Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-15, 13:12   #4171
Ceydaa
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

MarciaLady a jak się dokładniej nazywa ten w saszetkach?
Ceydaa jest offline  
Stary 2009-11-15, 13:30   #4172
Marcialady
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
MarciaLady a jak się dokładniej nazywa ten w saszetkach?
dokładnie nazywa sie loreal efassor taki w rózowych saszetkach do nabycia w sklepach fryzjerskich mi wystarczyła 1 saszetka
Marcialady jest offline  
Stary 2009-11-15, 15:12   #4173
Lakhi
Zadomowienie

Podepnę się tu do Was, bo mam pytanie. Otóż, wcześniej farbowałam włosy na rudo, a mój naturalny to brązowy. Chciałam do niego wrócić, więc poszłam do fryzjera na farbowanie. Położyła mi czekoladę i to za 50zł tylko. Kolor piękny, ale niestety już mam te okropne rude refleksy, pod światło są prawie takie rude jak wcześniej (no może trochę mniej) i bardzo bym się chciała tego rudego cholerstwa pozbyć, bo mnie z nim szlag trafia... Dekoloryzacji nie chcę raczej robić, bo wyobrażam sobie co bym miała potem na głowie... Poza tym to pewnie drogo by wyszło? Bo w domu tego praktykować nie zamierzam tylko u fryzjera, jak już coś... Sama nie wiem. Co mam robić? Jeszcze raz pofarbować? Dekoloryzować? Czekać aż odrosną ()?

Lakhi jest offline  
Stary 2009-11-15, 15:38   #4174
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Podepnę się tu do Was, bo mam pytanie. Otóż, wcześniej farbowałam włosy na rudo, a mój naturalny to brązowy. Chciałam do niego wrócić, więc poszłam do fryzjera na farbowanie. Położyła mi czekoladę i to za 50zł tylko. Kolor piękny, ale niestety już mam te okropne rude refleksy, pod światło są prawie takie rude jak wcześniej (no może trochę mniej) i bardzo bym się chciała tego rudego cholerstwa pozbyć, bo mnie z nim szlag trafia... Dekoloryzacji nie chcę raczej robić, bo wyobrażam sobie co bym miała potem na głowie... Poza tym to pewnie drogo by wyszło? Bo w domu tego praktykować nie zamierzam tylko u fryzjera, jak już coś... Sama nie wiem. Co mam robić? Jeszcze raz pofarbować? Dekoloryzować? Czekać aż odrosną ()?
Lakhi- w żadnym wypadku nie dekoloryzuj szkoda włosków, tym bardziej, że efekt pewnie Cię nie zadowoli. Najprawdopodobniej w wyniku dekoloryzacji nie tylko nie pozbędziesz się rudości, ale i ją pogłębisz, bo ekekt dekoloryzacji zawsze jest albo zupełnie rudy albo brązowy/blond pełen rudych tonów. W dodatku miejscami (przy odrostach) ta rudość nabiera charakteru wściekłej pomarańczki, a chyba nie o tym marzysz Nistety z farbami w odcieniach brązu też zwykle tak jest, że spierają się na rudo. Zawierają w sobie czerwony pigment, który daje takie efekty. Jedyne wyjście to kłaść na spierającą się farbkę regularnie farbę lub szampon koloryzujący w kolorze chłodnego brązu(który niestety pewnie również będzie się spierał dając coraz cieplejszy efekt), ewentualnie używać płukanek ochładzających kolor. Może to nie jest idealne rozwiązanie, ale na pewno lepsze niż dekoloryzacja
agata456-jeszcze raz bardzo Ci dziękuję
Masz całkowitą rację - nie pasują mi za bardzo ani blondy ani typowa rudość i docelowo na pewno wybiorę jakiś ładny odcień brązu Chwilowo jednak skusiłam się na szampon koloryzujący "czerwony mahoń" Garniera, nie mogłam się powstrzymać No cóż, efekt może nie jest jakiś super, ale tragedii też nie ma Oczywiście kolor nie wyszedł w 100% równomierny, nadal niektóre pasemka są trochę ciemniejsze, a odrosty nieco jaśniejsze, ale przynajmniej nie wyglądam już jak Dalmatyńczyk, bo te "ciapki: nie są już tak widoczne Casting pewnie pokrył by włosy równiej, ale bałam się, że wyjdzie za ciemny i nie będzie chciał się spłukać. Ciężko mi powiedzieć nawet jaki kolor wyszedł po tym Garnierze, załączam kilka fotek. Włosy nie są tam jeszcze zupełnie wysuszone, więc odstają lekko we wszystkie strony, ale starałam się uchwycić odcień i refleksy to jakaś taka brązowa czerwień albo raczej czerwony brąz Na razie może być, to i tak miła odmiana po 1,5 roku chodzenia w czarnych włosach
Stary 2009-11-15, 15:47   #4175
karojen24
Raczkowanie

Lola-piekna kobieta! piekne wlosy i kolor, piekna cera.Jednym slowem PIEKNIE (inny przymiotnik nie przychodzi mi do glowy!

Lakhi, gdzies wyczytalam, ze rudy odcien lamie sie przez pofarbowanie ich na kolor, ktory ma w sobie fioletowy odcien...

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2009-11-15 o 15:49
karojen24 jest offline  
Stary 2009-11-15, 17:50   #4176
H567
Raczkowanie

hoho, ja rowniez chce miec jasne wlosy, ale nie blond ;] chce miec szare/srebne wlosy. z koloru czarnego. na szczescie jest to moja farba idealna, bo kolor sie wyplukuje gdzies po miesiacu - wlasnie wtedy
narazie wymierzylam "wspanialy" plan

- przez miesiac mycie wlosow szamponem przeciwlupiezowym, (ktos moze polecic ktory najbardziej wymywa kolor? nizoral?)
- pozniej dekoloryzacja w domowym zaciszu l'oreal eclair declair.
- nastepnie po miesiacu podcinamy zniszczone koncowki i znowu dekoloryzacja garnierem color naturals. i tak do efektu platyny i na to sprawdzony toner.

czy ten plan jest dobry? ;D

i pewien problem w tym ze mialam juz robiona dekoloryzacje na poszczegolne pasma, i pewnie beda o wiele jasniejsze te partie. jaka pozniej farba pokryc wlosy aby byly cale jednolite? slyszalam ze nalezy pofarbowac farba jasniejsza o pare tonow? moze nie farba a szamponem do np. 24 myc... jestem w kropce
H567 jest offline  
Stary 2009-11-15, 19:19   #4177
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Lakhi- w żadnym wypadku nie dekoloryzuj szkoda włosków, tym bardziej, że efekt pewnie Cię nie zadowoli. Najprawdopodobniej w wyniku dekoloryzacji nie tylko nie pozbędziesz się rudości, ale i ją pogłębisz, bo ekekt dekoloryzacji zawsze jest albo zupełnie rudy albo brązowy/blond pełen rudych tonów. W dodatku miejscami (przy odrostach) ta rudość nabiera charakteru wściekłej pomarańczki, a chyba nie o tym marzysz Nistety z farbami w odcieniach brązu też zwykle tak jest, że spierają się na rudo. Zawierają w sobie czerwony pigment, który daje takie efekty. Jedyne wyjście to kłaść na spierającą się farbkę regularnie farbę lub szampon koloryzujący w kolorze chłodnego brązu(który niestety pewnie również będzie się spierał dając coraz cieplejszy efekt), ewentualnie używać płukanek ochładzających kolor. Może to nie jest idealne rozwiązanie, ale na pewno lepsze niż dekoloryzacja
Masz całkowitą rację - nie pasują mi za bardzo ani blondy ani typowa rudość i docelowo na pewno wybiorę jakiś ładny odcień brązu Chwilowo jednak skusiłam się na szampon koloryzujący "czerwony mahoń" Garniera, nie mogłam się powstrzymać No cóż, efekt może nie jest jakiś super, ale tragedii też nie ma Oczywiście kolor nie wyszedł w 100% równomierny, nadal niektóre pasemka są trochę ciemniejsze, a odrosty nieco jaśniejsze, ale przynajmniej nie wyglądam już jak Dalmatyńczyk, bo te "ciapki: nie są już tak widoczne Casting pewnie pokrył by włosy równiej, ale bałam się, że wyjdzie za ciemny i nie będzie chciał się spłukać. Ciężko mi powiedzieć nawet jaki kolor wyszedł po tym Garnierze, załączam kilka fotek. Włosy nie są tam jeszcze zupełnie wysuszone, więc odstają lekko we wszystkie strony, ale starałam się uchwycić odcień i refleksy to jakaś taka brązowa czerwień albo raczej czerwony brąz Na razie może być, to i tak miła odmiana po 1,5 roku chodzenia w czarnych włosach
no przepiękna jesteś brak słów! ładny kolor ale ja nadal będę upierać się przy brąziecałe szczęście jednak,że nie poszłaś w blondy
agata456 jest offline  
Stary 2009-11-15, 20:04   #4178
Ceydaa
Raczkowanie

Lola20 cudnie wyglądasz, ten kolor idealnie Ci pasuję .
Czytałam o tym lorealu efassor i on rozjaśnia tylko o 2 tony, muszę użyć czegoś silniejszego..
Ceydaa jest offline  
Stary 2009-11-15, 20:28   #4179
Lakhi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość

Tylko ja już chcę wrócić do brązu i żeby i już rosły potem normalnie, już ich nie chcę farbować. Tylko doprowadzić do mojego koloru i nic nie robić. A skąd wziąć te płukanki? Wszyscy fryzjerzy i panie z drogerii zgodnie mi powiedzieli, że coś takiego do ciemnych włosów NIE ISTNIEJE.

Lakhi jest offline  
Stary 2009-11-15, 23:07   #4180
Marcialady
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ceydaa Pokaż wiadomość
Lola20 cudnie wyglądasz, ten kolor idealnie Ci pasuję .
Czytałam o tym lorealu efassor i on rozjaśnia tylko o 2 tony, muszę użyć czegoś silniejszego..
no co ty mi wyszło dużo jaśniej niz 2 tony z czarnego wyszłam na marchewe i to dosyć równomiernie gdyby nie te odrosty blond <siwe>
Marcialady jest offline  
Stary 2009-11-16, 02:50   #4181
lajtka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mischel Pokaż wiadomość
i tak dla pewności to jest farba z garniera którą kupiłam

Nie chcę Cię straszyć Mischel, ale ja dzisiaj właśnie kupiłam sobie taką samą jak wskazałaś farbę GARNIERA 2 szt. i próbowałam ją położyć na swoje czerwone włoski. Myślałam że mi może troszkę rozjaśni No i rozjaśniła, mam jaśniejszą czerwień na łbie . Bardzo chcę też powrócić do mojego naturalnego blondu, niestety nie wiem jaką farbę kupić, aby wyszedł mi piękny bardzo jasny popiel.
lajtka jest offline  
Stary 2009-11-16, 07:52   #4182
fiziak19
Przyczajenie

Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam!!
we wrześniu ściągałam kolor. zeszłam z czarnego do miedzianego brązu. moje włosy - o dziwo - bardzo dobrze przeżyły rozjaśnianie- nie były sianowate i miały nawet połysk. teraz chciałabym jeszcze raz je rozjaśnić ,zeby uzyskać jakis fajny miodowy odcień. Boję się tylko ,cz to ich nie zabije. Dodam ze boirę tabletki na wzmocnienie włosów, stosuje odżywki i wydaje mi się ze nie byłoby tak żle. Jak myślicie???
fiziak19 jest offline  
Stary 2009-11-16, 11:16   #4183
agathey
Przyczajenie

Z brunetki do jasnej szatynki

Jak rozjasnic wlosy?
Dekoloryzacja?
Zacząc od pasemek?
Poczekac az odrosną?

Nie chce miec efektu rudych wlosow!

Codziennie prostuje wlosy, ale nie sa zniszczone. Lsnią, mysle ze to zasluga szamponu MATRIX pomaranczowego, ktory po pierwszym uzyciu zmienil moje wlosy z szarych do lsniacych. Chcialabym nie zniszczyc wlosy rozjasniając. Mam czarne Co robic?

http://forum.blackhairmedia.com/uplo...naRazorCut.JPG idealne...
agathey jest offline  
Stary 2009-11-16, 11:59   #4184
Marcialady
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fiziak19 Pokaż wiadomość
Witam!!
we wrześniu ściągałam kolor. zeszłam z czarnego do miedzianego brązu. moje włosy - o dziwo - bardzo dobrze przeżyły rozjaśnianie- nie były sianowate i miały nawet połysk. teraz chciałabym jeszcze raz je rozjaśnić ,zeby uzyskać jakis fajny miodowy odcień. Boję się tylko ,cz to ich nie zabije. Dodam ze boirę tabletki na wzmocnienie włosów, stosuje odżywki i wydaje mi się ze nie byłoby tak żle. Jak myślicie???
Ja dekoloryzowałam włosy w paździrniku tylko z niezadowalającym dla mnie efektem więc chodziłam po fryzjerach z pyt co musze zrobić żeby mieć jaśniejsze włosy no i odp oczywiście dekoloryzacja wiekszość fryzjerów odmawiała ze nie wiadomo co sie stanie z włosami
Byli i tacy fryzjerzy ktorzy kazali mi przyjść koło grudnia
Ale ja nie dawno podjełam sie sama dekoloryzacji tez biore rózne tabletki i odżywki wlosy oczywiscie suche ale ważne że nie wypadły
Ja już je porządnie zregeneruje Więc skoro twoje włosy nie ucierpiały po 1 zabiegu (moje juz po 1 dekoloryzacji ucierpiały) a zabieg miałas dość dawno to myśle ze spokojnie mozesz wykonac 2 dekoloryzacje oczywiście ostrożnie
Marcialady jest offline  
Stary 2009-11-16, 12:13   #4185
melba100
Raczkowanie

Dot.: Z brunetki do jasnej szatynki

farbowane tak?
ja też mam ciemne, ale źle się w nich czuję:// dekoloryzacji boje się bo mam długie ale delikatne włosy, rozjaśnianie to w moim przypadku zabójstwo a czekać to penie musiałbym 10 lat oj koleżanko jak ja Cię rozumiem
Stary 2009-11-16, 19:10   #4186
Malwina878
Przyczajenie

Witam, szukam dobrego fryzjera ktory zrobi mi dekoloryzacje włosow w Puławach, jezeli ktoras z Was zna takiego to bardzo prosze o info pozdrawiam
Malwina878 jest offline  
Stary 2009-11-17, 01:47   #4187
pati172003
Raczkowanie

Eufi_25 , 1985SiWA
No i jak Wasze włoski? Robiłyście tą dekoloryzację? No i czym później farbowałyście włosy? Jak macie, to wrzućcie fotki-jestem ciekawa jak to u Was wyszło..

Ja dzisiaj znów farbowałam włosy. Użyłam Venity Perfect Color 001 [super rozjaśniający blond naturalny]. Włosy są ciut jaśniejsze niż na zdjęciu, jednak nadal nie mogę pozbyć się rudego odcienia.. Mam nadzieję, że jeszcze jedno-dwa farbowania i dojdę do zadowalającego mnie blondu
pati172003 jest offline  
Stary 2009-11-17, 02:22   #4188
patycek
Rozeznanie

Może któraś z Was mi doradzi bo już nie mogę z tymi swoimi kudłami. Jakieś 3 miesiące temu zafarbowałam włosy na ciemny brąz oczywiście wyszedł czarny, w tym kolorze wyglądam źle Mija 3 miesiące kolor sie sprał do ciemnego brązu trochu mu pomogłam używając wody utlenionej, ale mimo wszystko kolor nadal jest ciemny. Do tego wszystkiego mam jakieś 3 cm jasnych odrostów. Dziś kupiłam farbę garnier color naturals jasny blond i mam zamiar nałożyć całą na jakieś 10 minut, chcę uzyskac tylko włosy jaśniejsze o jakieś 2 tony, zależy mi też aby miały odcień kasztanoworudy. Czy taki efekt jest w ogóle możliwy po nałoźeniu blond garniera, a może trzymać farbę dłużej albo krócej ?
patycek jest offline  
Stary 2009-11-17, 09:05   #4189
anytsuj
Zadomowienie

może nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale po moich "tulaczkach" po salonach fryzjerskich wiem jedno, ze farba - farby nie rozjaśni.
anytsuj jest offline  
Stary 2009-11-17, 13:34   #4190
WiBe
Przyczajenie

Czytałam ten wątek wczoraj do późnych godzin nocnych i w zasadzie teraz mam już mętlik w głowie co począć z moimi włosami, aby dojść do upragnionego jasnego miodowego brązu (pewnie dla niektórych to ciemny blond).

Mam już lekką awersję do dekoloryzacji czarnych włosów sprzed lat, jednak tym razem nie mam czarnych a włosy brązowo rude. Kolor całkiem ładny, ale jakoś mi się opatrzył. Kolor uzyskuje poprzez zmieszanie złocistej czekolady z czerwienią granatu i niestety farbuje włosy palette (a z doświadczenia wiem, że te najtrudniej „ściągnąć”).

I teraz mam dylemat po przeczytaniu waszych tutaj uwag. Najpierw zachęcona wynikiem mysi m, stwierdziłam że na moje rudo brązowe włosy nałożę exellence superrozjaśniajaca nr 01, a potem zważywszy na to co wyjdzie, nałożę blond loreala i być może wyjdzie cos zbliżonego do jasnego brązu.
Pózniej zobaczywszy rezultaty po ściągnięciu koloru przez Ashane pomyślałam, że może sprobować zdekoloryzowac je Renee Blanche a potem nałożyć jakaś farbę. Z tym, że jedyna róznica jest taka, ze ja nie mam włosów czarnych wiec nie wiem czy aby de koloryzator to dla mnie dobre wyjscie.

Nie wiem teraz na które rozwiązanie się zdecydować, wiem że przy takich domowych eksperymentach efekty rzadko wychodzą dokładnie takie jakie byśmy sobie tego życzyły, ale ja nie boję się ryzykować i chciałabym coś zmienić.

Poradźcie tylko, którą opcję wybrać. Z de koloryzatorem, czy bez?

Mam włosy mniej więcej takiego koloru (zdj. 1) - nie wrzucę swojego, bo mój aparat przekłamuje i moje włosy wychodzą na nim brązowe. A chciałabym mniej więcej taki jak na zdj. 2
WiBe jest offline  
Stary 2009-11-17, 13:50   #4191
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Eufi_25 , 1985SiWA
No i jak Wasze włoski? Robiłyście tą dekoloryzację? No i czym później farbowałyście włosy? Jak macie, to wrzućcie fotki-jestem ciekawa jak to u Was wyszło..

Ja dzisiaj znów farbowałam włosy. Użyłam Venity Perfect Color 001 [super rozjaśniający blond naturalny]. Włosy są ciut jaśniejsze niż na zdjęciu, jednak nadal nie mogę pozbyć się rudego odcienia.. Mam nadzieję, że jeszcze jedno-dwa farbowania i dojdę do zadowalającego mnie blondu
ja juz po dekoloryzawaniu i farbowaniu, 3 razy dekoloryzator = platyna u góry braz na dole i musiałam to jakos stonowac kupilam farbe Imbir palette bo wstyd bylo na uczelnie jechac heh przedemna ostatnia dekoloryzacja i balleyage u fryzjerki z odcieni blond i moze kilka pasemek cieplego brazu dla kontrastu

zdjecia wstawie pozniej
Stary 2009-11-17, 17:54   #4192
scotiii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Eufi_25 , 1985SiWA

ojejjj...Nie obraź się, ale strasznie zniszczyły ci się włosy... Te ostatnie są strasznie sianowate... Te w małym kwadraciku wygladają ok , ale te ostatnie na dużym zdjeciu..
Czym po kolei robiłaś każdy zabieg?
Przepraszam jeśli Cię uraziłam, ale nie wyglądają za ciekawie...
scotiii jest offline  
Stary 2009-11-17, 18:26   #4193
pati172003
Raczkowanie

Jak już pisałam (kilka stron wcześniej) miałam robioną trwałą i jeszcze mi się trzyma. Włosy po rozczesaniu trochę się puszą.. A na zdjęciu są od razu po wysuszeniu, rozczesane szczotką, bez jakichkolwiek kosmetyków więc może sprawiają wrażenie przesuszonych. Jednak w dotyku są miękkie, nie "ciągną się", ani nie są "gumowe".. Przy każdym z zabiegów wypadło mi kilka włosów (dosłownie KILKA).. ale to jest akurat normalne, bo codziennie "gubimy" trochę włosów
pati172003 jest offline  
Stary 2009-11-17, 18:54   #4194
Malwina878
Przyczajenie

Kobitki, czytam to forum od jakis 2 tygodni i caly czas zastanawiam sie nad tym co zrobic i w koncu doszlam do tego wniosku ze najlepiej kupic dekolor renee blanchet i po prostu pojsc z nim do fryzjera... co Wy na to? mam jeszcze pytanie do uzytkowiniczek tego dekolorku:

Czy nie bedzie za słaby dla włosów czarnych farbowanych od 2,5 lat Wellatonem " Średni brąz" w praktyce wyglądajacym na czarny? bardzo prosze o odpowiedz! pozdrawiam i zyczę powodzenia w pozbyciu sie " opatrzonego" koloru z włoskow
Malwina878 jest offline  
Stary 2009-11-17, 20:08   #4195
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malwina878 Pokaż wiadomość
Kobitki, czytam to forum od jakis 2 tygodni i caly czas zastanawiam sie nad tym co zrobic i w koncu doszlam do tego wniosku ze najlepiej kupic dekolor renee blanchet i po prostu pojsc z nim do fryzjera... co Wy na to? mam jeszcze pytanie do uzytkowiniczek tego dekolorku:

Czy nie bedzie za słaby dla włosów czarnych farbowanych od 2,5 lat Wellatonem " Średni brąz" w praktyce wyglądajacym na czarny? bardzo prosze o odpowiedz! pozdrawiam i zyczę powodzenia w pozbyciu sie " opatrzonego" koloru z włoskow
myślę,że da radę tym bardziej,że ja 5 lat farbowałam na granatową czerń i dał im radę zwykły rozjaśniacz joanny i to za jednym razem mi rozjaśnił włosy do rudawo żółtego koloru
agata456 jest offline  
Stary 2009-11-17, 22:08   #4196
Malwina878
Przyczajenie

dziekuję, podniosłaś mnie troszkę na duchu
Malwina878 jest offline  
Stary 2009-11-18, 00:54   #4197
H567
Raczkowanie

witam ponownie, dziewczynki
prosilabym o odpowiedz;
zakladam z gory ze po dekoloryzacji bede miala polowe wlosow (od gory) blond a reszte rudo/brazowa. jaka farba mam je pokryc aby byly mniej wiecej rownego koloru?
H567 jest offline  
Stary 2009-11-18, 13:22   #4198
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Pati.. wow!!! świetnie Ci to wyszło! Ten miodowy blond jest prześliczny!

Ja własnie siedze z kolejną serią recitala superrozjaśniającego na głowie i denerwuję się okropnie, co mi wyjdzie, bo juz chce do końa wybic ten rudy nieszczęsny a i odrost juz się zaczyna odznaczac i idiotycznie to wygląda. Odrost szarozłotoblond, złoty blond i pasemka rudawego. Bo od poprzedniej farby minęło 6 tygodni i już się całkiem sprała.
Następne farbowanie to juz bedzie zwykły loreal na całosc a głownie odrost.

Nie chce juz niszczyc włosów, bo Moje Drogie, jednak się niszczą. Wyglądały świetnie przez 3-4 tyg po farbowaniu ale ostatnie tygodnie jakos gorzej. Nie plącza się, ale są przesuszone, zwłaszcza na końcówkach. Stosuję wax 2x w tygodniu, ale koncówki ewidentnie musze podciąc. To tyle na temat zniszczen. Oczywiscie jak wysusze na okragłej szczotce i dam serum wygładzające, to są gładziutkie, ale jak schną sobie same, to się czapierzą.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

kurcze odrosty mi złapały w 5 minut! Nie wiem czy nie przedobrzyłam.. no ale zawsze łatwiej przyciemnic, poza tym same troszke ciemnieją po upływie paru tygodni. Wrzuciłam na głowe mase balsamu i posiedze tak z 30 minut.

Jeśli nie pozbyłam się do końca rudości, to przy kolejnym myciu wypróbuje płukankę fioletową Delii, podobno bardzo ładnie wybija rudy i żółty pigment i po kilku uzyciach włosy robią się jaśniutkie. Nie zalezy mi na tej jasnosci, ale resztek rudego chętnie sie pozbede.
Stary 2009-11-18, 14:10   #4199
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Jestem już po i musze napisac, że wyszło bardzo ładnie. To znaczy mi się podoba i już nie będe kombinowac z kolorem. Chwyciło równiutko. Załaczam fotki robione w bardzo ciemnym pokoju przy zasłoniętych żaluzjach. Odcień ciepły naturalny i lśniący. Po prostu moje włosy mają duzo czerwonego naturalnego pigmentu, więc sie chetnie rozjaśniaja do odcieni miodowego blondu. Struktura włosa nie ucierpiała, ale nałożyłam bardzo dużo serum do ochrony włosa przed koloryzacją( miałam 2 tubki z exellenca), wiec moze to jego zasługa. No i mam jednak włosy tylko do ramion. Ale to się zmieni.. na razie walcze z odrastającą grzywą.. blee..

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-11 o 12:49
mysia m jest offline  
Stary 2009-11-18, 14:15   #4200
karojen24
Raczkowanie

mysia m, wszystko wyszlo pico bello....
rownomiernie i naturalnie, wlosy wygladaja b. zdrowo
a kolor sliczny...
karojen24 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości