mam nadzieje, ze mi zielone nie wyjdą, bo bede płakac. hehe
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 12:05   #3738
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
agatko.. boję sie!!! no ale cos robie.. trzymam na psemku rozjasnaicz delii.. od 15minut i jak na razie nic a nic nie chwiciło a ma niby do 6 tonów rozjasniac.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

pff. nic a nic. nie wiem czy się w ogóle opłaca farbe nakładac. pasmo nie jest w ogole zniszcozne, wiec chyba moge zaryzykowac.. mam nadzieje, ze mi zielone nie wyjdą, bo bede płakac. hehe
ja miałam rozjaśniacz do 6 tonów tyle,że joanny i moje czarne rozjaśniło do rudego,więc Twoje też napewno się rozjaśnią

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:

zielone napewno nieco nawyżej żółte ale to zawsze coś bo pozbędziesz się rudościuważaj na naturalne odrosty,bo przy tak silnym rozjaśniaczu mogą wyjść białe
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 13:14   #3739
mysia m
Zakorzenienie

nałozyłam ta superrozjasniajaca w formie balejazu na włoski ale nie na odrosty. Potrzymam 10 minut i połoze na reszte włosów, zobaczymy co wyjdzie..

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

chociaz tam na pudel napisali, ze na włosy zdekoloryzowane nakładamy najpierw na odrost a potem na reszte bo zdekoloryzowane wyjda jasniejsze.. :|ale ja robie na odwrót.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

na razie nie widze aby działo się cos szczególnego, ale minęło 15 minut. Zaraz nałoze od nasady i potrzymam kolejne 10-15 minut i zmywam. Ogarne nozyczkami troszke koncówki i zobaczymy. Ale jakos nawet stresa nie mam juz.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

wyszło wyyyszło!!!! jest pięknie!!! jestem suuuper zadowolona!!! potem wrzuce fotke, ale kolor jest lśniacy karmelowy blond!!!! juz nie jestem rudawa!!!!!!! jupi!!! odrosty troszenke jasniejsze, ale to sie stonuje przy nast farbowaniu. Włosy nie sa wcale zniszczone. Ale się ciesze. Moja metamorfoza dokonana!!!!
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 13:21   #3740
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nałozyłam ta superrozjasniajaca w formie balejazu na włoski ale nie na odrosty. Potrzymam 10 minut i połoze na reszte włosów, zobaczymy co wyjdzie..

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

chociaz tam na pudel napisali, ze na włosy zdekoloryzowane nakładamy najpierw na odrost a potem na reszte bo zdekoloryzowane wyjda jasniejsze.. :|ale ja robie na odwrót.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

na razie nie widze aby działo się cos szczególnego, ale minęło 15 minut. Zaraz nałoze od nasady i potrzymam kolejne 10-15 minut i zmywam. Ogarne nozyczkami troszke koncówki i zobaczymy. Ale jakos nawet stresa nie mam juz.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

wyszło wyyyszło!!!! jest pięknie!!! jestem suuuper zadowolona!!! potem wrzuce fotke, ale kolor jest lśniacy karmelowy blond!!!! juz nie jestem rudawa!!!!!!! jupi!!! odrosty troszenke jasniejsze, ale to sie stonuje przy nast farbowaniu. Włosy nie sa wcale zniszczone. Ale się ciesze. Moja metamorfoza dokonana!!!!
superzmotywowałaś mnieale już nie łapie,użyłaś rozjaśniacza Delii czy jakiejś farby rozjaśniającej??wklej fotki koniecznie))
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 13:24   #3741
mysia m
Zakorzenienie

wiem wiem namieszałam.. rozjasniacza użyłam tylko na pasemku i nic nie wyszło, wiec zrezygnowałam z niego. Nałożyłam tą z exelenca superrozjasniajacy bardzo jasny blond naturalny.

porobie dobre zdjecia i wrzuce, bo zrobiłam kamerka i wyglada to jakby były zielonkawe.. hehe a nie sa

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-21 o 13:25
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 14:29   #3742
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
wiem wiem namieszałam.. rozjasniacza użyłam tylko na pasemku i nic nie wyszło, wiec zrezygnowałam z niego. Nałożyłam tą z exelenca superrozjasniajacy bardzo jasny blond naturalny.

porobie dobre zdjecia i wrzuce, bo zrobiłam kamerka i wyglada to jakby były zielonkawe.. hehe a nie sa

czekam z niecierpliwością
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 15:03   #3743
mysia m
Zakorzenienie

tu mniej więcej cos widac, włosy są nawet jasniejsze niz na fotkach, bo mam zasłonięte zaluzje. kolorek jest taki jak w najjasniejszym miejscu. dla mnie bomba. przy odrostach jeszcze troszke rozjasnie i juz bedzie ekstra absolutnie. koniec z czarnymi włosami!
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 15:19   #3744
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
tu mniej więcej cos widac, włosy są nawet jasniejsze niz na fotkach, bo mam zasłonięte zaluzje. kolorek jest taki jak w najjasniejszym miejscu. dla mnie bomba. przy odrostach jeszcze troszke rozjasnie i juz bedzie ekstra absolutnie. koniec z czarnymi włosami!
ale Ci zazdroszczę,że pozbyłaś się czerni...ja bym dużo oddała chociaż by mieć jasny brąz albo w ogólę jakiś brąz byłe nie za ciemny.
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 15:33   #3745
mysia m
Zakorzenienie

kochana.. to do dzieła!!! jak ja się odważyłam i się udało, to Tobie tez! tylko trzeba inwestowac w dobre farby, jest kolosalna róznica w wyglądzie włosa.

ja za 6 tygodni robię poprawkę tą superrozjaśniajaca farbą i bede miec jeszcze lepszy kolor. czuje się, jakby ktos mi tonę kłopotu zdjął z głowy. ufff!

mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 16:23   #3746
agata456
Zakorzenienie

no tak tyle,że ja przeleciałam wszystkie sklepy kosmetyczne w okolicy i nie mają produktów L'Oreal jedynie Casting...ja już wątpię w ogóle,że tego koloru się kiedykolwiek pozbędę już tyle razy próbowałam:/
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 16:54   #3747
mysia m
Zakorzenienie

to zamów przez internet. do wytrwałych świat nalezy!
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-21, 17:10   #3748
agata456
Zakorzenienie

powiedzmy,że włosy rozjaśnią mi się do koloru rudego,i potem jaką farbę miała bym nałożyć żeby uzyskać podobny kolor jak ze zdjęć?
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-21, 19:58   #3749
mysia m
Zakorzenienie

Do rudego to na pewno zejdzie i potem sobie to stonujesz. Kolor na zdjęciach to jak na mój gust machon albo kasztan. Rudy będzie fajną bazą dla tych odcieni. Popytaj jeszcze na innych wątkach, moze ktos cos Ci doradzi odnosnie tego koloru.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-22, 11:48   #3750
mysia m
Zakorzenienie

jeszcze zdjęcia dla porównania efektu.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-09-23 o 12:18
mysia m jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości