Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-02, 12:15   #4291
daria8805
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziś może wrzucę jakąś fotkę jestem zadowolona z efektu włosy sa bardzo przesuszone ale pani fryzjerka powiedziala ze jesli bede je teraz odpowiednio pielęgnowac to juz za jakies 2 tyg powinny być o wiele lepsze w dotyku. włosy rozjaśniły sie bardzo ładnie, lecz niestety między balejażem wyłazi jeszcze zółty i od spodu delikatny złoty, który się nie pokrył, ale pani fryzjerka powiedziała zebym kupiła sobie szampon srebrny (a w zasazdie taki filetowy) w rossmanie, koszt to ok 5 zl, ponoc juz po paru tyg stosowania widoczne sa efekty i ze zlotego robi bardzo jasny, chłodny blond, spróbujemy, zobaczymy w ten oto sposób w ciągu ponad 2 tygodni z brunetki stałam się blondynką
Stary 2009-12-02, 20:32   #4292
Leila:)
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

daria- a jakie wlosy mialas przed zabiegiem?? tzn jaki kolor?

pisze dziewczyny do Was z prosba o porade...bo jestem w sytuacji podbramkowej i pilnie potrzebuje opinii, a Wy wiecie najlepiej bo same przechodzicie przez rozne etpay rozjaśniania...

otoz na watku we wrzesniu pisalam , ze mialam rojasnionie wlosy do brazu z pasemkami zlotymi. Po tym drrogim jak *&># zabiegu u fryzjera, postanowilam rozjasniac powoli sama w domu. Zeszlam do ciemnego rudego, powoli przez 2 miesiace, az do teraz- stosowalam tylko utleniacz, nie kladlam nic tzn zadnej farby.
Obecnie mam rozjasnione do 'sexy' jasnego pomaranczu/ zoltego, zalezy jak patrzec; równomierny ale ohydny i wiadomo, nietwarzowy. Mialam sama stonowac albo polozyc farbe, podbudowana watkami z wizazu(nie chce juz jasniejszych) ale stchórzylam, bo jak zle wyjdzie to musialabym chyba zgolic.
Poszlam wiec do fryzjera- powiedzial, ze nie ma sprawy, stonuje i polozy kolor, pokazal paletę kolorow -farby Welli- dosc jasne mi zaproponowal(stopien 8) Wogole nie robil zadnego problemu, jasne ze zrobi. Ale potem poszlam do innego salonu zeby z ciekawosci porownac- ceny i opinie- i babka w tym 2gim stwierdzila ze nie bedzie mi dalej rozjasniac(nie wspomnialam ze chce), i ze na tym co teraz mam sie nic nie uda, i moze czekolade polozy albo rudy. Czekolade!! to po co ja rozjasniam!! grr. Mam troche suche wlosy, ale sa bardzo grube i mocne, wiec wydaje mi sie, ze to niepotrzebna przezornosc z jej strony...no niewazne.

Nie wiem, czy ryzykowac i isc do tego 1go goscia, boje sie ze moze mi spapra...ale moze i dobrze mowi, nie wiem juz nic.

Pomozcie, bo wizyte mam na jutro!

Wiem, ze np mysia m rozjasniala wloski stopniowo, i chyba za kazdym razem kladla farbe z tego co pamietam- Mysiu,(jesli tu jestes teraz ), czy przy takim zloto-zoltym lekko pomarancz. odcieniu (o ile prez taki przechodzilas) wyszlo Ci cos po farbie?? jesli tak, to jaki odcien??

upraszam sie o pomoc mam czas do jutra do 2giej...

ps. mam tydzien na zrobienie porzadku na glowie stad ten pospiech, bo lece na swieta do domu i nie chce straszyc znajomych i rodziny...

ps2 - przejrzalam watek- niektóre z Was robily podobne eksperymenty z jasnym pomaranczem i na to farba, jesli Wam sie udalo to mam nadzieje ze mnie tez...

Edytowane przez Leila:)
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:58 Powód: pees
Leila:) jest offline  
Stary 2009-12-03, 12:48   #4293
daria8805
Raczkowanie

Ja na Twoim miejscu poszłabym do tego pierwszego gościa, pewnie wie co mówi a tamta się po prostu bała, może ma jakieś nie miłe wspomnienia po takich zabiegach ;P

swoje włosy naturalne mam taki średni, może nawet ciemny blond, ale bardziej pod szary niż brązowy... brzydkie w każdym razie ;P

wczoraj umyłam głowę i jak suszyłam to strasznie mi się pokruszyły te włosy na górze (bo u dołu zostawiłam czarne a boki o dziwo są w wyśmienitej formie ) więc nie wiele się zastanawiając wzięłam nożyczki (do paznokci bo tylko takie miałam pod ręką) i wycieniowałam sobie całą górę :P ścięłam wszystkie te "suchary" i wyszło naprawdę bardzo fajnie!! góra mi się tak jakby "uniosła" nie widać już śladu zniszczenia od spodu zostawiłam oczywiście dłuższe (czyli do ramion, bo takie miałam) całość wygląda trochę jak jakieś emo czy coś tam ... :P ale jak sobie polakieruje i podniose jeszcze na duze wałki to jest super, jestem bardzo zadowolona i polecam takie wyjście
Stary 2009-12-03, 19:23   #4294
daria8805
Raczkowanie

załączam fotkę, robiłam ją dziś jak już było ciemno więc światło nie takie i w rzeczywistości są trochę jaśniejsze
Stary 2009-12-03, 20:17   #4295
Rozeznanie

Talking Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Daria- mam podobny odcien wkleje fotki jak zrobie

Tak poza tym ja juz po-bylam w salonie! Tym pierwszym , w ktorym sie nie 'cackaja' wiec jestem blondyna , a gdybym poszla do innego pewnie polozyli by mi czekolade
Nalozyli mi rozjasniacz na wlosy(kapiel rozjasniajacą?- caly czas mi wmasowywala to we wlosy, zeby zlikwidowac te pomarancze, co sie mi kryly jeszcze we wlosach), potem tonery czy co to bylo - ash jakies, poziom 8.2 i 9.02 (chyba, bo rozmaiwaly miedzy soba i sie ze mna wiedza nie podzielily :p ) W kazdym razie mam wlosy stonowane, moze sa zlotawe i wolalabym chlodniejszy odcien, ale bardziej blond i mniej sztuczne w koncu!! i tego sie spodziewalam, wiedzialam ze po rozjasnianiu cudow nie bedzie i ze pewnie beda dalej w cieplym odcieniu.
podcielam tez suche konce, ogolnie wlosy mam suche ale nie ma dramatu, nawet sama fryzjerka sie zdziwila- ze sa wtak dobrej kondycji mimo ze uzywalam w domu rozjasniacza 40%. (peroxide 40vol.)

No tak wiec w 3 miesiace z czarnego zeszlam do blondu- i powiadam Wam, mozna
Stary 2009-12-03, 20:43   #4296
daria8805
Raczkowanie

ja przed samym sylwestrem jeszcze chyba troche skatuję sam przodzik jakąs farbą ale już nie rozjaśniaczem, bo najwięcej marchewki tam zostało. Ogólnie tak tego nie widać zależy jakie światło ale i tak mnie wkurza. Mam nadzieje ze jak będę myła tym srebrnym szamponem to już całkiem wróce do mojej chłodnej platynki, takiej, jaką miałam zanim diabeł mnie podkusił i się walnęłam na czarno

pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za wasze wyczyny

PS. Tak z innej beczki, polecam piosenkę Brendy Lee- ROCKIN'AROUND THE CHRISTMAS ... tak już mi się te święta wkręcają )))
Stary 2009-12-04, 00:47   #4297
czarna porzeczka
Raczkowanie

Ufff... wątek ma prawie 150 stron, a ja przebrnęłam przez połowę. Mimo te jednak nadal mam parę pytań.
Z natury mam ciemnie włosy (jedni widza bardzo ciemny czekoladowy brąz inni zaś upierają się, że to czerń).
3 miesiące temu pofarbowałam się farbą Joanny na czarno. Czarny już oczywiście się sprał, a ja w planach mam zrobienie średniego brązu (albo coś jaśniejszego niż mam) do sylwestra.Rozjaśnienie w domu odpada, prawda?
Włosy mam grube (niestety kręcone i typu push-up)
Znajoma doradziła mi stopniową zmianę poprzez pasemka.
Ale.. może jednak zaryzykować i rozjaśninić u fryzjera wszystkie włosy od razu?
Czy jednak wybrać długoterminową opcję pasemek?
Z tego co udało mi się przeczytać, jedni byli z pasemek nie zadowoleni, inni wręcz przeciwnie.
mam mętlik w głowie, a nie chce ryzykowac, że
a) bedę ruda
b) wypadną mi wszystkie włosy

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

Edytowane przez czarna porzeczka
Czas edycji: 2009-12-04 o 00:51
czarna porzeczka jest offline  
Stary 2009-12-04, 00:49   #4298
1985SiWA
Zakorzenienie

Moje włosy dzisiejsze po kolejnych dekoloryzacjach. Jedno jest pewne, kruczoczarna czern poszła w zapomnienie, bardzo dobrze sie czuje w nowym kolorku

Polecam rene blanche, nie smierdzi tak jak elgon i baaaaaaaaaaaardzo wydajny jest.

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-12-04 o 00:51
1985SiWA jest offline  
Stary 2009-12-04, 07:57   #4299
daria8805
Raczkowanie

Siwa- taki sam kolor miałam przed balejażem fajny ale ja ciągle będę dążyć do chłodnego odcienia :P

Czarna Porzeczka-Polecałabym Ci iść do dobrego fryzjera i zrobić dekoloryzację całości, jeśli włosy farbowałaś tylko raz na ciemno, poza tym jeśli są zdrowe a kolor i tak już się prawie sprał to jestem pewna że dobry fryzjer sprawi że osiągniesz na głowie to, czego chcesz, zwłaszcza że nie chodzi Ci o blond tylko o jasny brązik

Edytowane przez daria8805
Czas edycji: 2009-12-04 o 08:01
daria8805 jest offline  
Stary 2009-12-04, 10:29   #4300
Rozeznanie

Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Czarna Porzeczka- to jest mozliwe tylko jednak warto isc do profesjonalisty.
ja mialam tak jak ty, farbowane na czarno- poszlam do fryzjera- zdjela mi kolor- zrobily sie rude, ciemniejsze na koncach- a l e nie ma sie co martwic bo na to polozyla mi farbe- (tak wogole zrobila jeszcze jasne pasemka) i mialam sredni ladny braz z pasemkami
Stary 2009-12-04, 10:34   #4301
anusia1990
Zakorzenienie

tak piszecie o tej dekoloryzacji....ze chyba jednak sie skusze. Tak patrze po Waszych wloskach i nie widac jakis strasznych zniszczen. Boje sie bo mam cienkie wlosy ale za to niezniszczone.
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-12-04, 13:09   #4302
Niuniexa
Raczkowanie

Z ciemnego brązu na ciemny blond..

witam, jestem tutaj nowa także jest to mój pierwszy topic..
Chciałabym zadać wam pytanie bo pewnie znacie się lepiej ode mnie i udzielicie fachowej odpowiedzi !
Mam włosy do połowy pleców, farbowane farbą Loreal ciemny brąz.
Od pewnego czasu marzą mi się takie włosy ( załącznik )
i pytanko... czy za 1szy razem uda się to? ( chce wykluczyć dekoloryzację)
czy może stopniowo pasemkami ??
z góry dziekuję za odp )
Niuniexa jest offline  
Stary 2009-12-04, 15:29   #4303
visionAM
Zakorzenienie

Dot.: Z ciemnego brązu na ciemny blond..

Cytat:
Napisane przez Niuniexa Pokaż wiadomość
witam, jestem tutaj nowa także jest to mój pierwszy topic..
Chciałabym zadać wam pytanie bo pewnie znacie się lepiej ode mnie i udzielicie fachowej odpowiedzi !
Mam włosy do połowy pleców, farbowane farbą Loreal ciemny brąz.
Od pewnego czasu marzą mi się takie włosy ( załącznik )
i pytanko... czy za 1szy razem uda się to? ( chce wykluczyć dekoloryzację)
czy może stopniowo pasemkami ??
z góry dziekuję za odp )
to że jesteś nowa ie znaczy, że nie obowiązuje Cię WYSZUKIWARKA
Takich tematów jest po prostu MNÓSTWO !!!!!!!!!
visionAM jest offline  
Stary 2009-12-04, 15:40   #4304
daria8805
Raczkowanie

dobry fryzjer zawsze powinien umieć doradzić jak i co trzeba zrobić żebyś miała taką fryzurkę jak chcesz

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

LEILA- czekam wciąż na obiecane fotki :P
Stary 2009-12-04, 16:16   #4305
anusia1990
Zakorzenienie

W sumie boje sie na mysl o dekoloryzacji bo tego jeszcze nigdy nie mialam i nie wiem czego moge sie spodziewac. Ogolnie moje wlosy wiedza co to farby bo farbuje je nawet dwa razy w miesiacu:P
anusia1990 jest offline  
Stary 2009-12-04, 19:24   #4306
czarna porzeczka
Raczkowanie

Włosy mam raczej zdrowe, więc chyba zaryzkuję i i zrobię u fryzjera od razu całość.Boje się tylko, że kolor będzie mi płowiał w miarę myć i przekształci się w rudy :/
Tylko te drosty? Trzeba będzie farbowac całe włosy ci jakiś czas czy tylko odorosty?

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

Edytowane przez czarna porzeczka
Czas edycji: 2009-12-04 o 19:25
czarna porzeczka jest offline  
Stary 2009-12-04, 21:43   #4307
daria8805
Raczkowanie

dziś zrobiłam sobie płukankę Celią srebrną do włosów siwych i rozjaśnionych.
załączam fotki, jak na pierwszy raz to nawet sporo żółci wypłukało a tam gdzie mialam bardzo jasne, zrobiło się nawet biało :P jak "Burza" z X-menów :P wyglądało to tak: najpierw umyłam włosy szamponem srebrnym z rossmana (taki filetowy cena 5.99) potem nałożyłam odżywkę którą kupiłam dzisiaj z gazetą bodajże.. "świat kobiety"(odżywka MATRIX fryzjerska) potem nalałam do miski 2litry ciepłej wody (odmierzyłam sobie dzbanuszkiem :P) i dalam niecałe 2 nakrętki tej płukanki (chociaż na op napisali 2,3 nakrętki na litr!!!) nie dawajcie nigdy takich proporcji, naczytałam się min na wizażu że wtedy włosy stają się bladoniebieskie albo fioletowe jak u dewotek:P moje gdzieniegdzie złapały trochę błękity ale umyłam jeszcze raz normalnym szamponem i puściło potem znów tak odżywka i ręcznik, potem odżywka bez spłukiwania Gliskurka potem jedwab w spreju i jak już troche podeschły, dosuszenie suszarką, na końcach są strasznie suche, no może nie aż tak strasznie ale ja to chyba wyolbrzymiam bo lubiłam moje miękkie i błyszczące włosy mam nadzieje ze te czasy wrócą
Stary 2009-12-04, 21:49   #4308
daria8805
Raczkowanie

korci mnie teraz żeby rozjaśnić trochę brwi... czym mogłabym to zrobić żeby wyszedł taki ładny beż a nie świński blond albo rudy?
Stary 2009-12-04, 22:38   #4309
Niuniexa
Raczkowanie

No tak, przepraszam dopiero teraz widzę,że w ogóle jest jakaś wyszukiwarka
sorry ...

dzisiaj zakupiłam serię kosmetyków wax , dodatkowo myję szamponem przeciwłupieżowym w celu zmycia tego brązu ... jutro podcięcie końcówek jakoś 4 cm, mam nadzieję że do lutego zregeneruję je jakoś, tylko nie wiem czy iść na dekoloryzację czy stopniowo pasemka..

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Daria, wydaje mi się,że brwi masz ok, nie rzucają się w oczy , znam przypadki że włosy blond a brwi nienaturalnie kruczo-czarne , okropność
Niuniexa jest offline  
Stary 2009-12-04, 23:45   #4310
daria8805
Raczkowanie

myślę że jeśli farbowałaś tylko Loreal'em to w każdym dobrym salonie podjęliby się dekoloryzacji, spotkałam się osobiście z tym że fryzjerzy boją się ściągać palette bo zawiera bardzo dużo ołowiu i trudno ją zdekoloryzować ale jeśli chcesz mieć takie włosy jak kim to zrób sobie gęsty balejaż jasny blond ze złotym blondem myślę że fajnie to będzie wyglądać na brązie a i włosy się tak nie zniszczą... tylko pamiętaj udać się z tym do dobrego fryzjera ja też bym tak zrobiła z moją dekoloryzacją, tyle że nikt nie chcial się podjąć a nie chciałam wydawać fortuny na dekoloryzację nie mają gwarancji ze nie wyjdę ruda jak stówa

Mam już chyba postanowienie na nadchodzący NOWY ROK!!! będę odżywiać włosy, oszczędzać je i już nigdy nie przyciemnię!!!! (zawsze obiecuję sobie że będę zdrowo się odżywiać itd... jakoś w styczniu te obietnice idą w niepamięć...)

A co do tych brwi wiecie może co zrobić żeby je rozjaśnić?

Edytowane przez daria8805
Czas edycji: 2009-12-04 o 23:49
daria8805 jest offline  
Stary 2009-12-04, 23:50   #4311
Niuniexa
Raczkowanie

dzięki wielkie ! chyba zafunduje sobie taki dość gęsty balejażyk niż dekoloryzację .. i myślę,że na lato będę miała dokładnie takie

kiedyś miałam włosy prawie białe.. i mnie tak wzięło na ciemne, teraz znowu jasne, oh kobiety

oo taki blondzik miałam...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-05 o 01:04 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji
Niuniexa jest offline  
Stary 2009-12-04, 23:58   #4312
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
korci mnie teraz żeby rozjaśnić trochę brwi... czym mogłabym to zrobić żeby wyszedł taki ładny beż a nie świński blond albo rudy?
Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
dziś zrobiłam sobie płukankę Celią srebrną do włosów siwych i rozjaśnionych.
załączam fotki, jak na pierwszy raz to nawet sporo żółci wypłukało a tam gdzie mialam bardzo jasne, zrobiło się nawet biało :P jak "Burza" z X-menów :P wyglądało to tak: najpierw umyłam włosy szamponem srebrnym z rossmana (taki filetowy cena 5.99) potem nałożyłam odżywkę którą kupiłam dzisiaj z gazetą bodajże.. "świat kobiety"(odżywka MATRIX fryzjerska) potem nalałam do miski 2litry ciepłej wody (odmierzyłam sobie dzbanuszkiem :P) i dalam niecałe 2 nakrętki tej płukanki (chociaż na op napisali 2,3 nakrętki na litr!!!) nie dawajcie nigdy takich proporcji, naczytałam się min na wizażu że wtedy włosy stają się bladoniebieskie albo fioletowe jak u dewotek:P moje gdzieniegdzie złapały trochę błękity ale umyłam jeszcze raz normalnym szamponem i puściło potem znów tak odżywka i ręcznik, potem odżywka bez spłukiwania Gliskurka potem jedwab w spreju i jak już troche podeschły, dosuszenie suszarką, na końcach są strasznie suche, no może nie aż tak strasznie ale ja to chyba wyolbrzymiam bo lubiłam moje miękkie i błyszczące włosy mam nadzieje ze te czasy wrócą

no niezle niezle, z jakiego koloru wychodzilas? ja sie tez zastanawiam czy rozjasnic brwi wlasnie
Stary 2009-12-05, 00:03   #4313
Niuniexa
Raczkowanie

myślę,że w celu rozjaśniania brwi warto pogadać z kosmetyczką.. Ona pewnie coś doradzi , jakim preparatem itp i potem można samemu w domu
Niuniexa jest offline  
Stary 2009-12-05, 13:31   #4314
Olenka_1990
Raczkowanie

Koncze z ciemnym kolorem - tylko jak...

W końcu chciałabym zejść z mojego ciemnego brązu Castinga(de facto czarnego) ;\
Marzy mi się w rezultacie (domyślam sie że przy długiej walce :P) kolorek jak na fotkach. Obie są troche inne ale podobne I mają chyba pasemka

Na początek chciałabym je przefarbować. Podobno istnieją farby z rozjaśniaczem. Kiedys takie reklamowali. Nie chciałabym ściągac koloru tylko taką farbą moje włoski potraktować. Znacie może coś ciekawego?
Olenka_1990 jest offline  
Stary 2009-12-05, 14:10   #4315
Monian
Zakorzenienie

Dot.: Koncze z ciemnym kolorem - tylko jak...

żadną farbą nie rozjaśnisz z czarnego na taki kolorek niestety. Pozostaje albo dekoloryzacja, albo męczenie się rozjaśniaczem. Najlepiej u fryzjera.
Monian jest offline  
Stary 2009-12-05, 14:35   #4316
Olenka_1990
Raczkowanie

One nie są takie kruczo czarne, jest poświatka brązowa, ale są ciemne. A że mi sie znudził kolor to chce zmienić. Najbardziej nie chciałabym przez swój kaprys zniszczyc i tak biednych prostowanych włosków :P
Pogodziłam się już z tym że nie będę miala od tak tego kolorku
Teraz znalazłam przez poczciwe google Brillance Luminance. tylko nie wiem czy może coś dać czy raczej nie bardzo...
Olenka_1990 jest offline  
Stary 2009-12-05, 15:27   #4317
visionAM
Zakorzenienie

jest masa wątków o dekoloryzacji, o schodzeniu z czarnego na blond, o rozjaśnianiu, o farbach itd. itp. wystarczy POSZUKAĆ
visionAM jest offline  
Stary 2009-12-05, 19:37   #4318
daria8805
Raczkowanie

SIWA- historia moich włosów jest opisana pare stronek wcześniej miałam jesze ponad 2 tyg temu czarne włosy

załączam fotkę przed dekoloryzacją

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-06 o 11:21 Powód: post pod postem
daria8805 jest offline  
Stary 2009-12-05, 22:57   #4319
H567
Raczkowanie

tak wiec, obiecalam zdjecie po dekoloryzacji
dla przypomnienia schodzilam z czarnego, farbowanego przez okolo pol roku co miesiac permanentna farba. w ciagu roku rozjasniane 3 razy, dekoloryzacja 2 razy, rozne farby, i oto ich stan i rzeczywisty kolor
H567 jest offline  
Stary 2009-12-06, 01:32   #4320
Edytkaaaa
Raczkowanie

Z czarnego na blond.

Czy trudno by było przejść z czarnego koloru na blond? Ile razy by trzeba bylo zafarbowac wlosy? Bo chce sie zafarbowac na czarny ale boje sie ze jesli bede chciala sporotem blond to bedzie problem...
Myslalam czy nie dalo by sie tak ze z czarnego na ciemny braz, z ciemnego brazu na jasny braz, z jasnego brazu na ciemny blond, z ciemnego na blondu na jasny blond ??

Moze ktoras z Was przechodzila z czaerni na blond? jesli tak to piszcie

Edytkaaaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości