Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-22, 15:48   #3751
szmyrgotka
Raczkowanie

Sprać czarną farbę!!!

Witam Was kobietki. Mam pytanko czy ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone szamponiki, które są w stanie sprać czarną farbę z włosów lub rozjaśnić czarne włosy? Wracam do naturalnego koloru, bo na przyszłe wakacje chcę radykalnej zmiany - pofarbować na jaśniutki blondzik. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
szmyrgotka jest offline  
Stary 2009-09-22, 15:53   #3752
Madziaa90
Raczkowanie

Dot.: Sprać czarną farbę!!!

Będzie Ci ciężko i jedynym rozwiązaniem jest dekoloryzacja. Z tego co słyszałam to szampony przeciwłupieżowe zmywaja kolor... Ale szczerze to wątpię, aby to coś pomogło.
przyzwyczajam się do depilatora

Madziaa90 jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:57   #3753
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

z czarnych najtrudniej jest sprać farbę,przykro mi.
udaj sie do fryzjera,bo przez baleyage mozna przejsc do blondu ,poczytaj wiecej na forum

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline  
Stary 2009-09-23, 12:39   #3754
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Witam Was kobietki. Mam pytanko czy ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone szamponiki, które są w stanie sprać czarną farbę z włosów lub rozjaśnić czarne włosy? Wracam do naturalnego koloru, bo na przyszłe wakacje chcę radykalnej zmiany - pofarbować na jaśniutki blondzik. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Popieram dziewczyny, szamponem tego nie spierzesz. Za chwile bedziesz miała odrosty a czern jak byłą tak będzie. No może do czarnego brązu spierzesz, ale to wszystko. Jedyne wyjscie to dekoloryzacja i niekoniecznie jedna plus farbowanie. ALbo stopniowe schodzenie balejazem. Wybór nalezy do Ciebie.

Ja tez marzę o jasnym blondzie na przyszłe wakacje hehe na razie mam karmelowy kolorek i juz niedaleko do celu.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

aby rozjasnic ten mój kolor, mam uzyc nie exellence 01 tylko recital preference 01. Nie doczytałam :P Podobno recital lepiej rozjaśnia niz exellence Licze dni do kolejnych kombinacji Jeszcze ze 4 tygodnie.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-23, 14:26   #3755
agata456
Zakorzenienie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m:a ten ciemny kolor to po pallette?
agata456 jest offline  
Stary 2009-09-23, 14:31   #3756
Peggy89
Raczkowanie

W poniedziałek własnie ide na dekoloryzacje i troszkę się boję ;-) od ponad 6lat malowałam włosy na czarno, ale podobno mam je mocne to może coś z nich jeszcze zostanie

Dziewczyny znacie jakieś dobre odzywki do włosów własnie po dekoloryzacji? Bo chciałabym aby po tym zabiegu jak najszybciej wróciły do "formy"
Peggy89 jest offline  
Stary 2009-09-23, 14:59   #3757
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
mysia m:a ten ciemny kolor to po pallette?
2x pallete i 2x garnier i raz casting średni braz hehe

peggy80, zostanie zostanie, tylko nie upieraj sie przy zmianie o razu na jasny blond, bo zniszczysz włoski. Nastaw sie, ze fryzjer Ci zrobi średni brąz.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-26, 14:52   #3758
Ashane
Raczkowanie

Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny-mam pytanie,bo widzę że są tu tak wprawione koleżanki jak Anna MK ,która już niejedno przeszła z włoskami.Otóż mam kolor ciemny brąz-chciałabym się zdecydować na dekoloryzację.Mam świadomość tego,że włosy mogą mi wyjść nawet rude-ale ja nie chcę mieć kolorku blond tylko jasny brąz-taki orzechowy.Sama również naturalne mam podobnego odcienia.I tu pojawia się pytanko-wiem,ze po dekoloryzacji i nałożeniu farby będę mieć kolor jaki chcę,ale jak jest później z farbowaniem,gdy już zaczną odrastać moje włosy? Czytałam,że farba ze zdekoloryzowanych włosów spłukuje się szybciej,więc czy później jak farbowałyście włosy (po miesiącu,dwóch) to czy używałyście tego samego koloru co zaraz po dekoloryzacji? I czy po zafarbowaniu było widac różnicę między swoimi włosami a tymi po zabiegu? To dla mnie istotne bo chciałabym mieć równomierny kolor.Z góry dzięki za odpowiedź
Ashane jest offline  
Stary 2009-09-28, 09:40   #3759
Leila:)
Rozeznanie

hej wszystkim;
sie pochwale ze bylam w sobote u fryzjerki, zapisalam sie i ide dzisiaj- na pierwsza zmiane koloru
wlosy mam ciemne- na gorze odrosty duuze,naturalnie ciemny braz, a od polowy glowy to co zostalo z farbowanie na czarno- bardzo ciemne, pod swiatlo wpadajace w czerwien.
Fryzjerka uprzedzila mnie z gory, ze wychodzenie z tego na jasny kolor zajmie mi nawet i 6-9 miesiecy, i na poczatku pewnie z tych czarnych koncowek wyjdzie rudy- ale stwierdzilam, ze i tak i tak chce
Wiec zyczcie mi good luck, wieczorem napisze jak poszlo
Stary 2009-09-28, 12:03   #3760
kasperka
Zakorzenienie

Hej Dziewczyny

2 lata temu mialam robiona dekoloryzacje z czekoladowego brazu,ktory tak naprawde wygladal jak czarny do brazu...Moja fryzjerka ostrzegla mnie od razu,ze do 3 farbowania kolor bedzie mi sie wymywal.I tu wlasnie jest problem,bo moj kolor wymywa sie przez caly czas do sredniego brazu z rudymi refleksami.Moja fryzjerka powiedziala mi,ze mozna wybic te rude refleksy i probowala juz roznymi sposobami.Niestety ani odcienie naturalnego brazu ani zimnych brazow mi nie pomogly.Strasznie sie czuje w brazie z rudymi refleksamiZastanawia mnie jedna rzecz...Raz farbowalm wlosy w Lorealu w Niemczech i podalam nawet fryzjerce 2 kolory,ktore mi mieszala moja fryzjerka w Pl a mimo tego kolor wyszedl mi o wiele ladniejszy(ciut ciemniejszy nawet) i nie zmywal sie w takim tempie jak ten robiony w Pl Jak myslicie czy jest jakas roznica miedzy Loreal Prefessionel w Pl i w DE???
kasperka jest offline  
Stary 2009-09-28, 22:22   #3761
Rozeznanie

Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no i ja juz jestem po

teraz spisuję, jak było:
miałam bardzo ciemne włosy- z 10 cm odrostów (ciemny brąz ze złotym połyskiem), reszta- nieco wyblakły czarny smolisty.
Fryzjerka najpierw rozjasnila czarne włosy- wyszły rudawo-pomarańczowe, musiała 2 razy nakładać rozjaśniacz- potem nałozyła pasemka- złotawe, na końcu pofarbowała odrost i resztę na średni brąz- także takie własnie mam teraz, srednio brązowe ze złotawym połyskiem(pasemkami). co do pasemek własnie to nie jestem ich wielka fanką tak szczerze mówiąc, ale fryzjerka stwierdziła, ze od tego najlepiej zacząc.
ogolnie mowiac- widac roznice w kolorze(tz od razu zauwazyl! ), ale hmm ona mowi ze nastepny raz mam sie zjawic za ok 8tygodni- a ja za 2,5 miesiaca chce miec juz ciemny blond...wiem ze lepiej stopniowo zeby nie zniszczyc, ale nie chce znowu wolno w 2 strone- nie czuje sie dobrze w takim brązie, wolę coś bardziej wyrazistego - zdecydowany jasny odcien, i kuurcze czekac tyle czasu w tym odcieniu...dobija mnie ta mysl Jak myslicie, ile czekac na nastepny krok? Czy moglabym za ok 3-4 tygodnie znow je troche rozjasnic ?

Wklejam na koniec fotki przed i po:
Stary 2009-09-28, 22:59   #3762
wasienka
Zadomowienie

dziewczyny powiem wam tak, jesli chcecie zejsc z ciemnego koloru na jasniejszy bez niszczenia wlosow to kupcie color assist Elgon!! naprawde jest dobry i bardzo skuteczny, no i nie niszczy wlosow ja dekoloryzowalam tylko raz bo nie stac mnie bylo na 4 zestawy (kupilam tylko 2 zestawy bo tyle potrzeba bylo na moja dlugosc) ale uwierzcie mi, ze jesli kupicie tych zestaow tak na dwie dekoloryzacje to gwarantuje ze rozjasnia wam sie wloski znacznie a i zaraz po dekoloryzacji uzyjcie farby o 2-3 tony jasniejsza (producent mowi ze o 1 ton, ale ja dla pewnosci wzielabym o 2-3) poniewaz po elgonie wlosy chlona bardzo farbe i np. jedna z wizazanek po dekoloryzacji uzylam z loreala castinga blond z tego co pamietam a wyszly jej brazowe
wasienka jest offline  
Stary 2009-09-29, 12:28   #3763
mysia m
Zakorzenienie

Leila, całkiem ładnie Ci to zrobiła, ale ostatecznie nadal masz bardzo ciemne włosy. Ważne, że niezniszczone. Idz za 3-4 tyg na kolejny balejaz. Po kolejnych 4 przefarbujesz całosc na blond i będziesz miec jasne włosy. 2,5 miesiaca to kupa czasu. Ja tez w karnawale chce juz byc blondynką

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ashane, u mnie nie widac różnicy, no moze minimalnie, ale tylko jak mam mokre włosy, bo jak wyschną, to nie, ale moje włosy choc naturalny ciemny blond mają czerwony pigment i rozjasniaja sie do złota lub lekkiej rudosci, dlatego zdekoloryzowane kosmyki z lekka poswiata rudego z nimi współgrają. Farbowałam włosy tydzien temy farba superrozjasniajaca i myłam je od tamtej pory ze 3 razy i gdy jest ciemniej, to przebija troszkę ta miedz. Generalnie powinnam zrobic kolejny dekolor i farbe, ale na chyba się skusze na rozjaśniacz i farbę. Normalnie czuję sie jak na głodzie.. tylko tydzien nic z nimi nie robiłam, a juz marze o kolejnym rozjaśnieniu.. hehe
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-29, 13:09   #3764
Rozeznanie

mysia m- no wlasnie, dalej sa dosc ciemne, i to za spora kase(nastepnym razem ciotka tz-a mi chyba zrobi) , buszowalam po necie i znalazlam dobre opinie o jednym rozjasniaczu do pasemek- sprobuje tanszej metody za pare tygodni(tydzien...? ) Pasemka u mnie=zlo konieczne, niedobrze mi sie kojarza.
ale nie narzekam, jest ok...w pracy wszyscy zauwazyli zmiane, lacznie z szefem chyba przez to ze zawsze bylam czorna, a tu sie w koncu slonce we wlosach pojawilo
do ciebie mysiu m jeszcze- widzialam twoje fotki u gory, jak Ty zrobilas ten jednolity kolor? bardzo mi sie podoba, widac duza roznice w kolorze

Edytowane przez Leila:)
Czas edycji: 2009-09-29 o 13:10 Powód: zanik obrazkow :p
Leila:) jest offline  
Stary 2009-09-29, 14:25   #3765
mysia m
Zakorzenienie

no różnica jest ogromna, to fakt. zrobiłam to tak:
dekoloryzator loreala eclair clair (tylko na konce a potem srodkowa czesc włosów, na ostatnie 5 minut nasada)-->ciemny blond loreal nr 7(na cąłosc)-->loreala superrozjasniajaca exellence bardzo jasny blond (na konce, srodek a na ostatnie 10 minut nasada). Pierwsze dwie rzeczy zrobiłam jednego wieczorku, potem tydzien pozniej nałozyłam rozjasniajaca farbe i taki mam kolor. Za tydzien znów uzyję superrozjasniajacej ale mocniejszej z recitala. Bo myslałam o rozjasniaczu, ale przed chwila wypróbowałam go na pasemku (rozjasniacz z joanny) a pasemko ze szczotki do włosów hehe- zbierane przez tydzien, wiem mnie tez to smieszy, ale zal mi było moich osobistych. No i nałozylam ten rozjasnaicz na 45 minut i podgrzewałam suszara i wyszedł wsciekły pomarancz. Wiec nie tedy droga

Tez nie lubie pasemek, dlatego zdecydowałam się robic cuda sama, ale u Ciebie wyglają bardzo ładnie, jak światło we włosach. W sumie nie wiem, na Twoim miejscu zrobiłabym kolejny balejaz u fryzjera, no chyba ze masz kogos do pomocy, kto ci to dobrze zrobi. Powinno byc ok, zawsze na to mozesz nałozyc farbe i stonowac. Wiem, ze dziewczyny tak robiły własnie- 2 balejaze a potem juz całosc na blond i dawało rade. Ale to od włosów zalezy, jak masz zdrowe i mocne, a na takie wyglądaja, to mozesz kombinowac.

W sumie nie wiem jakim cudem wyszło mi tak jednolicie, no ale się udało. Trzeba wszystko bardzo precyzyjnie nakładac. Żmudna robota, ale się opłaca. No i ja nie jestem w stanie czekac paru tygodni, skoro widze ze kondycja włosa jest w porzadku, szaleje po tygodniu
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-29, 22:34   #3766
wasienka
Zadomowienie

dziewczyny powiedzcie mi, jak mogę z koloru rudego (avatar) przejść na miodowy blond bez większych zniszczeń?;p
ps. teraz mam mniej intensywny kolor (zmył sie)

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2009-09-29 o 22:35
wasienka jest offline  
Stary 2009-09-29, 23:35   #3767
monika2415
Przyczajenie

Dziewczyny jaki jest najlepszy dekoloryzator???

Chodzi o zejscie z czarnego koloru.Który byscie polecaly dekoloryzator???Tylko taki profesionalny nie z drogerii.DZIEKI WIELKIE !!!!!!!!
monika2415 jest offline  
Stary 2009-09-29, 23:48   #3768
Rozeznanie

mysiu m, jesteś moim guru od dzisiaj szkoda że nie moją fryzjerką :p
bo widze idziesz z farbowaniem jak burza- i mozna spokojnie,i ładnie wychodzi, a mnie tu pitolą od rzeczy, ze pol roku mi to zajmie lub więcej...a wogóle zapłaciłam tyle za tą przyjemność, że do fryzjera nast razem chyba za rok pójdę...Tez mi nakladala najpierw rozjasniacz na koncowki i srednia część, potem farbę na to i na koncu czubek.
a moje wlosy przetrwają, nie mają wyjscia intensywne rozjasnianie, a co mi tam. Bede nakladac kolejne pasemka za niedlugo, a potem faktycznie moze farbe na calosc.
Do świąt chcę miec blond, przynajmniej ciemny, na łepetynie- jadę wtedy do domu i chcę wrócic odmieniona
Stary 2009-09-30, 08:26   #3769
mysia m
Zakorzenienie

Hahaha Leila :P dzięki ale zapewniam Cię, że kazde kolejne farbowanie to mam taki stres, że mi się ręce trzęsą W kazdym razie plan mam taki, że jeszcze tydzien, dwa robie włoskom intenstywne spa, tak na wszelki wypadek - ale się zrymowało.. A potem recital preference super jasny blond i zobaczymy co wyjdzie. Jedna dziewczyna pisała na pewnym forum, ze z czarnych przeszła na blond za pomocą preferencu loreala własnie, ale ona to hard core.. bo nakłądała tą farbe jednego dnia 4 razy pod rząd. Nakładała, trzymała, zmywała. No, a że jets tam rozjaśniacz i uzyła farby o zimnym odcieniu, to jej sie pomarancz tonował i po 4 razach na drugi dzien uzyła jakiegos tam perłowego blondu i podobno wyszło pięknie. Jednak, jak sama napisała, włosy troche (nie wiadomo co to znaczy troche, fotek nie było) się zniszczyły. Dlatego warto jednak walczyc stopniowo, robic choc pare dni przerwy.
Co do Twojej fryzjerki, to aż tak nie pitoli, podobno naprawde jest lepiej schodzic stopniowo, choc ja sie na to nie zdecydowałam, bo takie sukcesywne niszczenie włosów partiami nie jest dla mnie. Wole od razu na całosc i inwestowac w odzywki. Moze spróbuj kąpieli rozjasniajacej a potem nałóz farbe jasniejsza o 2-3 tony od koloru, który uzyskasz? No chyba, że chcesz sie bawic w pasemka. Pasemka na pewno wyjda jasne, a jak robisz na calosc, to ryzykujesz zielonkawa poswiata, bo z brazu czasem sie tak wypłukuje.. blee, ale to podobno tylko jak popiel nałozysz, wiec lepiej isc przez złoto, niz walczyc z nieefektownymi kolorkami. Ale ja sie znam tyle, co się naczytałam.

A pasemkami schodizlam z czerni dwa razy..u fryzjera. Wydałam kupe kasy i po obu razach wyszlo okropnie i wracałam do czerni, az sie kiedys na krotko obcielam. Odrosly.. i idiotka znow farbowalam na ciemno.

Wasienka moze farba rozjasniajacą? Najmniej niszczy włosya w najgorszym wypadku wyjdzie Ci tylko 3 tony jaśniej.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-30, 13:18   #3770
Rozeznanie

co to jest ta kapiel rozjasniajaca? ciezko mi znalezc info na ten temat

tez bym wolala od razu farbnac calosc, ale mam dlugasne wlosy i wiem, ze sama nie dam rady dobrze nalozyc i wyjdzie zebra- wiec dorobie jeszcze pasemka na starcie
Stary 2009-09-30, 13:56   #3771
mysia m
Zakorzenienie

Leila, na pewno używałas wyszukiwarki? hehe
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662

a pasemka najbezpieczniej w Twoim wypadku Za miesiac masz głowe w duzej ilosci pasemek, a wiec z przewagą jasnego koloru. Za kolejny farbujesz całosc na jasny blond i voila! Na święta jestes blondi.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-30, 19:59   #3772
mysia m
Zakorzenienie

Dot.: Dziewczyny jaki jest najlepszy dekoloryzator???

Poczytaj sobie wątek o dekoloryzacji http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259
Generalnie polecany jest elgon i loreal platinum. Pierwszy jest bez amoniaku.
mysia m jest offline  
Stary 2009-09-30, 21:08   #3773
Rozeznanie

hm, korzystalam z google znalazlo mi ten sam wątek, który podałas- myślalam ze cos jeszcze wyszukam
ale mniejsza z tym, kupiłam dziś zestaw do pasemek taki -> http://www.boots.com/en/Jerome-Russe...ht-Kit_868657/ i będę maziać włosy wkrótce
a dziś rozjaśnię troszkę brwi, bo wydają mi się ciut za ciemne
gut najt!
Stary 2009-09-30, 21:50   #3774
mysia m
Zakorzenienie

o my god.. wrzuc zdjęcia, co Ci wyjdzie!!!

gdzie dorwałas taki zestaw? u nas w mieścinie stoi na półkach typlko joanna i londa reflex
mysia m jest offline  
Stary 2009-10-01, 16:30   #3775
Rozeznanie

w bootsie- bo mieszkam w uk czytalam gdzies opinie ze podobno(oby)dobry...
wrzuce, wrzuce, chyba ze strace wlosy , takim rezultatem bym sie nie chciala chwalic
Stary 2009-10-01, 18:37   #3776
mysia m
Zakorzenienie

hehe no coś Ty, to dopiero byłoby co pokazywac

a tak na powaznie to pewnie będzie dobrze.

No ja się z lekka znerwicowałam, bo mój odrost jest z lekko zielonkawą poświatą i dosc głupio odcina się od karmelowej reszty. Chyba farba zaczeła juz się wypłukiwac. No i podobno to przez nałozenie odcienia naturalnego, który ma niebieski barwnik. On dobrze zrobił tym miedzianym, bo przemienił je w karmel, ale moim własnym na odcinku 3 cm.. nie bardzo. I dzis to wyszło po myciu. Generalnie prawie nie widac, no ale ja widze. Wiec plan działania jest taki: jutro recital naturalny na karmel, zeby jeszcze rozjasnic, na nasade krociutko. Jak bedzie zielonkawo znow na odroscie, to pokryje to nastepnym razem złotym blondem i powinno byc idealnie. Bo ja mam cieply barwnik w naturalnym włosie i takich musze uzywac, kazdy chłodniejszy bedzie robił niespodzianki.

Gryze palce normalnie. Jutro zrobie i mam nadzieje, ze przeżyje to jakos. Hehe
mysia m jest offline  
Stary 2009-10-01, 20:19   #3777
Bibi96
Przyczajenie

GG do Bibi96
poważny problem !

czy jest jakiś domowy sposób na dekoloryzację włosów ?
tj. przywrócenie do naturalnego koloru.
a jak nie ma domowego to jakiś mało niszczący ?
chciałabym uniknąć fryzjera, bo mnie to miliony będzie kosztowało + okropne, suche i spalone włosy.
dodam, że mam włosy koloru jasny blond (rozjaśniane), a naturalne mam taki średni blond.
Bibi96 jest offline  
Stary 2009-10-01, 21:28   #3778
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0
Dot.: poważny problem !

nie ma naturalnej dekoloryzacji włosów.
czy ty nie masz przypadkiem 13 lat ?

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline  
Stary 2009-10-02, 10:11   #3779
Ashane
Raczkowanie

Trzymam kciuki mysia m .Ja właśnie boje się takich niespodzianek bo niby po farbowaniu wszystko cudownie a tu niespodzianki wychodzą dopiero później,ale mam nadzieję,że uda Ci się osiągnąć wymarzony cel.

Ashane jest offline  
Stary 2009-10-02, 14:35   #3780
Nimffa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
hej wszystkim;
sie pochwale ze bylam w sobote u fryzjerki, zapisalam sie i ide dzisiaj- na pierwsza zmiane koloru
wlosy mam ciemne- na gorze odrosty duuze,naturalnie ciemny braz, a od polowy glowy to co zostalo z farbowanie na czarno- bardzo ciemne, pod swiatlo wpadajace w czerwien.
Fryzjerka uprzedzila mnie z gory, ze wychodzenie z tego na jasny kolor zajmie mi nawet i 6-9 miesiecy, i na poczatku pewnie z tych czarnych koncowek wyjdzie rudy- ale stwierdzilam, ze i tak i tak chce
Wiec zyczcie mi good luck, wieczorem napisze jak poszlo
hej, mi to zajęło 3 miesiące i z czarnuli jestem blondi ni to platyna ni to perłowy blond taka mieszanka ale ogólnie ok.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi, jak mogę z koloru rudego (avatar) przejść na miodowy blond bez większych zniszczeń?;p
ps. teraz mam mniej intensywny kolor (zmył sie)

Profesjonalny rozjaśniacz LEO polecam.Elgon też przerabiałam jest delikatniejszy,ale jednocześnie mniej skuteczny.Z Leo na bank wyjdziesz do blondu.Na około 121 stronie wstawiłam swoje foto po elgonie ,a w tej chwili jestem blonynką-osiągnęłam swój cel i zaglądam tu do Was już bardzo bardzo rzadko,ale życzę aby Wam też się udało
Nimffa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości